benimle yan yazarı / Benimle Yan (Ciltli) - Beyza Özaydın Fiyatı | Kitap Vadisi

Benimle Yan Yazarı

benimle yan yazarı

Benimle Yan
funduszeue.info
"Sen, seni yakıp kül edecek bir aşk istiyorsun Masal. Normal tanışmalarda gözün yok. ‘Seni seviyorum'ları önemsemiyorsun aslında. Herkesin bildiği sevgi sözcüklerini istemiyorsun. Sen herkesin olduğu bir salonda sahnede oyun sergilemek istemiyorsun. Herkes karanlık salonda oyunu izlerken sen arkada ışıklar saçarak kendi oyununu yaşamak istiyorsun. Sen ne Mert'i ne de Atalay'ı istiyorsun. Sen bu oyunda kendin gibi normalle yetinmeyen birisini istiyorsun. Yanmayı göze aldığınız bir aşk istiyorsun." Bu sensin, diye düşünsem de "Bunları neden anlatıyorsun?" dedim. "Çünkü bu bizim hikâyemiz." Beyza Özaydın Şubat Tekirdağ doğumlu. Yaşamına Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde devam eden yazar Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyor. On üç yaşından beri paylaştığı Wattpad adlı platformdaki yazılarından biri olan Benimle Yan adlı kitabı milyon okunma sayısıyla Wattpad Türkiye'nin en çok okunan kitabı. Sahte Güz, Siyahın Çırağı gibi sevilen kitapları da olan Wattpad'te bin takipçiye ulaşan Beyza Özaydın yazmaya ve hayal gücünü insanlarla paylaşmaya devam ediyor.
  • Açıklama
    • "Sen, seni yakıp kül edecek bir aşk istiyorsun Masal. Normal tanışmalarda gözün yok. ‘Seni seviyorum'ları önemsemiyorsun aslında. Herkesin bildiği sevgi sözcüklerini istemiyorsun. Sen herkesin olduğu bir salonda sahnede oyun sergilemek istemiyorsun. Herkes karanlık salonda oyunu izlerken sen arkada ışıklar saçarak kendi oyununu yaşamak istiyorsun. Sen ne Mert'i ne de Atalay'ı istiyorsun. Sen bu oyunda kendin gibi normalle yetinmeyen birisini istiyorsun. Yanmayı göze aldığınız bir aşk istiyorsun." Bu sensin, diye düşünsem de "Bunları neden anlatıyorsun?" dedim. "Çünkü bu bizim hikâyemiz." Beyza Özaydın Şubat Tekirdağ doğumlu. Yaşamına Tekirdağ ilinin Çorlu ilçesinde devam eden yazar Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde okuyor. On üç yaşından beri paylaştığı Wattpad adlı platformdaki yazılarından biri olan Benimle Yan adlı kitabı milyon okunma sayısıyla Wattpad Türkiye'nin en çok okunan kitabı. Sahte Güz, Siyahın Çırağı gibi sevilen kitapları da olan Wattpad'te bin takipçiye ulaşan Beyza Özaydın yazmaya ve hayal gücünü insanlarla paylaşmaya devam ediyor.
  • Yorumlar
    © funduszeue.info Tüm hakları saklıdır.

Benimle Yan Beyza Özaydın Epsilon Yayınevi

• funduszeue.info ‘dan satın alınan ürünler, teslim tarihinden itibaren (7) gün içerisinde değişim yapabilmektedir.

• Bir ürünün iade edilebilmesi genel olarak aşağıdaki şartlara bağlıdır:

• Satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satın alabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

• Kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş vb. şekildeki ürünler iade edilemez.

• Görüntülü DVD, Flash Disk görüntülü Eğitim Setleri vb. için; ürün kutusunda yer alan koruma bandı çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin diğer yerlerinde çizik, hasar, darbe, sıvı teması vs. olmamalıdır.

• Orijinal ambalaja sahip ürünlerin iadesi, orijinal ambalaj ile yapılmalıdır.

• İade edilecek ürünün şirketimiz adına kesilecek bir iade faturası ile iade faturası düzenleme imkanı bulunmayan durumlarda, ürüne ait fatura ve sevk irsaliyesinin aslıyla birlikte iade edilmesi gerekmektedir. İade faturası ya da fatura ve sevk irsaliyesi asıllarının temin edilemediği durumlarda, bundan kaynaklanan KDV vb. mali yükümlülükler iade edilecek bedelden indirilir.

• Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vb. durumlar tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi durumunda, ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.

• İade şartlarına uygun durumlarda yapılan gönderimlerde taşıma masrafı müşteri tarafından ödenecektir.

• İade edilecek ürünler PTT kargo ile kurumumuzdan aldığınız iade mağaza koduyla gönderilmelidir.

• Baskısında hata bulunan, eksik, fazla veya yanlış basılmış ürünlerin iadesinde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak funduszeue.info`a aittir.

• Siparişin yanlış gönderilmesinden kaynaklanan değişimlerde kargo ücreti geliş ve gidiş olarak funduszeue.info’a aittir.

• Benimle Yan

November 15,
    Şu an bu incelemeyi yazarken ne kadar zorlandığımı kimse anlayamaz sanırım. Bundan yaklaşık beş sene önce Wattpad'i ilk defa duyduğum zamanlarda siteye girip üye olmuştum ve Kiraz Mevsimi isimli bir hikayeyle karşılaşmıştım. O zamanlar bitmiş hikayelerin bile milyon okunması büyük olaydı çünkü daha yeni yeni yayın evleri işin içine karışmıştı. O zamanlar henüz tamamlanmamasına rağmen Kiraz Mevsimi'nin 30 milyon üzerinde okunması vardı ve giderek artıyordu. Kitap bitmeden önce basılacağına emin olduğumdan yarım kalmasın diye okumayı reddettim uzun bir süre ve satın alıp okurum diye düşündüm. Tabii o gün bir türlü gelmeyince ve sabırsızlıktan öleceğimi fark edince Wattpad'in altını üstüne getirdim ama kitabı bulamadım. Çünkü adı Benimle Yan olarak değiştirilmişti ve 60 milyonun üzerinde okunması vardı. (Şu an ise milyonun üzerinde okunmayla Wattpad Türkiye'nin en çok okunan kitabı.) Heyecanla kitabı milyonlarca kez okurken benim yaşlarımda bir genç kızın bu kadar iyi bir mizah anlayışına sahip olması ve bunu başkaları üzerinden bu kadar iyi yansıtabilmesine hayran oldum hala da çevredeki tek Grinch ben olduğumdan hayran kalmaya devam ediyorum.

Benimle Yan, ya da Kiraz Mevsimi, hayatımı kurtardı diyebilirim. Tek bir bölümü ile bile beni kahkahalarla güldüren başka bir kitap okumadım bu güne kadar ve okuyabileceğimi de zannetmiyorum. Tabii Beyza Özaydın daha komiğini yazmazsa. Gerçekten bu kitap olmasaydı lisede hayatta kalamazdım sanırım ve son dört-beş yılda okuduklarıma eklediğim kitapların sayısı da bu kadar büyük olmazdı muhtemelen. Oda arkadaşlarım, öğretmenler ve öğrencilerden gördüğüm zorbalıklara rağmen akıl sağlıma hala sahipsem bu Benimle Yan sayesinde oldu ve ne kadar büyük kusurları olursa olsun bu kitap her zaman gözümde en kusursuz olan kitap olarak kalmaya devam edecek bu nedenle.

Yazar her ne kadar kitabı ilk yazdığında çok genç olduğundan dolayı kitap olarak çıkarmayı reddettiğini söylese de bir gün kitabı ellerime alıp okuyacağımı biliyordum ve beş yıl gecikmeli de olsa sayfalarını çevire çevire, altlarını çize çize okumak çok iyi geldi. En güzel yerinde kesilmiş ama ikinci kitap ne zaman çıkarsa çıksın onu da aynı heyecanla sanki hiç okumamışım gibi okuyacağım. Umarım Beyza Özaydın bunun gibi güzel hikayeler yazmaya devam eder, çünkü ben kesinlikle yazdıklarını okumaya devam edeceğim.

Bu kadar kitabın benim için öneminden bahsettim ama biraz da tabii ki gördüğüm kusurlara değinmek istiyorum. Daha sonrasında bol bol sevdiğim yerlerden de bahsedeceğim.

Kitapta Selin'in babasının hastanede olduğu öğrenilen bölümde Selin'in daha önce geçirdiği kazadan bahsediliyor. Wattpad'deyken Masal'ın Selin hakkında bilgi topladığı bölümler vardı ancak kitaba eklenmemiş bu bölümler. Bu nedenle Selin karakteri biraz içi boş kaldı kitap boyunca. Bu kitap için pek sorun olmasa da gelecek kitaptaki önemi göz önünde bulundurulursa biraz sorun çıkacakmış gibi geliyor. Aynı zamanda bu Egemen'le ilgili de geçerli. Masal'ın ortadan kaybolduğu bölümlerin Masal'ın ağzından olduğu kısımlar da vardı yine Wattpad'de ve kitapta sadece Ayaz'ın ağzından olan kısımlar eklenmişti. Egemen'in sonraki kitaptaki önemi ve Masal'ın Ayaz'a tepkileri ile ilgili oldukça önemli bölümlerdi. Umarım diğer kitapta bu boşluklar doldurulur. Ayrıca bu kitapta da Wattpad'de de Ayaz'ın ölen kardeşi, Anıl'ın deyimiyle İrem bacı ve Atalay'ın atılanların atıldığı okuldan atılması ile ilgili hiçbir şey anlatılmamıştı. Umarım ikinci kitapta bu boşlukların hepsi dolar ve beş yıllık merakım son bulur.

Kitapta yapılan en sevdiğim değişiklerden biri Anıl'ın çok daha önce kurguya eklenmesi oldu. Belki gıybet çıkar diye cebinde çekirdek taşıyan bir kanki tabii ki de bu kitapta bolca yer almalıydı. Ayrıca Alev'in tatil bölümlerinde çok bulunmamasını sevdim, karakterin geleceğini düşündüğümde böyle olması çok daha mantıklı. Ama tatil bölümleri bu nedenle oldukça kısalmış ve bunun kurgu açısından kötü olduğunu düşünüyorum, başka bir şeylerle doldurulmuş olsaydı keşke o kısımlar çünkü Ayaz olması gerekenden çok daha kısa sürede yola gelmiş oldu bu yüzden.

Ayrıca yazarın bazı komik olmak yerine kırıcı olan esprileri de çıkarmasına memnun oldum. Kitaba yakışmıyordu. Kitapta yine de bolca küfür ve argo olduğunu da belirtmeliyim ancak. Kurguda bu tarz ifadelerden hoşlanmıyorsanız kitaptan uzak durmanızı tavsiye ederim.

Başka nelerden bahsedebilirim diye düşünürken yine Masal'ın ortadan kaybolduğu anlardan sonrası aklıma düştü. Olayı çok çabuk es geçti yazar, sonraki bölümlerde Masal'ın o korkusundan bahsedilmeliydi. O kadar çabuk unutulmamalıydı. Ayrıca Hande'den de sürekli en yakın dost diye bahsedilmesine rağmen kendisine kitapta pek rastlanmaması mantıksızdı. Umarım ikinci kitapta bol bol Hande'li kısımlar olur.

Ama her şeye rağmen benim için oldukça eğlenceli ve güzel bir okuma oldu. Yeniden ergenlik zamanlarıma dönüş yapmış oldum ve ne kadar uzun zamandır Damon hakkında bir şey duymamış ya da flappy bird oynamamış olduğumu fark ettim. Bolca nostalji yaptım yani okurken, oldukça eğlenerek.

Kapaktaki illüstrasyona bayıldığımı belirtmeliyim ayrıca, turuncu bir şeyler görmeyi beklesem de harika olduğunu söylemeden geçemeyeceğim. Aklıma Ayaz'ın Wattpad'deki bölümlerde söylediği "Aşkımızı anlatan bir kitap yazmaya kalkışsam kesinlikle her sayfa otuz birinci sayfa olurdu, cildi turuncu renkte olurdu ve her cümlenin sonunda 'öpüşelim' yazardı. Ayrıca muhtemelen cümlenin tek kısmı sonu olurdu." kısmı geldi. İkinci kitapta yanına hediye olarak böyle küçük bir kitapçık yapsalar poster yerine çok daha güzel olur diye düşünüyorum. Umarım bu tarz bir şey yaparlar.

İkinci kitapla ilgili son birkaç şey söyleyerek incelemeyi bitireceğim çünkü yazmak istediğimden çok daha uzun bir inceleme oldu.

Kitap 'te yazılmaya başlandığı için o zaman popüler olan şimdi popülaritesi çoktan geçmiş olan pek çok şeyden bahsediyor. Yazarın fazladan özel bölümler ekleyeceğini de biliyorum ikinci kitaba. Umarım bu özel bölümleri eklerken aslında hikayede bir ay geçmiş olmasına rağmen yıl sonrası ile ilgili şeyler eklemez. Ama eklese bile yine gülerek ve eğlenerek okuyacağıma eminim. Çünkü beş yıl sonra hayallerim gerçekleşerek elime alıp okuma imkanı bulabildim Benimle Yan'ı sonunda. Kurguda argodan ve küfürden rahatsız olmuyorsanız ve hızlı bir şekilde okunan oldukça eğlenceli ve badboy'u olmayan bir gençlik kitabı arıyorsanız Benimle Yan'ı okumanızı tavsiye ederim.

Multi; Ayaz ile Masal.

Ayaz, Masal, An&#x;l, Atalay ve Hande'ye facebook parodi hesap aç&#x;lm&#x;şt&#x;r. Arama motorunda Ayaz Bark&#x;n'&#x; arat&#x;n, ondan da diger hesaplar&#x; bulun. -Link şeyapmaya üşenen yazar&#x;n dram&#x;.-

Sonra gelin bana hikaye öfunduszeue.info

Hadi iyi okumalar uysalc&#x;klarrr

BÖLÜM

Gözlerim kapal&#x;yken elimi yana at&#x;p Ayaz'&#x;n bedenini arad&#x;m. Elime Ayaz'&#x;n seremeyip de bana serdirdiği çarşaf d&#x;ş&#x;nda bir şey gelemeyince s&#x;zland&#x;m. Gözlerimi açmaya tenezzül etmeden yan döndüm. Vücuduna tekrar ulaşamad&#x;ğ&#x;mda yatakta birkez daha yuvarland&#x;m ve

"Aptal."

Gözlerimi açman&#x;n tam zaman&#x;yd&#x;! Oflayarak gözlerimi aralad&#x;m ve elimi yatağ&#x;n üzerine at&#x;p destek alarak dizlerimin üzerine oturdum. Ayaz belinin alt&#x;na bağlad&#x;ğ&#x; havlu ve havludan daha çok dikkatimi çeken ç&#x;plak göğsüyle odadaki banyonun kap&#x;s&#x;n&#x; kapat&#x;p yerde duran bana bakt&#x;.

"Bana aptal deme." diye m&#x;r&#x;ldan&#x;p çenemi yatağa yaslad&#x;m ve nefesimi d&#x;şar&#x; üfledim. Kendime kalk diyemiyordum ama dur öyle demek de gelmiyordu içimden.

"Üzerindeki kedicikli pijamanla yerde oturuyorken ve düşüşünü ilk elden görmüşken sana başka bir şey diyesim gelmiyor."

Gözlerimi devirdim. Bak&#x;şlar&#x;m vücudunda dolaş&#x;rken esnedim. Yatağa yaslamad&#x;ğ&#x;m elimin tersini ağz&#x;ma getirip esnememi durdurmaya çal&#x;ş&#x;rken saçlar&#x;ndan başlay&#x;p havluda kaybolan su tanelerinin ak&#x;ş&#x;n&#x; izliyordum.

Vücudu yaklaşt&#x;, yaklaşt&#x; ve tam önümde durup yan&#x;mda dizlerinin üzerine çöktü ve elini aln&#x;ma getirdi. Bak&#x;şlar&#x;m vücudundan yavaşça gözlerine ç&#x;karken yüzümü ona çevirdim. Ayaz yüzünü buruşturdu. "Kan&#x;yor."

Aln&#x;mda okşad&#x;ğ&#x; k&#x;sma yavaşça bast&#x;rd&#x;ğ&#x;nda ac&#x;yla inledim ve uzaklaşmaya çal&#x;şt&#x;m. Bana izin vermeyip ensemi kavrad&#x; ve elini tekrar yaran&#x;n üzerine getirdi.

"Çocuğum olsan otobüste unuturdum seni. Kendi kendini düşürüp bir de üzerine yaralan&#x;yorsun."

Dilimi &#x;s&#x;r&#x;rken sessiz kald&#x;m. Alt&#x;nda sadece havlu varken bu şekilde oturmas&#x; havlunun düşmesine sebep olabilirdi ama o bunu umursuyormuş gibi görünmüyordu. Allah 'tan dizlerinin üzerine oturmuştu da Ayaz'&#x;n büyük olduğunu iddia ettiği küçük Ayaz'&#x; görmüyordum.

Omzumun üzerinden uzan&#x;p arkamdaki şifonyerin çekmecesini açt&#x;. Gürültüyle çekmeceyi kar&#x;şt&#x;r&#x;rken gözlerim yüzündeydi. Bak&#x;şlar&#x; arkamdaki şifonyerdeyken, biraz sonra şifonyerin arkas&#x;na geçecekmiş gibi bak&#x;yordu. Şifonyere bile sinirlenebildiği için k&#x;k&#x;rdad&#x;m. Bak&#x;şlar&#x; bana döndükten sonra kaşlar&#x;n&#x; kald&#x;rd&#x;.

"Hay&#x;rd&#x;r?"

Omuz silktim. "Hiç."

Gözlerini k&#x;s&#x;p bana şüpheci bak&#x;şlar atarken arad&#x;ğ&#x; şeyi bulmuş olacak ki çatt&#x;ğ&#x; kaşlar&#x; gevşedi. Çekmeceyi kapatt&#x;ktan sonra elini aln&#x;ma getirdi. Bir eliyle aln&#x;m&#x; tutarken, küçük yara band&#x; tutan elini ağz&#x;na götürüp yara band&#x;n&#x; açt&#x;ktan sonra yaran&#x;n üzerine yap&#x;şt&#x;rd&#x;.

Bak&#x;şlar&#x;n&#x; aln&#x;mdan çekip de gözlerime indirdiğinde dakikalard&#x;r onu izleyen bak&#x;şlar&#x;m&#x; buldu ve gülümsedi. "Yerinde olsam yüzüme bakmazd&#x;m."

An&#x;n büyüsünü mahvettiği için gözlerimi devirdim. Ellerini yüzümden ittirdikten sonra homurdanarak yerden kalkt&#x;m ve kendimi tekrar yatağa att&#x;m.

"Ses yapma uyuyacağ&#x;m."

"Bakma giyineceğim."

Alayla söylediği şeyden sonra bir anda uykum kaçm&#x;şt&#x; nedense (!). Yüz üstü yatakta uzanm&#x;ş vaziyetteyken ellerimi yüzümle yatağ&#x;n aras&#x;na s&#x;k&#x;şt&#x;rd&#x;m. Olas&#x; bak&#x;ş kaçağ&#x;na karş&#x; önlem alm&#x;şt&#x;m. Bacaklar&#x;m&#x; iki kişilik yatağ&#x; küçültecek kadar açt&#x;ktan sonra m&#x;r&#x;ldanmaya başlad&#x;m. Saat kaçt&#x; bilmiyordum ama uyumak istiyordum.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası