konya gıda kontrol laboratuvarı iletişim / Konya Gıda Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü

Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı Iletişim

konya gıda kontrol laboratuvarı iletişim

SARGEM Laboratuvarları Hakkında

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi İktisadi İşletmesi bünyesinde kurulan Stratejik Ürünler Geliştirme, Uygulama ve Araştırma Merkezi (SARGEM) Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı ve Biyosidal Ürün Analiz Laboratuvarı, uyguladığı Kalite Yönetim Sistemi, kalifiye ve tecrübeli personeli, uluslararası (ISO, AOAC, NMKL vb.) ve ulusal (TS, TGK vb.) geçerliliği olan metotlarla,  modern fiziksel mekânları ve altyapısı, en son teknolojik cihaz ve donanımlarıyla bölgede ve ülkemizde önemli ihtiyaçlara cevap vermektedir. 

Konya Gıda ve Tarım Üniversitesi SARGEM Özel Gıda Kontrol Laboratuvarı, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlık Bakanlığı’ndan “Kuruluş Yeterlilik İzin Belgesi” almış olup 66 farklı analizde çalışma yeterliliğine sahiptir. Bunun yanı sıra “TSE Deney Hizmeti Alınabilecek Laboratuvar Onayı” ile 120 farklı analiz yapma yetkisine sahiptir.

Laboratuvarımız KOBİ’ lere hizmet vermek amacıyla KOSGEB tedarikçi havuzunda yer almakta olup ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Konya İl Müdürlüğü ile yapılan protokol kapsamında gıda işletmelerine yönelik Mesleki Eğitim Kursları açarak sertifikalı eğitim vermekle yetkilendirilmiştir.

SARGEM Özel Gıda Kontrol Laboratuvarımız aynı zamanda ülkemizde ve bölgemizde gıda ve yem sektörüne yönelik gıda, yem,  su ve su ürünlerinde; fiziksel, kimyasal, mikrobiyolojik, enstrümantal ve moleküler biyolojik analiz hizmetleri ile gıda güvenliği konularında danışmanlık, denetim, eğitim hizmetleri vermektedir. Buna ilaveten laboratuvarımız üniversiteler, özel sektör, sivil toplum kuruluşları, yetiştirici-üretici birlikleri, vakıflar, meslek kuruluşları, odalar ve borsalar ve gerçek şahıslara hizmet vermekte olup, ortak araştırma projeleri yapmak için gerekli altyapı ve insan kaynağına sahiptir. Ayrıca gıda sanayiine yönelik uygulamalı Ar-Ge çalışmaları ve üniversite-sanayi arasında çalışma konularıyla ilgili işbirlikleri de gerçekleştirilmektedir.

SARGEM bünyesinde yer alan Biyosidal Ürün Analiz Laboratuvarında sivrisinek, ev sineği (karasinek) ve hamam böceğinde biyosidal ürünlerin biyolojik etkinlik analizleri yapılmakta olup, laboratuvarımız Sağlık Bakanlığınca yetkilendirilmiştir.

SARGEM Laboratuvarlarımızda yapılacak analizlerin belirlenmesinde özellikle sektörün talep ettiği, ihtiyaç duyulan, işletmelerimiz içinden gelen talep ve öneriler göz önünde bulundurularak çalışma yapılmıştır. Yasal onaylar alınmış olup akreditasyon sürecinin tamamlanmasıyla birlikte kapsam genişletme çalışmaları devam edecektir.

Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı, Selçuklu, nerede, Otobüs veya Tramvay ile nasıl gidilir?

Selçuklu şehrinde Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı konumuna Toplu Taşıma

Selçuklu, Türkiye'deki Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyorsunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Fahrettin Ayaz; Tapu Ve Kadastro; Karacihan Cami; Ebussuud Efendi; Emirhisar; Meram Belediyesi; Alaaddin; Kültürpark.

Otobüs:8-A84-B9-B

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı için yol tarifi alın.

Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Selçuklu konumundaki kullanıcılar dahil 1.5 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı için Otobüs ve Tramvay fiyatları, ve tüm yolculuk ücreti hakkında bilgi için lütfen Moovit uygulamasını kontrol edin.

Havaalanı, hastane, stadyum, market, alışveriş merkezi, kafe, okul, kolej ve üniversite gibi popüler yerlere gitmek için uygulamayı kullan.

Konya Gıda Kontrol Laboratuvarı adres: Selçuklu Eski Meram Caddesi Sokağı

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır