barbunya pilaki konserve a101 / Tamek Konserve Barbunya Pilaki G - A

Barbunya Pilaki Konserve A101

barbunya pilaki konserve a101

A yurt kurufasulye (konserve)

• Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 23
  • Er
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 17
    Ge&#;en yıl bir defa denk gelmiştim aldım denedim gayet g&#;zeldi ama sonra bir daha bulamadım. Kasiyer sadece belirli d&#;nemlerde satıldığını s&#;ylemişti. Şimdi ne kadar anne yemeği yesemde yarın bi uğrayıp almayı d&#;ş&#;n&#;yorum. Teşekk&#;rler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
  • Teğmen
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 74
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 82
    Merhaba,

Bir Tat olmasa da etli kuru fasulyesi m&#;kemmel,beğeniyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -frambuaz -- 22 Mayıs ; >
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 47
    quote:

Orijinalden alıntı: g&#;ktuğbey

Geleneksel sorudur saglikli mi?

İ&#;indekilerde alejik olduğunuz bir madde yoksa sağlık sorunu yaşatmaz. Konseervenin bombaj yapmadığını varsayıyorum. B&#;yle durumlarda sakın t&#;ketmeyin.

• Teğmen
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 40
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

&#;st&#;nde neden Arap&#;a yazıyor acaba..

Suriyeliler geldikten sonra karar alınmış, ambalajlı &#;r&#;nlerin &#;zerinde arap&#;a i&#;erikte yazılması zorunlu h&#;le getirilmiş. Bu sanırım duymak istediğin cevaptı?

Şaka bir yana arap &#;lkelerine ihra&#; ediliyor olabilir. Marketteki &#;ikolata puskevit vb bir&#;ok &#;r&#;n&#;n &#;zerinde kendimi bildim bileli arap&#;a yazılar mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ussuz -- 22 Mayıs ; >
  • Çavuş
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 6
  • Teğmen
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 40
    gyrocu kullanıcısına yanıt
    Sorumla bunun ne alakası var..? Ama cevap vereyim twitter'da ikinokta alınmıştı bende o y&#;zden bu nicki aldım her yerde..
  • Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    konserveler diger besinlere gore mikrobiyolojik olarak daha az risk tasir ( HACCP duzgun uygulanirsa ) Bu marka da iyi bir markadir ( laboratuvarda testlerini yapmistim) Alip guvenle tuketilebilir

Fakat 1 kilo kuru fasulye alip kendiniz de yapabilirsiniz eger amac evde tuketim ise Bu sene ilk kez denedim evde, disarida yedigim kuru fasulyeden cok daha iyi sonuc aldim her seferindeIstediginizi ekleyip istediginiz tadi elde edebiliyorsunuz
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
    A yurt kurufasulye (konserve)

Ge&#;en hafta Carrefour' dan gr. Tat nohut pilakiyi 3,5 liraya aldım, harika bir lezzet.
  • Teğmen
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı: 47
    quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

&#;st&#;nde neden Arap&#;a yazıyor acaba..

İngilizce yazmasını sorgulamadığınız i&#;in normal bulduğunuzu d&#;ş&#;nerek, neden ingilizce yazıyorsa o y&#;zden arap&#;a da yazıyor.
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Arapca yazinin altinda illa bir kotu niyet aramak dogru degil ama ingilizce yazmasiyla arapca yazmasini birebir ayni tutmak da degil. Muslumanlik veya anti-emperyalistlik yaptiginizi sanmayin.

Konserve mikrobiyolojik acidan sagliklidir da, mikrop uremesin diye konan maddeler saglikli midir? Mumkun oldugunca taze yemek yemeye calisin
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
  • Binbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
  • Yüzbaşı
    Sıcak Fırsatlar Forumu
  • Yarbay
    Sıcak Fırsatlar Forumu
    Bağlantı Sayısı:
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

Güncel

A marketinde bulunan Konserve &#; Salça fiyatlarını şimdi öğren. A Konserve &#; Salça fiyatları güncel olarak bu yazıda. A Konserve &#; Salça son güncel fiyatlarını öğren.

Konserve &#; Salça fiyatları sürekli değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden A Konserve &#; Salça fiyatlarını güvenilir kaynaktan takip etmek önemlidir. Devamlı güncellenen A Konserve &#; Salça fiyatlarını güncel olarak bu yazıdan takip edebilirsiniz.

A Konserve &#; Salça Güncel Fiyatları

Konserve &#; Salça fiyatlarını güncel olarak takip etmek önemlidir. Bu güncelliği korumak adına A Konserve &#; Salça fiyatlarını sürekli olarak güncelliyoruz. A Konserve &#; Salça fiyatları sürekli günceldir. A Konserve &#; Salça güncel fiyatlarını aşağıdan görebilirsiniz.

Konserve &#; Salça Konserve &#; Salça kategorisinde toplam ürün bulunmaktadır. Her birinin fiyat bilgisi aşağıda yer almaktadır.

Konserve &#; Salça A Fiyatları Hakkında

null

A Konserve &#; Salça hakkında detaylı bilgi almak için A internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

A Konserve &#; Salça Fiyatları

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

A&#;den vatandaşın gıda şikayeti

BAŞİSKELE ŞUBESİ

Türkiye’nin süper market zincirlerinden biri olan A- ’den şikayet var. Aykut isimli bir vatandaş Başiskele’deki A’den aldığı barbunya pilakinin içinden böcek çıktığını daha sonra ise ürünü iade edip yenisini aldığını ve o ürününün de içinden böcek çıkması üzerine şikayetini dile getirdi.

BÖCEK ÇIKTI

Aykut isimli vatandaş şikayetini şu şekilde dile getirdi;
Kocaeli baş iskeledeki A marketinden aldığım Çokça marka barbunya pilakinin içinden resimde de görebileceğiniz gibi böcek çıktı. (1 numaralı resim) Daha sonra ürünü iade edip, çalışan arkadaştan bu durumu bildirmesini talep ettim ve aynı üründen alıp Eve döndüm.

funduszeue.info BÖCEK ÇIKTI

Eve geldiğimde yeni aldığım ürünü de açtım bundan da böcek çıktı. (2 numaralı resim) Gıda ürünü satıyorsunuz, insanların sağlığı söz konusu, böyle bir şey kabul edilemez. Aynı ürünü tekrar almayacağım. A e yakışmayan bu durumla ilgili muhakkak bir önlem alınmalı ve üretici firma denetlenmeli. Hatta gerekiyorsa tüm ürünler toplatılmalı.

İLK ALDIĞI BARBUNYA PLAKİ

2. ALDIĞI BARBUNYA PLAKİ

A’DEN YALANLAMA

Öte yandan söz konusu habere A’den yalanlama geldi. A Yeni Mağazacılık AŞ, Kartepe’deki 16 mağazanın kontrol edildiğini hatırlatarak şu ifadeleri kullandı: “Aşağıdaki linkte bulunan haber kapsamında A olarak Kartepe’deki 16 mağaza kontrol edilmiş ve böyle bir durumun olmadığı tespit edilmiştir.

RESMİ DEĞİL

Haberin kaynağı olarak gösterilen şfunduszeue.info da resmi bir kaynak olarak kabul edilmemektedir. Diğer tüm haklarımız saklı kalmak kaydı ile kamuoyuna yanlış bilgilendirilme yapılmaması amacıyla asılsız olan bu haberin yayından kaldırılması konusunda gereğinin yapılmasını rica ederiz.
Saygılarımızla,
A Yeni Mağazacılık A.Ş.”

#kocaeli haber, Kocaeli gazetesi, A

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası