sarıyer belediyesi kültür merkezi / Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi Nejat Uygur Sahnesi | tiyatrolar.com.tr

Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi

sarıyer belediyesi kültür merkezi

Kültür ve Sosyal işler Müdürü

Filiz COŞKUN

E-Posta: [email protected]

E-Posta: [email protected]

Tel: 444 1 722

Adres: Pınar Mahallesi, Günyüzü Caddesi No:2, 34460 Sarıyer/İstanbul (Ana Hizmet Binası 1.Kat)

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Yönetmeliği İçin Tıklayınız

Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi

Adres: Şehit Mithat Yılmaz Cd. No:85 Sarıyer/İST

Demirtaş Ceyhun Halk Kütüphanesi

Adres: Demirtaş Ceyhun Halk Kütüphanesi Büyükdere mah. Çayırbaşı cad. No.14

Büyükdere Kurs Merkezi (SARMEK)

Adres: Büyükdere Mah, Maltız Deresi Sk., Sarıyer/İST

Rauf Denktaş Kültür Merkezi

Ayazağa, Naci Canan Tuncer Sk., Sarıyer/İST

Zekeriyaköy Kurs Merkezi ve Seramik Atölyesi

Zekeriyaköy, Zekeriyaköy Cd. No:13 Sarıyer/İST

Rumeli Feneri Kurs Merkezi

Rumeli Feneri Mah. Fevzi Çakmak Cd. Sarıyer/İST

Seyrantepe Kurs Merkezi

Huzur Mah, Ufuk Sk., No:10 D:2 Sarıyer/İST

MESLEK EDİNDİRME ve KİŞİSEL EĞİTİM KURSLARI

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz ile Sarıyer Halk Eğitim Merkezi işbirliğinde verilen bu kurslardan bugüne dek binlerce kişi yararlandı. 

MESLEK EDİNDİRME KURSLARI: Cilt Bakımı, Manikür & Pedikür, Makyaj, Diksiyon

EL SANATLARI KURSLARI:Kâğıt Rölyef, Resim, Hesap İşi, Tel Kırma, Antep İşi, Dantel Anglez, Maral İşi, Mefruşat,Tığ İşi Bebek Yapımı, Sabun Yapımı, Ahşap Boyama, Quiling Sanatı, Keçe Yapımı, Giyim, Kurdele Nakışı, Yapma Çiçek Sanatı, Seramik, Beş Şiş Dantel, Ebru Sanatı, Takı Tasarımı, Sepet Örücülüğü, Çini Boyama, Cam Boyama, Filografi Tekniği

MÜZİK KURSLARI: Türk Sanat Müziği, Türk Halk Müziği, Şan, Gitar (+9), Keman (+9), Piyano (+9), Bağlama (+9), Ritim (Darbuka) (+9)

GÖRSEL SANATLAR:  Uygulamalı Tiyatro (+17), Drama (Çocuk) (+9), Türk Halk Oyunları, Bale (5 - 8 yaş), Fotoğrafçılık, Senaryo Yazarlığı

Büyükdere Kurs Merkezi (SARMEK)

Adres: Büyükdere Mah, Maltız Deresi Sk., Sarıyer/İST

Zekeriyaköy Kurs Merkezi ve Seramik Atölyesi

Zekeriyaköy, Zekeriyaköy Cd. No:13 Sarıyer/İST

Rumeli Feneri Kurs Merkezi

Rumeli Feneri Mah. Fevzi Çakmak Cd. Sarıyer/İST

Seyrantepe Kurs Merkezi

Huzur Mah, Ufuk Sk., No:10 D:2 Sarıyer/İST

Sevgili Sarıyerliler,

Sarıyer’de yaşamın her alanında, ayrım yapmaksızın, herkesin ihtiyaç ve beklentilerini yerine getirmekten, ayrıca bu şansa sahip olmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

LGS ve YKS’de büyük bir başarı yakalayan Sarıyer Akademi, Milli Eğitim Bakanlığının da onayladığı bir eğitim kurum.

Gençlerimize eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak amacıyla kurduğumuz Sarıyer Akademi, her kesimin ve özellikle yerel yönetimlerin örnek aldığı önemli bir sosyal sorumluluk projesi haline geldi.

Toplumlar; siyasal, ekonomik, kültürel ve yönetim alanında koşulları gereği birçok değişim yaşamakta. Bu değişim sonucu, vatandaşlara en yakın kamu kurumlarının başında yerel yönetimler gelmekte. Bu süreçler yerel yönetimleri sadece altyapı hizmetlerini yürüten kurumlar olmaktan çıkararak, sosyal, kültürel, eğitim ve sanat gibi yeni hizmet alanlarına yöneltti.

Sarıyer Belediyesi bu süreçleri çok önceden görerek ve vizyonu gereği, bu sorumlulukları üstlenerek eğitim, kültür, spor anlamında büyük ölçekli projelere imza attı.

Eğitim yatırımları bunların en başında geliyor. Bu kapsamda 11 Sarıyer Gençlik Eğitim Merkezi, 8 Gündüz Bakım Evi, Engelli Çocuk ve Aileleri Destek Merkezi (EÇADEM), Avrupa Birliği projeleri, spor okulları, engelli eğitim projeleri, öğrenci konuk evi, burslar, kültürel kurslar, yaz spor okulları, yüzme kursları, kültürel geziler, kamplar, yurt içi ve dışı organizasyonlar, okul tadilat ve yapımları, kişisel gelişim eğitimleri ile yerel yönetimlere örnek birçok projeyi hayata geçirdik.

Sarıyer Akademi de başarı zincirlerimizden sadece bir tanesi. Akademimiz, eğitimde sadece Sarıyer’de değil, Türkiye ve İstanbul genelinde yakaladığı başarı grafiğiyle haklı bir gurur kaynağı oldu.

Sınav hazırlık merkezi hedefi dışında, üniversite ve çeşitli eğitim kurumlarıyla işbirliği yapan Sarıyer Akademi, bu kapsamda yönetici, öğretmen eğitimleri, yabancı dil eğitimleri, kişisel gelişim eğitimleri, soru hazırlama çalışmaları ile Sarıyer’deki okullara akademik destek olma konusunda da üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmekte.

Eğitim yelpazesine "yapay zekâ" ve "matematik olimpiyatı" eğitimlerini de ekleyen Sarıyer Akademi, yenilikçi projeleriyle eğitim alanında adından söz ettiren bir kurum haline geldi.

Eğitim başarı zincirlerimize yeni halkalar ekleyerek Sarıyer Akademinin başarısına katkı sağlayan yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum.

Bir başka övgü ve teşekkürü de sevgili çocuklarımız ile değerli velilerimiz hak ediyor. Sarıyer Akademiye ve bize gösterdikleri güven ve katkıya tüm bu çabanın hayat bulması için çok önemli.

Sevgili çocuklar, sevgili gençler, anneler, babalar ve değerli eğitimciler; çağdaş toplumlar özgür ve bağımsız olarak yaşar. Büyük önderimiz Mustafa Kemal; “Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır ya da esaret ve sefalete terk eder” sözü bizim için bir yol haritasıdır.

Bu bilinç içinde karanlığı aydınlığa çıkaracak her çalışmanın içinde, insan yaşamına değer katacak yeni projelerle sorumluluk almaya, kararlılık ve heyecanla sizlerle birlikte ulaşacağız.

Saygı ve sevgilerimle…

İnş. Müh. Şükrü GENÇ
Sarıyer Belediye Başkanı

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası