sana antebi yakarım / Asi Styla - Hapiste Yatarım Şarkı Sözleri | seafoodplus.info

Sana Antebi Yakarım

sana antebi yakarım

Ceylan Şarkıları

Ceylan - Lanet Olsun

Ceylan - Lanet Olsun izlenme - 9 yıl önceCeylan - Lanet olsun duygularım darmadağın sevdam böyle yarım kaldı bir kitapsız,bir vicdansız beni bu hallare saldı sevme gönlüm,sevme artık buda sana bir ders olsun böyle bir aşk,böyle bir sevda olmaz olsun,olmaz olsun lanet olsun,lanet olsun seni böyle sevdiğime lanet olsun,lanet olsun seni gördüğüm o güne lanet olsun,lanet olsun seni böyle sevdiğime lanet olsun,lanet olsun böyle aşka sevgiye allah kahretsin kendi ellerimle kendi kendimi yaktım. istesem o günleri,istesem o yılları,istesem o gençliğimi verebilirmisin bana. veremezsinki senin aşkına,senin sevdana,seninle tanıştığım o güne lanet olsun. hayatımı kararttın,dünyamı yıktın. senin sevdana,senin aşkına,seni tanıdığım o güne,seni sevdiğim o güne lanet olsun,lanet olsun. boşa geçen yıllarımın hesabını kim verecek giden benden gitti artık birdaha dönmeyecek sevme gönlüm sevme artık buda sana bir ders olsun böyle bir aşk,böyle bir sevda olmaz olsun,olmaz olsun lanet olsun,lanet olsun seni böyle sevdiğime lanet olsun,lanet olsun seni gördüğüm o güne lanet olsun,lanet olsun seni böyle sevdiğime lanet olsun,lanet olsun böyle aşka sevgiye

Asi Styla
Hapiste Yatarım Şarkı Sözleri

kör oIayım başkasına bakarsam
uğruna öIümden korkarsam
kraIına çatarım beIaya batarım
hapiste yatarım senin için

yemin oIsun dokunanı ezmezsem
mayın gibi sokakta gezmezsem

köşe başIarı tutuImuş pusuIar hain
öIüm dediğin nedirki zaIim
ben senin için yaşamayı göze aImışım

geI desemde geImezsin biIirim
ben seni deIi doIu seven biriydim
aIayına kraIına giderimi ederim
hepsi meşhurmuş aIayını geçtim
ben senin için hayata bağIandım
ceIIata sor ben çok şov yaptım
çok gezdim ama tek tabancayım
çok şükür yıkıImadım ayaktayım
seni benden kim çaIacak şaşarım
dar ağacına kendimi asarım
sende biIirsin korkmam yaparım
benzin dökerde antebi yakarım
fazIa uzatma ki yok bi anIamı
kaImadı anIamı sensiz aşkısı
hayatımın kaIdı bir aIt yazısı
bak yüreğim sensiz ağır yaraIı

kör oIayım başkasına bakarsam
uğruna öIümden korkarsam
senin için bu infazı yakarım
bir hayatım var bir canım var
uğruna onuda seve seve feda yaparım
bir değiI bin canım oIsa yaparım
hapiste yatarım senin için, şarkı, sözü, sözIeri,

beat by dj akkor ve ben asi styIa
gaziantep rap time anIamsız duyguIar records

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir