en yakın nusret / Nusret Kutlu İşhanı, Çanakkale nerede, Otobüs ile nasıl gidilir?

En Yakın Nusret

en yakın nusret

Nusret İstanbul şubeleri hem yerli hem yabancı turistler tarafından oldukça merak edilmektedir. Lezzetli ve bir o kadar pahalı yemekleri, sunum tarzı ve internette meşhur olmasıyla Nusret’in adını duymayan neredeyse kimse yoktur. Nusret’in Türkiye dışında pek çok ülkede şubesi bulunmaktadır. Türkiye’de bir restoranda başlayan yolculuk, yurtdışına kadar uzanmıştır.

İstanbul’da itibarıyla 5 şube bulunmaktadır. Bu şubeler:

• Nusret, Nişantaşı
  • Nusret, Levent (Kanyon AVM)
  • Nusret, Bebek
  • Nusret, Etiler
  • Nusret, Sarıyer (İstinye Park AVM)

İstanbul Nusret Nerede

İstanbul Nusret nerede sorusuna cevaben 5 adet Nusret şubesi gösterilebilir. Tüm bu şubeler ulaşımı oldukça kolay yerlerde bulunmaktadırlar. Tüm şubeler arası metrobüsle seyahat edilebilmekte ve bu yolculuk aşağı yukarı 1 saat sürmektedir. En lüks semtlerde kurulan şubelere ulaşım araba ve yayan olarak da gerçekleştirilebilir.

nusret istanbul

Nusret İstanbul Etiler

Nusret İstanbul Etiler konum itibariyle oldukça bilindik bir lokasyonda bulunmaktadır. Etiler Cami ile olan uzaklığı yürüyerek 5 dakika, Etiler istasyonuna 4 dakika, Bebek’e ise 18 dakika mesafede bulunmaktadır. En çok tercih edilen Nusret şubelerinden biridir.

Nusret Beşiktaş

Nusret Beşiktaş şubesi Etiler şubesine oldukça yakın bir mesafededir. Yürüyerek yarım saat süren yol metroyla 20 dakika, arabayla ise 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır. Ayrıca Beşiktaş şubesi Zincirlikuyu’ya yürüyerek 34, metrobüsle 10 ve arabayla 7 dakika uzaklıkta yer almaktadır. Boğaziçi Üniversitesi konumuna ise yine yürüyerek 24, metrobüsle 12 dakika ve arabayla 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Nusret Ne Zaman Açıldı

Nusret Gökçe, Nusr-et adlı ilk dükkanını yılında İstanbul’da açtı. Mesleği kasapcılık olan Nusret Gökçe günden güne büyüyen ünü birlikte yaptığı tek bir hareket sayesinde tüm Dünya’da adını duyurmayı başarmış oldu. Nusret’in Saltbae adlı hareketi, Nusret’in bir an popüler hale gelmesine neden olmuş oldu.

Nusret en pahalı menü veya Nusret en pahalı yemek nedir? Şeklinde ziyaretçilerimizden çok sık soru alıyoruz. Nusret’e gittiğiniz zaman önünüze öyle her yerde söylendiği gibi aşırı pahalı bir menü gelmeyecektir. Her bütçeye uygun bir şekilde Nusret’te yemek yiyebilirsiniz.

• Dana Carpaccio, roka, çıtır parmesan ve zeytinyağı eşliğinde gram: TL
  • Dana Füme roka, parmesan ve sızma zeytinyağı: 1 porsiyon TL
  • Füme Rib Eye, roka, parmesan ve sızma zeytinyağı, kiraz domates: TL
  • Steak Tartar, deniz tuzu, dijon hardal, kapari, konyak ve sızma zeytinyağı: TL
  • Karides ızgara, limon ve portakal kabuğu eşliğinde, zeytinyağı, sarımsak, maydanoz: TL
  • Nusr-et special sushi (3pcs): TL
  • Dana kaburga özel sos ve çıtır ekmek eşliğinde servis ediliyor. gramlık bir porsiyon: TL
  • Dana antrikot fırın patates ve mantarlı ıspanak ile servis edilir. Bir porsiyon gramdır: TL
  • Dana şaşlık özel olarak hazırlanan Trakya sosu ve soğanı ile tabaklarda yerini alıyor. Serviste patates kızartması da vardır: TL
  • Dana sırtı en az 2 kişilik olarak sipariş edilebilir: TL
  • Nusret Spaghetti ince dilimlenmiş dana kontrfile, ev yapımı patates kızartması ve deniz tuzu ile sunuluyor: TL
  • Dallas steak, mantarlı ıspanak ve fırında patates: TL
  • Nusr-Et Kobe, patates kızartması: TL
  • New York Steak, fırında patates ve mantarlı ıspanak: TL
  • Tomahawk, fırın patates ve mantarlı ıspanak: TL
  • Hardal soslu Dallas steak, fırın patates ve mantarlı ıspanak: TL
  • Kuzu New York, mantarlı ıspanak ve fırında patates: TL
  • Kuzu kafes, ev yapımı patates kızartması: TL
  • Kuzu küşleme, ev yapımı patates kızartması: TL
  • Kuzu pirzola, ev yapımı patates kızartması: TL
  • Nusr-Et Burger, peynirli dana burger, dana füme, karamelize soğan, çedar peyniri, ev yapımı patates kızartması: TL
  • Lokum burger, özel dilimlenmiş dana bonfile parçaları, karamelize soğan, ev yapımı patates kızartması ve çedar peyniri eşliğinde: TL
  • Nusr-Et Köfte, ev yapımı patates kızartması eşliğinde: TL
  • Kalpli peynirli köfte, fontina peyniri, çedar peyniri, kaşar peyniri: TL

Nusret Etiler Telefon

Etiler Mah, Nispetiye Cad No 87 Beşiktaş – Etiler/İstanbul konumunda yer alan Nusret Etiler telefon numarası 30 22 olarak belirlenmiştir. Gitmeden önce doluluk seviyesini öğrenmek ve rezervasyon yapmak için bu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Nusret Videoları

Youtube’a yüklenen bir çok video Nusret videoları bulunmaktadır. Bizlerde sizler için bu videoları araştırdık ve Nusret Videoları adı altında sizlere sunuyoruz. Aşağıdan izlemeye başlayabilirsiniz.

YouTube video
YouTube video

Bir içeriğimizin daha sonuna geldik. Umarız sizlere bu içeriğimiz Nusret İstanbul şubeleri, Nusret Etiler menü gibi konularda yardımcı olmuştur. Bir diğer içeriğimiz olan Peşinatsız Ayda TL Taksitle Araba adlı içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

funduszeue.info internet sitesini kullanarak bir çok farklı ve benzeri konuyu inceleyebilirsiniz.
\n

Ertuğrul Özkök, \"newsletter\" olarak paylaştığı yazılarında bugün, işletmeci Nusret Gökçe ile geçirdiği bir günü  ''Mikonos Fısıltıları '' başlıklı yazısında anlattı. Özkök, yazısında ''Tabii günün konusu onun New York Manhattan’daki dükkânını kapatmasıydı. Amerika’da ve İngiltere’de yeminli bir düşman medyası var. 'Eater' adlı site bu haberi 'New York’un en kötü restoranı kapandı' başlığı ile verdi. Tabii yarattığı hava da şuydu: 'Restoran o kadar kötüydü ki, kimse gitmedi ve kapandı.' Türk medyasında da bu başlık çok tekrarlandı. Olay hiç de öyle değilmiş. Nusret’in ağzından dinleyelim'' ifadelerini kullandı.

\n

Özkök'ün \"Mikonos Fısıltıları-1\" başlıklı yazısı şöyle:

\n

Geçen hafta Bodrum’dan çıkıp ada ada dolaşarak Atina’ya kadar gittim.

\n

Kendi çapımda bir Odiessaus hikâyesi oldu yani.

\n

Bende tam anlamıyla bir “Mesleki deformasyon” var ne okusam, ne görsem oradan mutlaka yazacak bir şey çıkarmak geliyor içimden.

\n

Abur cubur şeyler diyebilirsiniz ama, neticede hayat dediğimiz şey bir “Küçük güzel ve hüzünlü şeyler dükkânı” değil mi…

\n

Buyrun sizi biraz Ege’de gezdireyim.

\n

Leros’un 3 ünlü Türk yerlisi  bir yazar, bir tasarımcı, bir yapımcı 

\n

İlk durak tabii ki artık ikinci sayfiyemiz sayılan Leros Adası…

\n

Takis’in Değirmen restoranı Bodrum’un Gemibaşı kadar yakın bize.

\n

Adada üç ünlü Türk ev kiralamış.

\n

Bunu da yazar Mehmet Yılmaz vetasarımcıElifMısırlı’nın Instagram’da paylaştıkları harika fotoğraflardan öğrendim.

\n

TV dizi yapımcısı Mustafa Oğuz da orada ev kiralamış.

\n

Baktım bayağı adalı olmuşlar…

\n

Bizden önce yine ünlü bir yapımcı Ekrem Çatay ile yönetmen sinema yapımcı ve yönetmeni Ömer Vargı da oradaymış.

\n

Hepsi tam Lesbos sakini olmuşlar…

\n

Patmos’lu Jimi’nin oğlunun Bodrum’daki imam nikâhı

\n

Oradan Patmos…

\n

Mevsim henüz açılmamış.

\n

Tarih 20 Haziran ama neredeyse kış mevsimi…

\n

Tabii oraya gidip Jimi’yi görmemek olmaz.

\n

Türkiye’de önde gelen bütün iş insanları arkadaşı. Muhtar Kent, Cem Boyner, Çağlayan Çetin, Ali Karacan

\n

Tabii ki bütün adaların en tanınmış Türk siması Mustafa Taviloğlu…

\n

Orada da herkes onu Mudo olarak biliyor.

\n

Adada ve Türkiye’de ne olup bitiyor Jimi’denöğrenebilirsiniz.

\n

Bu arada oğlu Tunuslu bir kızla evlenmiş. İki dini nikâh yapıyorlarmış. İmam nikâhı için Türkiye’ye gelmişler.

\n

Ve Eda Taşpınar’ın ünlü plaj dansı adası Mikonos’a geliyoruz

\n

Ve tabi asıl haberlerin kaynağı Mikonos.

\n

Herkesten ve herşeyden önce Eda Taşpınar orada…

\n

Ona geleceğim ama önce Nusret…

\n

Arap ve Türk zenginlerinin çılgın paralar harcadığı şehir efsanelerinin sahnesi Nammos orada…

\n

Bildiğimiz kadarı ile dünyanın en pahalı “Beach’i” orası.

\n

Gelin şimdi önce Nusret’ten başlayalım.

\n

Nusret bir günde kaç kişiyle selfie çeker

\n

Her zamanki gibi fit. Her zamanki gibi adanın cazibe merkezi ve sinir bozucu şekilde başarılı ve ünlü.

\n

Mikonos’ta iki mekânı var. Biri şehrin en merkezi yerindeki burger dükkânı. Öteki şehirin en güzel manzarasının bulunduğu tepedeki Nusret restoranı.

\n

Bir günü beraber geçirdik. Vallahi kaç kişiyle fotoğraf çektirdi saymaya çalıştım ama ’ncı kişide durdum, devam edemedim.

\n

“Günde kaç kişiyle selfi çektiriyorsun” diye sordum, o da bilmiyor. Tahminim en az kişi.

\n

Instagram’da onunla ilgili kaç fotoğraf paylaşılıyor onu da aradım bulamadım.

\n

Günün konusu: “New York’un en kötü restoranı” mıydı?

\n

Tabii günün konusu onun New York Manhattan’daki dükkânını kapatmasıydı.

\n

Amerika’da ve İngiltere’de yeminli bir düşman medyası var.

\n

“Eater” adlı site bu haberi “New York’un en kötü restoranı kapandı” başlığı ile verdi.

\n

Tabii yarattığı hava da şuydu: “Restoran o kadar kötüydü ki, kimse gitmedi ve kapandı.”

\n

Türk medyasında da bu başlık çok tekrarlandı. Olay hiç de öyle değilmiş. Nusret’in ağzından dinleyelim:

\n

\n

Mekân sahibi binanın önündeki iskeleyi kaldırma sözü vermişti

\n

“Mekân New York’un güzel yerlerinden birindeydi ama çok şanssız başladık. Açılıştan bir hafta sonra Pandemi başladı. Bir ikinci şansızlık da şu oldu. Binada yenilenme çalışmaları vardı ve o nedenle ön tarafında bütün görüntüyü kapatan devasa bir iskele kurulmuştu. Mekân sahibi bize iki ay içinde iskelenin kaldırılacağı sözünü verdi. Ama tutamadı. O iskele yüzünden mekâna giriş çok zorlaştı. İskele iki yıl boyunca kaldırılmayınca biz de dükkânı taşımak zorunda kaldık. Şimdi Meat Packing bölgesine taşındık.”

\n

Şimdi hedefi etin merkezi Arjantin ve dev Çin pazarı

\n

Nusret’in dünyada 33 dükkânı olmuş. Bunların 20’si bildiğimiz Nusret, geri kalanı burger dükkânıymış.

\n

Şimdiki hedefi çok iddialı iki bölge. Biri Latin Amerika… Etin merkezi olan Arjantin ve Brezilya’da dükkân açmanın görüşmelerini yapıyorlarmış.

\n

İkinci bölge ise Uzak Doğu. Özellikle Çin…

\n

Yılın iki ayını Mikonos’ta geçiriyormuş.

\n

Şimdi yemek sonrası eğlence işine giriyor

\n

Önümüzdeki hafta, tepedeki Nusret’in terasına bir de yemek sonrası kulüp açıyor. Adı “Eating and Dancing…”

\n

Kim ne derse desin Nusret bugün bütün dünyada Türkiye’den çıkmış büyük başarı hikâyesi. Başarı kıskanılır.

\n

O nedenle kıskananı da çok, ayağını kaydırmak isteyeni de…

\n

Bu arada bugüne kadar tattığım en güzel steak tartarlardan birini o akşam orada yedim. Eti önümüzde keserek hazırladılar. Sonra yediğimiz et te olağanüstüydü. İstediğim “Medium” pişirmeyi de mükemmel yapmışlardı.

\n

Fırsattan istifade Cipriani’nin şarap bardaklarını şikâyet ettim

\n

Orada bir kere daha anladım ki, Türk şarapları Yunan şaraplarını fersah fersah geçmiş.

\n

Hazır şaraptan açılmışken İstanbul’da Hyatt Oteli’nin altında açılan Cipriani’nin ayaksız düz şarap bardaklarını şikayet ettim. Çünkü o bina Nusret’in.

\n

Cipriani ayaklı bardak vermeyi reddediyor. Sadece İtalya ve Fransa kırsal yörelerinde kullanılan altı düz bardakla şarap servisi yapıyor.

\n

Sadece kendim için konuşayım ben düz bardakla içtiğim şaraptan hiç zevk alamıyorum. Ama yapacak bir şey yok…Mekanın kuralı buymuş.

\n

Şarap bardağı konusunda Paşabahçe Nude’cuyum 

\n

Nusret Mikonos’taki restoranında dünyaca tanınmış Riedel bardakları kullanıyor.

\n

Dünyanın en tanrınmış şarap bardağı markasıdır.

\n

Bense bizim Paşabahçe’nin yarattığı marka olan “Nude’un” bağımlısıyım

\n

Onun inceliği, dizaynındaki zarafet içindeki şarabın da tadını etkiliyor dimağımda.

\n

Nitekim Michelin yıldızlı bir çok restoran Nude bardak kullanıyor artık.

\n

Buraya da o bardaklar yakışır diye geçti içimden.

\n

Mikonos dedikodularına yarın devam edeceğim. Ama şimdi bir ara verip size yükselen iki Yunan adasına götüreceğim.

\n

Yükselen iki ada: Paros ve anti Paros

\n

Odisseus davam ediyor. Mikonos’tan Paros ve Anti Paros adalarına geçiyoruz.

\n

Bu iki ada şu sıralar Yunanistan’ın yükselen iki adası.

\n

Mikonos’un şehir için dokusu tam olarak yok burada ama çok zarif ve estetik butikler var.

\n

Büyük Cruise’lar uğramıyor. Gelen insanlar sanki daha eğitimli bir kesim.

\n

Ada Mikonos’a göre daha kalabalıktı. Amerikalılar ve Fransızlar özellikle seviyormuş.

\n

Yanımda Mudo’nun kurucusu Mustafa Taviloğlu vardı. Bana göreTürkiye’de estetik gözü ve ayrıntıyı yakalama kabiliyeti en yüksek üç beş insandan biridir.

\n

Adada özellikle gençlerin üzerindeki giysiler için “Bu yılın yükselen modası işte bu” dedi. Slim fit bu adaya uğramamış.

\n

Açık renk, hafif bol pantolonlar, üzerinde bir ton koyu uzun kollu gömlek… Gömleklerin kolları sıvanmıyor, ama kol düğmeleri iliklenmeyip açık bırakılıyor. Başlarında ise hasır şapkalar.

\n

’lerdeki Cape Cod entelektüelleri gibi

\n

Entelektüel bir havaları funduszeue.info ’ler Cape Cod yazar ve sanatçılarını andırıyorlardı.

\n

Bugünlerde John Taylor Williams’ın “The Shores of Bohemia” adlı kitabını okuyorum. Cape Cod sahillerini, dönemin yazarları ve sanatçıların “Bohemya’sı” olarak anlatıyor. Truman Capote’den, TennesseWilliams’a kadar bir çok yazarla ilgili çok ilginç hikâyeler var.

\n

Herhalde oradan da biraz etkilendim , çok sevdim bu iki adayı.

\n

Son bir bilgi…

\n

Bazı Türkler buradan da ev almışlar.

\n

Adada tanıştığım İstanbullu Rum kadının inanılmaz türkçesi

\n

Bu arada adada Türkiye’den gitme harika bir İstanbul’lu Rum ile tanıştım. Adı Dimitra Eken.

\n

Altı yaşındayken Türkiye’den ayrılmışlar. Ancak her yazı kendi isteği ile Büyükada’daki halasının yanında geçirmiş.

\n

İnanılmaz bir İstanbul Türkçesi ile konuşuyor. Pozitiv enerji yüklü bir kadın.

\n

Paros’ta üç butiği var. Bu iki adanın adını bir kenara yazın.

\n

Dediğim gibi Ege’nin yükselen iki yeri burası. Yarın yine Mikonos’a dönüyorum.

\n

Çünkü asıl dedikodular orada…

\n

Bizden ayrılmayın.

\n

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası