perlavista tavuk dünyası / Tavuk Dünyası Perlavista AVM

Perlavista Tavuk Dünyası

perlavista tavuk dünyası

Tavuk Dünyası Perlavista AVM

• Müşteri Hizmetleri
    funduszeue.info - 7/24
funduszeue.info
  • Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. No, Beylikdüzü/İstanbul
  • +90 () 48 88

• Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bul. No, Beylikdüzü/İstanbul
  • T: +90 () 48 88

Fırsat Me Android Uygulaması!
Fırsat Me AppStore IOS Uygulaması!

Güveniniz İçin Teşekkürler

Başarılı şikayet yönetimiyle sektöründe en yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Detaylar için tıklayın!

* Veriler funduszeue.info ve funduszeue.info kayıtlarına dayanmaktadır.

,&sensor=false">

VOTE

⭐⭐⭐⭐⭐

Değerlendirme: 5 / 5.

ÇALIŞMA SAATLERİ

HAFTA İÇİ
HAFTA SONU

HİZMETLER

İç Mekan ✅
WIFI ✅
Alacarte ✅
Gel Al ✅

KAÇ KAYME ?

Menü

Şefin Tavası 26,95 ₺
Balkan Rüzgarı26,95 ₺
Labiate26,95 ₺
Cafe de Paris26,95 ₺
Ali Nazik Tavuk26,95 ₺
Chili Lokumu26,95 ₺
Bi&#;Köri26,95 ₺
Acılı Bi&#;Köri26,95 ₺
Kekiklim26,95 ₺
Mucidinden24,95 ₺
Barbeküs26,95 ₺
Kremantar26,95 ₺
Közlüce26,95 ₺
Efsane Buffalo26,95 ₺
Kendini Beğenmiş Tavuk26,95 ₺
Fülfül26,95 ₺

Çocuk Dünyası

Çorbalar

Mercimek Çorbası 7,95 ₺
Domates Çorbası7,95 ₺

Salatalar

Şefin Salatası 22,95 ₺
Sezarım Tavuklu22,95 ₺

Ekstralar

Beğendi 8,95 ₺
Ali Nazik8,95 ₺
Çıtır Tavuk Küpleri8,95 ₺
Beş Baharatlı Patates8,95 ₺
Peynir Çubukları9,95 ₺
Cheddar&#;lı Patates Topları9,95 ₺
Karışık Başlangıç Tabağı21,95 ₺
Klasik Patates8,95 ₺

Tatlılar

Fındıklı Fırın Sütlaç 7,95 ₺
Küp Mozaik Pasta4,95 ₺
İspanyol Cream Cheesecake12,95 ₺

Ortalama

İLETİŞİM

88 50

funduszeue.info

TAVUK DÜNYASI ŞUBELERİ

ŞEFTEN İSTE SİPARİŞ

YEMEK SEPETİ SİPARİŞ

Adnan Menderes Mah. Yavuz Sultan Selim Cad. No Beylikdüzü / İSTANBUL

Tavuk Dünyası (Perlavista Avm) Yol Tarifi Al

Lütfen menü ve fiyatlardaki güncellik için Tavuk Dünyası (Perlavista Avm) ile irtibata geçiniz.

Bunu beğen:

BeğenYükleniyor

İlgili

Genel

akıl almaz lezzet, alo paket, avm fast food, avm tavuk, avm tavuk dünyası, avm yemek, barbeküs, Beylikdüzü, beylikdüzü tavuk dünyası, bi köri, gel al, gel al tavuk, istanbul, köri, paket, paket servis, perlavista, perlavista avm, perlavista tavuk dünyası, restoran, Restoranlar, tavuk, tavuk dünyası, tavuk dünyası yemek sepeti, tıkla gelsin, yemek sepeti, yemek sepeti tavuk dünyası, şefin dediği olur, şefin tavsiyesi, şeften iste, şeften iste tavuk dünyası, İstanbul

Tavuk Dünyası

Pilaqi

Türkiye'deki muhteşem mekanları ve restoranları ziyaret edin.
Hadi başlayalım.

Perlavista AVM, Adnan Kahveci Mahallesi, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, No 1, Beylikdüzü, İstanbul
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Banka kartı
  • Gel-Al
  • Alkol bulunmaz.
  • Wi-Fi
  • Multinet
  • Sodexo
  • Ticket
  • Kapalı alan var.
  • Ramazan
  • Klimalı
  • Setcard
N N
L B
Franchise sistemiyle diğer şubelerinde olduğu gibi bu şubesi de standart lezzeti ve sunumlarını koruyor. Her gittiğimde menüden farklı bir lezzet deniyorum. Bu sefer "Cafe De Paris Soslu Tavuk" denedim. Lezzeti biraz köri soslu kremalı tavuk gibiydi. Beğendim ancak bir "Kekiklim" ve "Şefin Tavası" kadar değil. Bakırköy Capacity şubesinden dezavantajı yemek üstünde ikram edilecek çayları olmayışıydı.
A Z
Her seferinde aynı lezzeti yakalayan tek zincir restoran bence Tavuk Dünyası. Hemen hemen tüm tavuk yemeklerini denedim bugüne kadar hepsi çok lezzetli. Tatlı sos sevenlere chili lokumu ve mongo bon u öneririm. Beğendiği tavuk da patlıcan sevenler için güzel bir seçenek olabilir. Yanında servis edilen makarna ve salatayla son derece doyurucu oluyor. Salatadaki kuru domates favorim ???? Hafta içleri yemekten sonra çay ikramları da oluyor ❤Olgun Tayılga
A Z
Her seferinde aynı lezzeti yakalayan tek zincir restoran bence Tavuk Dünyası. Hemen hemen tüm tavuk yemeklerini denedim bugüne kadar hepsi çok lezzetli. Tatlı sos sevenlere chili lokumu ve mongo bon u öneririm. Beğendiği tavuk da patlıcan sevenler için güzel bir seçenek olabilir. Yanında servis edilen makarna ve salatayla son derece doyurucu oluyor. Salatadaki kuru domates favorim
G G
Lezzeti cok guzel ama porsiyonu az. Aslinda subelerine gore normal bir porsiyon ama bu subede, migros subesinde, marmarapark subesinde dolu dolu porsiyonu olurdu yemegin. Bugun gittigimde gordum ki azalmis. Uzucu oldu cunku oyle cok cok doyurucu oluyordu. Servis biraz ilgisiz siparis verirken baya ugrasiyorsunuz garsonun sizi gormesi icin. Istanbul icindeki subelerin lezzetleri saydigim Beylikduzu subeleri kadar basarili degil malesef. O yuzden buralardayken hep tavuk dunyasi'ni tercih ediyorum. Size de oneririm.
A M
Benim favorim acılı but herzamanki gibi. Tatlıda fırın sütlaç. Bir çok spekülasyona rağmen tavuk eti kırmızı ete göre daha sağlıklı diye düşünüyorum. Birde Keskinoğlu marka olarak bende güven uyandırıyor.
K B
Makarna ve tavuğun sosu azalmış. Dağ kekiklim denilen tavuk tavada kekik neredeyse hiç yok. Garsona sordum merkezden müdahale edilerek azaltılmış kekik miktarı. Sos az olduğu için haliyle yavan geldi yemek. Dağ kekiklim + kutu kola + su ya 18,75 TL ödedim. Üst üste 2 Tavuk Dünyası şubesinde sıkıntılar yaşadım. Bakalım ne olacak sonu.
T Y
Özellikle serviste görevli personelin ilgi ve alakasi mükemmel. Hem güleryüzlü hemde profesyonel servis hakim. Saglikli ve pratik yemek tercih edenlere tavsiye ederim.
Daha fazla göster

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası