striort çatlak tedavisi kadınlar kulübü / Çatlaklar - Çatlaklaaar :( | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

Striort Çatlak Tedavisi Kadınlar Kulübü

striort çatlak tedavisi kadınlar kulübü

GUZELLIK MERKEZLERINDEKI CATLAK TEDAVISINI EVDE YAPMA

Merhaba arkadaşlar daha önce ciltteki çatlaklarla ilgili bir konu açmıştım denediğim yöntemleri paylaşmıştım sizinle. Bir defa da güzellik merkezinde dipomed yaptırdım sonuç oranının fazla olmadığını da yorumlarda belirtmiştim ama sebebi ev ürünlerini tam kullanmadığım için olabilir yinede tamamen silinmeyecegini bilerek gittim herneyse
Arkadaslar bu striort dipomed ve bir kaç işlem var bunların hepsi aynı yöntemi kullanıyor vakum yöntemi daha sonra size evde kullanmak için krem veriyorlar
Biliyorsunuz bu seanslar çok pahalı ben sadece bir seans yaptırdım az sonuc aldım iki seans daha yaptırsam yari yarıya azalırdı diye düşünüyorum.
Bu konuyu açma sebebime gelirsek aklıma bir fikir geldi 😂sadece vakum yapma işlemi için lira alınıyor günlerdir düşünüyorum ve internette burundaki siyah noktalar için vakum cihazı gördüm o cihazla çatlakları güzellik merkezlerinde yaptıkları gibi vakumla morartıp daha sonra iyileştirici kremler sürmeyi düşünüyorum sizce bu yöntem işe yarar mı ? Sizin denediginiz sonuç veren bir işlem var mı yada
Bir kaç güne bime gelicek vakum cihazı onu bekliyorum gelir gelmez deneyip yazacağım size
Her yolu deniyorum valla insallah bir sonuç alırım hepimize bir umut olur 😂
Bu arada bu kadar kafana takma vs dicekler için söylüyorum bacağım kalçam belim dizim her yerimde var onlara hiç dokunmuyorum bile beni rahatsiz etmiyorlar ama omuzum ve kolumdakiler beni çok rahatsız ediyor (gogsumde de var heryerim çatlak dghsjs) bu yüzden yılmak yok 😂

Çatlak Tedavisi- Evde plazma pen - Yardım

Selam arkadaşlar,
Beni bu forumda bilen bilir. Çatlaklara çözüm arayışında olduğumdan burdayım. Daha önce de açtığım bir çok konuda yaptırdığım ve evde yaptığım bütün işlemleri sizinle paylaştım.

Dipomed - striort - kimyasal peeling - kese - dermapen - evde striort yapma metodu

Hiç birinden bir sonuç alamadım. ilk zamanlar hepsinde vay canına geçiyor sanırım dedim fakat bazıları bir ay bazıları iki ay sonra eski hallerine döndü.

Neler çektim neler :)

kimyasal peelingde cildim resmen kabuk kabuk soyuldu. işe yaramadı ama

Keseyi uzun süre yaptım biraz toparladı. bir iki silikleşme oldu bu arada ama çok küçük olanların bir ikisi silindi.

güzellik merkezlerinde kesin yüzde 50 geçer dedikleri işlemler bir işe yaramadı zaten

zekamı kullanarak :) siyah nokta vakum cihazını alıp evde kendim işlem yaptım oda bir süre sonra eski haline döndü.

Zaten o evde yok hindistan cevizi yağı kakao yağı kahve zımpırtılarını en başlarda yapmıştım. işe yaramadı.

Bio oil aldım oda bitti sıfır etki ama güzzel nemlendirici :)

acnelyse madecassol aldım denedim üç gün felan ve aklıma şu geldi. Burdaki amaç cildi soyup madecassol ile de onarmaktı ama ben zaten kimyasal peeling ile cildimi katman katman soydurmama rağmen işe yaramadı acnelyse ın soymasıyla mı işe yarayacak dedim bıraktım onuda

Şimdi gelelim yeni yöntemeee :KK

Trendyoldan plazma pen aldım ve dün geldi. bugün veya yarın başlayacağım.

Arkadaşlar gerçekten herhangi bir işlemden beyaz çatlaklarını yok eden var mı?

Ben artık gerçekten bunalıma girmeye başladım. Her yerimde varlar popo bacak bel onlar beni üzmüyor ama kolumda göğsümde omzumda varlar ya bu beni nasıl üzüyor bir bilseniz. Ne varsa deniyorum

Çocukluğumdan beri omzumu göğsümü annem bile görmemiştir. çok utanıyorum çok üzülüyorum

Lütfen yardım edin artık parasını felan geçtim yani yeterki aynada kendimi böyle görmiyeyim.

Çıplakken aynaya bakamıyorum bakınca ağlamaya başlıyorum hemen istemsiz olarak

Lütfen yardım edin kendini sev diye öğüt vermeyin boşuna ben o yolları çoktan aştım.

emin olun sizinde omzunuzda yarık şeklinde çatlaklar olsaydı sizde üzülürdünüz. Dediğim gibi bacaklarımı kalçamı umursamıyorum bile onlarla barışığım.

Konu çok saptı duygusallaştım yine kısacası plazma pen yaptıran veya yaptırıcak olan var mı?

Yda buna bir çözüm bulan :)

Bide arkadaşlar medikal peeling yaptıran sonuç alan var mı instagramda bir kaç yerde gördüm çatlağı cilt rengine boyuyorlarmış dövme değilmiş 3 sene felan kalıyor dendi

Neyse kaçtım artık öneri ve görüşlerinizi bekliyorum.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası