ahmet tevfik ileri imam hatip ortaokulu / Ahmet Tevfik İleri - Vikipedi

Ahmet Tevfik Ileri Imam Hatip Ortaokulu

ahmet tevfik ileri imam hatip ortaokulu

KONYA MERAM Ahmet Tevfik İleri İmam Hatip Ortaokulu

Okul Adresi : Kovanağzı Mahallesi Balaban caddesi Erdiren Sokak No2 Meram / Konya

Okul Kodu :
Telefon : ()
Web Sitesi : funduszeue.info

Çevre :
Ulaşım : 8 numaralı Küçük Kovanağzı belediye otobüsleri. Küçük Kovanağzı Dolmuşu
İl/İlçeye Uzaklık : il merkezine 4 km ilçe merkezine 4 km

Öğrenci Sayısı : Derslik Fen Laboratuvarı :1 BT Sınıfı :1 Kütüphane :1 Kütüphane Kitap Sayısı
Öğretmen Sayısı : 51 Öğrenci Derslik Fen Laboratuvarı :1 BT Sınıfı :1 Kütüphane :1 Kütüphane Kitap Sayısı
Derslik Sayısı : 28
Ders Saatleri :
Fen Lab. : 1

Öğretmenlik Hizmet Bölgesi: 1Hizmet Alanı: 1
Zorunlu Çalışma Süresi: 0Hizmet Puanı: 10

Harita :

Okul Kadrosu :

Ali O.(Okul Müdürü)- Uğur B.(Müdür Yardımcısı)- Sadettin K.(Müdür Yardımcısı)- ADBULLAH Ş.(Türkçe Öğretmeni)- TUBA A.(Türkçe Öğretmeni)- TUBA K.(Türkçe Öğretmeni)- EMİNE Y.(Türkçe Öğretmeni)- EMRE D.(Türkçe Öğretmeni)- RUKİYE G.(Türkçe Öğretmeni)- AHMET B.(Türkçe Öğretmeni)- ANIL B.(Matematik Öğretmeni)- IŞIK Ü.(Matematik Öğretmeni)- MEHMET Ş.(Matematik Öğretmeni)- YASEMİN M.(Matematik Öğretmeni)- Ayşe A.(Matematik Öğretmeni)- Amine N.(Matematik Öğretmeni)- YUSUF U.(DKAB Öğretmeni)- AHMET G.(DKAB Öğretmeni)- AHMET Z.(DKAB Öğretmeni)- ALİ T.(DKAB Öğretmeni)- MEHMET Ç.(DKAB Öğretmeni)- AYŞE K.(DKAB Öğretmeni)- FATİH K.(DKAB Öğretmeni)- Yusuf İ.(DKAB Öğretmeni)- AHMET F.(Din Kült. ve funduszeue.info Öğretmeni)- AYŞEGÜL B.(Arapça Öğretmeni)- AHMET A.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- ALİ İ.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- EMİNE Ü.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- MERYEM Ç.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- Zeynep Ç.(Fen Bilimleri Öğretmeni)- EMEL A.(İngilizce Öğretmeni)- TUBA K.(İngilizce Öğretmeni)- ÜLKÜ .(İngilizce Öğretmeni)- YASEMİN D.(İngilizce Öğretmeni)- AYŞENUR V.(İngilizce Öğretmeni)- HİKMET S.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- KUTSAL B.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- SELİM Ö.(Sosyal Bilgiler Öğretmeni)- ASLI A.(Görsel Sanatlar Öğretmeni)- MUSTAFA A.(Bilişim Teknolojileri Öğretmeni)- MUKADDER D.(Beden Eğitimi Öğretmeni)- Gamze B.(Beden Eğitimi Öğretmeni)- NADİDE A.(Teknoloji Tasarım Öğretmeni)- Ayşenur Ç.(Müzik Öğretmeni)- Fatma Y.(Rehber Öğretmen)- EDA Ö.(Anasınıfı Öğretmeni)- HATİCE İ.(Anasınıfı Öğretmeni)-

Okuldan Haberler :

funduszeue.info YABANCI DİL SINIFI SEÇME SINAVI SONUÇLARIMIZfunduszeue.info YABANCI DİL SINIFI SEÇME SINAVI SONUÇLARIMIZ

OKULUMUZDA KAN'PANYA VAROKULUMUZDA KAN'PANYA VAR

BİLİM ŞENLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİKBİLİM ŞENLİĞİMİZİ GERÇEKLEŞTİRDİK

SATRANÇ TURNUVASI SONUÇLANDISATRANÇ TURNUVASI SONUÇLANDI

NAMAZ NAMAZ "VAKTİ KUŞANMAK" KONULU YARIŞMAMIZ SONUÇLANDI

MESLEĞİMDE 1. GÜNMESLEĞİMDE 1. GÜN

BİR HOŞ SEDA: GENÇ BİLALLERBİR HOŞ SEDA: GENÇ BİLALLER

GENÇ SADA KUR'AN'I GÜZEL OKUMA YARIŞMASIGENÇ SADA KUR'AN'I GÜZEL OKUMA YARIŞMASI

23 NİSAN KUTLAMA PROGRAMIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ23 NİSAN KUTLAMA PROGRAMIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

SOSYAL FAALİYETLERDE KONYA BİRSOSYAL FAALİYETLERDE KONYA BİR"İNCİSİYİZ"

Başarılar :

Okul hakkında bu sayfada paylaşmak istediklerinizi yazabilirsiniz :

Okul hakkında gönderilen yorumlar :

Güncelleme tarihi:

Son Dakika Ahmet Tevfik İleri Haberleri

• Şub Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın'da toplu açılış töreninde konuştu: (2)Cumhurbaşkanı Erdoğan, Aydın'da toplu açılış töreninde konuştu: (2)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Aydın'a son 20 yılda toplam 40 milyar lira tutarında kamu yatırımı yaptık." dedi.

• Şub CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TÜRKİYE'NİN AYAĞINA TEKRAR PRANGALAR VURAMAYACAKSINIZ -TAMAMI FTP'DECUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TÜRKİYE'NİN AYAĞINA TEKRAR PRANGALAR VURAMAYACAKSINIZ -TAMAMI FTP'DE

CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip Erdoğan, "Aydın'dan bir kez daha meydan okuyorum.

• Oca Özel okul ücretlerine ne kadar zam gelecek? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yanıtladıÖzel okul ücretlerine ne kadar zam gelecek? Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer yanıtladı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, milyonlarca vatandaşın merak ettiği "Özel okulların yılı eğitim ücretlerine ne kadar zam gelecek?" sorusuna, "Bu hafta içerisinde tüm TEFE-TÜFE oranları belirlendikten sonra oluşacak zammı özel öğretim kurumları yöneticileriyle bir araya gelerek tekrar olgunlaştırarak kamuoyu ile paylaşacağız" yanıtını verdi.

• Oca Vefatının yılında Tevfik İleri anıldıVefatının yılında Tevfik İleri anıldı

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Tevfik İleri'den aldıkları meşaleyi çok daha güçlü şekilde yakarak geleceğe taşımak için büyük azimle çalıştıklarını söyledi.

• Oca Bakan Özer: 'Şu anda Özel Eğitim Kurumlarının zammının ne olacağına ilgili hiç bir bilgi paylaşımı söz konusu değil'Bakan Özer: "Şu anda Özel Eğitim Kurumlarının zammının ne olacağına ilgili hiç bir bilgi paylaşımı söz konusu değil"

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda düzenlenen "Vefatının Yılı Hatırasına Ahmet Tevfik İleri Anma Programı"na katıldı.

• Oca Bakan Özer: '70 yıllık gecikmelerin hepsi son 20 yılda telafi edildi'Bakan Özer: "70 yıllık gecikmelerin hepsi son 20 yılda telafi edildi"

-Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'in programda konuşması ANKARA - Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Tevfik İleri Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu'nda "Vefatının Yılı Hatırasına Ahmet Tevfik İleri Anma Programı'na katıldı (2)

• Ara Eski Milli Eğitim Bakanı İleri, vefatının yılında kabri başında anıldıEski Milli Eğitim Bakanı İleri, vefatının yılında kabri başında anıldı

Eski Milli Eğitim Bakanı İleri, vefatının yılında kabri başında anıldı Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ile beraberindekiler, eski Milli Eğitim Bakanı Ahmet Tevfik İleri'yi vefatının yılın dolayısıyla kabri başında andı.

• Kas Meram Belediyesinden 6 yeni halı saha dahaMeram Belediyesinden 6 yeni halı saha daha

Konya'nın merkez Meram İlçe Belediyesi, geçen yıl eğitim yılında ilçe genelindeki 10 okula kazandırdığı halı sayına 6 yeni halı saha ekledi.

• Eki 'Tevfik İleri'yi Anlamak' programı düzenlendi"Tevfik İleri'yi Anlamak" programı düzenlendi

Demokrat Parti (DP) hükümetlerinde eğitim, kültür-sanat, ulaştırma ve bayındırlık alanındaki icraatlarıyla tanınan Ahmet Tevfik İleri, Kayseri'de anıldı.

• Ağu Meram 6 halı sahaya daha kavuşuyorMeram 6 halı sahaya daha kavuşuyor

Konya'nın merkez Meram İlçe Belediyesi, geçtiğimiz eğitim öğretim yılında 10 okula halı saha kazandırdı.

• nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası