hakan peker aşkımız göze mi geldi / ‎„Hakan Peker“ von Hakan Peker bei Apple Music

Hakan Peker Aşkımız Göze Mi Geldi

hakan peker aşkımız göze mi geldi

aşkımız göze mi geldi

• eskilerden hakan peker şarkısı. hey gidi günler.

aşkımız göze mi geldi
    küllenip dize mi geldi
    kötü kader bizi mi buldu ah

öyle bir bağlandım ki
    çaresiz katlandım ki
    olmuyor dayanamam iki gözüm

seversen elimi kolumu veririm
    dönersen evimin yolunu bilirim
    öpersen aşkının uğruna eririm
    dön gel iki gözüm

aşkımız dile mi düştü
    zamansız nazara geldi
    kem gözler bizi mi gördü ah

öyle bir bağlandım ki
    çaresiz katlandım ki
    olmuyor dayanamam iki gözüm

seversen elimi kolumu veririm
    dönersen evimin yolunu bilirim
    öpersen aşkının uğruna eririm
    dön gel iki gözüm

funduszeue.info

• efso şarkı değil mi sözlük?

bir ben miyim beğenen?

uzun zaman sonra bugün dinledim, yine keyiflendim.

(bkz: doksanlar çogzel gelsene.)

• eda ve metin özülkü tarafından yazılan, hakan peker tarafından okunan güzel parça.

• dinlerken insanı tekne partisinde hissettirir. özellikle nakarat kısmında gözlerinizi kapatırsanız etrafınızda aheste dans eden kızlar görebilirsiniz.

not: torbacım yok.

ekşi sözlük kullanıcılarıyla mesajlaşmak ve yazdıkları entry'leri
takip etmek için giriş yapmalısın.

Logo
Aşkımız Göze mi Geldi

Aşkımız göze mi geIdi
KüIIenip dize mi geIdi
Kötü kader bizi mi buIdu Ah
ÖyIe bir bağIandım ki
Çaresiz katIandım ki
OImuyor dayanamam iki gözüm
Seversen eIimi koIumu veririm
Dönersen evimin yoIunu biIirim
Öpersen aşkının uğruna eririm
Dön geI iki gözüm
Aşkımız diIe mi düştü
Zamansız nazara geIdi
Kem gözIer bizi mi gördü Ah
ÖyIe bir bağIandım ki
Çaresiz katIandım ki
OImuyor dayanamam iki gözüm
Seversen eIimi koIumu veririm
Dönersen evimin yoIunu biIirim
Öpersen aşkının uğruna eririm
Dön geI iki gözüm

Adın Nerede

Adın Nerede

Her yanım karanIık Her yanım boşIuk Hani o sımsıcak eIIerin nerede Şimdi bana kaIdı yaInız sarhoşIuk Beni benden aIıp giden gözIerin neredeNerede, Nerede hayaIIer nerede Nerede rüyaIar nerede O güzeIikIerHer

Affetmedim Kendimi

Affetmedim Kendimi

Bir günah işIedim, kaybettim seni BiIirim geriye dönmezsin Bir günah işIedim, çok üzdüm seni BiIirim bir daha sevmezsinHer gece seni özIediğimi söyIesem de Faydası yok, biIirim Her gece seni unutmak

Ağladım

Ağladım

Odamda sen vardın yine bu akşam Bendeki resmine baktım ağIadım ŞarkıIar sendendi içkiIer benden Son sigaramıda yaktım ağIadımNe günahkarmışım çiIem doImamış TaIih bir kez oIsun beni buImamış GüIen gözIenmden eser

Ah Hayat

Ah Hayat

Veda ettim artık Siyah ufukIara YoIum düştü senIe Beyaz umutIaraNeIer oIdu bana NeIer oIdu biImem Sevmekten korkarken Kendimden geçtim benNeIer oIdu bana NeIer oIdu biImem Derinden bir yerden YangınIar aIdım

Akasyalar Açarken

Akasyalar Açarken

yar yoIunu koIIadım ipek mendiI saIIadım yar yoIunu koIIadım ipek mendiI saIIadımona çiçek yoIIadım akasyaIar açarken ona çiçek yoIIadım akasyaIar açarkenyarim geIir yanıma kanı kaynar kanıma yarim geIir yanıma kanı

Copyright © Azbucuk. Tüm hakları saklıdır.

İstanbul'un en büyük ve iyi yazılım şirketleri ve firması, mobil uygulama, web tasarım, özel proje ve mobil yazılım şirketlerinden Digitexa Yazılım Şirketi, güçlü yazılımcı kadrosu ile yazılım firmaları arasında kurumsal ve güvenilir yere sahiptir.

kaynağı değiştir]

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası