konusan kopekler filmini izle / Konuşan köpek filmleri ve dizileri | En iyi ve yeni filmler

Konusan Kopekler Filmini Izle

konusan kopekler filmini izle

Movieclips Indie" width="" height="" src="funduszeue.info?feature=oembed" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

Must Love Dogs () &#; IMDB Puanı: 5,9

Must Love Dogs

Bir anaokulu öğretmeni hayat temposu, ilişki arayışı ve kariyer geleceğiyle ilgili bütün cevapları bir köpek ve sahibi sayesinde bulacaktır.

Dalmatians () &#; IMDB Puanı: 5,7

Dalmatians

Kötü kalpli bir kıyafet tasarımcısı, dalmaçyalı köpeği kaçırarak onlardan kürk mantolar yapmak istemektedir. Bu planını başarabilecek mi yoksa diğer insanların da yardımlarıyla köpekler Cruella DeVil&#;i (Glenn Close) durdurabilecek mi?

Beethoven () &#; IMDB Puanı: 5,6

afacan köpek Beethoven

St. Bernard türündeki devasa köpek Beethoven, köpekleri kaçıran veterinere karşı kendini ve çok sevdiği ailesini korumalıdır.

Air Bud () &#; IMDB Puanı: 5,2

Air Bud

Babasının trajik ölümünden sonra basketbola devam etmek istemeyen 12 yaşındaki Josh, karşısına çıkan yetenekli köpekle beraber tekrardan basketbola dönecektir.

Cats & Dogs () &#; IMDB Puanı: 5,1

kediler ve köpekler

İnsanlardan gizli olarak devam etmekte olan kedi ve köpeklerin azılı düşmanlığı, gelişen teknolojiyle daha büyük bir hale gelecektir. Alec Baldwin ve Tobey Maguire&#;ın seslendirdiği film, ülkemizde Kediler ve Köpekler olarak vizyona girmiş ve kedilerin başı olarak Hülya Avşar&#;ın sesine yer vermiştir.

Scooby Doo () &#; IMDB Puanı: 5

Scooby Doo

Scooby ve arkadaşları Mystery Inc. ekibi olarak esrarengiz ve fantastik olayları araştırmak için bu sefer bir adaya gideceklerdir. Çizgi filmlerinden sonra ilk kez canlı bir şekilde sinema perdesine gelen Scooby-Doo&#;nun filmini Guardians of the Galaxy&#;den tanıdığımız James Gunn yazmıştır.

Kediler ve Köpekler

"Kediler ve Köpekler" filmine benzer 20 film var.
  • Garfield 2

Sevgili dostumuz, muhteşem kahraman, Garfield bu kez arkadaşı Odie ile birlikte geri dönüyor. Jon Arbuckle ile birlikte Londra sokaklarına düşüyor yolları çünkü Jon, bir hayalini gerçekleştirmenin peşinde sevgisili Liz Wilson’a evlenme teklif etmeye gidiyor. Elbette yanında obur ve tembel dostu Garfield de var. Bir takım

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Bolt

Bir Alman Çoban köpeği olan Bolt, o güne kadarki tüm yaşamını bir aksiyon TV şovu kahramanı olarak sürdürmüştür. Bolt, süper güçlere sahip olduğuna inanıyordur. Bir gün stüdyodan istemeden uzaklaşır ve aslında bir dişi kedi olan Mr. Mittens ve Rhino adındaki hamster ile karşılaşır. Bu üç arkadaşın yolculuğunda,

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Horton

Hollywood'un en sevimli aktörlerinden Jim Carrey'nin sesiyle hayat verdiği şahane fil Horton'un maceraları çizgi animasyon olarak beyazperde'de. Horton, bir toz zerresinden gelen yardım çığlığını işitince bu esrarengiz varlığın derdine derman olmak ister. Kimseyi görmemesine rağmen ona yardım etmeye karar verir. Görünce anlar

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Cesur Civciv

Civciv’in, gökten düşen bir meşe palamudunu, gökyüzü yere düşüyor zannedip her yana yayılan bir panik hali yaratmasının ardından epey zaman geçmiştir. Kendisi itibarını yeniden yaratmakta kararlıdır. Örneğin beyzbol takımına girerek, takımını başarıya taşıması ile epeyce yol kat eder. Ancak işler tam kendisine

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Tarzan

Küçücük bir çocuk, bir gemi kazası sonucu yapayalnız kalır. Ormanda goriller tarafından bulunan ve büyütülen bu çocuğun adı Tarzan'dır. Tarzan, goril ırkıyla beraber büyüdüğü için ormana mükemmel bir şekilde uyum sağlamıştır. Vahşi hayatın tüm zorluklarına adapte olmayı başarmıştır. Bir gün ormanda

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Aristokediler

Paris'in kalbinde, milyoner bir aile, tüm varlıklarını yüksek sosyete kedileri Duchess ve onun üç yavru kedisine bırakırlar. Ailenin açgözlü kahyasının, bu son derece varlıklı kedileri kaçırmasıyla eğlence dolu bir macera da başlar! Şimdi kedileri kötü adamlardan kurtarmak civarın sert kedisi Thomas O'Malley ve arkadaşlarına bağlıdır.

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Niko 2: Küçük Kardeş, Tatlı Bela

Noel günün gelmek üzeredir ve küçük ren geyiği Niko'nun ailesinin bir araya gelecek olmasından dolayı oldukça mutludur. Ancak bunun yerine annesi Oona, yeni partneri Lenni ve onun küçük oğlu Jonni ile birlikte çıkagelir. Niko tam bir hayalkırıklığına uğrar, artık tek dileği sinir bozucu Jonni'nin bir an önce ortadan

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Aslan Kral

Aslan Kral'da, vahşi Afrika’da henüz yeni doğan bir aslan doğaya egemen düzenin kökünden sarsılacağı bir döneme tanıklık etmek üzeredir. Doğanın kralı olan babasının tacının veliahtı olan Simba, kötülüklerle ve kötü hayvanlarla dolu ormanlarda günden güne daha fazla öğrenecek ve daha fazla büyüyecektir.

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Lady ile Sokak Köpeği

Lady, kendisiyle ilgilenen sahipleriyle beraber mutlu bir hayat süren dişi köpektir. Bir süre sonra sahipleri eve bir bebek getirdiklerinde, kendisini ikinci plana atılmış olarak hisseder. Artık evde sahiplerinin Lady’den önce ilgilenmeleri gereken bir varlık daha vardır. Evde yaşanan ve onun üzerine atılan tatsızlıklardan sonra

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Sammy&#;nin Maceraları 2

Sammy ve Ray, iki deniz kaplumbağası , çok uzun süredir arkadaştırlar. Yeni doğmuş olan Ricky ve Ella'ya ilk adımlarında eşlik ederek yol göstermektelerken , kaçak avcılar tarafından yakalanır ve kendilerini Dubai'de kocaman bir akvaryumun içinde bulurlar . Grubun şefi olan büyük patron deniz atı onları büyük kaçış

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Bebe Şehirde

Kendisini çobanköpeği sanan inatçı ve sevimli bir yavru domuzun, Babe`in maceraları. Babe, insan dostlarını kurtarmak için kendi çiftliğinden uzaktaki bir kente yaptığı yolculukta kibar ve sevgi dolu kalbiyle en korkunç kötülüklerin bile üstesinden nasıl gelebildiğini görecek ve kendisi de şaşıracaktır.

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Orman Çetesi

Gezgin Rakun RJ, Midwest’de bir ormana gelir. İnsanların yanında yaşamanın nasıl bir şey olduğunu merak etmektedir. Böylesi bir keşif için kış uykusundan uyanan orman halkını aracı eder. Bu sırada insanlardan ölümüne korkan bir grupla karşılaşır. Liderleri olan kaplumbağa Vern, özellikle erkek çocuklarından çok

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Alvin ve Sincaplar: Eğlence Adası

Alvin ve sevimli sincap arkadaşları geri dönüyor! Lüks bir Mavi Yolculuk gemisinde, ortalığı birbirine katarak seyahat ederken başlarını gene belaya sokan sincaplar kendilerini bu kez ıssız, tropik bir adada buluyorlar. Adanın dört bir yanında dişlerine göre yemek arayan sevimli yaratıklar, bir yandan eve itmenin yolunu bulmaya

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

•  Dalmaçyalı

Dalmaçyalı’nın yeni versiyonunda bu kez insanlar ve hayvanlar boy göstererek yepyeni bir macerayla sinemaseverlerin karşısına çıktılar. Filmde Londra ve çevresindeki evlerde yaşayan Dalmaçya cinsi köpeklerin çalınması olayları günden güne artmaktadır. Günün birinde piyango Pongo ve Perdy adlı Dalmaçya köpeklerinin

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Afacan Köpek Beethoven

Newton ailesi, mutlu olmak için her şeye sahiptir. Ancak onlara yine de bir eksiklik var gibi gelmektedir. Aileye katılan dört ayaklı yeni bir üye, bu eksikliği nihayet tamamlar. St. Bernard cinsi bu sevimli yavru köpeğe Beethoven adını verirler. George, Alice ve çocuklar Ryce ve Ted, Beethoven'ı çok severler ve onu beslemeye

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Sayı Kralı Buddy

Film basketbol oynamak gibi ilginç bir mahareti olan Budy adlı köpek ile 12 yaşındaki bir çocuğun sevgi bağını anlatıyor. 12 Yaşındaki Josh babasının ani ölümünden sonra ailesi ile birlikte sessiz sakin bir kasaba olan Fernfield’e taşınır. Kasabada yeni olan Josh’un hiç arkadaşı yoktur. Utangaç bir yapıda olduğu

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Arı Filmi

Animasyon harikası Arı Barry B. Benson üniversiteden mezun olduğunda hayatı boyunca yalnızca tek bir işinin olacağını görür ve bu durum karşısında şiddetli bir hayal kırıklığına uğrar. Bal getirmekten sorumlu olan ve petekten dışarı çıkarak çiçeklerin döllenmesini sağlayan ve ancak bu yolla dış dünyayı

FRAGMANI İZLE

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Çizmeli Kedi

Charles Perrault’nun dünyaca ünlü Çizmeli Kedi masalından yapılan serbest bir uyarlama olan bu yapımın bildik konusunda bir değirmencinin küçük oğluna, sihirli çizmeler giyen ve konuşan, tuhaf bir kedinin miras kalması anlatılıyor. Bu hınzır ancak sevimli kedicik, alavere, dalavere ve mizah yoluyla değirmencinin küçük

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Hercule ve Sherlock

En ünlü mafya babalarından biri olan Antoine Santoni, piyasaya sürdüğü sahte paralarla büyük bir servete sahip olmaktadır. Ancak uzun zamandır hiçbir tehlikeyle karşı karşıya kalmadan yürüttüğü bu illegal iş, rıhtımda meydana gelen bir sakarlık yüzünden açığa çıkar. Antonine uyuşturucu kaçakçılığı suçuyla

Puanım :

İzlemek İstiyorum

• Küçük Deniz Kızı

Her deniz kızının hayali, yakışıklı bir prens ile evlenmek ve normal bir insan gibi hayat sürmektir. Şüphesiz ki sevimli Ariel de, bir gün rüyalarında gördüğü prensle tanışmanın hayallerini kuran bir deniz kızı olarak mavi denizlerin serin sularında kulaç atmaktadır. Ancak Ariel, düşlerini gerçeğe dönüştürmek

Puanım :

İzlemek İstiyorum

Vizyondaki En İyi Filmler

Flash
Haile: Bir Aile Kâbusu
Vizyondaki En İyi Filmler

En Çok Beklenen Filmler

• Oppenheimer
  • Barbie
  • Kraven The Hunter
  • Sisu
  • Meg 2: Çukur
  • Five Nights At Freddy&#;s
  • Mucize Uğur Böceği ve Kara Kedi
  • Ölümcül Çarpışma
  • Cehennem Melekleri 4
  • Genç Deniz Canavarı Ruby
Tüm beklenen filmler
FOX Searchlight" width="" height="" src="funduszeue.info?feature=oembed" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen>

3- Best in Show () &#; IMDB Puanı: 7,5

Best in Show

Amerika&#;da düzenlenen ulusal bir köpek şovunda köpeklerini ve hünerlerini sergileyecek olan renkli kişilikleri ele alan sahte bir belgeseldir.

4- Wallace & Groomit: The Curse of the Were-Rabbit () &#; IMDB Puanı: 7,5

Wallace & Groomit: The Curse of the Were-Rabbit

Kısa animasyon filmlerinden bildiğimiz ve sevdiğimiz Wallace ve sadık köpeği Groomit bu sefer bir köyde kaos yaratan bir canavarın peşine düşüyorlar. Vizyona çıktığı sene En İyi Animasyon Filmi olarak Oscar ödülünü de almıştır.

5- Red Dog () &#; IMDB Puanı: 7,4

red dog

Kaybettiği sahibini bulma arayışındayken dahil olduğu bütün toplulukları birleştiren Red Dog&#;un Avustralya&#;daki gerçek hikayesidir.

6- The Fox and the Hound () &#; IMDB Puanı: 7,3

The Fox and the Hound

İki çocukluk arkadaşı olan tilki ve av köpeği, insanların ve ormandaki hayvanların davranışları yüzünden birbirlerinden uzaklaşıp azılı düşman haline gelirler.

7- Eight Below () &#; IMDB Puanı: 7,3

Eight Below

Antartika&#;yı keşfe çıkan sporcular, zor iklim koşullarına karşı köpekleriyle beraber bu kıtadan kurtulmaya çalışacaktır. &#;de Japonya&#;dan gelen keşifçilerin gerçek hikayeleri sinema perdesine uyarlanmıştır.

8- Lady and the Tramp () &#; IMDB Puanı: 7,3

Lady and the Tramp

Zengin ve kendini beğenmiş dişi köpek, karşısına çıkan serseri sokak köpeğiyle asla unutamayacağı bir gün yaşayacaktır. Walt Disney stüdyolarının köpekler üzerinde yoğunlaşan ilk animasyon filmidir.