yunus gezer nasıl öldü / Yunus Gezer intihar mektubu ne yazıyordu? Yunus Gezer kimdir nasıl öldü? - Internet Haber

Yunus Gezer Nasıl Öldü

yunus gezer nasıl öldü

Yunus Gezer Olayı Nedir? Yunus Gezer Kimdir? Yunus Gezer Neden İntihar Etti?

Yunus Gezer, son günlerde sosyal medyada en çopk konuşulan kişiler arasında yer alıyor. Sosyal medya hesabından paylaştığı intihar mektubunun ardından intihar eden Yunus Gezer olayıbüyük yankı uyandırdı. İntihar mektubuna 'Bu bir anda alınmış bir karar değildir. Sevgiden başka bir şey istemedim. Herkes benden bir avuç sevgiyi esirgedi kimse beni sevmedi' ifadelerini kullanan Yunus Gezer sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Olayın sosyal medyada yayılmasının ardından Yunus Gezer'in yakınları polise haber verdi. Ancak Yunus Gezer'in evine gittiklerinde cansız bedeni ile karşılaşıldı. Olayın ardından 'Yunus Gezer Olayı Nedir? Yunus Gezer Kimdir? Yunus Gezer Neden İntihar Etti?' soruları gündeme gelmeye başladı.

Yunus Gezer Kimdir?

Yunus Gezer 25 yaşında yaşamına son verdi. Mektubun sosyal medyada yayılması üzerine Gezer'in yakınları polise haber verdi. Polis, Gezer'in evine geldiğinde genç adamın cansız bedeniyle karşılaştı. Aydınlı olan Yunus Gezer okumak için İzmir Üniversitesi'ne gitti.

Yunus Gezer Olayı Nedir?

Henüz 25 yaşında olan Yunus Gezer sosyal medya hesabından bir intihar mektubu yayınlayarak yaşamına son verdi. Gezer'in intihar mektubu ise sosyal medyada yankı uyandırdı. Yunus Gezer'in intihar mektubunda ''Sevgiden başka bir şey istemedim. Herkes benden bir avuç sevgiyi esirgedi kimse beni sevmedi.' İfadelerini kullanan Gezer, 'Umarım ölümüm hayatımdan daha değerli olur' ifadeleri yer alıyordu.

Yaşanan acı olay sosyal medyada hala gündemde.

Yunus Gezer neden intihar etti, öldü mü? Yunus Gezer kimdir?

İzmir’de yaşayan 25 yaşındaki üniversite öğrencisi Yunus Gezer sosyal medyada paylaştığı mektubun ardından intihar etti. Yunus Gezer arkasından intihar mektubu bıraktı. Mektup sosyal medyanın gündemine otururken ''Yunus Gezer kimdir, neden intihar etti?'' soruları gündeme geldi. 

YUNUS GEZER NEDEN İNTİHAR ETTİ?

Yunus Gezer intihar mektubu bırakarak intihar etti. Sosyal medyada gündem olan intiharın ardından vatandaşlar ''Yunus Gezer neden intihar etti, öldü mü?'' sorullarını araştırmaya başladı. 

25 yaşındaki Aydın'lı Yunus Gezer İzmir’de üniversite okuyordu. Dün Twitter hesabından intihar mektubu paylaştı. Paylaşımın ardından evine giden polis ekipleri gencin cansız bedeniyle karşılaştı. Gencin mektubunda yazdıkları ise gündem oldu.

Yunus Gezer neden intihar etti, öldü mü? Yunus Gezer kimdir?

YUNUS GEZER İNTİHAR MEKTUBU 

25 yaşındaki üniversite öğrencisi Yunus Gezer’in hayatını kaybetmesiyle intihar mektubu sosyal medyada gündem oldu. İşte Yunus Gezer intihar mektubu:

"Bu bir intihar mektubudur. Öncelikle sorumlusu asla bir kişi değildir, herkestir. Bunun böyle olmasını istemezdim. Çok denedim gerçekten çok denedim. Ama yıllardır başaramadım. Kimse beni sevmedi. Sevgiden başka bir şey istemedim. Hiç kimseden sevgiden başka bir beklentim olmadı. Herkes bir avuç sevgiyi esirgedi benden. Sakın bunun bir anda alınmış bir karar olduğunu düşünmeyin. Uzun zamandır düşünülmüş bir karar bu. Hayattaki son ümidim 3 Ocak Pazartesi itibari ile tükenmiştir. Benden ümidimi çalanları asla affetmeyeceğim. Bir avuç sevgiyi benden esirgeyenleri asla affetmeyeceğim. Tekrar belirtmek isterim ki herhangi bir uyuşturucu madde veya alkol etkisinde olmadan aldığım bir karardır, tamamen hür irademle aldım. Arkamdan sakın psikolojisi zaten bozuktu demeyin çünkü gayet yerinde. Hakkımı kimseye helal etmiyorum. Kimse de bana etmesin. Bana bundan başka seçenek bırakmayan, beni buna mecbur bırakan herkesin umarım ömürleri boyunca pişmanlıkları yakasını bırakmaz. Umarım ölümüm hayatımdan daha değerli olur. - Yunus Gezer"

Olayın ardından sosyal medyada binlerce taziye mesajı yayınlanırken Yunus Gezer arkadaşları son derece neşeli biri olduğunu ve ölümüne anlam veremediklerini ifade etti. 

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası