eskişehir özel odalı hamamlar / Has Hotel Termal, Eskişehir, Odunpazarı | TL Fırsat Fiyat

Eskişehir Özel Odalı Hamamlar

eskişehir özel odalı hamamlar

Rezervasyon

Otel Bilgileri

İletişim

Fotoğraf Galerisi

Konum Bilgisi

Tüm Oda Özellikleri

Fiyatlar için lütfen tarih giriniz.

Has Hotel Termal, Eskişehir merkezde olup  yılından beri Romalı'lardan zamanımıza kadar gelen yer altında kaynayan şifalı sıcak suların üzerinde kurulu olan bir tesistir. Has Hotel Termal'de toplam 48 oda ve 87 yatak kapasitesine sahip olan odaların her biri şık ve modern görünüme sahiptir. Has Hotel Termal, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup sabah kahvaltılarını açık büfe şeklinde sunmaktadır. Merkezi konumda yer alan tesis, şehrin önemli noktalarına yürüme mesafesindedir. Odunpazarı evlerine 10 dakika, Adalar ve Doktorlar caddesine 5 dakika mesafede, Espark ve Kanatlı Avm 15 dakika yürüyüş mesafesindedir. Öğrenci şehri olan Eskişehir'de Anadolu Üniversitesi'ne yürüyerek 20 dakika, araba ile 5 dakika uzaklıkta olup Osmangazi Üniversitesi'ne ise araba ile 15 dakika mesafededir. Has Termal Hotel, Eskişehir Otogar'a 12 km, Anadolu Havalimanı'na ise 11 km mesafede bulunuyor.

Minik Misafirlerimize Özel

Yaş Arası Çocuk Ücretsiz

Yaş Arası Çocuk Ücretsiz

Has Hotel Termal, 45 normal 3 suit olmak üzere toplam 48 oda ve 87 yataklıdır. Odalarda kaloriferli özel banyo, telefon, tv, klima, saç kurutma makinesi, buzdolabı, kettle ve kablosuz internet bağlantısı mevcut olup tam bir konfora sahiptir. Has Hotel Termal'in odalarında termal su kullanılmaktadır.

Has Hotel Termal, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermekte olup sabah kahvaltılarını açık büfe şeklinde sunmaktadır. Kahvaltı dışında alacağınız tüm yiyecek ve içecekler ücretlidir. Kahvaltı saatlerimiz arasındadır.

Has Hotel Termal'in yan tarafında kapalı termal havuz ve hamam bulunmaktadır. Burada keyifli vakit geçirebilir günün yorgunluğunu atabilirsiniz. Ayrıca tesisin merkezi konumda olması sebebiyle Lüle taşı ile ünlü olan Eskişehir'de Porsuk Çayını ve geleneksel el sanatları ile uğraşan dükkanları gezebilirsiniz.

Has Hotel'in yan tarafında yer alan termal havuz ve hamam kısmından 47 tl karşılığında faydalanarak günün stres ve yorgunluğunu atabilir, fresh bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Has Hotel Termal'in yanında 1 adet termal havuz bulunmaktadır. Salı günü bayanlara arası özel olup diğer günler bay kullanımına açıktır. Hamam ve termal havuzların kullanım ücreti günlük kişi başı 47 TL'dir. Has Hotel Termal'de şifalı suların etkisiyle kendinizi dinç ve sağlıklı hissedeceksiniz. Bu sular romatizma, kırık, çıkık, bel ve sırt ağrıları, böbrek taşları vs. için şifalıdır.

Has Hotel Termal'de genel alanlarda ve odalarda ücretsiz internet kullanımı mevcuttur.

Çağrı Merkezimiz;

Hafta İçi: - , Hafta Sonu: - saatleri arasında hizmetinizdedir.

Telefonlarımıza ulaşamadığınız taktirde Rezervasyonunuzu online tamamlayabilir ya da Biz Sizi Arayalım bölümümüzden bize bilgilerinizi gönderebilirsiniz.

Hamamyolu Caddesi, No:7 Odunpazarı / Eskişehir

Has Hotel Termal, Eskişehir Hamam Yolu Caddesi'nde bulunmaktadır. Ankara Esenboğa Havaalanı'na km, Eskişehir Havaalanı'na 6 km uzaklıktadır. Eskişehir stadyumuna metre, Eskişehir otobüs terminaline 4 km, Eskişehir tren garına 3 km mesafede bulunmaktadır. 

Üyelik Ücretsiz ve Sadece 2 Dakikanızı Alacak

funduszeue.info'a üye olarak her rezervasyonda %5 Parapuan kazanırsınız

Ayrıca sadece üyelerimizin görebildiği Extra %10 indirimli otellerimizi keşfedebilirsiniz.

Uysal Termal Otel'de size ve ailenize özel havuzlu hamam kullanımı 24,9 TL; özel saunalı hamam kullanımı 39,9 TL!

Fırsat Detayları

Eskişehir'deki termal eviniz!

Osmanlı ve Türk kültürünün en önemli ve renkli geleneklerden biri olan hamam sefasıyla rahatlamaya hazır mısınız?

Hamam keyfinizin ardından dilerseniz saunada vücudunuzda biriken toksinlerden arınıp gevşemenin ya da termal havuzda kaplıca suyuyla şifa bulmanın tadını çıkarın

Keyif ve dinlenceyi bir arada sunan bu özel gün; Uysal Termal Otel farkıyla bir şölene dönüşecek

Grupanya sizi tazelik ve rahatlığın adresine götürüyor. Uysal Termal Otel'de size ve ailenize özel havuzlu veya saunalı hamam kullanımı 19 TL'den başlayan fiyatlarla!

• Havuzlu özel aile hamamı kullanımı 50 TL yerine 24,9 TL!

• Saunalı özel aile hamamı kullanımı 80 TL yerine 39,9 TL!

Türk hamamı

Hamamlar, uzun müddet kalmamak şartıyla, sıcak su ve sabunla yapılacak vücut temizliği için iyi bir yıkanma ve temizlenme yerleridir. Hamamda terleyen vücudun, bir bez veya süngerle ovularak yıkanması, vücutta kan dolaşımını kolaylaştırarak insana rahatlık verir.

Hamamlarda yıkananların adabı muaşeret kaidelerine uyması gerekir. Hamamda fazla kalmak, sıcaktan soğuğa, soğuktan sıcağa zaman zaman çıkmak da vücuda zararlı olabilir. Sağlık sorunlari olan kişilerin çok sıcak suda yıkanmaları tehlikelidir.

Sauna

Sauna insan sağlığına olumlu yönde birçok etkisi vardır. Saunanın romatizmadan uyku bozukluğuna gerginlikten depresif sıkıntılara kadar, birçok konuda sağlığımız ile ilgili problemlere karşı iyileştirici ve tedaviye yardımcı olacak şekilde etki gösterdiği bugün birçok sağlık uzmanı tarafından kabul görmektedir. Sauna günün stresinden ve sorunlarından sıyrılıp sıcak, nemli ve ahşap bir oda içerisinde hem terleyerek hemde gevşeyerek dinlenmenizi ve rahatlamanızı saglayan bir sağlık kabinidir. Saunanın Yararları eski çağlardan beri insanlar tarafından bilinmektedir ve depresif bozukluklar, kireçlenme, romatizma gibi daha bir çok hastalıgın tedavisinde kullanılmaktadır.

Termal havuz faydaları

• Sedef, mantar, akne, egzama gibi cilt hastalıklarının tedavisinde
  • Nevralji (sinir ucu iltihabı) ağrılarının tedavisinde
  • Böbrek, safra kesesi taşı ve kumlarını dökmede
  • Karaciğer hastalıklarının tedavisinde
  • İdrar yolları rahatsızlıklarının tedavisinde
  • Kadın hastalıklarının tedavisinde
  • Mide rahatsızlıklarının tedavisinde
  • Romatizmal bel, sırt ve eklem ağrılarının tedavisinde
  • Kırık - çıkık sonrası tedavilerde
  • Eklem kireçlenmelerinin tedavisinde
  • Kalp ve damar hastalıklarının tedavisinde

Uysal Termal Otel

Farklı mimari yapısı ile Eskişehir'de TERMAL eviniz hizmetinizde, otel, şehir merkezinde olup 'den bugüne sizlerle. Türk Hamamı, Konferans salon, Düğün salonu, özel günlerinize özel salon, özel saunalı ve jakuzili aile banyolu odaları ve 24 saat güler yüzlü personeli ile sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyorlar.

Uysal kaplıcası % doğal kaynak suyundan meydana gelir. Suyun sıcaklığı 43°C'tır.

• Yüzme Havuzu
  • Göbek Taşı
  • Masör, Kese
  • Sauna
  • Jakuzi
  • Dinlenme Odası

Pak Kadınlar Hamamı adresi, iletişim bilgileri

Adres: Deliklitaş Mahallesi Değirmen sokak No, Eskişehir

Telefon:+90 06 26

İnternet Sayfası

Bilgileri Güncelle
Resim & Açıklama Ekle

ilgili aramalar: Eskişehir hamam tavsiyesi, Eskişehir kadın hamamları, Eskişehir özel odalı hamamlar, Pak Kadınlar Hamamı fiyatları, Eskişehir Hamam Fiyatları, Eskişehir hamam fiyatları , Beyoğlu hamam Eskişehir, Kadınlar Hamamı Mersin

Yorumlar

Yorumlar biraz düşündürmüştü. Fakat bugün de fark ettim ki en güzeli kendimiz görmek. Keseyi yapan ve yağlı masajı yapan iki hanımefendide işinde gayet iyi ve güleryüzlü idiler. Hamamın girişinden,girişte yardımcı olan hanımefendi ve iceridede yardımcı olan diğer çalışan hanımefendiler gerçekten saygılı, müşteri memnuniyet odakli ve Güleryüzlü idiler. Sürekli temizlik yapmaya çalışıyorlar ve eğer birzlerde buna dikkat edersek gerçekten her zaman herkesin rahatlikla gitmek isteyebileceği bir yer olacak. Çünkü hijyene çok dikkat ediliyor. Fiyatlar bence makul O kadar ağır şartlarda çalışıyorlar ve herkes aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Hiç havlu götürmeyin,havlu paketini tercih edebilirsiniz. Ben kese,havlu paketi,giriş ücreti,kesenin kendisini aldım malzeme olarak ve yağlı masaj için toplamda TL ödedim. Zaten yağlı masaj 60 dakika TL yani doger kalanlar için de fiyatlar mâkul. Gelin hamamı konsept hizmeti de sunuyorlar. Kese herkes içinde yapılmıyor bunu çok beğendim. Havuzu 1,30,büyüklük olarakta ideal ve bonesiz girilmiyor. Çay,kahve,gazoz,şu gobi içecek funduszeue.info mevcut ve istendiğinde kolay ulaşılabilir ve görevli bekletmiyor. Saç kurutma makinası ücretsiz

Bence Eskişehir de bayanların öncelikle tercih etmesi gereken bir hamam. Diğerleri ile kıyaslayınca kesinlikle temiz,ferah ve güzel hizmeti var. Sahibi güleryüzlü . Çalışanları işinin ehli .tavsiye edebileceğim temiz bir yer. Gidip denemelisiniz

Bu mekana ilk defa gittim girişte karşılama çık ilgiliydi fiyatları uçuk değil hamam çi temiz o ağır rutubetli su kokusu yok. Kese ve masaj yapan hanımlara ayrı teşekkürler işlerinde çok ilgililer Hamam sonrası çay ayran servisi var Ben çok memnun kaldım tavsiye ediyorum.

Kesinlikle harika hem temiz hem çalışanlarının hepsi Güleryüzlu ilk defa gittim çok memnun kaldım tavsiye ediyorum özellikle o terliklerin hijyenle yıkanması harikaaa

Geçen hafta gittik.. Çokta memnun kaldık.. Kesemizide yaptırdık acelemiz de vardı elinden geldiğince yardımcı oldu bayan mis gibi çıktık.. İnsanlar kendi hijjrnlerine ve ortam hijjenine kendileride dikkat etmeli.. Kendi kesenizi götürün

Termal suyu , ve çalışanlarının düzgün ve temiz olması, her ziyaretimde memnun ayrılmama sebep, kesinlikle tavsiye ediyorum, daha nice yıllar hizmet vermesini dilerim

Aslında ilk başta yorumum iyiydi ancak 3 kişi gittik ve her birimizi farklı kişi keseledi. Birimizin vücudunda iltihaplı kırmızı yaralar çıktı, hamama yormamıştım önceki yorumları okuyana kadar. Temizliğe yeterince dikkat edilmiyor demek ki. Tekrar tercih etmeyeceğiz.

Bugün pak kadınlar hamamına gittim kese köpük ve masaj yaptırdım hepsi ayrı ayrı harikaydı özellikle nur hanımın masajı mükemmeldi ellerinize sağlık yine geleceğim inşallah

Çalışanların ukalalığı herkesin salma sapan tavırları sinir bozucu

Arkadaşlarımla pak hamımanına geldik keseci kadının vucüdünda kırmızı benekeler vardı biz ilk başta sıcaktan olmuştur diye bir şey demedik eve geldiğimizde 3 arkadaşımında bütün vucüdünda iltihaplı benekler çıkmaya başladı havuzuda baya küçük ve hijyenik değildi fiyat performans bile değil

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası