sana bir sır vereceğim burak can / Burak Can (Oyuncu)

Sana Bir Sır Vereceğim Burak Can

sana bir sır vereceğim burak can

Burak Can

Burak Can

Özgeçmiş:

21 Aralık 1996 İstanbul doğumlu. ilkokul zamanlarında tiyatro eğitimi alarak oyunculuk kariyerine başladı.Birçok reklam filminde rol alan Burak Can, ilk olarak 2010 yılında EBS Yapım'ın Show Tv için hazırladığı, başrollerinde Melek Baykal ve Engin Şenkan'ın yer aldığı "Gönül Ferman Dinlemiyor" dizisinde "Ali" karakterini canlandırdı.

2011 yılında Ay Yapım'ın Atv için hazırladığı Cengiz Aytmatov'un "Kırmızı Eşarp" adlı eserinden uyarlanan, başrollerinde Özge Özpirinçci ve Seçkin Özdemir'in yer aldığı "Al Yazmalım" dizisinde "Cankat" karakterine hayat verdi.

Son olarak 2013-2014 yılı içerisinde Scor Films'in Fox için hazırladığı, başrollerinde Murat Han ve Esra Ronabar'ın yer aldığı "Sana Bir Sır Vereceğim" dizisinde "Burak" karakterini canlandıran Burak Can, daha sonra Show TV yayınlanan "Yılanların Öcü" dizisinde "Ömer" rolüyle tv izleyicisiyle buluştu.

Yer aldığı diziler:

Vermem Seni Ellere (atv, AKN Film, 2023 ), Duy Beni (Star Tv, Süreç Film, 2022), Hz. Mevlana (Trt1, 2021), Kuzey Yıldızı (Show Tv), Darısı Başımıza (Serkan), Yılanların Öcü (Ömer, Show Tv), Sana Bir Sır Vereceğim (Burak, Fox Tv), Al Yazmalım (Cankat, Atv), Gönül Ferman Dinlemiyor (Ali, Show Tv)

Sosyal medya hesapları:  
 burakcaan    BurakCaan/     

Ajans: Önem Günal

Burak Can (Duy Beni Aziz ) Burak Can Nereden Mezun Olmuştur?

Doğru Cevap

Burak Can, Ortaokul eğitimi döneminde 4 sene kadar Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Dizi, film, sinema ve reklam oyuncusudu. 21 Aralık 1996 yılında İstanbul'da doğdu . 176 cm boyunda ve 65 kilodadır. İlköpretim ve lse eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk Bölümünde okudu. Küçük yaşta reklamlarda oynayarak oyunculukla ve kameralarla tanıştı.
İlk dizi işi 2010 yılında ekranlara gelen Gönül Ferman Dinlemiyor oldu .
Sonrasında Sana Bir Sır Vereceğim, Yılanların Öcü , Al Yazmalım , İçimdeki Fırtına , Darısı Başımıza dizilerindeki gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çekti ve beğeniler topladı. 2019’da ekranlara gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Poyraz karakterini canlandırdı.2021 ve 2022’de Mevlana, Duy Beni gibi dizilerde oynadı. Yeni projelerde yer almayı sürdürmektedi  

Burak Can Aslen Nerelidir?

Burak Can’ın aslen Edirne Keşanlıdır

Burak Can Kaç Yaşındadır?

Burak Can 24 yaşındadır.

Burak Can Boyu Ve Kilosu Kaçtır?

Burak Can 1.76 cm boyunda ve 65 kilodadır.

Burak Can Göz Rengi Nedir?

Burak Can’ın göz rengi kahverengidir.

Burak Can Burcu Nedir?

Burak Can 21 Aralık doğumlu olduğundan dolayı Yay burcudur

Burak Can Nereden Mezun Olmuştur?

Burak Can, Ortaokul eğitimi döneminde 4 sene kadar Barış Manço Kültür Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Drama Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur.

Burak Can Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Oyunculuk adına ilk adımını 2009 yılında henüz 13 yaşındayken Cast 33 Sumru Onat ajansına kayıt olarak atmıştır. Ardından Barış Manço Kültür Merkezi'nde eğitim almış, Bank Asya, McDonalds ve Ülker gibi markaların reklamlarında boy göstermiştir. 2010 yılında "Gönül Ferman Dinlemiyor" adlı yapımda canlandırdığı karakterle ilk kez Tv'de yayımlanan bir dizide rol almıştır. Sonrasında sırasıyla Al Yazmalım, Sana Bir Sır Vereceğim, Yılanların Öcü ve İçimdeki Fırtına, Darısı Başımıza dizilerindeki başarılı performanslarıyla adından söz ettirmiştir. Burak Can Show TV ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Kuzey Yıldızı: İlk Aşk’ adlı dizide Poyraz karakterine hayat vermektedir.  

Burak Can Hangi Filmlerde Oynamıştır?

Burak Can 2015 yılında Nadide Hayat, 2018 yılında Keşif filmlerinde oynamıştır. 

Sana Bir Sır Vereceğim

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumları

<< önceki 4911 yorumu göster
Sana Bir Sır Vereceğim Yorumarkadaslar, bizim yanii bu kadar sbsv fani sayesinde, dizimizi kurtardik. yani, sana bir sir verecegim yeniden basliyor. tum heyecaniyla,aksiyonuyla devam ediyor. ama ekin koc ve demet ozdemir diziye cekilicekmi emin degilim. ama biz yeniden aytili istiyoruz. insallah kazanan biz oluruz. demet ozdemr yeni cekildeigi dizisinden cikicakmis, ekin koc un cekildigi benim adim gultepe dizisi ise az reyting kazandigindan, onumuzdeki haftada reyting dusuk olarsa dizi kpanicak, ve ekin koc dizimize geri donucek. durmayin.. allahin izni ve kendimizin gucu ile dizimiz geri alicgiz. saana bir sir verecegim yeni adiyla sir devam ediyor coookkk yakinda :dd

Ipek.cankat • 20-10-2014 15:30 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumipek cankat ne güzel uydurdun!! böyle bir şey yok! insanları kırmaya, hayallerini yok etmeye de hakkın da yok!

Bu sefer tamamen geri döndüm. • 21-10-2014 20:30 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumayyy başlayacak mı dizi gerçekten mii? ayyy çoookkk sevindim birden pozitif enerjilerle doldu içim. ama berk cankat güzel köylüde ekin gültepede

ceren • 21-10-2014 22:51 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorummerhaba ne sacmaliyorsun ekininnn dizisi var cok guzel diziii o dizidden insallah cikmaz neden oyle soyluyorsn hemde reytinglerde superrr

ALLAH SENI COOOX SEVIREM • 22-10-2014 09:38 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumyasasinnn dizi basliyorrr biz pes etmedik ve yorumari yazmaqa devam ettik o yuzden geri dondu ismi sir devam ediyor olucak :ddd coook mutluyum sbsv severleri sayesinde oldu bu yani ben de cok mucadile gostermisdim biz basardik arkadaslar :)))
hem de ki benim dim gultepedizisinin reytingi cok az bu haftada reytink az olsa ekin koc cikicak diziden

Gunes • 23-10-2014 12:12 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsbsv yi seviyorum ama aytile aşığım diziyi eşsiz kılıyor.

23-10-2014 17:05 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbende sizin gibi çok sevindim yaaa ama inşallah demet ablayla ekin abide dizide oynar yoksa ben bakmam :(

24-10-2014 20:46 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumgerçekten sbsv tekrar mı başlayacak? çok sevindim :)

Busenur • 25-10-2014 11:22 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumve benim adim gultepe yayindan kakdirilmisss

26-10-2014 11:19 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumnasulsin arkadaslar bura cok giremiyorum...
ekin ve demoyu cokkk ozledimmm sir devam ediyor baslasada gorsek onlari

Angel❤aytil Aski Yakar • 26-10-2014 12:16 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumarkadaslar size mujdem var sana bir sir verecegim yeniden basliyor yani yeni ismiyle sir devam ediyorrr

27-10-2014 19:54 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumayy başlasada dizimize kavuşsak artik bu kadar hasret yeter

♥@ynur♥♥((*_*)) • 28-10-2014 14:05 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumharika bir diziydi aylin abla ve tilki abi özelikle hiç bir bölümünü kaçırmadım keşke bitmeseydi hata şimdi şarkılarını dinliyorum

28-10-2014 15:49 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbenim adim gultepe final yapiyumus peki sbsv ne zaman basliyicak bilen var mi ???

28-10-2014 16:52 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumhayr aynurum b a gultepenun pek reytingi olmadigi icin arkadaslar sbsv baslamiyor baska dizi basliyor ismi sir oyuncular farkli konusu farkli bu sbsvv olmuyor

ALLAH SENI COOOX SEVIREM • 28-10-2014 21:18 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsbsv sır eski oyuncular olmadan nasıl olur anlamiyorum

♥@ynur♥♥((*_*)) • 29-10-2014 18:55 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumevet aynurum oyunculari ayni diyil sadece ismi sir sana bir sor vereceyim bu da sir oyuncular farkli mevzusu farkli neresi sbsv

ALLAH SENI COOOX SEVIREM • 29-10-2014 19:08 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumofff keske olsaydı ama yinede merak ettim bu diziyi acaba konusu aynım o ben netden araştırdı m ama bi şey bulmadım yaaa yine fox ta olsun
demet ozdemir kurt seyit ve surada

♥@ynur♥♥((*_*)) • 30-10-2014 13:11 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumarkadaşlar bu sene sbsv sir devam ediyor olarak başliyor ama bazi oyuncularii yok su burcu yazgi coşkun gibi ve demet özdemir saç rengini değiştirmiş belki dizide olmayabilrmiş...

30-10-2014 16:08 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya kizlar ne zaman basliyicak mis?hangi kanalda?bilen var mi ??ha bide aynur kurt seyit ve suranin final yapicagi kesinlesti

EsMa • 31-10-2014 19:53 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumneymıs efendım reytıngler dusmus bu kadar kısının yorumu bosama bakın bakalım bu sayfaya ne kadar yorum var tekrar baslasın yaaa

31-10-2014 21:39 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya lutfen baslasin bir daha boyle guzel dizi karsima cikmadi doctor who dan basqa ve sbsv den basqa tum diziler suni ve berbat ltn yeniden baslasinnn gerci baslamaz arkadaslar aylin kurt set ve surada tilki gultepede burak yilanlarin ocunde nsl basliycakki dimi?

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 03-11-2014 20:51 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumevet yaaa sir devam ediyor baslasin lutfen ...
cccoookkk ozledim tilki ve aylinii coookkk

Aytil Öyaz Aski Yakar • 06-11-2014 13:18 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumyeniden baslasin tekrarlarini versinler saat 8 9 da ltfn tekrar diyom devam etsin demiyom edemezde zaten aylin baska dizide burak basqa dizide tlki basqa dizide nsl basliycak hic olmasa tekrar verin cok ozledim cuma ve pazar guzlerini heycanla beklemeyimi reklmlarini merakla bekleyip 5 kez izlediyim gunleri cok istedim lutfn tekrar verin

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 08-11-2014 20:52 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumankaranın dikmeninde çağla oynuyor

ceren • 09-11-2014 11:55 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumay nasil dizi olcak acaba internetden arastirmak istedim hangi kanalda hangi gunde hangi saatde yoktu ama bilen varsa soylesin lutfen

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 09-11-2014 17:54 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya bende araştırdım ama yok yani çıksa bence net de olurdu inşallah eski oyuncular olurda olmasa tadı kalmaz yani.tilki ve aylin de olsun yaaa gerçekmi yaaa yaaa yalan haberse çok uzulurum yani kanal bence fox ta olsun zaten eskidende ordaydi

Aynur.. • 09-11-2014 19:14 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbencede yani ben net den bisey bulamadım sbsv hayranları çok üzülür yanii inşallah doğru haberdir

Aynur.. • 10-11-2014 18:15 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbencede yani baslasin bi umut yani soylentilerden başka hic bi şey yok yani lutfen. baslasin artik

Aynur.. • 11-11-2014 20:51 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumdevam etsweee
pardon bırsey sorup gıdıcem arkadaşlar 1.yorumda 40.41.bolum var dıyıyor nasıl yanı ben tam analmadım devam edıcek mı yoksa sonsuza dek bıttımı bırde levent oluyormuş savaş da duruylan evlenecekmıs nasıl ben anlamadım anlıyan olursa yorumlara yaza bilir mi teşekkürler

12-11-2014 17:50 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbilmiyoruz henuz dizinin başlamasıyla ilgili kesin bilgi yok inşallah olu da yani dizimize kavuşurduk çok özledim yani bakalım inşallah devam eder

Aynur.. • 12-11-2014 18:23 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumlutfen artik basla cok bekledik hadi basla arkadaslar daha bugun kurt seyit ve suranin reklaminda gordum demet ozdemirde vardi cik ordan demet ablaaa cik cik ckikiki

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 13-11-2014 15:21 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumaynen yaaa çıksın ordan da o çıktı diğer oyuncular nasıl çıkcak peki berk cankat güzel köylüde oynuyo napıcaz oturup dizinin final yapmasinimi bekliycez benim adım gultepede bitti ekin koç gelir

Aynur.. • 13-11-2014 18:40 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumberk cankatin yerine bakasi gelsede olur zaten esra ronabar da diziye filan cekilmedi o da gelsin murat handa cekilmedi zaten oda gelsin ekin kocda gelsin demet ozdemirde gelsin

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 14-11-2014 15:21 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumne zaman baslicak bilen var mi ??

EsMa • 17-11-2014 09:08 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumben hic bu kadar guzel bir dizi gormedim

26-11-2014 19:29 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsır devam ediyor başlıycakmı

Busenur • 01-12-2014 22:01 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumharikkka size bayiliyorum ekin ve demet

02-12-2014 21:34 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumeyer bu filimin yazarı sesimi duyosa nolur bu filimi devam edirsin amin
eyer mu filimin yapımcısı sesimi duyosa nolur mu filimin devamını çıkarsın amin he bide şarkısını size tafsiye edrim

13-12-2014 00:01 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumyaaa sır devam ediyor ne zaman başlıyacakkk (

Busenur • 13-12-2014 16:19 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumkesinlikle mükemmel bi diziydi tekrar başlayacağı söyleniyor çok sevindim

24-12-2014 00:06 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumarkadaslar neslihan atagul ile ekin koc yeni film cekecekler.. hic yakismiyorlar ... bu arada demet ozdemir ve ekin koc olmuycak. onlar yok biz yokuz aytil yok ben yokum

Angel❤aytil Aski Yakar • 25-12-2014 13:04 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumoynayacakları film sinema filmiymiş öyle yazıyor. keşke sır devam ediyor en kısa zamanda başlar
pardon başlasa yazacaktım

ceren • 28-12-2014 17:40 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumoncelikle hepinize iyi gunler!sana bir sir verecegimi bende cok seviyorum.bitince bende cok uzuldum, ama sana bir sir verecegim yeni adiyla ekranara donecek, inanmiyorsaniz girin bakin diye yeni ismi bu.ben menessa!

02-01-2015 22:37 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumne zaman basliycak yaaa merak ediyorum
arkadaslar bence eylul de basliyacak

Aynur.. • 06-01-2015 13:36 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumaylin çok tatlı bende 19 kloyum nolcak

06-01-2015 23:49 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumekin koc yakinda aras bulut iynemli ve hazal kayayla birlikte "maral" isimli dizide oyniyicak tv8'de basliycak !eger sir devam ediyor ,sbsv'nin devamiysa ekin yok aralarinda :( zaten burakta yilanlarin ocunde oynuyor savasta guzel koylude zaten :( oyuncular ayni degil herhalde

EsMa • 07-01-2015 19:32 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumhepinizi cok seviyorum aylinle tilkiye bayiliyorum umarim gercek hayattada cikarsiniz

07-01-2015 21:25 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbence tekrar baslamali o dizinin hadtssiyim😍

15-01-2015 18:20 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumneden bitiki şimdi yeniden çıkmasını dilerim

21-01-2015 08:29 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsana bır sır verecegımı cok sevıyoruz

22-01-2015 15:08 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumnoooluuur sana bir sır vereceğim geri dönsün
demet özdemiri çok seviyorum
ya zaten neden bitti ki :(
dizi muhteşemdi 4 gözle bekliyorum geri dönmesini
seni çok seviyoruz demet özdemir
hem de çokkk
yine söylüyorum ki lütfen geri dönsün
bittiğinde çok üzüldüm, niye bitirdiniz ki
nooluuur geri dönsün
çoook özledik bitsin bu hasret
yine söylüyorum ki lütfen geri dönsün
bittiğinde çok üzüldüm, niye bitirdiniz ki

22-01-2015 15:09 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya nolur ayni kadroyla tekrar baslasin ayrica kiraz mevsimi sevenlere sesleniyorum cok satqinsiniz cunku eskiden aytildik simdi ayaz oyku cuuz diyolar nolurrr dizim basla artik 29 cu bolume kadar versinlersonra 30 31 filan yeni bolumler cekilsin nolur yonetmenler bize aciyin ya nolurrr
ben guzel koylunu bitirmenini yolunu biliyorum hic kimse izlemesin yorumuna hep cok kotu dizi bitsin artik coook iyrenc falan filan yazalim
basla artikkk:(:(

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 23-01-2015 17:07 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsüper fikir, başlasın gerçekten çok güzeldi bütün bölümleri reytingleri de yüksekti niye bitti ki

ceren • 23-01-2015 19:33 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumçok mutluyum yeniden başladı 😍
hafta içi oynuyor

26-01-2015 20:57 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumdizimizi çok özledi yaa :( ailemizi yeniden başlayacak olsada eskisi gibi olmayacak her izlediğimde ağlıyorum her seferinde biraz daha fazla özlem duyuyorum keşke aynı kadro tekrardan olsa da kaldığı yerden devam etse çokmu şey istiyoruz sanki??? :(((
dizimiz karagül yüzünden bitmişti sonrada dizimizin yerine birçok dizi getirdiler şuan aytil yerine ayaz ve öykü var bazı arkadaşlar eskiden aytili sevenlerin şu an ayaz ve öyküyü sevdiklerini söylüyorlarla evet doğru çoğu kişi artık ayaz ve öyküyü seviyolar
bide arkadaşlar ben güzel köylüyü çok seviyorum ama sbsv ile ilgili hiçbir alakası yok bu dizinin lütfen haksız yere yorum yapmayın aslında ben de çok isterim eski kadronun gelmesini ama yani hepsi hep aynı rolle anılmak istemiyorlar ve başka diziler de de oynayabilirler lütfen buna da saygı gösterelim

27-01-2015 00:05 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya bu dizi 29.bölümde bitti kısacık ömrü varmış bitmemeliydi, bence sır devam ediyor sana bir sır vereceğimin yerini tutmaz ama belki acımıza birazcık da olsa merhem sürebilir

ceren • 27-01-2015 23:05 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumlütfen başlasın çok seviyorum bu filmi
ben hiç bir diziye bu kadar bağlanmamıştım

30-01-2015 12:11 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumburadan ekin abiye selam gönderiyorum

ahmet • 30-01-2015 12:13 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbu dızıye bayılıyorum nıe bıtı yor yaaa helede tilki yle aylin e bayılıyorum resmen cokkk yakışıyorlar

30-01-2015 13:44 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumkafama takılan birkaç soru var ve cevaplarsanız çok sevinirim bu dizi kaç bolum surdu yani son yayınlanan bolum kaçıncı bolumdu aylin ve tilki geçmişe gittiler ve sevginin yerini öğrendiler bu olanlar hangi bölümde yasandı şimdiden teşekkürler...

02-02-2015 19:57 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumçağla çok güzeldi aşık oldum
dizi çok güzeldi
29.bölüm de bitti

03-02-2015 15:32 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumdemet le ekinin hayranıyım

04-02-2015 18:35 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsuan eski bölumlerini izlyrm inslh en kısa zamanda yeni bölmlerde bslar cok ozldk dizimzı lutfn neolr bzı daha fazla uzmesnler
aylın we tılkı inslh yenı blmde arkdslarna katlrlar

05-02-2015 12:27 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbizim dizimizin baslamama sebe ve volkan ahmetkayabi bu::kiraz mevsiminin yonetmeni sbsvin yonetmeni sarkisinida sbsvin sarkisini yapan yapmis inanc sanver ordan cikib nasl gelsinler diziyi yeniden cekinlerki dimi?? iraz mevsimini bitirelimki yonetmen gelip diziyi yeniden ceksin bence.

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 06-02-2015 16:42 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya allahım yaa 29a kadar izledim sonra 56. bölüme kadar youtube da videolar var ama sadece yazılar bu nedır kamera sakası mı madem cekilmemiş bölümler ne diye abuk sabuk videolar yüklemişler .bi işe basladılar madem adam gibi de sonunu getirselermiş.hiç yakısmadı bu diziye hiiç...

07-02-2015 01:42 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumben hala çözemedim gercekten bilen birisi sbsv'in kac bolum surdugunu ve ne zaman final oldugunu soyleyebilir mi lutfen aklim karisti

07-02-2015 01:52 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya arkiler 29 bolumde bitti.ve 56 bolume kadar suren sey sbsv hyranlari tarafindan yapilmisdir sbsv yeniden cekilmedi yazilarda kendilerinden kurduklari senaryo .eski bolumlerde kare kare kesi b yenisini yapislar

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 07-02-2015 13:13 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsabirsizlikla bekliyorum bian önce baslasin lutfen çök tskler bızı kirmadklari için ınşlh ayni kadro olur

08-02-2015 18:53 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumtilki senin hayranınım.
aylin ve tilki gercek hayata sevgili olmanızı dilerim.

09-02-2015 10:53 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbencede süper bir dizi bitmeeesiiinn böyle dizi bitemez oyuncular prof dizi süper !!

10-02-2015 18:54 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbugun gunlerden sbsv demeyi cok ozledim aglamak istiyorum.ben bu diziyi cok ozledim.nolur bu kadar insanin kalbini kirmayin sbsv yeniden baslasoin ayni oyuncularla

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 10-02-2015 20:28 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumdıziyi cekiyorlarmiş haberiniz varmi ne zaman başlayacak ınslh aynı ekıptır arkadaşlar

Sevda Çiçeği • 11-02-2015 11:41 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumçok beğenerek izlediğim bir film yeniden başlamasını çok istiyorum .tilki sana bayılıyorum .tilki:)nurgül

11-02-2015 14:29 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumlütfen devam etsin sbsv yi çok özlüyorz

11-02-2015 17:15 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya nolur yeniden açılsın onu çook seviyorum lütfen
lütfen eğer sbsv açılırsa aynı oyuncular aynı karakterler olur
aytil

11-02-2015 18:36 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya foxdan olmasin persembe olsun stardan olsun nolur ayni kadro olsunda tilki yeni diziye cekiliyo burak desen yilanlarin ocunde savas guzel koylude diziyi vbirakip gelemezlerki dimi?? birakip gelsibnler aylin daha diziye cekilmedin insallah cekilmezde

dogum gunun kutlu olsun:)MELEK • 11-02-2015 21:34 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbu dizi bitmemeliydi tilki ile aylin birbirine ççççççoookkk yakışıyor

12-02-2015 10:24 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumdizinin final olması zaten yanls o kadar dizı severlerı uzmeye ne gerek varkı cok sacmaa en kisa zamanda vizyona girsin lutfenn:-(

Sevda Çiçeği • 12-02-2015 11:29 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumlutfen bunu oxuyun ayaqlarinizin altinda olum allah rizasi ucun o dizi yayinlansin eger allahinizi seviyorsaniz bu diziyi 1000 insan seviyor nolurrr

15-02-2015 11:58 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumaylin tirki sizi coook seviyorum dizi artik ciksa sana bir sir verecem dizi cok seviyorum

15-02-2015 17:24 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumkızımm sana bir sır verecemi cook seviyorum tamam bende istiorum qeri ekranlara dönmesni de . kiraz mevsimi bitmesin ya cuma olsun ya pazar . kiraz mevsimi cook seviyorum. önce aylin tilki aşkı. sonra ayaz öykü. başka kimse yooq tvde . ben kevser. halksizsm kızlar

18-02-2015 11:33 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumselam artıkın sana bir sır verecegim 1de başlasın

18-02-2015 15:04 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya bir dakika bir şey söylemek istiyorum niye saat 10.00'da başlıyor ben izleyemiyorum izlemeyi çok istiyorum. sır devam ediyor başlasın artık lütfen

ceren • 18-02-2015 20:50 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumyenidenmi başlıyacak sbsv

sbsvvv • 18-02-2015 22:59 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumyaa sana bir sır vereceğimi çok ama çok seviyorum nolur artık sır devam ediyor başlasın haftaiçi sabahları başladığı için ben izleyemiyorum :(

Busenur • 18-02-2015 23:44 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsana bir sır vereceğim çok güzel bir dizi sır devam ediyor ne zaman başlayacak yaa artık başlasın

Busenur • 19-02-2015 12:29 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumnezaman baslıyacak sbsv

sbsvvv • 20-02-2015 22:04 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumne zaman başlayacağını söylermisiniz lütfen :( :( :( :(

25-02-2015 15:10 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumneden bitti çok güzel gidiyordu tilki ve aylin oradan çıkabilecek mi aaba gerçek hayattada demet ve ekin evliler mi???

27-02-2015 13:37 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumlutfen baslasin.basladindada ayni kisiler olsun murat han (mehmet), esra ronabar (sevgi), ekin koç (tilki), demet özdemir (aylin), burak can (burak), melih can (bora öztürk), dila danışman (çağla öztürk), metehan sezer (gürcan), su burcu yazgı coşkun (zeynep)
kisacasi hepsi olsun eksk varsa onlarda olsun
lutfen eski ve aynı oyuncular osun bunu tek istiyorum
:p

05-03-2015 14:06 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumnoldu herkeze en son yorum martin 5 yapilmis unutunuz mu sbsv ailesini yenidenn baslasin (irem)

10-04-2015 20:08 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumen sevdiyim dizilerden 1 tanesiydi tilki ile aylini daha cok seviyordum

Ayaz &Oyku • 27-04-2015 06:42 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumya bende çok özledim tekrarları da hafta sonu verilse keşke, 30. bölümde ne olacağını çok merak ediyorum lütfen sbsv devam etsin

ceren • 28-04-2015 20:36 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsevgili murat han için izliyordum artik baslasa güzel olur:)))

canan • 02-05-2015 13:54 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbence diziyi geri başlatsalar iyi olur
lütfen kaldığı yerden başlasın

17-05-2015 13:19 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumdizimiz baslasinnn
demeomm cilek kokusunda olucak
yine konusuruz
lizlarrdemetistler ekinistler gorusucezz
sizi coookk seviyorunmmm
ekinist ve demetistleri

Ekin ❤❤❤Demet • 19-05-2015 20:24 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbazilari yeni diziye basladi dizi baslasada oyuncu kadrosu ayni olmuycak dizinin baslayip baslamamasi hakkinda kesin bilgide yok

Aynur.. • 21-05-2015 04:01 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsana bir sr vereceğim yine mi başlyo nezaman başlıyo hangi saat

27-05-2015 17:19 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumdemeti sevmiyorum,ama ekini çok seviyorumm

02-06-2015 11:08 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumfox tv ; lütfen sana bir sır vereceğim tekrar başlasın .yalnız dizide ekin koç demet özdemir oynasın . onlarsız sbsv olmaz olamaz lütfen sana bir sır vereğim demet özdemir ve ekin koç ile beraber tekrar başlasın
asın onlarsız
lütfen sana bir sır vereceğim ramazan ayında tekrar başlasın tekrar bölümleri ile her sabah 10.00 'da fox tv de olsun lütflütfen

10-06-2015 17:30 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumdemetle ekin olmazsa yani dizinin tutması için tamamiyle aynı kadronun olması lazım inşalllaahhh-inşallahhh aynı kadro olur en sevdiğim diziydi niye bitti ki zaten

19-06-2015 12:43 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumyeniden mi başlayacak ...süper...adı yine sbsv mi olcak yoksa adı deyişecekmi

21-06-2015 19:52 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsbsv 30. bolum seneryosu ilk senaryom
ismi " her sey cok guzel olucak
savas ; arkadaslar bir kiz varmis ismi melisa zamana geri gidenleri dondure biliyormus
meltem: savas sen ciddimisi? ( sasirmis ve sevinmisdir)
levent : o zaman ne duruyoruz hemen gidip getirelim kizi.
savas: o biraz zor isde. kiz denizin kardesiymis. ( deniz aylinle tilkiyi gecmise gonderen kiz) kizla konusdum ama ablasi bizim yuzumuzden olduyunu soyluyo yardim etmiyicek.
burak: bir daha gidip konussak:
mehmet: cok denedik ama kabul etmedi
meltem: bi de ben konusuyum.
meltem kizin yanina gelir
melisa: ne var niye veldin?
meltem: bak kardesin bizim yuzumuzden olmedi her sey kazayla oldu lutfen bize yardim et. melisa: size yardim ederim ama bir sartla
meltem: ne sarti?
melisa: ne olusa olsun beni buyuk abiden sakligicaksiniz.
meltem: anlasdik
meltem kizi eve getirir:
melisa: eyer beni kandirirsaniz onlari tekrar gecmise gonderirim.
savas: hayir, hayir seni kandirmiyoruz.
melisa cok dener ve sonunda basarir. aylin ve tilki geri doner. her kes sevinir.
ama bu sirada onlari gizemli birileri izliyordur.
veee bolum sonu lutfen yorumlarinizi yazin. olumlu yada olumsuz. kendi fikirlerinizide soyleye bilirsiniz. jasmin

23-07-2015 17:59 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumyaa sana bir sır vereceğim ne zaman başlayacak yaa artık çok umutsuzum bu konuda... :(///busenur

01-08-2015 15:06 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsır devam ediyor dizisini büyük bir heyecanla ve merakla bekliyorum... nasıl bir dizi olacağını çok merak ediyorum. :) ///busenur

18-08-2015 21:50 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumselamlar ya bu dizi tekrar çıkacak mı ki

19-08-2015 09:48 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsır devam ediyorr nasıl bir dizi olacak acaba çok merak ediyorum. :)

19-08-2015 17:25 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumçok seviyorum hepinizi tekrardan sana bir sır vericeğim

27-11-2015 14:23 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumtekrar başlamalısen seni çook özledik
özetlerini bile özledim ve çok merak ediyorum

29-05-2016 19:17 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumoley başlayacak tek kaçırmadan izlediğim dizi aşk yenidende su oynuyor o dizi bitiyor acaba zeynep gelir mi ama baslamasina çok sevindim başka kişiler olsada aytil tutmaz ama olmasa da hayırlı olsun deriz ama alisiriz diziye geri

10-06-2016 16:38 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumnolur başlasın yaa gerçi şimdi demet özdemir no 309 da oynuyor ama yine baslasin internetten hiç güzel olmuyor kesk bazı bölümler yok ayrı ayrı tekrar baslasin ya o kadar çok kişi izliyor ben şimdi fark ettim tv de bu klip te gördüm harikaydı tüm bölümlerini izledim elinden geldiği kadar ama nolur baslasin tekrar

25-08-2016 13:31 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsbsv cok guzel bir dizi begeniyorum ancak demet ozdemir'i ekin koc'a yakistirmiyorum.ekin koc neslihan atagul'le bi dizide rol almisdi.dizinij ismi su an aklimda degil ama gercekden cok guzel bir diziydi
simdi aklima geldi.sinema filmiydi adi "senden bana kalan"

07-09-2016 10:13 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumselam:))dizi biteli çok oldu ama unutamadım:)))sbsv çok güzeldi tilki ile aylin çok tatlişlerdi:)))democanı severim çok büyük bir fanı olmasa da bütün dizilerini izledim ama sbsv gibisini görmedim
#sanabirsırvereceğim#demetözdemir#aylintilkiaşk

Mihriban • 27-09-2016 19:11 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumevet bu dizi çok farklıydı
keşke yine başlasa

04-10-2016 22:16 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumgercekmi bu yani nerden bilelim birisi kafasina gore senaryo yazmis cokda umutlanmayin derim amyinede gerceksede bende sevinirim cunki fantastikde olsa turkler iyi dizi cekiyorlar bu dizininde hakkini vermisdiler ama cabuk bitti lutfen oyunculai yigib devmini getirin iyi diziydi cunki bitmesi coxunu uzdu hadi fox tv dizini yeniden isig uzune cikarin lutfen)

RAMAW • 10-11-2016 13:47 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumben bu dizinin baslamasini coookkk istiyorum muthis bir dizi

22-01-2017 15:03 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbu dizi gerçekten çok iyiydi yaaa

27-04-2017 10:04 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumizledigim en guzel turk dizilerinden biriydi yine yayinlansa yine izlerim hic suphesiz evet gercekdisi seyler vardi ama gercekdisi kurgular olupta dizinin bu kadar guzel olmasi gercekten inanilmaz super dizi

Abli$KolarImmmmm&bEn • 07-05-2017 09:56 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsana bir sir verecegim dizisi harika muthis butun bolumunu izledim!!!
sana bir sir verecegim dizisi harika muthis butun bolumunu izledim!!!

03-07-2017 10:26 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumcidden başlayacak mı başlayacak ne zaman?

09-07-2017 22:28 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumçocuklar normale dönmüştür deryayla sevgi kavuşmuştur mehmet'le sevgi evlenmiştir yıllar sonra aylinle tilki evlidir ve iki tane çocukları olmuştur oğullarının ismi batı kızlarının ismi benandır levent'le çağla evlenmiştir oğullarının adı emir kızlarının adı selen savaşla duru evlenmiştir oğullarının adı emre kızlarının adı ayça keşke dizi böyle olsaydı
mehmet'le sevgilinde çocukları olsaydı çocuklarının ismi nağme ve korel olsaydı

02-09-2017 08:23 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsana bir sır verıceğim yeniden başlıcak mı

05-09-2017 18:19 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumdemet ozdemir bu dizi de cok tatli ve cok guzel. amma cilek kokusu, no309 da degil.

15-11-2017 18:54 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumburnunda yeni bölümleri çekilecekti güya

18-11-2017 17:44 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsana bir sır vericem yeni bölümleri başlıycaktı ekin koç ve demet özlerim projede olmuycağı için herkezden tepki geldiği için vazgeçmek zorunda kaldılar galba

07-12-2017 19:05 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsbsv yı coook ozluyorum 2018 olmus hayla ızlıyorum nolur bırdaha baslasın lutfen tılkıveaylın cook yakısıyorlar
ozluyorum

01-06-2018 13:12 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumtekrar bölümleri yayınlansa reytinglerde rekor kırar

03-08-2018 07:29 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsana bir sir vereceğim dizisini tekrar yayinlayin ❤❤

29-08-2018 00:13 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbelki normal bi dizi değildi ama gerçek așkı kan bağı olmadan aile olmayı en iyi ifade eden kardeșliği dostluğu fedakarlığı en iyi ifade eden bir diziydi gerçek așk sevgi aile olmak kardeșklik dostluk aksiyon heyecan öfke nefret eğlence hepsi vardı sanki ne kadar güzel șeyler varsa bu dizide toplanmıș gibiydi sbsv dizisine o kadar çok sevip bağlandımki bu dizi benim diğer yarımdı yașama sevincimdi bu diyi o kadar çok seviyorum ki hafızamı kaybetsem bile ilk hatırlayacağım şey bu dizi olur

05-04-2019 09:31 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumbence başlasın cok güzel bir dizi hepimizde seviyoruz

14-10-2019 17:35 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumne olur sana bir sır vericem gene gelsin ya çok güzel bir dizi herkes çok beğendi sonu böyle bitmemeliydi bu dizi gene gelirse rekor kırar 6 yıl oldu hala izliyorum ve izleyenler var gene gelsin
gene gelsin yaaa güzel olmayan diziler 300 bölüm oluyor ama niye güzel diziler çabuk bitiyor böyle bitmemeliydi ya gene gelsin

29-11-2019 09:19 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumaynen gene gelsin sbsv dizisi olmayınca hiç birșeyin tadı tuzu yok bitsin artık bu hasret yazık hepimize bir sabah uyanınca starda dizinin yeniden bașlayacağını söyleseler fragmanını izlesekde bayram etsek lokma döksek ne güzel olurdu hayatımda aldığım en güzel haber olurdu

28-02-2020 16:09 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsbsv başlasın çünkü böyle bitemez

17-04-2020 22:20 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsene 2020 olmuş hâla baslasın diyolar yuh yaniii🤣🤣

19-04-2020 00:07 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumsbsv lütfen geri gel böyle bitmemeli aynı kadro olarak devam etmeli devam etsin ya

27-05-2020 18:25 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumkısaca bu dızının hastasıyım😍😍💕 i love you "sana bır sır vereceğım"

KISS ME💋 • 25-09-2020 18:44 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumne olur dızı tekrar başlasın lütfen ve oyuncularıda eskı oyunuları olsun yenı oyuncu ıstemıyoruz ne olur dızıyı tekrar başlatın lütfen🙏🙏

KISS ME💋 • 30-09-2020 18:22 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumlütfen bu diziyi yeniden tv de yayınlayın bir sürü hayranınız var

08-10-2020 20:31 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumlütfen dizi yeniden başlasın.aylin tilki bıyık hayraniyim.fox tv bizi şaşırt diziyi bir daha çekin eski oyuncuları olsun yeni yox
2014 den fox tv baxirsan ki birden dizi yayınlanar.amma yox çox üzdün bizi fox tv. hayranların kırma başak men azerbaycan izliyordum final yaptı çox uzuldum.mene katılıyor musunuz
men ablam çok seviyorduk diziyi final yapanda çok üzüldüm aylin tilki aşk mutus yılar kendi amma giyim hala arıyor belke başladı.hadi uzmeyin bizi

İster.istemez • 14-10-2020 01:15 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumneden bölümleinin 22 den sonrasını bulamıyorum kafayı yiyicem

04-02-2021 17:39 !!++

Sana Bir Sır Vereceğim Yorumyıl olmuş 2022 hala sbsv sevmeyen varmi abi😂😂

12-06-2022 23:24 !!++

Yorum Yaz

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır