iab dijital pazarlama / IAB Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı 19 Ekim'de başlıyor - Mynet trend

Iab Dijital Pazarlama

iab dijital pazarlama

Sayın Üyemiz,

Eskişehir Sanayi Odası ve İnteraktif Reklamcılık Derneği (IAB) iş birliğinde 23 Mayıs Salı günü saatleri arasında Dijital Pazarlama İletişimi Mini MBA Programı’nın Lansman Toplantısı Odamızda yapılacaktır. Eskişehir Sanayi Odası ve IAB ortaklığında gerçekleştirilecek Dijital Pazarlama İletişimi Mini MBA Programı’nın tanıtım ve detaylarının paylaşılacağı toplantıya katılım için aşağıdaki linkten kayıt olabilirsiniz.

Kayıt Formu: seafoodplus.info

PROGRAM:

Açılış Konuşmaları

•Prof. Dr. Aydın Ziya Özgür - Anadolu Üniversitesi

•Celalettin Kesikbaş – Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı

•Burak Ertaş – IAB Yönetim Kurulu Başkanı, seafoodplus.info CEO’su

-

Seminer 1: Kısaca İnteraktif Reklamcılık Derneği

•Ömür Erdem Çelik - IAB Genel Koordinatörü

Seminer 2: Türkiye’nin Dijital Fotoğrafı

•Zeynep Taptık Bilgen – IAB Eğitim Yürütme Kurulu Başkanı

Seminer 3: Doğru Bilinen Yanlışlar; Dijital = Sosyal Medya mı?

•Ercüment Büyükşener – Dijital İletişim Danışmanı

- Ara

-

Seminer 4: Hibrit Ticaret

•Neslihan Olcay - IAB Onur Üyesi

– Kapanış

Saygılarımızla,

İsmail ÖZTÜRK

Genel Sekreter Yardımcısı

Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı başlıyor

IAB Türkiye’nin dijital sektördeki insan kaynağı açığının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla tasarladığı ve yılından bu yana beş kez düzenlenen “Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı” bu sene itibariyle Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BÜYEM) işbirliği ile gerçekleştirilecek.

5 Kasım – 28 Ocak tarihleri arasında, 12 hafta boyunca sürecek olan program Türkiye’deki IAB Avrupa onaylı ilk ve tek sertifika programı olma özelliğini taşıyor.

İçeriği sektördeki yenilikler ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak hazırlanan ve bu yılki kampanyası Publicis Yorum tarafından “Dijitale de bekleriz” başlığıyla tasarlanan Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, dijitali işine entegre etmek veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen sektör profesyonelleriyle yeni mezunları hedefliyor.

Bugüne kadar mezun veren programda katılımcılar, alanında uzman sektör profesyonelleri ve akademisyenlerden eğitim alıyor, ayrıca networking imkânı buluyor.

SEKTÖRE TAZE KAN YETİŞTİRİLİYOR

Konvansiyonel aklın dijitale dönüştürülmesine yönelik olarak oryantasyon mantığında hazırlanan ve bu yıl altıncı kez düzenlenecek program ile endüstriye hakim olan temel kavramların öğretilmesi hedefleniyor.

Bu bağlamda dijital dünya, display reklamcılıktan sosyal medyaya, içerik pazarlaması ve native reklamlardan online videoya, oyuniçi reklamlardan arama motoru reklamcılığı ve performans pazarlamasına, programatikten veri analizine, e-posta pazarlamasından mobile kadar geniş bir kapsamda ele alınıyor.

5 Kasım – 28 Ocak tarihleri arasında toplam 12 hafta ve 72 saat sürecek olan programın dersleri, her Cumartesi Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü İdari Bilimler Binası’nda, – saatleri arasında yapılacak. Katılımcılar tüm konuları ilk hafta alacakları brief ışığında dinleyecek ve programın bitişinde, edindikleri bilgileri brief doğrultusunda hazırlayacakları ödevle pekiştirecekler.

Katılım bedeli TL olan programda IAB üyelerine ve Boğaziçi Üniversitesi mezunlarına % 15, aynı kuruluştan katılan 3 kişiye +%15, 4 kişi ve üzeri katılımda ise +%20 indirim yapılacak. Ayrıca katılımcılar 9 aya varan taksitli ödeme imkânlarından da yararlanacak.

Ayrıntılı Bilgi ve Kayıt için: seafoodplus.info IAB Türkiye: 44 96 / [email protected] BÜYEM: 31 / [email protected]

IAB TÜRKİYE

43 ülkede faaliyet gösteren IAB (Interactive Advertising Bureau), tüm dünyada dijital reklamcılığın gelişmesi için çalışmaktadır. Merkezi Amerika'da bulunan IAB'nin, Avrupa'daki ülke bazlı örgütlenmesi IAB Europe tarafından koordine edilmektedir. yılı Ekim'inde 23 katılımcıyla platform olarak kurulan ve Temmuz'unda dernekleşen IAB Türkiye, reklamveren - ajans - medya üçlüsünün aynı çatı altında temsil edildiği tek meslek örgütüdür. Kuruluş amacı endüstrinin bir bütün olarak, sağlıklı biçimde gelişmesine destek vermektir.

IAB Türkiye bu hedef doğrultusunda eğitimden ölçümlemeye, endüstriyel standartların oluşturulmasından yarışmalara kadar pek çok alanda faaliyet göstermektedir.

BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ YAŞAMBOYU EĞİTİM MERKEZİ (BÜYEM)

Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi (BÜYEM), Üniversitemizin lisans ve lisansüstü eğitim programları dışında toplum hizmetine sunulan eğitim programları ile eğitim danışmanlığı ve sınav uygulamalarının hazırlanması, yürütülmesi ve koordinasyonunu sağlayan birimidir.

BÜYEM; bireyler, kurumlar ve toplum için yüksek değer teşkil eden eğitim faaliyetleri sunmayı, eğitimlerinde çağın gerekleriyle toplumun ihtiyaç ve koşullarını bütünleştirmeyi hedeflemektedir.

Bu doğrultuda, teori ile uygulamayı birleştirerek katılımcılara yaşama geçirilebilir bilgi ve beceri kazandırmayı, uzman olduğu alanlarda hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Bütün faaliyetlerinde, üniversitenin etik kurallarına bağlı kalmayı ve tüm çalışmalarında Boğaziçi Üniversitesi kalite ve standartlarını korumayı ilke edinmiştir.

BÜYEM, ülkemizin nitelikli insan gücüne katkı sağlayacak, her yaştan ve meslek grubundan kişilerin yararlanabileceği “açık eğitimler” ve “kurumlara özel” başlıkları altında eğitimler düzenlemektedir. Merkezimiz bünyesinde ayrıca, üniversitemiz öğretim elemanları ve konunun uzmanlarınca, kurumlara eğitim danışmanlığı ve sınav uygulamaları hizmeti de verilmektedir.

IAB Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı 19 Ekim&#;de başlıyor

IAB Türkiye’nin dijital sektördeki insan kayna&#;&#; aç&#;&#;&#;n&#;n giderilmesine katk&#; sa&#;lamak amac&#;yla tasarlad&#;&#;&#; ve y&#;l&#;ndan bu yana düzenlenen “Dijital Pazarlama &#;leti&#;imi Sertifika Program&#;” Bo&#;aziçi Üniversitesi Ya&#;am Boyu E&#;itim Merkezi (BÜYEM) i&#;birli&#;i ile on dördüncü kez gerçekle&#;tirilecek. 19 Ekim – 11 Ocak tarihleri aras&#;nda, 12 hafta boyunca sürecek olan program Türkiye’deki IAB Avrupa onayl&#; ilk ve tek sertifika program&#; olma özelli&#;ini ta&#;&#;yor.

&#;çeri&#;i sektördeki yenilikler ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak haz&#;rlanan ve kampanyas&#; Wanda Digital taraf&#;ndan tasarlanan Dijital Pazarlama &#;leti&#;imi Sertifika Program&#;, dijitali i&#;ine entegre etmek veya kariyerine bu alanda devam etmek isteyen sektör profesyonelleriyle yeni üniversite mezunlar&#;n&#; hedefliyor. Bugüne kadar ki&#;inin sertifika ald&#;&#;&#; programda kat&#;l&#;mc&#;lar, alan&#;nda uzman sektör profesyonelleri ve akademisyenlerden e&#;itim al&#;yor, proje üretiyor ve networking imkân&#; buluyor.

SEKTÖRE TAZE KAN YET&#;&#;T&#;R&#;L&#;YOR…

Konvansiyonel akl&#;n dijitale dönü&#;türülmesine katk&#; sa&#;lamak amac&#;yla haz&#;rlanan ve sonbahar döneminde on dördüncü kez düzenlenecek program ile endüstriye hakim olan temel kavramlar&#;n ö&#;retilmesi hedefleniyor. Bu ba&#;lamda dijital dünya, display reklamc&#;l&#;ktan sosyal medyaya, içerik pazarlamas&#; ve native reklamlardan online videoya, oyuniçi reklamlardan arama motoru reklamc&#;l&#;&#;&#; ve performans pazarlamas&#;na, programatikten veri analizine, big datadan kampanya stratejisine kadar geni&#; bir kapsamda ele al&#;n&#;yor.

19 Ekim – 11 Ocak tarihleri aras&#;nda toplam 12 hafta ve 72 saat sürecek olan program&#;n dersleri, her Cumartesi Bo&#;aziçi Üniversitesi Güney Kampüsü &#;dari Bilimler Binas&#;’nda, – saatleri aras&#;nda yap&#;lacak. Kat&#;l&#;mc&#;lar tüm konular&#; ilk hafta alacaklar&#; brief &#;&#;&#;&#;&#;nda dinleyecek ve uygun derslerde workshop’lara kat&#;larak program&#;n biti&#;inde, edindikleri bilgileri brief do&#;rultusunda haz&#;rlayacaklar&#; bir projeyle peki&#;tirecekler.

Kat&#;l&#;m bedeli TL (KDV dahil) olan programda IAB üyelerine ve Bo&#;aziçi Üniversitesi mezunlar&#;na %15, ayn&#; kurulu&#;tan 4 ki&#;i ve üzeri kat&#;l&#;mda ise %20 indirim sa&#;lanacak. Ayr&#;ca kat&#;l&#;mc&#;lar 9 aya varan taksitli ödeme imkânlar&#;ndan da yararlanabilecek.

link

ANASAYFAYA DÖNMEK &#;Ç&#;N TIKLAYINIZ

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir