son dakika inşaattan düşen işçi / İşçi Ölümleri Haberleri - Son Dakika Yeni İşçi Ölümleri Gelişmeleri

Son Dakika Inşaattan Düşen Işçi

son dakika inşaattan düşen işçi

Sivas’ta inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Sivas'ta, 9 katlı inşaatın 5'inci katında sıva yaptığı sırada dengesini kaybederek zemine düşen Yunis Şahin, hayatını kaybetti.

Yayınlanma:

Sivas’ta inşaattan düşen işçi hayatını kaybetti

Olay, saat 08.00 sıralarında, Yeşilyurt Mahallesi Sıhhiye Caddesi’ndeki 9 katlı inşaatta meydana geldi.

İnşaatın 5’inci katında iskelede sıva işi yapan Yunis Şahin, dengesini kaybedince 25 metre yükseklikten zemine düştü.

İhbarla olay yerine gelen sağlık ekipleri, Şahin’in hayatını kaybettiğini belirledi.

Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı çalışmanın ardından Şahin’in cansız bedeni, otopsi için Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna konuldu. Polis, olayla ilgili inceleme başlattı. (DHA)

İstanbul'da çöken balkonla düşen işçi öldüİlginizi Çekebilirİstanbul'da çöken balkonla düşen işçi öldü

CumhuriyetCumhuriyet ÜniversitesiistanbulPolisSağlıkSivas

İnşaat İşçisi

İnşaat İşçisi

Son dakika inşaat işçisi haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan inşaat işçisi gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan inşaat işçisi haber sayfamızda...

Daha Fazla

İnşaat İşçisi

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.008 inşaat işçisi haberi bulunmuştur.

Kocasını öldüren kadından kan donduran ifadeler: Çadıra sarıp el arabasına koydum

Kocasını öldüren kadından kan donduran ifadeler: Çadıra sarıp el arabasına koydumBolu'nun Gerede ilçesinde, 2021 yılının aralık ayında başına odunlu vurarak eşini öldüren Mürüvet Özalp (54), cinayetin yaşandığı yerde ve eşini dere yatağına attığı bölgede kendisine yaptırılan keşifte olayı anlattı. Mürüvet Özalp, "Akşam saat 20.00’den sabah saat 04.00’e kadar beni darbetti. Beni öldüreceğini düşündüm, sobanın yanındaki odunla kafasına vurdum. Sabah evden çıkartıp plastik çadıra sarıp el arabasına koyarak dere kenarına kadar götürdüm. Cesedi metrelerce uzaktaki dere yatağına taşırken kimseden de yardım almadım" dedi.

2.06.2023Gündem

Dış kaplama yapan inşaat işçisi 3. kattan toprak zemine düştü

Dış kaplama yapan inşaat işçisi 3. kattan toprak zemine düştüAntalya'nın Manavgat ilçesinde dış kaplama yaparken binanın 3. katından düşen işçi ağır yaralandı. 18 yaşındaki işçi düştüğü sırada iskele demirlerine tutunmaya çalışarak hızını keserken, düştüğü zeminin toprak olması hayata tutunmasını sağladı. Olay anı güvenlik kamerasına saniye saniyesine yansırken, görüntülerde genç işçinin düşme anı görenlerin yüreğini ağzına getirdi.

31.05.2023Haberler

A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye Cevapları

A Word Cevapları Nedir? A Word Tüm Seviye CevaplarıA Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

30.05.2023Oyun

Here: Trende yolculuk yaparken yeşili görmek, 'Burada'ki tüm mesele bu!

Here: Trende yolculuk yaparken yeşili görmek, 'Burada'ki tüm mesele bu!Berlinale'de 'Encounters' kategorisinin 'En İyi'si seçilen 'Here' ya da Türkiye'deki adıyla 'Burada' iki farklı karakteri bir araya getirerek gösterişli bir doğa övgüsüyle baş başa bırakıyor izleyiciyi. Daha da önemlisi 'Burada'ki tüm meselenin aslında trende yolculuk yaparken yeşili görmek, doğaya sarılmak olduğunu tüm sakinliğiyle ve gösterişsiz ihtişamıyla izleyiciye hatırlatıyor...

11.04.2023Sanat

Molozların altında kalan inşaat işçişi hayatını kaybetti

Molozların altında kalan inşaat işçişi hayatını kaybettiİstanbul Hadımköy'de inşaatta temizlik işçisi olarak çalışan Gültekin Işık, aynı inşaatta çalışan arkadaşı R.Ö.'nün 4'üncü kattan el arabasıyla döktüğü molozların kafasına isabet etmesi sonucu hayatını kaybetti. Olay sonrası paniğe kapılarak kaçan R.Ö. yakalanarak gözaltına alındı.

23.03.2023Haberler

Çadırdan tarlaya çalışmaya geldiler

Çadırdan tarlaya çalışmaya geldilerKahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde fay hattı üzerinde yerle bir olan evlerinin çevresine kurdukları çadırlarda yaşamaya çalışan köylüler, depremin ilk şokunu üzerlerinden attıktan sonra yeniden tarla işlerine döndü.

1.03.2023Gündem

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır