hatay kimyager iş ilanları / Request Rejected

Hatay Kimyager Iş Ilanları

hatay kimyager iş ilanları

Hatay Kimya öğretmeni iş ilanları

Sınıf Öğretmeni

TANIMI  Eğitim-Öğretim döneminde görevlendirilmek üzere alan çıkışlı, en az 3 yıl Okul/Kolej deneyimi olan tecrübeli Sınıf Öğretmeni alınacaktır. ARANAN NITELIKLER İlgili alandan mezun Atama problemi olmayan En az 3 yıl okul/kolej deneyimi olan 

ÖĞRETMEN

İŞ TANIMI REYHANLI SINAV KOLEJİ VE KURS MERKEZİNE ÇEŞİTLİ BRANŞLARDA ÖĞRETMEN ALIMI YAPILACAKTIR ARANAN NITELIKLER DENEYİMLİ

İngilizce Öğretmeni

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş bünyesindeki  İskenderun İlkokulu'nda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler Üniversitelerin İngilizce Öğretmenliği Bölümlerinden ya da İngiliz/Amerikan Dili ve Edebiyatı Bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyona sahip,

Rehber Öğretmen

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş bünyesindeki İskenderun İlkokulu'nda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık mezunu, En az 3 senelik deneyime sahip, Teknolojiyi yakından takip eden, İletişim becerisi yüksek, Öğrenmeye

Fransızca Öğretmeni

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş bünyesindeki İskenderun İlkokulu'nda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 5 senelik deneyime sahip, Pedagojik formasyona sahip, MEB tarafından alanına atanmaya yetkin

Matematik Öğretmeni

Güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İskenderun'da ikamet eden, Matematik Öğretmeni alınacaktır 

Almanca Öğretmeni

atanmaya yetkin, MS Office programlarına hakim ve teknolojik aletleri kullanabilen, Başarı odaklı, iletişim gücü yüksek ve takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İskenderun'da ikamet eden, Almanca Öğretmeni alınacaktır 

Bilgisayar Öğretmeni

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş İskenderun İlköğretim Okulunda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olan, En az 2 senelik deneyime sahip, Teknolojiyi yakından takip eden, öğrenmeye ve gelişime açık, İletişim

Türkçe Öğretmeni

yönü kuvvetli, Analitik ve pratik düşünebilen, Güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İskenderun'da ikamet eden, Türkçe Öğretmeni alınacaktır 

Fen Bilimleri Öğretmeni

Güler yüzlü, insan ilişkileri güçlü, diksiyonu düzgün, sorumluluk sahibi, ekip çalışmasına yatkın, Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,  Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İskenderun'da ikamet eden, Fen Bilimleri Öğretmeni alınacaktır 

Görsel Sanatlar Öğretmeni

senelik deneyimi olan, MS Office programlarına hakim, Teknolojik aletleri kullanabilen, İletişim gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış, İskenderun'da ikamet eden, Görsel Sanatlar Öğretmeni alınacaktır 

Rehber Öğretmen

İskenderun Anaokulu'nda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, MS Office programlarına hakim, İletişim gücü yüksek, Takım çalışmasına yatkın, İskenderun'da ikamet eden, Rehber Öğretmen alınacaktır 

Okul Öncesi Öğretmeni

Vakfımızın Hatay’da psikososyal destek otobüsünde görevlendirilmek üzere Okul Öncesi Öğretmeni Arıyoruz İNSEV, sağlık ve eğitim alanında toplumsal ihtiyaçlar için dayanışma ve savunuculuk yapar. Deprem bölgesi Hatay ve ilçelerinde depremden etkilenen çocukların psikososyal 

Din Kültür ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş bünyesindeki İskenderun İlköğretim Okulu'nda  görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler İlahiyat Fakültelerinden ve Eğitim Fakültelerinin Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi Öğretmenliği bölümlerinden mezun, En az 2 senelik deneyime

Sınıf Öğretmeni

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş bünyesindeki İskenderun İlkokulu'nda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Pedagojik formasyonu olan, Ofis programlarını çok iyi derecede kullanabilen, Teknolojik gelişmeleri

İskenderun Bİrey Ortaokul-Rehber Öğretmen

İŞ TANIMI İskenderun Birey Eğitim Kurumlarına Rehber Öğretmen alınacaktır. ARANAN NITELIKLER Üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun deneyimli ve donanımlı Alanında yeniliklere açık Tam zamanlı çalışabilecek öğretmen arkadaşlar alınacaktır.

Müzik Öğretmeni

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş bünyesindeki İskenderun İlkokulu'nda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 3 senelik deneyime sahip, Teknolojiyi yakından takip eden, İletişim becerisi yüksek, Öğrenmeye

Beden Eğitimi Öğretmeni

Bilfen Eğitim Kurumları A.Ş bünyesindeki İskenderun İlkokulu'nda görevlendirilmek üzere; Aranan Nitelikler Üniversitelerin Beden Eğitimi bölümlerinden mezun, En az 3 senelik deneyime sahip, Teknolojiyi yakından takip eden, öğrenmeye ve gelişime açık,

FİZİK ÖĞRETMENİ

TANIMI İSKENDERUN BİREY ÖZEL ÖĞRETİM KURSU'nda bu dönem ve Eğitim yılı için aramıza katılabilecek ''Tam Zamanlı'' FİZİK öğretmeni istihdam edilecektir. ARANAN NITELIKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Güncel teknolojik programlara hakim, 

İNSAN KAYNAKLARI VE ENDÜSTRİYEL İLİŞKİLER MÜDÜRÜ

yapmış olmak,-İnsan Kaynaklarının tüm süreçlerinde bulunmuş,10 yıl ve üzeri üretici metal ve demirçelik,metalurji madencilik,çimento,kimya,ilaç otomotiv,otomotiv yan sanayi,tekstil sektörü olmak üzere;15 yıl ve üzerinde mesleki tecrübesi bulunan, ve üzerinde 

AMON KİMYA VE MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. İş İlanları

AMON KİMYA VE MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. firmasındaki iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz.

Eleman Aradığı Sektörler:

CNC Operatörü, Kimya Mühendisi / Kimyager, Kimya Teknikeri, Makine Mühendisi, Makine Teknikeri, Teknik Ressam, Tornacı / Frezeci, Ustabaşı / Formen, Kalıp Tasarım

Eleman Aradığı Şehirler:

Hatay

BAŞVUR

funduszeue.info'da güncel iş ilanları bulabilirsiniz.

Sektör, pozisyon ve şehir tercihlerinize göre, size uygun iş ilanı veren firmaları görebilirsiniz. On binlerce üye firma arasından, uygun gördüğünüz iş ilanlarına CV yollayarak, kısa sürede iş bulun.

Eleman Arayan Firmalar

• İMAJ BASKI AMBALAJ MATBAACILIK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • H_G
  • Dollvet Veteriner Aşı,İlaç,Biyolojik Madde Üretimi San. Tic. A.Ş
  • BİZ TEKSTİL ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Hotel Perdikia
  • İZO AGRA İZOL. İNŞ. TİC. SAN. LTD. ŞTİ.
  • Noksel Çelik Boru San. A.Ş.
  • NUR-DA funduszeue.info ÜRÜNLERİ . ELEKTRONİK EŞfunduszeue.infoŞAAT .PVC DOĞfunduszeue.infoAMA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • ER-SEL MÜHENDİSLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • NETLOG LOJİSTİK GRUBU
  • AYANOĞLU ET VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA TAŞIMACILIK SAN VE TİC LTD ŞTİ
  • TEKİNSAN ALPER TEKİNKAYA ORT.
  • SARMAK MAKİNA funduszeue.infoŞTİ.
  • Hürkimsa kimya sanayi ve ticaret anonim şirketi
  • HUN KAPLAMA funduszeue.infoÜfunduszeue.info VE funduszeue.infoŞTİ.
  • Dizayn Teknik Plastik Boru Ve Elemanları San. Ve Tic. A.Ş.
  • İzi süt a.ş 
  • TOSÇELİK PROFİL VE SAC ENDÜSTRİSİ AŞ
  • HASAN SEVER İNŞAAT MÜTEAHHİTLİK TAAHHÜT TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • MERMAS KİMYA PLASTİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • EFOR CEPHE METAL YAPI ELEMANLARI CAM ALÜMİNYUM İNŞAAT TEKSTİL TURİZM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • ŞENTÜRK SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ
  • ZORLUTEKS TEKSTİL TİCARET VE SANSAYİ A.Ş.
  • YÜSGA İNŞAAT TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ-KISIKKÖY ŞUBESİ
  • Kapris Organizasyon
  • AVCILAR SİGORTA
  • UZAY PLATFORM KİRALAMA LTD ŞTİ
  • Akden Turbo
  • ERKA ERCİYES İNŞAAT OTOMOTİV NAKLİYAT PETROL KAPORTA GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • ATİKER METAL İTHALAT İHRACAT VE İMALAT SAN TİC AŞ
  • SENTEZ OTOMOTİV SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • CUNDA BASEL HOTEL
  • ALP PLASTİK KALIP funduszeue.infoŞTİ.
  • KAZAZLAR PETROL ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • ALARGA KUMANYACILIK VE GEMİ MALZEMELERİ TİCARET A.Ş.
  • UÇAR İLETİŞİM TELEKOMÜNİKASYON IŞIK VE SES SİSTEMLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • AKGÜN ELAZIĞ HOTEL
  • KARDEŞLER UÇAN YAĞLAR SAN. A.Ş.
  • Özaylar Makina Sanayi Ltd. Şti.
  • İZEGE OTOMOTİV YEDEK PARÇA OTO SERVİS HİZMETLERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • GÜRBÜZ MAKİNA SANAYİ
  • BOSNALI SABUN YAĞ VE KİMYEVİ ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • GAZİ KURUMSAL YAZILIM DONANIM BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ SANAYİİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • AKARSOY TRADING LTD.
  • PRES MAKİNA LTD.ŞTİ.
  • EKOGRUP YAPI SÖVE DEKORASYON İZOLASYON İNŞAAT TAAHHÜT VE İNŞAAT MALZEMELERİ İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • BSK HAVALANDIRMA EKİPMANLARI A Ş
  • Agrin Consulting - Genel
  • KARAT GÜÇ SİSTEMLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
  • ARGEMA ARAŞTIRMA GELİŞTİRME MAKİNA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
  • İFM BASIN YAYIN
  • Fİ-EM FİNAL ÖZEL EĞİTİM MERKEZİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • GÜZEL İNŞAAT A.Ş.
  • ILKER KONFEKSIYON SAN VE TIC LTD STI
  • OSKAR BIÇAK ETİKET MÜCEVHERAT KUYUMCULUK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • DİVYAPI HAZIR BETON HAZIR SIVA İZOLASYON İNŞAAT TEKSTİL TURİZM EMLAK NAKLİYAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
  • GLk Group Hotels
  • BABAMAN TURIZM VE TICARET A S
  • SEOIL PLASTİK ÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • EVE MAĞAZACILIK ANONİM ŞİRKETİ DONANMACI KARŞIYAKA İZMİR ŞUBESİ
  • RAMAKSAN ALT YAPI İNŞAAT PLASTİK MAKİNA MÜHENDİSLİK İMALAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • MELTEM MODÜLER MOBİLYA KOLTUK funduszeue.info funduszeue.infoŞTİ.
  • DİZDARLAR TEKSTİL BOYA APRE PLASTİKLEME SANAYİ VE TİCARET A.Ş.BURSA SERBEST BÖLGE ŞB.
  • MİKRON ELMAS KİMYA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
  • NUBAHAR ULUSLARARASI TAŞIMACILIK PETROL TEKSTİL GIDA İTHALAT İHRACAT SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • SİLYON DENİZCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • FOCUS GAYRİMENKUL VE DIŞ TİC. A. Ş.
  • SETOK ENDÜSTRİYEL TASARIM VE MEKATRONİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Bankoğlu funduszeue.infoş.Ltd.Şti.
  • Alara Star Hotel
  • RCDES Mühendislik
  • CELAL ERSOY MEGA KÖRÜK ENDÜSTRİYEL MAKİNA İMALATI
  • Tepkar İnsaat Taah. Ltd. Şti.
  • STONE HOTEL
  • Gino Marine
  • DEVTECH YAZILIM BİLGİSAYAR EĞİTİM İNTERNET VE REKLAM HİZMETLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Lion Turizm
  • BAŞTÜRK CAM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
  • YENİ ÇAĞDAŞ İHTİYAÇ VE GIDA MADDELERİ İNŞAAT TİC. LTD. ŞTİ.
  • CAN GLOBAL PROJE KARGO LOJİSTİK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ.
  • ÇİTSAN METAL İNŞfunduszeue.info TİC. LTD.ŞTİ.
  • INSTYLE TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • Ape Ses Işık Sistemleri Ltd.
  • KARAKURT MERMER funduszeue.info funduszeue.info ŞTİ.
  • POZİTERM ISIL İŞLEM METAL OTOMOTİV MAKİNA TURİZM funduszeue.info funduszeue.infoŞTİ.
  • Uğur vida san. İth. Ve ihr. Ltd. Şti.
  • METKO HÜTTENES-ALBERTUS KİMYA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ/ESKİŞEHİR ŞUBESİ
  • Ozguner ltd sti. 
  • FBC YAYINCILIK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
  • CEYLİN AMBALAJ OTOMOTİV GIDA TARIM CANLI HAYVAN TURİZM İNSAN KAYNAKLARI VE MAKİNE SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  • CEVAHİR EV GEREÇLERİ LEVENT KIR
  • ALTAY funduszeue.info funduszeue.info VE SU funduszeue.infoĞfunduszeue.info DIŞ funduszeue.infoŞTİ
  • Eraltek Bilişim Teknolojileri Ltd.Şti
  • ER ELEKTRİK SANAYİ VE TİC LTD ŞTİ
  • Abr aluminyum san. Ve paz. Ltd. Şti.
  • ANDAÇ MOBİLYA KANEPE SAN. TİC. A.Ş.
  • PAK OTELCİLİK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LTD ŞTİ
  • Teknolojik Bilgisayar San ve Tic Ltd Şti
  • funduszeue.infoL funduszeue.info funduszeue.infoŞTİ .
  • ELİS ELEKTRİK VE ELEKTRONİK SAN. TİC. AŞ

İş ilanları, iş arama, eleman bulma ve kariyer sitesi funduszeue.info

İş bulmak için hemen CV yollayın!

İş ilanları funduszeue.info'da üye firmalarımıza ait güncel iş ilanlarıbulabilirsiniz. İş İlanlarıbutonuna tıklayarak, iş fırsatlarınaiş başvurusu yapabilirsiniz. İş arıyorumdiyorsanız, funduszeue.info eleman ilanlarıile hemen aradığınız işi bulabilirsiniz.

Eleman arayanfirmalara iş başvurusu yaparak, funduszeue.info'da yeni bir işbulabilirsiniz. İş arayışınız sırasında özgeçmiş oluşturma, kariyer planlama, mülakat teknikleri, hızlı iş başvurusugibi konularda geniş bir bilgi bankasını funduszeue.info'da bulabilirsiniz.

İş aramasürecinizde, funduszeue.info'un pratik sistemi ile size uygun firmaların iş imkanlarınaen hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Tercih ettiğiniz sektörleri, pozisyonları ve şehirleri seçerek, eleman arayan üye firmalarıgörebilirsiniz. Bu firmalar içinde ambargo koymak istediğiniz firmaları listeden çıkarıp seçtiğiniz firmaların iş ilanlarına CV yollayabilirsiniz. İş başvurunuz kısa sürede eleman arayan firmalara ulaştırılır. İnsan kaynakları yetkilileri, uygun gördükleri adayları, iş görüşmesine davet eder ve iş teklifi yapar.

İŞ İLANLARI

Sosyal medyada bizi takip edin!

En güncel iş ilanlarını, eğitimlerimizi, bizden haberleri ilk siz duyun!

HATAY İSKENDERUN Pazarlama Sorumlusu iş ilanı

&#;REMİ KİMYA FİRMASINDA ÇALIŞACAK SEYAHAT ENGELİ OLMAYAN EHLİYETLİ,DENEYİMLİ,40 YAŞ ALTI ERKEK PERSONEL ARANMAKTADIR.&#;

.

İşyeri adı: REMİ KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ}

HATAY İSKENDERUN ilçesindeki diğer Pazarlama Sorumlusu ilanları için TIKLAYINIZ.

Deneyim Süresi : Deneyim Süresi belirtilmemiştir

Tercih Edilen ikamet il ve ilceleri :&#;İSKENDERUN , BELEN , ARSUZ&#;

Sosyal Olanaklar: Sosyal Olanaklar Bilgisi Belirtilmemiştir.

En Çok Ücret: En Çok Ücret Bilgisi Belirtilmemiştir.

En Az Ücret: En aAz Ücret Bilgisi Belirtilmemiştir.

İşyeriİletişim Bilgileri:

Telefon:
Eposta:

REMİ KİMYA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ünvanlı işyerindeki diğer ilanlar için TIKLAYINIZ.

İlan Kayıt Tarihi :

Son Başvuru Tarihi :

İl : HATAY

İlçe : İSKENDERUN

Kadınlar İçin İstenilen Yaş Aralığı : Kadın yaş aralığı belirtilmemiştir

Erkekler İçin İstenilen Yaş Aralığı : Erkek tarihleri arasında doğan kişiler)

İstenilen Öğrenim Bilgisi :

En az Öğretim Seviyesi: Ortaöğretim (Lise ve Dengi)
En Fazla Öğretim Seviyesi:En fazla Öğretim Seviyesi belirtilmemiştir

Sosyal Durum : Bu ilana Kişisel Durumu -Normal- olanlar başvurabilir.

Askerlik Durumu : Askerlik Durumu ile ilgili özel bir durum belirtilmemiştir.

İşyeri Adresi : &#;SANAYİ SİTESİ, &#; 4 SOKAK, NO 21 İSKENDERUN HATAY İSKENDERUN HATAY / TÜRKİYE&#;

Pazarlama Sorumlusu nedir, ne iş yapar, nasıl olunur, görev ve sorumlulukları nelerdir gibi soruların cevabını bulabileceğiniz yazımız için TIKLAYINIZ.

Her ne kadar ilan son başvuru tarihi olsa da işveren bu tarihten önce personel alımını tamamlamış olabilir. Bu nedenden iş arayanlar iş görüşmelerine gitmeden önce

Telefon:
Eposta:

iletişim bilgileri ile işyeri yetkilisi  ile görüşüp personel alımlarının devam edip etmediği bilgisini almaları gerekmektedir. Personel alımlarının devam ettiği bilgisi alındıktan sonra işveren ile yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirebilirsiniz.

Kimya İş ilanları

Mode Medikal San. Ve Tic. Ltd.Şti

Kimya Teknisyeni İlan Tarihi: Bitiş Tarihi: İş Tanımı GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI Kimya Teknisyeni • Kimya Bölümü lise veya ön lisans mezunu, • Ürünlerin kalite kontrolünü ve paketlemesini gerçekleştirebilecek, • Ekip çalışmasına yatkın, çözüm odaklı çalışan, • Yeniliklere açık ve öğrenmeye istekli bir kişiliğe sahip, • Ürünlerin kayıtları ve numuneleri

4 gün önce

Cangaz Endüstriyel Ve Tıbbi Gazlar

İLAN DETAYI Oksijen ve azot üretim tesisi için üretim tesislerinde daha önce tecrübesi olan kimya mühendisi veya kimyager arayışımız vardır.

4 gün önce

İLAN DETAYI TYT ve AYT konularına Hakim Kimya Öğretmeni eğitim - öğretim dönemi için -Alanında deneyimli-Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun- TYT ve AYT konularına hakim

bir gün önce

Kimya laboratuvarına kimya mühendisi, kimyager aranıyor Kimya laboratuvarına kimya mühendisi, kimyager aranıyor Şirketimizin Kimya Laboratuvarında çalışmak üzere; Kimya Mühendisi/ Kimyager alınacaktır. Konusunda Tecrübeli, Laboratuvar kurup, Kireç Analizi yapabilecek olanlar tercih sebebimizdir. Kocaeli - İzmit Tel: 23 33 - 19 56 İlan tarihi: Şehir: Kocaeli

bir gün önce

Eklendi 02/02/ Kariyer Fırsatı Kimya Sektöründe Lider Firma Müşterimiz Hakkında Müşterimiz kimya sektörünün lider firmalarından biridir. İş Tanımı · Şirketin üretimi olmayan farklı ürünlerin yurtdışı ya da yurt içi alım - satımı konusunda iş geliştirmek · Pazar ihtiyaçlarını tespit etmek · Potansiyel tedarikçi ve müşteri bulunması ve satışların gerçekleştirilmesi için gerekli

bir gün önce

Okula gitmenin mutluluk verdiği bir eğitim düşüyle başladı her şey. Bu düşün ilham kaynağı &#;doğa&#; ydı. Bugün &#;den fazla kampüsümüzde, &#;i aşkın çalışanımızla "MUTLU ÇOCUKLAR ÖĞRENİR" felsefesiyle Türkiye’nin en büyük eğitim zinciri olmanın gururunu yaşıyoruz.Tüm stratejilerinin merkezine yaşam boyu gelişim felsefesini koyan İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji olarak mesleğine değer katan siz

bir gün önce

İş Tanımı ve Bilgilendirme Kadıköy Kozyatağı&#;nda bulunan firmamız bünyesinde görevlendirilecek;Satışta deneyimli veya yetiştirilmek üzere;Ofis içi işlemleri yönetebiecek,Gıda Teknikeri,Kimya Teknikeri,Gıda Mühendisi veKimyager alımı yapılacaktıfunduszeue.info: Detaylar yüz yüze görüşülecektirNot: Anadolu Yakası&#;nda ikamet edenler tercihimizdir. Aranan Nitelikler * Üniversitelerin veya teknik liselerin

2 gün önce

Boya, izolasyon ve endüstriyel ürünler üreten firmamıza uzun soluklu çalışabileceğimiz kimya mühendisi aranmaktadır.

2 gün önce

Gökçek Şifa Lab. San. Tic.

Bitkisel gıda takviyesi üretimi yapan firmamıza, Üretim Bölümünde çalışacak Kimya Mühendisi alınacaktır.* 4 yıllık Kimya bölümünden mezun* En az iki yıl deneyimli* Erkek adaylar için Askerliğini tamamlamış,* Üretim ortamında çalışmayı seven,* Sorumluluk sahibi ve iş takibi olan, iş temposuna ayak uydurabilecek ,* Ekip çalışmasına yatkın, dikkatli ve planlı çalışabilen, organizasyon becerisi

2 gün önce

Kurumumuz Ankara şubesinde görevlendirilmek üzere;*Eğitim sektöründe en az 5 yıl tecrübeli,*Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,*Pedagojik Formasyon belgesine sahip,*Erkek, adaylar için askerlikle ilişiği olmayan,*İletişim beceresi yüksek,KİMYA ÖĞRETMENİ alınacaktır.

2 gün önce

İZMİR ATATÜRK ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BULUNAN İŞYERİMİZDE GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE AŞAĞIDA NİTELİKLERİ BELİRTİLEN ELEMANLAR ALINACAKTIR. -KALİTE KONTROL LABORANTUARINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE LABORANT -KALİTE KONTROL VE ÜRETİM LABORATUARINDA GÖREVLENDİRİLMEK ÜZERE TECRÜBELİ RENK TEKNİSYENİ VEYA LABORANTI OLAN MESLEK YÜKSEK OKULU VEYA ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ KİMYA BÖLÜMÜ MEZUNU ÇALIŞMA ARKADAŞLARI

2 gün önce

Kimyager,kimya mühendisi İlan Tarihi: Bitiş Tarihi: AddThis Sharing Buttons İş Tanımı Madencilik sektöründe faaliyet gösteren laboratuvarımızda çalışmak üzere, Kimyager , kimya mühendisi ve tekniker alınacaktır. Analitik kimya bilen, ICP ve AAS kullanabilecek, vardiyalı çalışabilecek, Gaziantep te ikamet eden/edebilecek olan, Erkek personel için askerlik görevini yapmış

2 gün önce

Gi Group işgücü piyasasının gelişimi için hizmet veren, dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir. Hizmet verdiği lokasyonlarda, dönemsel ve sürekli iş ilişkileri, seçme ve yerleştirme, İK danışmanlığı ve eğitim ve birçok ilgili tamamlayıcı alanlarda faaliyet göstermektedir. Gi Group ofisleri ve stratejik iş ortakları dahilinde Avrupa, Afrika, Asya ve Amerika genelinde 57’den fazla ülkede

2 gün önce

GIDA AROMA ÜRETİMİ KONUSUNDA ÇOK İYİ DERECEDE TECRÜBELİ BAHARAT ÇEŞNİ VE ESANSLARA DA HAKİM İNGİLİZCE İYİ DERECEDE BİLENGCMS CİHAZINI KULLANMAYI BİLMESİ TERCİHİMİZDİRSEKTÖRE HAKİM ÜRETKEN YAPIYA SAHİP DOLGUN ÜCRET + SİGORTA +PRİM YÜKSEK ÇALIŞMA TEMPOSUNA SAHİP GÜLÜR YÜZLÜ DAKİK UYUMLU BİR ÇALIŞMA ARKADAŞI ARAMAKTAYIZSABAH AKSAM

2 gün önce

Fen Bilimleri Egitim Kurumları

Tam Zamanlı ve Yarı Zamanlı çalışacak.Çekmeköy ve Pendik ilçelerindeki kurumlarımızda(Kampüs Okulları, Anadolu Lisesi, Kişisel Gelişim Kursu ve Özel Öğretim Kursu)çalıştırılmak üzere, Okul müfredatına hakim ve YKS Sayısal gruplarına ders anlatacakKimya öğretmenleri alınacaktır.Sıcak bir aile ortamında ekip ruhu ile çalışacak, kurumsal kültüre sahip, üretken, özverili, alanına hakim,

2 gün önce

Kimya tesisimize kimyager veya kimya mühendisi aranıyor. Kimya tesisimize kimyager veya kimya mühendisi aranıyor. İzmir Aliağa&#;daki kimya tesisimize 30 yaş arası erkek kimyager veya kimya mühendisi aranıyor. İlan tarihi: l Şehir: İstanbul funduszeue.info kimya mühendis iş ilanları, kimya mühendisi arayan firmalar, kimyager iş ilanları, kimyager aranıyor İş arayan, iş

bir gün önce

Kimya Mühendisliği Mezunuyum Fırat Üniversitesi Kimya Mühendisliği mezunuyum. Askerliğimi yaptım. İş arıyorum. Hatay Adana Mersin.

bir gün önce

Sınıf, İngilizce ve Kimya Öğretmenleri ANADOLU Yakasındaki özel okula SINIF, İNGİLİZCE ve KİMYA ÖĞRETMENLERİ özel ingilizce öğretmeni aranıyor, ingilizce öğretmeni aranıyor istanbul , anaokuluna ingilizce öğretmeni aranıyor kimya öğretmeni iş ilanları ve hepsi bu sayfalarda

bir gün önce

kimya teknikeri ve vasıfsız eleman aranıyor Kimya Teknikeri ve Vasıfsız Eleman aranıyor. Kimya Teknikeri ve Vasıfsız eleman aranıyor. İlan tarihi: l Semt: Gebze l Şehir: Kocaeli funduszeue.info "kimya mühendisi iş ilanı, kimyager arayanlar, kimyager iş ilanı, vasıfsız eleman aranıyor, vasıfsız eleman arayan,". İş arayan, iş arıyorum, bugünkü iş ilanları, acil eleman arayan,

bir gün önce

Arnavutköy – Kimya Öğretmeni Kimya Öğretmeni EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİNE AİT ÖĞRETMEN ALIMI YAPILACAKTIR. Aranan Nitelikler Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun. BİREY ÖZEL ÖĞRETİM KURSU – Arnavutköy

bir gün önce

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası