nissan micra puzzle özellikleri / Nissan Micra Match vs Street Karşılaştırma! - funduszeue.info

Nissan Micra Puzzle Özellikleri

nissan micra puzzle özellikleri

Nissan Micra Match vs Street Karşılaştırma!

Nissan Micra Match vs. Street karşılaştırması!

motor hacmi sunan Micra modelinin teknik ve donanım özellikleri karşılaştırmasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Nissan Micra MatchNissan Micra Street
 Nissan Micra Match Özellikleri Nissan Micra Street Özellikleri

Temel Özellikler

Yıl
DonanımMatchStreet
Gövde TipiHatchback 5 KapıHatchback 5 Kapı

Motor Özellikleri

Motor
YakıtBenzinBenzin
Silindir Hacim cc cc
Silindir Sayısı44

Şanzıman

Şanzıman TürüCVTCVT
Vites TürüOtomatikOtomatik
Vites Sayısı??
Çekiş KontrolüÖnden ÇekişÖnden Çekiş

Performans

Beygir80 HP80 HP
Tork Nm Nm
Hızlanma sn sn
Azami Hız

Yakıt Tüketimi

Şehir İçi Tüketim lt lt
Şehir Dışı Tüketim lt lt
Karma Tüketim lt lt
Yakıt Deposu41 lt41 lt

Bagaj Özellikleri

Bagaj Hacmi lt lt

Ölçüler

Uzunluk mm mm
Genişlik mm mm
Yükseklik mm mm
Boş Ağırlık kg kg

Lastik ve Jant

Lastik Tabanı
Lastik Yanağı7070
Jant Çapı1414

Güvenlik

Sürücü Hava Yastığı
Yolcu Hava Yastığı
Yan Hava Yastığı
Diz Hava Yastığı
ABS
ASR
EBD
ESP

Konfor Özellikleri

Yol Bigisayarı
Hız Sabitleyici
Yokuş Kalkış Desteği
Anahtarsız Çalıştırma
Start-Stop Sistemi
Auto Hold
Head-Up Display
Şerit Takip Sistemi
Çarpışma Önleyici
Elektronik Park Freni
Kol Dayama
Deri Direksiyon
Direksiyon Isıtma
Sunroof
Alaşım Jantlar

Multimedya ve Eğlence

Usb Girişi
Bluetooth
Navigasyon Sistemi

Aydınlatma

Gündüz Farları
Xenon Farlar
Ön Sis Farları
Arka Sis Farları

Sensörler

Ön Park Sensörü
Arka Park Sensörü
Geri Görüş Kamerası
Yağmur Sensörü
Far Sensörü
Coming Home
Leaving Home
Lastik Basınç Sistemi
Yorgunluk Algılayıcı

Klima

Dijital Klima
Manuel Klima
Soğutmalı Torpido

Camlar ve Aynalar

Elektrikli Ön Camlar
Elektrikli Arka Camlar
Karartmalı Dikiz Ayna
Katlanır Aynalar
Makyaj Aynası

Koltuklar

Isıtmalı Koltuk
Soğutmalı Koltuk
Hafızalı Koltuk
Deri Koltuk
İsofix Çocuk Koltuğu

Nissan Micra ile Diğer Karşılaştırmalar

Nissan Micra Match VS Hyundai i10 Style Nissan Micra Match VS Peugeot PureTech Access Nissan Micra Match VS Opel Corsa Color Edition

Sıfır veya ikinci el araç almayı düşünüyorsanız; funduszeue.info sitesi olarak sizler için editörlerimiz tarafından hazırlanan araba karşılaştırma sayfasında araçların teknik, donanım özelliklerini inceleyebilir, yakıt tüketimi ve bagaj hacmi gibi önemli özellikleri kıyaslayabilirsiniz. Karşılaştırma sayfasının alt kısmında bulunan 'Araç Detay' butonu aracılığıyla araçların varsa ek özelliklerini detaylandırabilir, tüm resimlerine ulaşabilir ya da kendiniz yeni bir araba karşılaştırma yapabilirsiniz. Bilgiler editörlerimiz tarafından hassasiyetle ekleniyor olsa da % doğruluğu garanti edilmemektedir. Aynı model yılında satışa sunulan farklı kasa araçlar -yeni- kategorisi altında yayınlanmaktadır.

Yakıt Fiyatları 25 Haziran

Benzin litresi:

Dizel litresi:

Son Karşılaştırmalar

Araba Karşılaştırma sayfası

Son Haberler

Araba Karşılaştırma

funduszeue.infoaracılığıyla, otomobil dünyasından markaları, markalara ait modelleri, motor ve donanım seçeneklerini karşılaştırabilirsiniz.

Sıfır Araba Fiyatları

funduszeue.info araba fiyatlarını, markaların güncel liste fiyatlarına ait son değerleri burada takip edebilirsiniz.

NİSSAN MICRA CLUB ( sayfa)

• Teğmen
    Ben yazın başından beri klimamı kullanıyorum ve soğutma performansı ger&#;ekten inanılmaz, daha &#;nce japon ara&#;larının klima methini duymuştum, ger&#;ekten doğruymuş.
  • bu g&#;n ilk trafiğe &#;ıktım aldığım ara&#;la bir taksici ışıkta dururken geldi vurdu arkadan beynime kan sı&#;radı oru&#;luyuz malum allahtan artist biri değildi bazı taksiciler bu durumda bide ilerle birşey yok derler ya indim ara&#;tan bişey yok allahtan onun tamponu yamulmuş ama benimkide bişey yok plakasının resmini &#;ektim ne olur ne olmaz diye ama baya bi kurcaladım tamponu bagaj kapağını a&#;tım felan hi&#; birşey yok buda nazarlığı diyip sakinleşmeye &#;alışıyorum allah kimseye kaza bela vermesin arkadaşlar !
  • Yüzbaşı
    Otomatik micralar konusunda şanzıman anlamında uygulama bilgim kısıtlı. Size verebileceğim en kullanıcı &#;nerili tavsiye olarak kumanda pilinizi değiştirmenizi &#;neririm. cr tip li-ion pil kullanırlar, bi &#;ok yerde satılır. Uygulaması &#;ok basittir. Otomatikte şanzıman - anahtar ikilisi nasıldır bilmiyorum.

Ufak tatsızlığınız dediğiniz gibi nazarlık olsun. Bu tip tıklatmalarda genellikle bişey olmuyor. O an aracın altına bakmadığınızdan dikkat etmemiş olabilirsiniz, en fazla tamponun i&#; kısmında plastik tırnak kırılmıştır. bazen yere d&#;şerler, bazen tamponda kalır sonradan d&#;şerler. İllaki taksinin sarı boyası tamponunuza ge&#;miştir.

Klima olayı dediğiniz gibi japon ara&#;ların bi g&#;zelliği. &#;zellikle mitsubishi lerde buzdolabı modu var diyebilirim. Nissan'ın kullandığı klima bi hayli g&#;zel. k12 micra i&#;in konuşacak olursam bence tek eksiği s&#;r&#;c&#; koltuğu altında ızgara olmaması. Arka koltuklara etki etmesi i&#;in orta paneldekileri arkaya nişanlayınca sıkıntı halloluyor. Ger&#;i bahsettiğim &#;zellik bu segmentte zor rastlanır bi &#;zellik. Arka camların manuel olduğu bir T&#;rkiye'de aslında hayal gibi :)

• ARACIM BOYASI GE&#;MEDİ TAMPONUDA SERT BİR ŞEKİLDE OYNATTIM KURCALADIM Bİ SIKINTI YOKTU İNŞAALLAH SIKINTI OLMAZ ORJİNALLİĞİ BOZULSUN İSTEMEM ORJİNAL ARKA TAMPONDA CİDDİ BİR MALİYET ALLAH KİMSEYE KAZA BELA VERMESİN
  • Çavuş
    96 Mesaj
    Merhaba herkese
    Bende eski kullanıcılardanım. Yedek par&#;a ile ilgili yazılanları okuyunca şunu sorasım geldi:
    Orta konsoldaki klima, fan ve hava y&#;nlendirme d&#;ğmelerinin etrafındaki g&#;stergeler alındıktan bir yıl sonra &#;atlayıp kırılmışlardı. Garantiye başvurmuştum ama benim işi savsaklamam, Servisi'nde dikkate almaması y&#;z&#;nden &#;ylece kaldı. Şimdi neredeyse yoklar.
    Bu par&#;aları ve direksiyon simidini ve radyo kontrollerini bulabileceğim &#;ıkma veya hurda satan yerler var mıdır?
    Avrupa yakasında b&#;yle yerler bilen varsa bi zahmet haber etsin :)
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sipahi12

Aracın bakımını yaptırdım.
    Motor yağı ve filtesi,
    hava filtresi
    klima polen filtresi
    fren hidroliği değişti
    far ayarları yapıldı
    uzun d&#;nem bakım yapıldı (kapı fitilleri temizlik yağlama falan filan)
    tl 6 taksit
    ayrıca arka amortis&#;rlerden &#;ukurlara girince kuş cıvıltısı gibi bir ses geliyordu. Garantiden amortis&#;rlerin değiştirilmesine karar verildi.
    Kaskoyuda yeniledim oda tl tuttu. d&#;ş&#;nd&#;ğ&#;mden baya hesaplı oldu :D

Hangi servis hocam?
  • Teğmen
    1 Mesaj
    tum clup micra uyelerine merhabalar

otomatik pasion km de micra aldım alalı 2 ay oldu fakat asırı derecede benzin yakıyor yol bilgisayarında km de / vs yakıyor gosteriyor bu normalmi banami &#;le geliyor servise baktırmalımıyım sizlerinki nasıl yakıyordu beni bilgilendirirseniz cok memnun olurum
  • Benim ara&#; tekna km de lt g&#;steriyor buna bakarsak biraz y&#;ksek gibi g&#;z&#;k&#;yor tabi eski kullanıcılar daha bilgilidir bu konuda
  • t&#;ketim y&#;ksek viteste overdrive kapalı kullanıyorsanız ondanda kaynaklanıyor olabilir eğer o değilse kesin servise g&#;sterin sens&#;r arızasıda olabilir

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: azrail_gfb

Aracımın son halini paylaşmak istedim sizinle ge&#;en g&#;n otoparkta biraz uğraştım detaylı bi temizlik yaptım :) Fakat bu ara istemeden bişey yaptım ama &#;&#;zemedim; anahtardan kapıları a&#;tığımda ilk olarak s&#;r&#;c&#; kapısı bir daha basarsam hepsi a&#;ılıyor bunu bi t&#;rl&#; &#;&#;zemedim :)
     NİSSAN MICRA CLUB NİSSAN MICRA CLUB

Hocam iyi g&#;nler. arabanız &#;ok sıkı olmuş. acaba lastik ebatlarını ve &#;zellikle kullandığınız yay ile bilgi alabilir miyim. malum micralara pek par&#;a yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstyvz91 -- 1 Mart ; >

• Er
    2 Mesaj
    Arkadaşlar şirketimin tl Nissan micra i&#;in indirimi var, araba almayı da d&#;ş&#;n&#;yorum. 1,2 puzzle otomatiği beğendim. &#;zelliklerini filan baya araştırdım ama kararsız kaldım, Almalımıyım?
  • Yüzbaşı
    hocam 1 ay kadar once sıfır passion cvt aldım, arac km'yi gecti ankarada sehirici sakin kullanımda(oran-konya yolu-etlik guzergahı) reel lt/ km yakıt var daha ne diyimbu araba sehirici ulasım icin birebir, hem puzzle donanımı da passion un uzerinde olması lazım bence gayet mantıklı bir secenek.
  • Yüzbaşı
    1 Mesaj
    S.A arkadaşlar ben 18 yada tl civarı nissan micra otomatik vites almayı d&#;ş&#;n&#;yorum siz tecr&#;beli nissan kullanıcılarından ara&#; hakkında tavsiyeler istiyorum rica etsem bana yardımcı olurmusunuz şimdiden herkese teşekk&#;rler.
  • Çavuş
    49 Mesaj
    arkadaslarbenim model otomatik micram varLpg taktirmayi funduszeue.info mantikli bir is yapmis olur muyumYilda kilometre belki funduszeue.info lpg li kullananlar varsa marka ve oneride bulunurlarsa sevinirim

• megathonem kullanıcısına yanıt
    lpg tavsiye etmem bizim motorlar hi&#; uygun değil ileride motor yaptırman ka&#;ınılmaz
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Nissan Micra Hatchback 5 Kap&#; Benzin Otomatik

Yak&#;t T&#;r&#;:Benzinli / EURO 5Uzunluk: mmY&#;ll&#;k MTV:,00 TL x 2Motor Hacmi: ccGeni&#;lik: mm&#;ehiri&#;i Yak&#;t T&#;ketimi:6,7 ltMotor G&#;c&#;:80 hpY&#;kseklik: mm&#;ehird&#;&#;&#; Yak&#;t T&#;ketimi:4,6 lt Km H&#;zlanma:14,5 &#;nA&#;&#;rl&#;k: kgKar&#;&#;&#;k Yak&#;t T&#;ketimi:5,4 ltMaksimum H&#;z: km/&#;aatMaksimum Tork: Nm / rpmBagaj Hacmi: ltVites:CVT / &#;nden &#;eki&#;Lastik &#;l&#;&#;leri:/60 R15Yak&#;t Depo Hacmi:41 lt

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası