karisi pideciye kacan adam / Karısı pideciye kaçmıştı! Serkan Kıyak’a Zahide Yetiş sürprizi videosunu izle | Takvim TV

Karisi Pideciye Kacan Adam

karisi pideciye kacan adam

Eşi pideciye kaçtıktan sonra Müge Anlı'ya çıkan Serkan Kıyak isimli vatandaş intihar etti

funduszeue.info'un haberine göre, saat sıralarında Durak Mahallesi, Hoca Tahir Efendi Sokakta bulunan Orkun Apartmanında 3. katta ikamet eden serkan kılıç (32) evinde kendini asarak intihar etti.

Yetiştirme yurtlarında büyüyen Serkan Kılıç 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği ve bir yaşında çocuğu olduğu öğrenildi.

Serkan Kılıç'ı intihara sürükleyen süreç yaklaşık bir ay önce eşinin G. isimli bir adamla kaçmasıyla başladı. Önce eşinin başına bir şey geldiğinden şüphelenip aramaya başlayan talihsiz gencin eşinin bir başka adamla kaçtığını öğrenmesi üzerine; 6 Aralık'ta ATV' de yayınlanan  "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına çıktığı ve burada eşine dönmesi  için çağrı da bulunduğu belirtildi.

Eşinin kaçması ile bunalıma giren S. K. nin yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği ve vedalaştığı öğrenildi. Mesajı alan yakınlarının evine koşması ile talihsiz gencin cesedi ile karşılaştıkları, bunun üzerine polis  ve  ekiplerine haber verdikleri, olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Müge Anlı'da eşinin pideciye kaçtığını öğrenmişti! Serkan Kıyak yaşamına son verdi

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak günlerdir haber alamadığı eşi için yardım isteyen Serkan Kıyak, gelen telefon bağlantısı ile adeta yıkılarak sinir krizi geçirmişti. Pideciye kaçan eşinin kendisini ve ailesini istemediğini ifade etmesiyle kendini yerlere atan adam, "Bu mu emeklerimin karşılığı? Beni defa aldattın, affettim. Dön gel! Yine affederim 87 yaşında nenene nasıl kıydın, gittin? Zehra geleceksin Ben seni sevdim. Ben sana ne yaptım? Hayallerimi yıktın. Yaşayamam ben Şikayetçiyim" demişti.

YAŞAMINA SON VERDİ

Yerel yayın yapan funduszeue.info'un haberine göre 32 yaşındaki Serkan Kıyak, ikamet ettiği Durak Mahallesi Hoca Tahir Efendi sokağındaki evinde kendini asarak yaşamına son verdi. Yetiştirme yurtlarında büyüyen ve 2 yıl önce görücü usulü ile evlendiği eşinden bir yaşında da çocuğu olan Kıyak'ın eşinin kaçması sebebiyle bunalıma girdiği ve yakınlarına telefonundan mesaj çekerek helalleştiği öğrenildi.

Yayındaki sinir krizinin ardından son olarak tekrar Müge Anlı ile Tatlı Sert'e tekrar çıkan Serkan Kıyak, eşinden ayrılmaya karar verdiğini söylemişti. Mutfağa girip börek yapan Kıyak, yaptığı böreği Müge Anlı'ya ikram etmiş ve yeni bir başlangıç yapacağını belirtmişti.

Müge Anlı'da Kendisini Bırakıp Pideciye Kaçan Eşi Dönmeyince İntihar Eden Serkan Kıyak Olayını Hatırlayalım!

Haberler

TV

Müge Anlı'da Kendisini Bırakıp Pideciye Kaçan Eşi Dönmeyince İntihar Eden Serkan Kıyak Olayını Hatırlayalım!

Serkan Kıyak, kendisini bırakıp pideciye kaçan eşini bulmak için Müge Anlı'ya başvurmuştu. Ancak öğrenilene göre kaçan eşi ilk kez kaçmıyordu. Üstelik yaptığı tek şey de bu değildi! Kendisini defalarca kez bırakıp giden eşinin dönmesini isteyen Serkan Kıyak dosyasında neler yaşanmıştı? Serkan Kıyak yetiştirme yurdunda büyüdüğü için çocuğunun da annesiz kalmasını istemeyen ve kendisini terk edip pideciye kaçan eşi dönmek istemeyince neler yaşamıştı?

Geçtiğimiz yıl 3 Aralık'ta eşinin 2 yaşındaki çocuklarını ve görme engelli annesini bırakarak ortadan kaybolması üzerine Müge Anlı'ya başvurmuştu Serkan Kıyak.

Geçtiğimiz yıl 3 Aralık'ta eşinin 2 yaşındaki çocuklarını ve görme engelli annesini bırakarak ortadan kaybolması üzerine Müge Anlı'ya başvurmuştu Serkan Kıyak.

İki buçuk yıllık evliliklerinde eşini birkaç kez başka erkeklere çıplak fotoğrafını yollarken yakalamış ve affetmişti üstelik.

İki buçuk yıllık evliliklerinde eşini birkaç kez başka erkeklere çıplak fotoğrafını yollarken yakalamış ve affetmişti üstelik.

Serkan ısrarla evliliklerinde bir sorun olmadığını söylese de, belli ki yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Karşı komşuları, eşi Zehra'nın pideciyle kaçtığını söylemişti!

Serkan ısrarla evliliklerinde bir sorun olmadığını söylese de, belli ki yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Karşı komşuları, eşi Zehra'nın pideciyle kaçtığını söylemişti!

Fakat Zehra yayına bağlanarak Serkan'ı ve ailesini istemediğini söyleyerek dönmeyi reddetmişti. Serkan ise ısrarla dönmesini istemişti eşinden.

Fakat Zehra yayına bağlanarak Serkan'ı ve ailesini istemediğini söyleyerek dönmeyi reddetmişti. Serkan ise ısrarla dönmesini istemişti eşinden.

Ancak geçirdiği sinir krizinin ardından ertesi gün tekrar yayına katılan Serkan, "Ben evladım için feryad ettim dün, artık boşanmak istiyorum" demişti.

Ancak geçirdiği sinir krizinin ardından ertesi gün tekrar yayına katılan Serkan, "Ben evladım için feryad ettim dün, artık boşanmak istiyorum" demişti.

Hatta daha önce eşine elleriyle börekler açan Serkan, bu kez de Müge Anlı için yapmıştı. O an yan stüdyoda çekimde olan Zahide Yetiş'ten programa gelmesini rica eden Müge Anlı, yarışmaya Serkan'ın katılması ricasında bulunmuştu.

Hatta daha önce eşine elleriyle börekler açan Serkan, bu kez de Müge Anlı için yapmıştı. O an yan stüdyoda çekimde olan Zahide Yetiş'ten programa gelmesini rica eden Müge Anlı, yarışmaya Serkan'ın katılması ricasında bulunmuştu.

Ancak ne yazık ki Serkan, Uşak'a döndükten sonra eşinden tekrar dönmesini istemiş ve intihar etmişti.

Ancak ne yazık ki Serkan, Uşak'a döndükten sonra eşinden tekrar dönmesini istemiş ve intihar etmişti.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası