bim aycicek yagı / Bim Yağ Fiyatları Biryağ, Sole, Yudum 5 Litre Fiyatı 13 Mayıs 2023

Bim Aycicek Yagı

bim aycicek yagı

BİM Yağ Fiyatları 2023; Son dönemde artan ve sık sık değişen yemeklerin vazgeçilmezi arasında olan yağ fiyatları herkes tarafından merak edilen bir konudur. Ucuz marketlerden biri olan BİM yağ fiyatları en çok araştırılan konulardandır.

Türkiye’de binlerce şubesi bulunan ve en çok bilinen zincir marketlerden biri olan “BİM’de ayçiçek yağı fiyatları ne kadar?”, sorusunun cevabını vatandaşlar merak etmektedir. Herkes tarafından merak edilen yağ fiyatları ile ilgili detaylar aşağıda yer almaktadır.

BİM Yağ Fiyatları İndirim Var Mı

BİM yağ fiyatları, ekonominin durumuna göre, markasına göre ve litresine göre değişiklik göstermektedir. Özellikle son günlerde artan yağ fiyatları bir çok kişinin indirimli yağ arayışı içine girmesine neden olmuştur. Uygun fiyat politikası ile uygun fiyata satış yapan BİM yağ fiyatlarında indirim var mı sorusu bir çok kişinin araştırdığı konuların başında gelmektedir.

ÖNEMLİ: BİM Yağ fiyatları 2023 yılında çok fazla yükselmesine karşın BİM tarafından yapılan kampanya kapsamında BİM Sole Yağ Fiyatı 2023 yılında kısa süreliğine 144 TL olarak belirlenmiştir.

BİM Yağı Fiyatları 2023 Güncel

Fiyatı en çok değişen temel gıda ürünlerinden biri olan yağın fiyatı sizlere güncel olarak paylaşmak istiyorum. İşte BİM yağ fiyatları güncel listesi;

• Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre: 181 TL .
  • Yudum Ayçiçeği Yağı 2 litre 92 TL.
  • Sole Ayçiçek Yağı 5 litre: 165 TL.
  • Orkide Ayçiçek Yağı 5 Litre 207 TL.
  • Sole Ayçiçek Yağı 2 litre: 89 TL.
  • Sole Ayçiçek Yağı 1 litre: 42 TL.
  • Abalı Ayçiçek Yağı 5 Litre 195 TL.
  • Abalı Ayçiçek Yağı 2 litre: 85 TL .
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 2 litre: 81 TL
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 2 litre: 180 TL.
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 1 litre: 95 TL.
  • Sırım Natürel Sızma Zeytinyağı 1litre: 110 TL
  • Sunar Mısır Yağı 2 litre: 90 TL

BİM 5 LT Sole Yağ Fiyatı 2023

BİM Sole yağı en çok satılan uygun fiyatları yağlardan biridir. Bir çok kişinin ilk tercihi olan BİM SOLE yağı 5 LT fiyatı güncel olarak 155 TL satılmaktadır.

• BİM Sole Ayçiçek Yağı 5 litre: 165 TL
  • BİM Sole Ayçiçek Yağı 2 litre: 89 TL
  • BİM Sole Ayçiçek Yağı 1 litre: 42 TL

BİM 5 LT Sole yağ fiyatı tüm BİM mağazaların aynı fiyat politikası ile satılmaktadır. Fiyat değişikliği olması durumunda sizinle güncel fiyatı paylaşacağım.

BİM Sole yağ fiyatı 2023 yılında yapılan kısa süreli kampanya ile 144 TL olarak satışa sunulmuştur.

BİM 1 LT Ayçiçek Yağı

BİM 1 Litre Ayçiçek yağı fiyatı markasına göre değişiklik göstermektedir. Yudum, Sole ve Abalı yağ markalarını satan BİM 1 Litre yağ fiyatı ise;

• BİM 1 Litre Sole Marka Ayçiçek Yağı  42 TL
  • BİM 1 Litre Yudum Yağı Fiyatı 45 TL

BİM 1 Litre sole yağı güncel fiyatı sizinle paylaştım. Fiyat değişikliği olduğunda sizinle güncel fiyatı paylaşacağım.

BİM’de Sole Yağ Fiyatları

BİM mağazalarında satılan bir çok yağ markasın arasında bulunan SOLE Ayçiçek yağları en çok tercih edilen yağ markalarından biridir. BİM Sole Ayçiçek yağı 1 L, 2L, ve 5L fiyatı ise;

BİM Yağ Fiyatları Yudum

Bir çok markette satılan bilen markalardan biri olan YUDUM Ayçiçek BİM mağazalarında satılmaktadır. Kaliteli yağlardan biri olan Yudum Ayçiçek yağı fiyatı 169 TL olarak BİM mağazalarında satılmaktadır.

• Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre: 181 TL

BİM Sıvı Yağ Fiyatı Ne Kadar?

BİM sıvı yağ fiyatları herkesin en çok araştırdığı konuların başında gelmektedir. BİM Ayçiçek yağ fiyatları 2023 yılında güncel olarak aşağıdaki gibi satılmaktadır.

Bim Ayçiçek Yağ ÇeşitleriMiktarıBim Yağ Fiyatı:
Bim Yudum Ayçiçek Yağı Fiyatı 20235 LT180 TL
Bim Orkide Ayçiçek 5 LT Yağ Fiyatı5 LT206 TL
Sole Ayçiçek Yağı1 LT42TL
Abalı Ayçiçek Yağı2 LT81 TL
Bim Sırım Zeytinyağı Riviera2 LT110 TL
Sırım Sızma Zeytinyağı1 LT85 TL
Sole Ayçiçek Yağı5 LT165 TL
Biryağ Ayçiçek Yağı2 LT85 TL

En Ucuz Ayçiçek Yağı 5 LT

Hayat pahalılığı ve ekonomik koşullardan dolayı bir kişi en ucuz yağ nerede satılır ve en ucuzu 5 litre yağ hangisi sorusu sıkça sorulmaktadır. En ucuz Ayçiçek yağı satan BİM mağazalarından satılan en ucuz 5 Litre yağı ise SOLE 5 Litrelik yağdır.

Fiyatı oldukça hızlı yükselene 5 LT yağ en ucuz bim’de satılmaktadır. BİM Sole yağ  5 LT fiyatı 165 TL olarak satılmaktadır.

bim yağ fiyatlari

BİM Yağ Ne Kadar

Bim’de yağ ne kadar ve Güncel BİM Ayçiçek yağ fiyatları sizinle paylaşmak istiyorum. İşte güncek BİM yağ ne kadar sorusunun cevabı.

• BİM Yudum Ayçiçek Yağı 5 litre: 181 TL
  • Abalı Ayçiçek Yağı 2 litre: 85 TL
  • Biryağ Ayçiçek Yağı 2 litre: 81 TL
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 2 litre: 180 TL
  • Sırım Riviera Zeytinyağı 1 litre: 95 TL
  • Sırım Natürel Sızma Zeytinyağı 1litre: 110 TL
  • Sunar Mısır Yağı 2 litre: 90 TL

BİM Yağ Fiyatları Güncel Mi?

Yukarıda belirtilen yağ fiyatları günceldir. Fakat BİM yağ fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Bu nedenle fiyat bilgisi değişiklik göstermektedir.

BİM bazen yağ fiyatlarına indirim yapmaktadır. İndirimleri https://www.bim.com.tr/categories/100/aktuel-urunler.aspx linkine tıklayarak takip edebilirsiniz.

Diğer Marketlerin yağ fiyatları için

ŞOK Yağ Fiyatları 2023

Tarım Kredi Kooperatifi Yağ Fiyatları

BİM Yağ Fiyatları Düştü Mü

En ucuz yağı arayan bir çok kişi internet üzerinden araştırma yaparak güncel yağ fiyatlarını takip etmektedir. BİM yağ fiyatları ise en çok takip edilen ve yağlardan biridir. Bim yağ fiyatları ise belli aralıklarla indirime girdiğiniz sitemizde sizinle paylaşacağım.

Arkadaşlar son güncelerde BİM yağ fiyatları 2023, BİM sıvı yağ fiyatları ve BİM Ayçiçek yağ fiyatları değişiklik gösterdiği için mümkün oldukça güncel fiyatları paylaşmaya çalışacağım. Eğer BİM Yağ fiyatlarında değişim olursa sizlerde yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

BİM ayçiçek yağı indirime mi girdi? Sole ayçiçek yağı fiyatı (5 litre)

Bim, A101, Şok Ayçiçek Yağı Fiyatları Ne Kadar 2023 Mayıs

Süpermarketlerde Ayçiçek yağ fiyatları yüksek enflasyonu yaşadığımız bugünlerde sık periyotlarla güncellenmekte. Vatandaşlarımız, en temel gıda maddeleri arasında yer alan Ayçiçek yağı fiyatları değişimini yakından takip ederken, düzenli olarak alışveriş öncesi hangi marketlerde ucuza satıldığını kontrol etmekte.

Tüm bakkal ve marketlerde satılan bilinen Ayçiçek yağı markaları ile birlikte Bim, A101 ve Şok gibi büyük zincir marketler, kendilerine ait markaları ile müşterilerine daha uygun fiyatlarla ürün ulaştırabilmektedir. Tüketiciler için bütçe dostu seçenekler olarak karşımıza çıkan bu markaların da yer aldığı güncel Ayçiçek yağı litre fiyatlarını sizler için yazımızda derledik.

18 LT Ayçiçek Yağı Fiyatı Ne Kadar?

Ayçiçek yağı 18 LT fiyatları için BİM, A101, Şok ve Migros’ta fiyat bilgisi bulunmamaktadır. Carrafour’da ise 18 litrelik Carrefour Ayçiçek yağı 520,00 TL’den satılmaktadır. Farklı markalara ait internetten satışı yapılan 18 litrelik Ayçiçek yağ fiyatları şu şekilde Mayıs ayına giriş yapmaktadır:

• 18 litre Biryağ Ayçiçek yağı 585,62 TL
  • 18 litre Yudum Ayçiçek yağı 520,00 TL
  • 18 litre Orkide Ayçiçek yağı 622,00 TL
  • 18 litre Bizim Ayçiçek yağı 624,99 TL
  • 18 litre Tarım Kredi Ayçiçek yağı 699,95 TL
  • 18 litre Salat Ayçiçek yağı 649,00 TL
  • 18 litre Trakyağ Ayçiçek yağı 635,00 TL
  • 18 litre Abalı Ayçiçek yağı 629,00 TL
  • 18 litre Olin Ayçiçek yağı 699,90 TL
  • 18 litre Kristal Ayçiçek yağı 694,99 TL
  • 18 litre Turyağ Ayçiçek yağı 629,50 TL
  • 18 litre Komili Ayçiçek yağı 524,21 TL

5 LT Ayçiçek Yağ Fiyatları

Ayçiçek 5 litre yağ fiyatları 133,90 TL’den başlar ve 270,00 TL’ye uzanır. En uygun 5 litrelik yağ satışını TMO yaparken, BİM ve A101’de 135,00 TL fiyatla TMO’yu takip eder. Marketlerde ve internette Ayçiçek yağının 5 litresi fiyatlaması şöyledir:

• TMO’da 5 litrelik Ayçiçek yağının fiyatı 129,00 TL’dir.
  • BİM ve A101’de satılan en uygun 5 litrelik Ayçiçek yağı fiyatı 131,00 TL’dir.
  • Şok Market ve Carrefour, 5 litrelik Ayçiçek yağını en uygun 134,75 TL’den satmaktadır.

1 LT Yağ Fiyatları Ne Kadar Oldu?

Litre yağ fiyatları en uygun BİM’dedir. Süpermarketlerde ve internette litrelik Ayçiçek yağ fiyatları şu şekilde değişmektedir:

• BİM’de 1 litrelik Ayçiçek yağının fiyatı 36,00 TL’den başlar.
  • A101’de, Şok Markette, Carrefour’da ve Migros’ta en ucuz 1 litre Ayçiçek yağı fiyatı 37,50 TL’dir.

BİM Ayçiçek Yağını Daha Mı Ucuz Satıyor?

BİM’de Ayçiçek yağının fiyatı en uygun 36,00 TL ile 1 litrelik seçeneklerdedir. BİM’de 1 litrelik Ayçiçek yağı A101, Şok ve Migros’a göre pahalıdır. 5 litrelik Ayçiçek yağını 134,75 TL’ye satan BİM, A101 ile aynı fiyattan satış yapmaktadır.

18 LT BİM Yağ Fiyatı Ne Kadar?

Bim’de Ayçiçek yağının 18 litresi satılmamaktadır. Bim’de satılan Ayçiçek yağları 1, 2 ve 5 litre olarak raflarda yer almaktadır. 18 litrelik yağlar için Bim yerine farklı alternatif mağazalara ya da toptancılara başvurabilirsiniz.

BİM 5 LT Ayçiçek Yağ Fiyatları Ne Kadar?

Bim’de 5 litrelik Ayçiçek yağı fiyatları 131 liradan başlıyor. Sole ve Biryağ için Bim Market fiyatları şu şekildedir:

• 5 litre Sole Ayçiçek Yağı 134,75 TL
  • 5 litre Biryağ Ayçiçek Yağı 143,90 TL

1 LT BİM Ayçiçek Yağ Fiyatları Güncel

Bim’de litrelik yağlar 39,00 TL başlangıç fiyatı ile satılıyor. Sole marka litrelik Ayçiçek yağının satıldığı Bim’de güncel fiyatlar aşağıda paylaşılmaktadır:

• 1 litre Sole Ayçiçek Yağı 39,00 TL
  • 2 litre Sole Ayçiçek Yağı 79,00 TL

A101 Yağ Fiyatları Daha Mı Ucuz?

A101’de yağ fiyatları muadil pek çok markete göre uygundur. A101’de Ayçiçek yağının litresi 37,50 TL’den satılmaktadır. Bim’e göre A101 Ayçiçek yağı litre fiyatları ucuzken, Migros ve Şok Market ile aynıdır.

2 litrelik yağda A101’in en ucuz fiyatı 69,00 TL ile BİM’in gerisindedir. Migros’tan ve Şok Marketten ise ucuzdur.

A101 18 LT Ayçiçek Yağ Fiyatları

A101’de 18 litrelik Ayçiçek yağı satılmamaktadır. En yüksek 5 litre Ayçiçek yağı satılan markette 1, 2, 3 ve 4,5 litre pet Ayçiçek yağı alternatifleri raflarda tüketiciler ile buluşmaktadır. Tıpkı BİM’de olduğu gibi 18 litre yağ için A101 dışındaki marketlere başvurabilirsiniz.

5 LT A101 Yağ Fiyatları Ne Kadar?

A101’de 5 litrelik Ayçiçek yağı fiyatları 144 liradan başlar. Ortalama 165 lira bandında satışı yapılan yağlar için bir fiyatlandırmadan söz edilebilir. Markalara göre 5 litrelik Ayçiçek yağları A101’de şu şekilde fiyatlanmaktadır:

• 5 litre Vera Ayçiçek yağı 134,00 TL
  • 5 litre Yudum Ayçiçek yağı 144,90 TL
  • 5 litre Orkide Ayçiçek yağı 136,00 TL
  • 5 Litre Abalı Ayçiçek yağı 162,90 TL
  • 5 Litre Komili Ayçiçek yağı 133,90 TL
  • 5 Litre Torku Ayçiçek yağı 159,95 TL
  • 5 Litre Biryağ Ayçiçek yağı 143,90 TL

A101 1 LT Yağ Fiyatları Güncel

A101’de litrelik yağlar 37,50 TL’den başlar. Vera, Biryağ, Komili ve Yudum marka Ayçiçek yağlarının satışı yapılan A101’de litrelik yağ fiyatları aşağıda paylaşılmaktadır:

• 1 litre Vera Ayçiçek yağı 37,50 TL
  • 1 litre Komili Ayçiçek yağı 42,25 TL
  • 1 litre Yudum Ayçiçek yağı 38,50 TL
  • 2 litre Vera Ayçiçek yağı 69,00 TL
  • 2 litre Komili Ayçiçek yağı 73,00 TL

ŞOK Market Yağ Fiyatları Ne Kadar?

Şok markette yağ fiyatları 37,50 TL’den başlar ve artan litre ile değişen fiyata göre 169,95 TL’ye ulaşır. Şok Markette Evin, Lio ve Komili marka yağ satışı yapılmaktadır. 1 litreden başlayan ve 2 ile 5 litre yağ seçeneklerinin de yer aldığı Şok market yağ fiyatları Mayıs 2023 döneminde şu şekilde belirlendi:

• 1 litre Evin Ayçiçek yağı 37,50 TL
  • 1 litre Lio Riviera Zeytinyağı 93,00 TL
  • 1 litre Lio Naturel Sızma Zeytinyağı 95,00 TL
  • 2 litre Evin Ayçiçek yağı 69,75 TL

TMO Ayçiçek Yağ Fiyatı Ne Kadar?

TMO’da Ayçiçek yağ fiyatları Haziran ayı sonunda yapılan zamla birlikte artışa geçti. 5 litrelik TMO Ayçiçek yağı fiyatları 135 TL’dir.

BİM SOLE Ayçiçek Yağ Fiyatı

Bim’de SOLE Ayçiçek yağ fiyatı litresine göre farklı seyreder. 1 litre Sole Ayçiçek yağı 39,00 TL iken Sole Ayçiçek yağının 2 litresi 79,00 TL’dir. Sole yağın 5 litresi ise BİM’de 165,00 TL’ye satılmaktadır.

Yudum 5 LT Ayçiçek Yağ Fiyatları

5 litrelik yudum Ayçiçek yağ fiyatları 144,90 TL’den başlamaktadır. Pet ve teneke seçenekleri ile satışı yapılan 5 litrelik Yudum Ayçiçek yağı marketlerde satılmaktadır. A101’de 1,25 litre seçeneği ile satılan Yudum Ayçiçek yağı, BİM ve ŞOK market raflarında yer almaz.

Carrefour’da 5 litre pet Yudum Ayçiçek yağı 134,75 TL’den satılırken, teneke için Carrefour’un fiyatı 144,90 TL’dir. Migros’ta ise Yudum Ayçiçek yağının 1 litresi 39,25 TL, 2 litresi 79,99 TL, 3 litresi 129,90 TL ve 4 litresi 130,77 TL’den satılmaktadır.

A101’de Yudum marka yağ satışı Ayçiçek yağı ile Omega 3 gurubunda yapılmaktadır. A101’de 1,25 litrelik Yudum Ayçiçek yağı fiyatı 57,95 TL’dir. 3 litrelik Yudum Omega 3 sıvı yağ ise 99,00 TL’den satılmaktadır.

BİM’de Yudum marka Ayçiçek yağı satışı yapılmamaktadır. BİM’de sadece Sole ve Biryağ marka farklı litre seçenekleri ile Ayçiçek yağı satışı yapılmaktadır.

ŞOK Yudum Ayçiçek yağı satmaz. Şok Marketten Ayçiçek yağı almak için Evin ve Komili marka ürünlere başvurabilirsiniz.

Bizim Ayçiçek Yağ Fiyatları

Bizim Toptan Markette Bizim Ayçiçek yağının litre fiyatı 35,90 TL, 2 litresinin fiyatı ise 66,90 TL’dir. 5 litrelik Bizim Ayçiçek yağı Bizim Toptan Markette 149,90 TL’den satılmaktadır. Bizim Yağ PTT AVM’de ise 4 litrelik pet seçeneği ile 119,90 TL’den adrese teslim satılmaktadır.

BİM’de Bizim marka Ayçiçek yağı satışı yapılmamaktadır. BİM’den Sole ve Biryağ marka Ayçiçek yağlarının farklı litre seçeneklerinden satın alabilirsiniz.

A101’de Bizim Ayçiçek yağı satılmaz. A101’de Vera, Biryağ, Yudum, Torku ve Komili marka Ayçiçek yağları satılmaktadır.

ŞOK’ta Bizim yağ satışı yapılmamaktadır. Ülker Gruba ait olan Bizim markası, Şok yerine yine Ülker markası olan Bizim Toptan Marketten satılmaktadır.

ŞOK Market 5 LT Ayçiçek Yağ Fiyatları

Şok Market’te 5 litrelik Ayçiçek yağı sadece Evin markasında satılmaktadır. Evin Ayçiçek yağının 5 litresi Şok Markette 134,75 TL’den satılmaktadır. Aynı markanın mısırözü yağı ise Şok’ta 169,95 TL’den raflarda yerini almaktadır.

Carrefour Ayçiçek Yağı Fiyatları

Carrefour’da Ayçiçek yağları 4 farklı marka ile raflarda yer alır. 1, 2, 3, 4 ve 5 litre seçenekleri ile farklı markalara ait Carrefour’da satılan Ayçiçek yağlarının fiyatlandırması aşağıda tek tek sıralanmaktadır:

• 1 litre Carrefour Ayçiçek yağı 37,50 TL
  • 1 litre Biryağ Ayçiçek yağı 39,95 TL
  • 1 litre Orkide Ayçiçek yağı 49,85 TL
  • 1 litre Yudum Ayçiçek yağı 48,50 TL
  • 2 litre Carrefour Ayçiçek yağı 69,75 TL
  • 2 litre Biryağ Ayçiçek yağı 79,00 TL
  • 2 litre Orkide Ayçiçek yağı 65,50 TL
  • 2 litre Yudum Ayçiçek yağı 89,90 TL
  • 5 litre Carrefour Ayçiçek yağı 144,50 TL
  • 4 litre Biryağ Ayçiçek yağı 154,95 TL
  • 4 litre Orkide Ayçiçek yağı 144,90 TL
  • 5 litre Komili Ayçiçek yağı (PET) 159,55 TL
  • 4 litre Yudum Ayçiçek yağı (PET) 174,90 TL
  • 5 litre Biryağ Ayçiçek yağı 179,90 TL

A101 İş Başvurusu ve Güncel Maaşları

Multinet Geçen Yerler ve Marketlerin Listesi

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır