huawei p20 kullanici yorumlari / Huawei P20 Lite vs Huawei Y7 () : Aralarındaki fark nedir?

Huawei P20 Kullanici Yorumlari

huawei p20 kullanici yorumlari

En çok beğenilen olumlu müşteri yorumu

Tüm olumlu müşteri yorumları›

5 yıldız üzerinden 5,0Muhteşem Müşteri Hizmetleri deneyimi.

25 Ocak tarihinde Türkiye’de 🇹🇷 incelendi

Telefon hem çok şık hemde çok kullanışlı. Özelliklerini anlatmaya gerek yok, bu sitede dahil bir çok yerde bulabilirsiniz. İnceleme videolarını izleyebilirsiniz. Kamerası harika. Çok hızlı bir telefon. Amazon müşteri hizmetlerinin kalitesini deneyimlemek muhteşemdi. Öncelikle belirtmeliyim ki; bu telefonu ilkinde sorun yaşamam sebebiyle iki kere satın aldım. İlk aldığım telefonda görüşme yaparken karşı taraf kendi sesinin hem yankısını duyuyor, eko verilmiş gibi, hemde çok kalitesiz sanki net üzerinden görüşme yapıyor gibi, elektronik dalgalanmalar oluşarak sesler karşı tarafa birbirine karışarak ulaşıyordu. Huawei müşteri hizmetleri ile görüştüm. Bana şebekede bir problem olabileceğini, Türkiye'de henüz G'nin kapsamlı olmadığını ve bağlantı seçeneğini 3G olarak seçip bir gün kullanmamı tavsiye ettiler. Çok mantıksızdı ama denedim. Düzelmedi. Tekrar görüştüm. Bu seferde hard format atmamı düzelmezse garanti kapsamında kendilerine göndermemi istediler ve bir hard format klavuzu yolladılar. Bunun üzerine Amazon müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım, müşteri hizmetleri görevlisi Ayten Hanım inanılmaz bir teklif sundu: Huawei Müşteri Hizmetleri ile hiç uğraşmayın, telefonu bize iade edin, iadenizi alalım, tekrar aynı telefonu almak isterseniz ve arada fiyat farkı varsa(fiyatı yükselmişse) biz karşılayalım. Dedikleri gibi de oldu ancak tekrar alım yaptığımda telefonun fiyatı küçük bir miktarda olsa biraz daha düşmüştü. İkinci aldığım telefonda ilk telefondaki sorunu yaşamadım. Gayet güzel bir telefon ve çok memnunum. Hele ki LG gibi inanılmaz ısınan bir cihazdan sonra buna geçmek hayaller aleminde gezinmek gibi oldu. Teşekkürler funduszeue.info Teşekkürler Ayten Hanım.

Huawei P20 Lite Kullanıcı Yorumları

Mate 10 lite ile p20 lite arasında gittim geldim gittim geldim ve sonunda p20 lite aldım.
Kağıt üstündeki farkın inanılmaz az olduğunu sanırım herkes biliyodur. Bilmeyenler için ekran boyutu, kamera çözünürlüğü, hafızası, işlemci hızı, yonga seti aynı.
Farklar ise p20 lite&#;da çentik var, 20 gram daha hafif, ekran çözünürlüğü daha yüksek, sar değeri daha düşük, android oreo var, bataryası daha küçük, yeni teknoloji usb type-c var, NFC var. Ayrıca p20 lite mate 10 lite tan 5 ay daha sonra çıkan yeni bi telefon.

p20 lite bana ne orta segment ne de üst segment telefon olduğunu hissettiriyor. Böyle ikisinin arasında bir yerde gibi.

Gündüzleri kamerayla çektiğim fotoğraflar tek kelimeyle muhteşem. Gece çok iyi değil.
Oyun oynarken hiç sorun çıkarmıyor. Real racing, nfs no limits ve asphalt 8 oynarken ne takılma oluyor ne de ısınma. Nova 3&#;ü keyifli bir şekilde oynayabiliyorsunuz ama modern combat 5 için aynısını söyleyemeyeceğim. Onda takılmalar oluyor.

Son olarak p20 lite ın yüz tanıma özelliğiyle birlikte gelen otomatik ekran açılma özelliğine bayıldım.
Eğer oyun telefonu arıyorsanız bu telefon sizin için uygun olmayabilir ama benim gibi günde en fazla 1 saat oynuyorsanız hem şarjı yeterli olur hem de yepisyeni bir telefonunuz olmuş olur.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası