alemin tek kralı birtek sensin ankaralı / Bu Alemin Krali Bir Tek Sensin Ankarali indir, mp3 indir, dinle.

Alemin Tek Kralı Birtek Sensin Ankaralı

alemin tek kralı birtek sensin ankaralı

Fahrettin Tuyan Ankaralı Mp3 İndir, Ankaralı Müzik İndir Dinle

Ankaralı

Fahrettin Tuyan - Ankaralı

Sanatçı

: Fahrettin Tuyan

Albüm

: Ankaralı ()

Şarkı

: Ankaralı

Boyut

: MB

İndirme

: Toplam İndirme

Tarihinde eklendi, Toplam İndirme

Mp3 indirmek için tıklayın

Sanatçı'nın En Çok İndirilen Mp3leri

Kullanıcı Yorumları (Fahrettin Tuyan - Ankaralı )

Ankaralı Şarkı Sözü

Ankaralı İçin şarkı sözü eklenmemiş. Ankaralı Şarkı sözlerini biliyorsanız bize gönderebilirsiniz.

Ankaralı Anahtar Kelimeler

Fahrettin Tuyan Ankaralı Mp3 İndir Dinle , Fahrettin Tuyan Ankaralı Şarkı Sözleri , Fahrettin Tuyan Albümleri , Fahrettin Tuyan Ankaralı Cep Telefonuna Mp3 İndir,Ankaralı bedava mp3 indir ,Ankaralı cepten ücretsiz indir

Sanatçı'nın Son Eklenen Mp3leri

Şuan Dinlenen Mp3'ler

Şarkı Sözleri

Bir Yanında Kalesi, Bir Yanında Efesi
Bir Yanında Kalesi, Bir Yanında Efesi
Biter Mi Sandın Canım Ankaramın Neşesi
Biter Mi Sandın Canım Ankaramın Neşesi

Ne Paşasın Ne Paralı Olsa Da Bahtım Karalı
Bu Alemin Tek Kralı Bir Tek Sensin Ankaralı

Atamızı Seymenler Karşıladı Dikmen&#;De
Atamızı Seymenler Karşıladı Dikmen&#;De
Şanlı Tarihimizi Yaşıyoruz Sayende
Şanlı Tarihimizi Yaşıyoruz Sayende

Ne Toprağız Ne De Daş Ne Diyor Bak Vatandaş
Ne Toprağız Ne De Daş Ne Diyor Bak Vatandaş
Mertliğine Örfüne Ankarılıyız Biz Gardaş
Mertliğine Örfüne Ankarılıyız Biz Gardaş

Bu Şarkı Sözü 26 Ocak , Pazartesi Tarihinde Admin Tarafından Eklenmiştir. Bu şarkı sözünde eksik veya hatalı olduğunu düşündüğünüz bir kısım varsa aşağıdaki yorum kısmından bize bildirebilirsiniz.

Benzer Şarkı Sözleri

Okulun bahar festivali için kampüsün en geniş alan&#x;na kurulmuş olan sahne ve çeşit çeşit standlar öğrencilerin ilgi odağ&#x;yd&#x;. Çimlerin üzerindeki puflara kurulmuş olan gençler,ordan oraya koşturan öğrenciler ve bir şeyleri sergilemeye çal&#x;şan kulüpler Her şey yolunda gibi görünürken sahnenin arkas&#x;na tamamen kaos hakimdi.

"Ne demek grup bir saat daha gecikecek?"

Kumral genç ilk kez kat&#x;ld&#x;ğ&#x; organizasyonda başar&#x;s&#x;z olmak istemiyordu. Karş&#x; taraf&#x; dinlerken saçlar&#x;n&#x; yoluyordu.

"Bak&#x;n zaten öğrenciler sabahtan beri Manga için burda bekliyor. Ve siz benden onlara biraz daha beklemelerini söylememi istiyorsunuz!"

En güvendiği gruptan bile kaz&#x;k yemek bayağ&#x; zoruna gitmişti. Dakikalard&#x;r telefonda konuştuğu menajerin daha fazla mazeretlerini dinlemek istemediğinden telefonu surat&#x;na kapatt&#x;. Önündeki kutuya tekme savururken ç&#x;ğl&#x;k atmamak için zor tuttu funduszeue.info daha bu işlere kar&#x;ş&#x;rsa iki olsundu.

Deli danalar gibi bir oraya bir buraya giderken ne yapacağ&#x;n&#x; şaş&#x;rm&#x;şt&#x;. Kendini o kadar kaybetmişti ki Sezer'in varl&#x;ğ&#x;n&#x; ona çarp&#x;nca fark etti.

K&#x;v&#x;rc&#x;k genç Yavuz'un karş&#x;s&#x;nda endişeli bir tebessümle duruyordu. Kumral adam biraz da olsa gördüğü yüzle rahatlad&#x;ğ&#x;n&#x; hissetti.

"Faşist hay&#x;rd&#x;r,beynini mi ar&#x;yorsun?"

Yavuz al&#x;şt&#x;ğ&#x; bu laf sokmalara gülmeye zorlad&#x; kendini. Felç geçiriyormuş gibi bir ifade yüzünü kaplarken cevap verdi.

"Marul efendi yine formundas&#x;n ama ben o modda değilim."

Sezer zaten bir sorun olduğunu gayet net görüyordu.

"Onu anlad&#x;m zaten,noldu?"

Yavuz k&#x;saca olay&#x; aktar&#x;rken hala ne yapabileğini düşünerek ekledi.

"Oğlum benim baht&#x;m kara ya! Elimi att&#x;ğ&#x;m her şeyi kurutuyorum."

Sezer sevdiği adam&#x;n bu hallerine dayanamad&#x;. Ve ona yard&#x;m etmeye karar verdi. Genç adam&#x; sağ kolunun alt&#x;na al&#x;p sahneye doğru ilerlemeye başlad&#x;.

"Amaan derdin bu olsun Kumral'&#x;m,ben hallederim."

Yavuz anlamaz gözlerle kendisine bak&#x;nca aç&#x;klad&#x;.

"Ben Manga gelene kadar ç&#x;kar milleti oyalar&#x;m. Doğrusu uzun zamand&#x;r şark&#x; söylemiyorum ama halledebilirim san&#x;r&#x;m."

Yavuz yürümeyi b&#x;rak&#x;nca Sezer de durmak zorunda kald&#x;.

"Oğlum bak emin misin? Bu kadar insan&#x;n önünde söylemek arkadaş ortam&#x;nda söylemeye benzemez."

Sezer kibirli bir gülümseme tak&#x;nd&#x;.

"Ne sand&#x;n lan benim profesyonel olmad&#x;ğ&#x;m&#x; m&#x;? Ben tüm TRT korolar&#x;na üyeydim."

Kumral genç,sevdiği adam hakk&#x;nda asl&#x;nda çoğu şeyi bilmediğini fark etti. Bu işi atlat&#x;nca onun işeme şeklini bile öğrenecekti.

"Vallaha m&#x;? Var ya bu işi hallet dile benden ne dilersen!"

Heyecan&#x; sesine de yans&#x;yan adam&#x;n koluna hafifçe vurdu.

"Tamamd&#x;r lan. Hadi ben ç&#x;k&#x;yorum o zaman sahneye."

Arkas&#x;n&#x; dönüp sahneye ilerledi. Küçük orkestraya bir şeyler söyleyip mikrofonun baş&#x;na geçti.

"Ses bir iki,ses bir iki! Selam gençler."

Etrafa dağ&#x;lm&#x;ş kalabal&#x;k grup dikkatini sahneye verdi.

"Ben mühendislikten Sezer. Manga sahneye ç&#x;kana kadar buray&#x; işgal etmek için geldim."

Öğrenciler sahnenin önünde toplan&#x;rken Yavuz da arka taraftan gelmişti. Sahnenin karş&#x;s&#x;nda sağ tarafta tam olarak Sezer'i görebileceği bir yerde durdu.

"Aç&#x;kças&#x; bu seneki organizasyonun tek hatas&#x; beni buraya ç&#x;karmak oldu ama bu kadar kusur kad&#x; k&#x;z&#x;nda da olur değil mi?"

K&#x;v&#x;rc&#x;k saçl&#x; genç kül rengi kapri pantolunu ve NBA tişörtüyle sahnenin ambians&#x;na o kadar z&#x;tt&#x; ki dediklerine hak veren kalabal&#x;k kahkahalara boğulmuştu.

"Şimdi söyleyeceğim şark&#x;dan sonra arkadaşlar&#x;m benimle ilişkisini keserse anlar&#x;m. Çünkü bundan sadece birkaç ay önce ben de ayn&#x;s&#x;n&#x; yapard&#x;m."

Kalabal&#x;k tekrar kahkahalarla gülerken Yavuz tebessüm etti. K&#x;v&#x;rc&#x;k genç, arkas&#x;n&#x; dönüp orkestraya işaret verdikten sonra Ankara müziklerinin belirgin ritmi duyuldu. Yüzündeki tebessümle kalabal&#x;ğa dönen genç şark&#x;ya girdi k&#x;sa süre sonra.

*Medyadaki şark&#x;*

"Bir yan&#x;nda kalesi
Bir yan&#x;nda efesi
Biter mi sand&#x;n can&#x;m
Ankara'm&#x;n neşesi"

Millet erik dal&#x;na başlam&#x;şken Yavuz gözlerini k&#x;v&#x;rc&#x;k gençten alam&#x;yordu.

"Ne paşas&#x;n ne paral&#x;
Olsa da baht&#x;n karal&#x;
Bu alemin tek kral&#x;
B&#x;R TEK SENS&#x;N ANKARALI"

Ankara şark&#x;lar&#x; en büyük neşesiydi. Belki Ankaral&#x; olduğundan belki de sadece hoşuna gittiğinden.

"Atam&#x;z&#x; Seymenler
Karş&#x;lad&#x; Dikmen'de
Şanl&#x; tarihimizi
Yaş&#x;yoruz sayende"

Bu güne kadar Sezer onunla sürekli dalga geçmişti.

"Ne paşas&#x;n ne paral&#x;
Bu alemin tek kral&#x;
Bir tek sensin Ankaral&#x;"

Ancak şimdi görüyordu ki genç adam onu bu şark&#x;lar&#x; dinleyecek kadar seviyordu.

" Ne toprağ&#x;z ne de taş
Ne diyor bak vatandaş
Mertliğiyle övünen
Ankaral&#x;y&#x;z biz gardaş"

Manga'y&#x; unutmuş olan gençlik erik dal&#x;na vurmuşken kendini Yavuz bir kez daha k&#x;v&#x;rc&#x;k gence vuruldu.

" Ne paşas&#x;n ne paral&#x;
Bu alemin tek kral&#x;
Bir tek sensin Ankaral&#x;"

Son k&#x;s&#x;mda gözlerini Yavuz'dan ay&#x;rmazken aşkla bakm&#x;şlard&#x; birbirlerine. Kimsenin onlar&#x; fark etmediğinin bilincinde Yavuz'a göz k&#x;rpan k&#x;v&#x;rc&#x;k bir kez daha genç adam&#x;n kalbindeki yerini garantilemişti.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası