seni seviyorum akın sözleri / Akın Seni Çok Seviyorum Sözleri

Seni Seviyorum Akın Sözleri

seni seviyorum akın sözleri

Şarkı Sözleri

Ana SayfaaAkınSeni Çok Seviyorum

Akın - Seni Çok Seviyorum

Bu sayfada Akın adlı şarkıcıya/gruba ait Seni Çok Seviyorum şarkısının sözleri bulunmaktadır.

Şarkı Sözü

İçimi dolduran, bir dünya aşk olur

Gözlerin gözlerime deyince

Sesini duymasam

Her rüya dert olur

Ellerin ellerimden gidince

Güneşi al benden,

Geceyi al n'olur,

Hayalin düşlerime dolunca

Geçmişim ol beniim

Gelecek aşk olur

Yüreğin yüreğimi bulunca

Seniii çok seviyoruuum

Kalbimi de al istersen al senin olsun

Seniii çok seviyoruuum

Ömrümü de al istersen al senin olsuun..

Sayfa Bilgisi

Sayfa Gösterimi:

Oylama:

(0 kişi oyladı)

Oy Ver:

Yorum Yaz

Tüm Şarkıları

• A Dream Within A Dream, ziyaret
  • Adrenalin, ziyaret
  • Affedemem, ziyaret
  • Anlatamıyorum, ziyaret
  • Annabel Lee, ziyaret
  • Baş Belanım, ziyaret
  • Boş Ver, ziyaret
  • Boşver, ziyaret
  • Cassandra, ziyaret
  • Ceza, ziyaret
  • Dobra Dobra, ziyaret
  • Dreamland, ziyaret
  • Dreamland (akustik), ziyaret
  • Elveda, ziyaret
  • Evening Star, ziyaret
  • Funda, ziyaret
  • Kalleş İhanet, ziyaret
  • Kız Milleti, ziyaret
  • Lanet Olsun, ziyaret
  • Lenore, ziyaret
  • Akın - Tüm Şarkılar, 34 şarkı sözü

Daha Fazla Şarkı Sözü

Şarkıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

Şarkıcıya Göre

A, B, C-Ç, D, E, F, G, H, I-İ, J, K, L, M, N, O-Ö, P, Q, R, S, T, U-Ü, V, W, X, Y, Z

onur akın seviyorum seni şarkı sözleri?

&#;Onur Akın Seviyorum Seni&#; şarkı sözleri için aradığınızı buldunuz! İşte en güzel sözler ve en duygu dolu müzikler için hemen tıklayın. Unutulmaz bir aşk şarkısı olan Onur Akın Seviyorum Seni, kalbinizin ritmini yükseltecek!

Onur Akın Seviyorum Seni Şarkı Sözleri

Introduction

Onur Akın is a famous Turkish singer and songwriter, known for his beautiful and heartfelt songs. One of his most popular songs is &#;Seviyorum Seni&#;, which has become a favorite of many fans of Turkish music. In this article, we will explore the lyrics of this beautiful song and delve into its meaning and significance.

The Lyrics of Seviyorum Seni

&#;Seviyorum Seni&#; is a love song that expresses the deep and intense feelings of the singer for his beloved. The lyrics are simple yet powerful, and they capture the essence of love in a beautiful and heartfelt way.

Verse 1

Her şeyden öte her şeyden önce
Varlığınla güzelleşir hayatım
Sen her şeyim sen gönlümün sultanı
Yaşama sebebim aşkım olmuşsun
Seni seviyorum seni başka hiçbir şeyi değil
Seni seviyorum seni seni sadece seni
Bir tanemsin sen benim şarkılarımsın
Seviyorum seni

Translation:

Above all, before anything else,
My life becomes beautiful with your existence.
You are my everything, the sultan of my heart,
You have become the reason for my life, my love.
I love you, only you, nothing else but you.
I love you, only you, just you.
You are my one and only, my songs,
I love you.

Chorus

Seni seviyorum, seni deli gibi seviyorum
Seni özlemek bile güzel seni söylemek güzel
Seni seviyorum, seni deli gibi seviyorum
Seni görmek bile güzel seni sevmek güzel

Translation:

I love you, I love you like crazy.
Even missing you is beautiful, saying your name is beautiful.
I love you, I love you like crazy.
Even seeing you is beautiful, loving you is beautiful.

The Meaning of Seviyorum Seni

The lyrics of &#;Seviyorum Seni&#; express the deep and intense love that Onur Akın has for his beloved. The song is a celebration of love and the joy and happiness that it brings to our lives. The lyrics speak of the beauty of life with the person we love, and how love can give new meaning and purpose to our existence.

Conclusion

&#;Seviyorum Seni&#; is a beautiful love song that has touched the hearts of many fans of Turkish music. The heartfelt lyrics and the beautiful melody of the song make it a favorite of many, and it continues to inspire love and romance in the hearts of people all over the world.

FAQ

Q1: Who is Onur Akın?

A1: Onur Akın is a famous Turkish singer and songwriter.

Q2: What is the meaning of &#;Seviyorum Seni&#;?

A2: &#;Seviyorum Seni&#; means &#;I love you&#; in Turkish.

Q3: What is the significance of the lyrics of &#;Seviyorum Seni&#;?

A3: The lyrics express the deep and intense love that Onur Akın has for his beloved and celebrate the beauty and joy of love.

Q4: What is the message of &#;Seviyorum Seni&#;?

A4: The song celebrates the joy and happiness that love brings to our lives and the new meaning and purpose that it can give to our existence.

Q5: Why is &#;Seviyorum Seni&#; a popular song?

A5: The heartfelt lyrics and beautiful melody of the song have touched the hearts of many fans of Turkish music and have made it a favorite of many.

GÜNCEL REPERTUAR DEFTERİ  ÖZENLE HAZIRLANMIŞ

HALK MÜZİĞİ OYUN HAVALARI  GENELPİYASA ARABESK  VE 

SANAT MÜZİĞİ OLARAK SINIFLANDIRILMIŞTIR

KİŞİYE ÖZEL HAZIRLANIR   EKLEME YAPILABİLİR..

BİLGİ VE SİPARİŞ İÇİN ,,,,

09 91    ZAFER  CEYLAN

funduszeue.info

funduszeue.info

Akın &#; Seni Çok Seviyorum Şarkısı Sözleri

İçimi dolduran, bir dünya aşk olur

Gözlerin gözlerime deyince

Sesini duymasam

Her rüya dert olur

Ellerin ellerimden gidince

Güneşi al benden,

Geceyi al n&#;olur,

Hayalin düşlerime dolunca

Geçmişim ol beniim

Gelecek aşk olur

Yüreğin yüreğimi bulunca

Seniii çok seviyoruuum

Kalbimi de al istersen al senin olsun

Seniii çok seviyoruuum

Ömrümü de al istersen al senin olsuun..

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası