doa kozmetik hyaluronik asit b3 / DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ.

Doa Kozmetik Hyaluronik Asit B3

doa kozmetik hyaluronik asit b3

Doa Kozmetik
C Vitamini %10 Serum

Kozmetik ürünlerde en fazla kullanılan bileşendir. Aqua, su olarak bilinir ve çeşitli kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin formülasyonlarında yaygın olarak kullanılır. Su, ürünlerin yoğunluğunu azaltmak için kullanılır ve ayrıca ürünlerin konsistansını düzenlemek için de kullanılır. Su, aynı zamanda ürünlerin uygulanmasını ve temizlenmesini kolaylaştırmak için de kullanılır. Su, cildi nemlendirmek, cildin esnekliğini korumak ve cildin sağlıklı görünmesini sağlamak için kozmetik ve cilt bakım ürünlerinde kullanılır. Su, birçok kozmetik ve kişisel bakım ürünün temel bileşenidir ve genellikle formülasyonların en yüksek oranında bulunur. Aqua, cildin nem seviyesini düzenleme, cildin esnekliğini korumak ve cildin sağlıklı görünmesini sağlamak için kullanılır. Su, ciltteki yağ ve sebumun dengesini korur, cildi temizler ve cildin doğal pH dengesini korur. Aqua, her yaştaki insanlar tarafından kullanılabilir ve genellikle yan etkisi yoktur. Ancak bazı durumlarda, özellikle de suya hassas olan kişiler için, cildin tahriş olması veya alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Bu nedenle, cilt tipiniz veya hassasiyetiniz varsa, öncelikle ürünü test etmeniz önerilir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde su, çeşitli formlarda bulunabilir, örneğin kremler, losyonlar, şampuanlar, sabunlar, jeller, vb. Aqua, yaygın olarak kullanılan bir malzemedir ve çeşitli ürünlerde kullanılabilir. Aqua, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin formülasyonlarında kullanılırken, genellikle ürünlerin diğer malzemelerinin çözünürlüğünü arttırmak için kullanılır. Ürünlerin konsistansını düzenlemek için de kullanılır. Aqua, çeşitli cilt tipleri için kullanılabilir. Ancak, bazı kişilerde, suya hassas cildi olan kişiler, su ile temas ettiklerinde cildin tahriş olmasına sebep olabilir. Aqua, çevre ve sağlık açısından oldukça güvenlidir. Su, doğal bir malzeme olduğu için, çevre ve sağlık için zararlı etkileri yoktur. Ancak, üretim sürecinde kullanılan suyun arıtılmamış olması durumunda içinde bulunabilecek bakteri, virüs gibi mikroorganizmalar ürünlerin kullanım süresinde önemli sağlık sorunlarına sebep olabilir.

badge

Daha Fazla Bilgi

Kozmetik ürünlerde en fazla kullanılan bileşendir. Aqua, su olarak bilinir ve çeşitli kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin formülasyonlarında yaygın olarak kullanılır. Su, ürünlerin yoğunluğunu azaltmak için kullanılır ve ayrıca ürünlerin konsistansını düzenlemek için de kullanılır. Su, aynı zamanda ürünlerin uygulanmasını ve temizlenmesini kolaylaştırmak için de kullanılır. Su, cildi nemlendirmek, cildin esnekliğini korumak ve cildin sağlıklı görünmesini sağlamak için kozmetik ve cilt bakım ürünlerinde kullanılır. Su, birçok kozmetik ve kişisel bakım ürünün temel bileşenidir ve genellikle formülasyonların en yüksek oranında bulunur. Aqua, cildin nem seviyesini düzenleme, cildin esnekliğini korumak ve cildin sağlıklı görünmesini sağlamak için kullanılır. Su, ciltteki yağ ve sebumun dengesini korur, cildi temizler ve cildin doğal pH dengesini korur. Aqua, her yaştaki insanlar tarafından kullanılabilir ve genellikle yan etkisi yoktur. Ancak bazı durumlarda, özellikle de suya hassas olan kişiler için, cildin tahriş olması veya alerjik reaksiyonlar oluşabilir. Bu nedenle, cilt tipiniz veya hassasiyetiniz varsa, öncelikle ürünü test etmeniz önerilir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinde su, çeşitli formlarda bulunabilir, örneğin kremler, losyonlar, şampuanlar, sabunlar, jeller, vb. Aqua, yaygın olarak kullanılan bir malzemedir ve çeşitli ürünlerde kullanılabilir. Aqua, kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin formülasyonlarında kullanılırken, genellikle ürünlerin diğer malzemelerinin çözünürlüğünü arttırmak için kullanılır. Ürünlerin konsistansını düzenlemek için de kullanılır. Aqua, çeşitli cilt tipleri için kullanılabilir. Ancak, bazı kişilerde, suya hassas cildi olan kişiler, su ile temas ettiklerinde cildin tahriş olmasına sebep olabilir. Aqua, çevre ve sağlık açısından oldukça güvenlidir. Su, doğal bir malzeme olduğu için, çevre ve sağlık için zararlı etkileri yoktur. Ancak, üretim sürecinde kullanılan suyun arıtılmamış olması durumunda içinde bulunabilecek bakteri, virüs gibi mikroorganizmalar ürünlerin kullanım süresinde önemli sağlık sorunlarına sebep olabilir.

Doa Kozmetik Hyaluronic Acid & Vitamin B3 Serum

KARGO BEDAVA

Kurumsal Fatura

favori

• Cilt Tipi:Tüm Cilt Tipleri
  • İçerik:Hyalüronik Asit
  • SPF:Korumasız
  • Hacim:16 - 30 ml
  • Kullanma Amacı:Nemlendirici

• 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
  • Bu ürün Rasel Kozmetik tarafından gönderilecektir.
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Doa Hyaluronic Acid ve Vitamin b3 serumu, içeriğindeki %2 hyaluronic acid sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirirken, %3 b3 vitamini ile cildinizin daha canlanmasına ve aydınlanmasına yardımcı olur.
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

ÜRÜNÜN TÜM ÖZELLİKLERİ

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Doa Kozmetik Hyaluronic Acid & Vitamin B3 Serum

• İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Doa Hyaluronic Acid ve Vitamin b3 serumu, içeriğindeki %2 hyaluronic acid sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirirken, %3 b3 vitamini ile cildinizin daha canlanmasına ve aydınlanmasına yardımcı olur.
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.

Ürün Özellikleri

• Cilt TipiTüm Cilt Tipleri
  • İçerikHyalüronik Asit
  • SPFKorumasız
  • Hacim16 - 30 ml
  • Kullanma AmacıNemlendirici

doa kozmetik hyaluronik asit ve b3 vitamini serumu

4. Karma ve komedon oluşturmaya yatkın bir cildim var. Son 1 yıldır yanaklarımda yüz temizleme Faslı sonrasında kuruluk ve gerginlik hissediyorum. Bazen batma şeklinde kaşıntım da oluyor. Burnumdaki yağlanmada ve çene bölgesindeki sivilcelenmede bir değişiklik olmadı. Ben de akneye sebep olmayacak, hafif yapıda ancak derinlemesine nemlendiren bir serum arayışındaydım. Akne lekelerimin geç iyileşmesi nedeniyle, niasinamid de içerdiğinden bu serumu tercih ettim.

Duştan sonra veya yüzümü temizledikten hemen sonra cildimi kurulamadan bu serumu kullanıyorum. Tamamen emilene kadar masaj yapıyorum. Üstüne de sebamed&#;in karma ciltler için olan tüpteki nemlendiricisini sürüyorum (silikon türevi içeriyordu yanlış hatırlamıyorsam, nemi tutsun diye üste bunu sürüyorum). Tek başına Sebamed kullanmamla ikisini beraber kullanmam arasında hiçbir fark görmedim. Serumu tek kullandığımda ise cildim çok kuruyup geriliyor. Akne lekelerimin iyileşme hızında bir farklılık olmadı. Cildime ekstra bir faydası dokunduğunu düşünmüyorum. Bitene kadar öylesine kullanıp tekrar almam.

Doa kozmetiğe sebebini bilmediğim bir sempatim var ama bu ürün olmamış açıkçası.

Hyaluronic Acid B3 Vitamini Serumu

DUYURU
Sevgili müşterilerimiz, bayram haftası nedeniyle siparişler 5 Temmuz itibariyle kargolanmaya başlayacak olup sipariş verirken bunu dikkate almanızı rica ederiz.
Anlayışınız için teşekkürler

• Kargo: 5 Temmuz sonrası Kargo
  • Ürün Kodu: hyob3
  • Marka: doa

HYALURONİC ACID B3 VİTAMİNİ SERUMU
HYALURONİC ACİD AND B3 VİTAMİNİ SERUMU Doa Hyaluronic Acid & Vitamin B3 Serum

doa hyaluronic acid ve vitamin b3 serumu cildinizde anti&#;&#;

HYALURONİC ACID B3 VİTAMİNİ SERUMU
HYALURONİC ACİD AND B3 VİTAMİNİ SERUMU

Doa Hyaluronic Acid & Vitamin B3 Serum

doa hyaluronic acid ve vitamin b3 serumu cildinizde anti aging bakım için geliştirilmiştir. Serum içeriğindeki %2 hyaluronic acid sayesinde cildinizi derinlemesine nemlendirirken, %3 b3 vitamini ile anti aging (yaşlanma karşıtı) bakım yaparak cildinizin daha canlı ve diri durmasına yardımcı olur.

Kullanımı: Ürünü yanlızca sabah temiz cilde anti aging bakım yapmak istediğiniz bölgeye masaj yaparak uygulayınız. Bir mercimek tanesi kadar ürün tüm cildinize yeter. Fazla sürerseniz içeriğindeki konjak ekstrası cildinizde tabaka halinde kalır.

Uyarılar: Haricen kullanım içindir. Göze temasından kaçınınız. Oda sıcaklığının altında serin ve kuru yerlerde, kapağı kapalı olarak çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

İçindekiler / Ingredients: 
Aqua, Sodium Lactate, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Dimethyl Sulfone, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol

Pervin Şimşek Eylül 1,

Merhaba, sadece hyarulonic acid serumunuzla haliron icerikleri aynı mı acaba b3 artısı bakımından bu daha avantajli olcak ozaman

Cevaplar

DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ.Eylül 2,

hyaluronic acid ürünüyle moleküler ağırlıklar farklı düzeyde, b3 olan biraz daha büyük moleküllüler açısından yoğun, hyaluronic acid serum daha düşük moleküllü hyaluronic acid daha fazla, birisi daha derin nemlendirme diğeri daha yapılandırıcı nemlendirme amaçlıyor.

burcu atmacaMayıs 1,

çok güzel kullanalı çok olmadı ama yüzümdeki yağlanmayı şimdiden indirgemeye başladı

BurcuMayıs 1,

gozeneklerim icin bu urunle beraber c vitamini kullanmak mi mantikli yoksa niacinamide ve c vitamini kullanmak mi mantikli olur ?

Cevaplar

DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ.Mayıs 1,

niacinamide serumla birlikte c vitamini kullanına ama bunlar gözeneklere etkisi kısıtlı ürünlerdir, asit bakımları yapın.

ezginur göçerNisan 6,

yüzümü pamuk gibi yapan bir serum. yüzünüz hafif nemliyken kullanın, üzerine nemlendirici kreminizi sürün. ben bu şekilde kullandım ve gerçekten çok beğendim. teşekkürler doa kozmetik

Serap CoşkunNisan 5,

1 aydır kullanıyorum cildimi nemlendirdi parlattı tereddüt etmiştim ama çok beyendim. Tavsiye ederim

özden Mart 31,

merhaba sivilce izlerinin geçmesinde kullanılır mı?

Cevaplar

DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ.Mart 31,

kullanılır ama etkisi düşük olur. daha detaylı tavsiye için instagram veya mail yardımıyla bize ulaşın

Burçin DüzgünMart 28,

%7'lik glikolik asidi 3 dk kadar bekletip yıkadıktan sonra kullanılmasında sakınca var mıdır peki?

Cevaplar

DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ.Mart 28,

Yıkadıktan bir iki dakika sonra sürebilirsiniz

Düşsel AtalayMart 27,

Nemi ciltte mükemmel tutuyor sürüyorum en fazla 2 dk içinde yüzüm ıslakken bile emiyor cildime muhafaza ediyor.

Gamze alMart 10,

ürünü neden sadece sabahları uygulamalıyız ? açıklarsanız çok sevinirim

Cevaplar

DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ.Mart 12,

müşterilerimiz akşamları genel de asit bakımı yaptığı için öyle yazıyoruz. cilt bakımınızda asitler yoksa akşamları da kullanabilirsiniz.

Ecmel PostacıMart 7,

üründeki niasinamid oranı yüzde kaç?

Cevaplar

DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ.Mart 10,

%3 niacinamide mevcut

halide topuzMart 6,

süper içerik ya. cildime daha iyi gelen bir ürün olmadı. niacinamide oranının the ordinary'deki kadar yüksek olmaması çok çok güzel. the ordinary'nin konsantrasyonu çok yüksek ve çok övülmesine rağmen bende sivilce yaptı ve gözeneklere de bir etkisi olmadı. bu ürünüyse çok kısa süredir kullanıyorum ve içeriğinden bu kadar memnun kaldığım başka bir ürün bilmiyorum. çok teşekkür ederim doa kozmetik! iyi ki varsın

zeynepMart 2,

merhaba bu ürün ve c vitamini serum aynı zamanda kullanılır mı ?

Cevaplar

DOA KOZMETİK MÜMESSİLLİK İTH. İHR. SAN. TİC. LTD ŞTİ.Mart 4,

bir kaç saat arayla kullanılabilir, ancak üst üste süremezsiniz

ÇisilAğustos 27,

Tam olarak 3 aydır kullanıyorum günde 1 kez şeklinde. Hala şişenin yarısı duruyor epey bereketli. Sivilce lekelerime beklediğim kadar katkıda bulunmadı ancak t bölgemdeki gözeneklerimi küçülttü ve burun üstündeki sebum fazlası kayboldu kesinlikle.

dilekAğustos 14,

2 gündür kullanıyorum.çok memnunum. ciltte yapış yapış his bırakmıyor ve kolay emiliyor. 2 gün içinde cildim yumuşacık oldu. sivilcelerim kurudu.

DilekHaziran 10,

Kolay su kaybeden ve yağlanan kuru bir cildim var, dolayısıyla gözenekler oluşuyordu. Tüm hyaluronic acid serisi içinde cildime en iyi gelen bu oldu, hem su yönünden besliyor hem de cilt dokusunu sıkılaştırıyor. Hayatım boyunca aradığım çözümü buldum (Yaş 27)

Yorum Yap

Benzer Ürünler

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir