hamam tası gümüşten ne demek / Hüseyin Kağıt - Hamam Tası Gümüşten Şarkı Sözleri, Hamam Tası Gümüşten Şarkı Sözü

Hamam Tası Gümüşten Ne Demek

hamam tası gümüşten ne demek

*flört adlı grubun topaç enişte şarkısının başlangıç cümlesi. aynı şekilde başlayan değişik tezahurat ve tekerlemeler olsa da bulduğum en terbiyeli - diğerlerini yazarların hayalgücüne bırakalım - versiyonu olarak şarkının sözlerini buraya yazıyorum.

Hamam tası gümüşten
Şimdi geldim ben işten
Bunu bana öğreten
Senin topaç enişten

Haydarpaşa garı'nda
Anasının yanında
istedim de vermedi
Çıban çıksın gözünde

La la la la la la

Tavşan gider ekine
Kulakların dikine
Bal mı sürdün eline
Tatlı geldi dilime

Baba para vermezsen
Sinemaya gidemem
Sinemaya gitmezsem
Kızı nerde öpücem

La la la la la la

Gel beri yar gel beri
işte punk geldi
Hemen güzel öp beni
Yoksa içerim seni

Bana araba lazım
Bana bi ton şey lazım
Benim için önemlisi
Şampiyonluk beklentisi

La la la la la la

Baba bana para ver
Para ver para ver

La la la la la la

fenerbahçeli oyuncuları maç öncesi sonrası birbirine şaka amacaçlı dinledikleri parça.
http://www.youtube.com/wa...3adfo&feature=related

her saat başı izlenesi video. "hamam tası gümüşten dırırırım"

http://www.youtube.com/watch?v=m3rw0mQ7ekk

vuvuzelam gümüşten
maça geldim varoştan
afrika çocuğuyum
otuz santim doğuştan.

şarkıyı yazaraktan söylüyorum siz aklınızdan canlandırın. sol majör den giriyorum.
Dırıdıt dıt dıdıtdıt danananam dıdıdıtdıt dıdıtdıııt dırıdırıdıtdıdı dıdıtdıdıt dırıdıtdıtdıdı dıt dıtdırıdıtdırıdıd dırıdıt...
hamam tası da gümüşten darararam
yeni çıktım sikişten
beni beni pavyona alıştıran.
senin ibne enisten yalelli yar yar
dokumacı kızlara yalelli yar yar.
haydarpaşa garı nda
anasın da yanında
istedimde virmedi çıban da çıksın amındaa yalellıı yar yar
dokumacı kızlara yalellı yar yar
diye devam eden şarkı.

bacakları omzumda
hala da vermem diyor.
yalellim yar yar
dokumacı kızlar yalelli..

sözlerini duyduğumda yarıldığım şarkıdır.

yenı ezgılerle ayrı bır tat veren şarkımızdır.http://www.youtube.com/watch?v=Dir9RHcRUGI

Hahahasiktir diye güldüren şarkı. Evet.

ankara da popüler bir anonim parçadır.

haydarpaşa garında
anası var yanında
istedim de vermedi
çıban da çıksın amında yalelli yallah

dizeleriyle başlayan güzide eserdir.

edit: https://www.youtube.com/watch?v=uqOXeU9i8nk

tayfun yılmaz vinelarına konu olmuştur.

Hamam tası gümüşten
Yeni geldim s*kişten
Bunu bana öğreten
Senin yavşak enişten

Diye bir versiyonu da vardır.

beşe ve yediye giden enişte düşmanı iki çocuğun sokak röportajında söylediği şarkı. her izlemede kahkaha attırır.

Böyle bi versiyonu da vardır
https://youtu.be/GRd8rC89f-I

Türkiyede böyle bir hamam tası olacak bizimkiler bırakacak. Valla yıkanıyorum ayağına kurnayı hiltiyle delerler gene alırlar. O eskidendi efendim.

odamda bir erik var, g.... de bir delik var, o deliği bana ver, sana bir 50 lik var, dedi ya la.

https://www.youtube.com/watch?v=ABVNLPI1sMU

Hamam tası

Hamam tası, hamamlarda kurnadan su alıp vücut üstüne dökmek için kullanılan yuvarlak, derin olmayan, ortasında göbek çıkıntısı (arkası tutmayı kolaylaştıran girintili), kenarlarında süslemeleri olan sapsız, ayaksız bir kaptır.

"Hamam tası" antik çağların çok geniş bir coğrafyada ibadet amacıyla doldurup içme[1][2], ya da tanrıya sunum amacıyla sunağa dökmede[3] kullanılan, bazen metal, bazen seramik, ve süslemeleri farklı olabilsede, ta o zamandan bugünkü şekline çok benzeyen, çok tanınan bir eşyasıydı.

• Ahtapot ve yunus motifli seramik hamam tası (M.Ö. 510–500, Eretria, Euboea)

Ahtapot ve yunus motifli seramik hamam tası (M.Ö. 510–500, Eretria, Euboea)

• Altın hamam tası (M.Ö. 4-3cü yüzyıl)

Altın hamam tası (M.Ö. 4-3cü yüzyıl)

• Gümüş hamam tası (M.Ö. 2-1ci yüzyıl Hispania (Roma İspanyası))

Gümüş hamam tası (M.Ö. 2-1ci yüzyıl Hispania (Roma İspanyası))

• Tanrı ve Roma kuruluş mitinden motiflerle süslü, Suriyede bulunmuş gümüş hamam tası (M.S. 2-1ci yüzyıl, British Museum[4]

Tanrı ve Roma kuruluş mitinden motiflerle süslü, Suriyede bulunmuş gümüş hamam tası (M.S. 2-1ci yüzyıl, British Museum[4]

• Apollo bade dolduruyor (Beyaz zemine resimli ayaklı kupa M.Ö. 460)

Apollo bade dolduruyor (Beyaz zemine resimli ayaklı kupa M.Ö. 460)

• Elinde hamam tasıyla Etrüsk din adamı (M.Ö. 2ci yüzyıl)

Elinde hamam tasıyla Etrüsk din adamı (M.Ö. 2ci yüzyıl)

• Elinde hamam tasıyla Roma din adamı, capite velato (M.S. 2-3cü yüzyıl)

Elinde hamam tasıyla Roma din adamı, capite velato (M.S. 2-3cü yüzyıl)

Kaynakça[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.