bilge bilgin ağıralioğlu / Yavuz Ağıralioğlu Haberleri - Son Dakika Yeni Yavuz Ağıralioğlu Gelişmeleri

Bilge Bilgin Ağıralioğlu

bilge bilgin ağıralioğlu

Yavuz Ağıralioğlu'nun eşi hangi partide grup başkanvekili olmak istiyor?

İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu ile eşi Bilge Bilgin Ağıralioğlu özel hayatlarına ilişkin samimi açıklamalarda bulundu. 

Hürriyet gazetesinden Gamze Kolcu'nun haberine göre Yavuz Ağıralioğlu'nun eşi Bilge Bilgin Ağıralioğlu, "Sizi de ilerleyen yıllarda siyasette görür müyüz?" sorusuna esprili bir dille yanıt vererek Yavuz Ağıralioğlu ile kavga edebilmek için MHP'de Grup Başkanvekili olmak istediğini söyledi.

Bilge Bilgin Ağıralioğlu, verdiği yanıtta, "Öğretmenlik yaptığım sürece siyaset koşturmacam yok. Siyaset yapmam için Yavuz’dan farklı bir partide olmam gerekiyor. Benim amacım başka. Yeter ki didişelim Yavuz ile. Mesela, MHP'nin grup başkanvekili olabilirim (Gülüyor). Tek derdim Yavuz ile kavga edebilmek. Yıllardır bir kez kavga edemedim" ifadelerini kullandı.

"BENİMLE KAVGA EDEBİLMEK İÇİN MHP DİYOR"

Yavuz Ağıralioğlu ise açıklama olarak "Benimle didişebilmek için MHP diyor. Grup başkanvekili olmak istiyorum diyor. Meclis'te onlara cevap veriyorum ya bazen, kıskanıyor. Yıllardır içinde kaldı çatışmak hanımefendinin. Başaramaz, benim kabiliyetim didişmemek. Ben hemen unuturum yaşananları, Bilge 20 sene öncesini hatırlar. Cevap vermememe sinirlenir bazen" dedi.

Enver Aysever'den Ahmet Hakan'a kavgada bile söylenmeyecek sözler!Enver Aysever'den Ahmet Hakan'a kavgada bile söylenmeyecek sözler!

"Geçinemiyoruz" diyen sanatçılara Okan Bayülgen'den çok sert sözler

Anket sonuçları AKP'li ismi kızdırdı: Nerede bu oylar?Anket sonuçları AKP'li ismi kızdırdı: Nerede bu oylar?

İşte Erdoğan'ın masasındaki plan: Yeni partilere transferi engellemek için 2 formül bulunduİşte Erdoğan'ın masasındaki plan: Yeni partilere transferi engellemek için 2 formül bulundu

Son Dakika Yavuz Ağıralioğlu Haberleri

• Haz Eski İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Partiye Dönüş Şartı Olarak Meral Akşener'in Görevini Bırakmasını İstediEski İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Partiye Dönüş Şartı Olarak Meral Akşener'in Görevini Bırakmasını İstedi

İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Parti'ye dönüş şartı olarak Genel Başkan Meral Akşener'in görevini bırakmasını açıkladı. Ayrıca yeni parti sinyali veren Ağıralioğlu, milliyetçilik anlayışı ve Kürt meselesi hakkında da görüşlerini paylaştı.

• Haz İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu: Kılıçdaroğlu ve Akşener istifa etmeliİYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu: Kılıçdaroğlu ve Akşener istifa etmeli

Dönem Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Kemal Kılıçdaroğlu ve Meral Akşener'in Millet İttifakı'ndan istifa etmesi gerektiğini söyledi. Ağıralioğlu, seçimlerden mağlubiyetle ayrılan ittifakta genel başkanların kalması gerektiğini belirtti.

• Haz İYİ Parti'den ayrılan Yavuz Ağıralioğlu, canlı yayında gerekirse parti kuracaklarını açıkladıİYİ Parti'den ayrılan Yavuz Ağıralioğlu, canlı yayında gerekirse parti kuracaklarını açıkladı

İYİ Parti'den istifa eden Dönem İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, siyasal iklimi canlandırmak için gerekirse parti kuracaklarını söyledi. Ağıralioğlu, yeni nesil tertemiz bir siyasal dil alanı olduğunu belirterek, en iyi iş yapanların bir araya gelerek memlekette işlerin daha iyiye gideceği bir siyasal iklimi canlandırmaya çalışacaklarını ifade etti. Ayrıca, muhalefetin savrulduğunu düşündüğünü de sözlerine ekledi.

• May 86 yaşındaki Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı86 yaşındaki Nuri Sesigüzel son yolculuğuna uğurlandı

İstanbul'da 86 yaşında hayatını kaybeden usta sanatçı Nuri Sesigüzel, Teşvikiye Camii'nde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı. Törene sanat ve siyaset dünyasından birçok kişi katıldı.

• May İYİ Parti'den ayrılan Ağıralioğlu, ikinci turda rengini belli etti: Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğimİYİ Parti'den ayrılan Ağıralioğlu, ikinci turda rengini belli etti: Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğim

Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkıp İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, katıldığı canlı yayında dikkat çeken ifadeler kullandı. Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini söyleyen Ağıralioğlu, sunucunun "Böylece kime oy vereceğinizi de açıklamış oluyorsunuz?" sözlerine "Lafın tamı deliye söylenir. Ben yarım söyledim. Tamını milletimiz bilir" şeklinde yanıt verdi. Ağıralioğlu manidar yanıtıyla, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a oy vereceğini belli etmiş oldu.

• May Yavuz Ağıralioğlu: 'Ne dediniz de haklı çıktınız?' sorusuna yanıt verdiYavuz Ağıralioğlu: 'Ne dediniz de haklı çıktınız?' sorusuna yanıt verdi

Dönem İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, CNN Türk canlı yayınında Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın sorularını yanıtladı. Partisinden istifa süreci ile 14 Mayıs'ta gerçekleştirilen seçim tablosu hakkında ne düşündüğü sorulan Ağıralioğlu, süreçle ilgili bir takım itirazları olduğunu, istifaya kadar giden süreç içerisinde hassasiyetlerini kamuoyuyla paylaştığını anlattı.

• May Yavuz Ağıralioğlu'nun sözlerine sosyal medyadan tepki yağdı!Yavuz Ağıralioğlu'nun sözlerine sosyal medyadan tepki yağdı!

Seçim öncesi İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu'nun 2. tur seçimlerine dönük yaptığı "Dokuz kere yenilmiş birinin onuncu maçına kimse gitmez. Kılıçdaroğlu ikinci turda kazanamaz" yorumu tepkilere neden oldu. Sosyal medyada birçok kullanıcı Ağıralioğlu'na yönelik "Yazıklar olsun", "Şimdi de AK Parti'ye mi göz kırpıyorsun" şeklinde tweetler attı.

• May Yavuz Ağıralioğlu'ndan 6'lı Masa'yı kızdıracak yorum: Kılıçdaroğlu kazanamazYavuz Ağıralioğlu'ndan 6'lı Masa'yı kızdıracak yorum: Kılıçdaroğlu kazanamaz

Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkıp seçim öncesi İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, 2. tur seçimlerine yönelik konuştu. Kılıçdaroğlu'nu eleştiren Ağıralioğlu, "Dokuz kere yenilmiş birinin onuncu maçına kimse gitmez. Kılıçdaroğlu ikinci turda kazanamaz" ifadelerine yer verdi.

• May Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkarak İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu: Terör örgütlerine mesafesizliğin sebep olduğu seçim sonucuKılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkarak İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu: Terör örgütlerine mesafesizliğin sebep olduğu seçim sonucu

Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığına itiraz ederek İYİ Parti'deki görevini bırakan Yavuz Ağıralioğlu, seçimlerin ikinci tura kalmasına ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Ağıralioğlu, "Biz, tenkitlerimizi ve itirazlarımızı kamuoyuyla paylaşmıştık. Bu şerhlerimizin haklı çıktığı; terör örgütlerine mesafesizliğin, dayatma ve baskıların Türk Milleti nezdinde güvensizliğe, tepkiye sebep olduğu bir seçim sonucu ortaya çıkmıştır." ifadelerini kullandı.

• May İYİ Parti'den ayrılan Yavuz Ağıralioğlu, Kılıçdaroğlu seçilirse parti kuracağını açıkladıİYİ Parti'den ayrılan Yavuz Ağıralioğlu, Kılıçdaroğlu seçilirse parti kuracağını açıkladı

İYİ Parti'den olaylı bir şekilde istifa eden ve uzun süredir sessizliğe gömülen Yavuz Ağıralioğlu, seçime günler kala çok konuşulacak bir çıkışa imza attı. Terör örgütü PKK'nın sözde yöneticilerinin Kemal Kılıçdaroğlu'na destek açıklamaları üzerinden İYİ Parti'ye yüklenen Ağıralioğlu, "Kemal Bey kazanırsa, bu kazancın siyaset kulvarını sıkıştıracağını düşünüyorum. O yüzden bir sonraki seçim, erkene alınmak zorunda kalacaktır. Kemal Bey kazanırsa hemen parti kurmak zorunda kalabilirim" dedi.

• Nis İYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, Erbakan'ın danışmanlığını yapan Davut Güloğlu'yla iftar açtıİYİ Parti'den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, Erbakan'ın danışmanlığını yapan Davut Güloğlu'yla iftar açtı

Millet İttifakı'nın aday olarak Kemal Kılıçdaroğlu'nu kabul etmemesi ve HDP'ye yönelik tepkileri sonrası İYİ Parti'den istifasını açıklayan Yavuz Ağıralioğlu, Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Danışmanı Davut Güloğlu'yla buluşarak iftar açtı. Yemeğe ait bir fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaşan Ağıralioğlu, "Kendisine gösterdiği bu vatansever ve dik duruşu için tekrar teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.

• Nis MHP lideri Bahçeli, Yavuz Ağıralioğlu'na methiyeler düzdü: Mertçe tepkisini dile getirdiMHP lideri Bahçeli, Yavuz Ağıralioğlu'na methiyeler düzdü: Mertçe tepkisini dile getirdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Yavuz Ağıralioğlu'nun İYİ Parti'den istifası hakkında, "Bir tek İYİ Partili bir milletvekili vicdanının sesine kulak verip cesaret gösterdi, mertçe tepkisini dile getirdi ve partisinden istifa etti" ifadelerini kullandı.

• Mar Kulisler bu iddiayla çalkalanıyor: İşte İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu'nun gerçek planıKulisler bu iddiayla çalkalanıyor: İşte İYİ Parti'den istifa eden Ağıralioğlu'nun gerçek planı

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olan Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini duyuran Yavuz Ağıralioğlu geçtiğimiz günlerde İYİ Parti'den istifa etti. Kamera karşısına geçerek dikkat çeken açıklamalarda bulunan Ağıralioğlu ile ilgili bir iddia ise Ankara kulislerinde sıkça konuşulmaya başlandı. İktidarın seçimi kaybetmesi halinde Mustafa Destici'nin Büyük Birlik Partisi'nin başında kalamayacağını düşünen Ağıralioğlu'nun bu koltuğa oturmayı planladığı ileri sürüldü.

• Mar İstifanın ardındaki perde aralandı! Ağıralioğlu, genel başkan yardımcılığı talebi reddedilince istifa etmişİstifanın ardındaki perde aralandı! Ağıralioğlu, genel başkan yardımcılığı talebi reddedilince istifa etmiş

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olarak açıklanan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini dile getiren İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, dün akşam partisinden istifa etti. Ağıralioğlu'nun süreçte yaptığı açıklamalar kamuoyunda gündem yaratırken, İYİ Partili ismin istifasının perde arkası da netlik kazandı. Ağıralioğlu'nun Meral Akşener'den genel başkan yardımcılığı talep ettiği, kabul edilmemesinin ardından kameraların önüne çıkarak istifa açıklamasında bulunduğu ileri sürüldü.

• Mar İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Partiden istifa etti Açıklamasıİstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, İYİ Partiden istifa etti Açıklaması

İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "İYİ Parti ile olan siyasi beraberliğimi nihayete erdiriyorum.

• Mar İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu şu sözlerle partisinden istifa ettiğini açıkladıİYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu şu sözlerle partisinden istifa ettiğini açıkladı

İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu şu sözlerle partisinden istifa ettiğini açıkladı Ağıralioğlu: " Kuralsız, ahlaksız, ilkesiz, ölçüsüz kazanmaktansa; mertlikle kaybetmeyi yeğleyen siyasi dili önceledim.

• Mar Yavuz Ağıralioğlu: 'İyi Parti ile Olan Siyasi Beraberliğimden İstifa Ederek, Ayrılıyorum'Yavuz Ağıralioğlu: "İyi Parti ile Olan Siyasi Beraberliğimden İstifa Ederek, Ayrılıyorum"

İYİ Parti’den istifa ettiğini açıklayan İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, TBMM’de yaptığı açıklamada; “İYİ Parti ile olan siyasi beraberliğimden istifa ederek ayrılıyorum, hüzünle ayrılıyorum, gerçekten üzüntüyle ayrılıyorum” dedi.

• Mar Ağıralioğlu, istifasının ardından suskunluğunu bozdu: Partime yük olmaya başlamıştımAğıralioğlu, istifasının ardından suskunluğunu bozdu: Partime yük olmaya başlamıştım

Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı olarak ilan edilen Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini dile getiren Yavuz Ağıralioğlu, dün akşam İYİ Parti'den istifa etti. Bugün basın toplantısı düzenleyen İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Partime yük olmaya başlamıştım" ifadelerini kullandı.

• Mar İstifası olay yarattı! İYİ Partililerden peş peşe Yavuz Ağıralioğlu paylaşımıİstifası olay yarattı! İYİ Partililerden peş peşe Yavuz Ağıralioğlu paylaşımı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına her fırsatta karşı çıktığını belirten ve ona oy vermeyeceğini duyuran İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu partisinden istifa etti. Ağıralioğlu'nun istifasını önceden televizyon aracılığı ile açıklaması üzerine İYİ Parti lideri Akşener, bugün için oluşturulan randevu kararını bozdu. Parti içerisinden bazı isimler de Ağıralioğlu'na peş peşe ses yükseltti.

• Mar İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini açıkladıİYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini açıkladı

Son dönemlerde yaptığı çıkışlarla gündeme gelen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu'na oy vermeyeceğini belirtti.

• Mar Selahattin Demirtaş isim vermeden 'provokatör' diyerek yüklendi! Herkes aynı kişiyi tahmin ettiSelahattin Demirtaş isim vermeden "provokatör" diyerek yüklendi! Herkes aynı kişiyi tahmin etti

Cezaevinde tutulan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, "AK Parti'nin muhalefet partilerine sızdırdığı ajan provokatörler de bu seçimle ifşa olacaklar." şeklinde bir paylaşım gerçekleştirdi. Demirtaş isim vermeden eleştirilerini sıralarken, sosyal medya kullanıcıları bahsedilen kişinin, Altılı Masa'daki aday belirleme süreciyle ilgili sert sözler söyleyen İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu olduğuna dair yorumlarda bulundu.

• Mar İYİ Partili Ağıralioğlu: Milletvekili adaylık müracaatında bulunmadım, iradem nettirİYİ Partili Ağıralioğlu: Milletvekili adaylık müracaatında bulunmadım, iradem nettir

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Malum ve haklı itirazlarım sebebiyle, partimize 28'inci dönem milletvekili adaylık müracaatında bulunmadım. İrademi beyan ettim. İradem nettir ve zamanla anlaşılacaktır" dedi.

• Mar Millet İttifakı'ndan İYİ Partili Ağıralioğlu'na ilk yorum! DP lideri Uysal: İktidarın istediği bu tür sözlerMillet İttifakı'ndan İYİ Partili Ağıralioğlu'na ilk yorum! DP lideri Uysal: İktidarın istediği bu tür sözler

TBMM'de düzenlediği basın toplantısında hem Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili hem de HDP'ye yönelik sert sözler söyleyen İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'na Altılı Masa'dan ilk yanıt geldi. Ağıralioğlu'nu hedef alan Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, "Sözlerin kimin ağzına sakız olduğuna dikkat etmek lazım. İktidarın istediği bu tür sözlerdir" ifadelerini kullandı.

• Mar Sarsıcı iddia: Yavuz Ağıralioğlu, Büyük Birlik Partisi başkanı mı olmak istiyor?Sarsıcı iddia: Yavuz Ağıralioğlu, Büyük Birlik Partisi başkanı mı olmak istiyor?

TBMM'de düzenlediği basın toplantısında hem Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili hem de HDP'ye yönelik sert açıklamalarda yapan İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'nun Büyük Birlik Partisi'ne genel başkan olmak istediği iddia edildi.

• Mar İYİ Partili Ağıralioğlu: Bize pusu kurulmasından rahatsızız (2)İYİ Partili Ağıralioğlu: Bize pusu kurulmasından rahatsızız (2)

'ADAYLIK BAŞVURUSU YAPMADIM'Yavuz Ağıralioğlu TBMM'de düzenlediği basın toplantısının ardından soruları yanıtladı.

• Mar Yavuz Ağıralioğlu: İyi Parti'nin Emekleri Ziyan Edildi. İyi Parti'den Kimse Özür DilemediYavuz Ağıralioğlu: İyi Parti'nin Emekleri Ziyan Edildi. İyi Parti'den Kimse Özür Dilemedi

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, “Ben terörün gölgesinin düştüğü yerde, devletin makamlarının örselenmesine razı değilim. Partimiz istiskal edildi. İYİ Parti’nin emekleri ziyan edildi. İYİ Parti’den kimse özür dilemedi” dedi.

• Mar İYİ Parti'li Ağıralioğlu, altılı masanın aday belirleme sürecini değerlendirdi: (1)İYİ Parti'li Ağıralioğlu, altılı masanın aday belirleme sürecini değerlendirdi: (1)

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Kurucusu olduğumuz masada bize pusu kurulmasından rahatsızız." dedi.

• Mar İYİ Partili Ağıralioğlu sert konuştu: Kemal Bey'in adaylığını dayatmasına itiraz ediyorumİYİ Partili Ağıralioğlu sert konuştu: Kemal Bey'in adaylığını dayatmasına itiraz ediyorum

TBMM'de basın toplantısı düzenleyen İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Millet İttifakı'nda adaylık sürecinde yaşananlarla ilgili çok sert açıklamalarda bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adaylığına itiraz eden Ağıralioğlu, "Kurucusu olduğumuz masada bize pusu kurulmasından rahatsızız. Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığından rahatsız değiliz. Ama dayatılan adaya karşıyız" ifadelerini kullandı.

• Oca İYİ Parti'li Ağıralioğlu: Her şartta memleket idaresini almaya çalışacağızİYİ Parti'li Ağıralioğlu: Her şartta memleket idaresini almaya çalışacağız

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Her seçimde, her şartta memleket idaresini almaya gayret edeceğiz" dedi.

• Ara Kılıçdaroğlu'nun sözlerine İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan yanıt: Halkta karşılık görmüş iki isimle ilgili konuşmak neden içişlerine karışmak olsun?Kılıçdaroğlu'nun sözlerine İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan yanıt: Halkta karşılık görmüş iki isimle ilgili konuşmak neden içişlerine karışmak olsun?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, üstü kapalı şekilde İYİ Parti'ye gönderme yaparak, "Bir parti başka bir partinin içişlerine karışmamalı" sözlerini sarf etmesine İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'ndan yanıt geldi. Ağıralioğlu, "Milletin iradesine yönelik fikirleri içişlerine karışmak olarak nitelememek lazım. Biz ne başka bir partinin içişlerine karışırız ne de bizle alakası olmayan konularla ilgili fikir yürütürüz" dedi.

• Ara İsmailağa Cemaati'nde 6 yaşındaki çocuğun imam nikahıyla evlendirilip cinsel istismara maruz bırakılmasına tepki yağıyorİsmailağa Cemaati'nde 6 yaşındaki çocuğun imam nikahıyla evlendirilip cinsel istismara maruz bırakılmasına tepki yağıyor

Hiranur Vakfı'nın kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel'in kızı H.K.G., babasının kendisini 6 yaşındayken imam nikâhıyla evlendirdiğini ve çocukluğu boyunca cinsel istismara uğradığını öne sürerek mahkemeye başvurdu. H.K.G'nin çocuk yaşta gelinlikli fotoğrafları ortaya çıkarken, İYİ Partili Ağıralioğlu duruma, "Devletimiz, dinimize ve çocuklarımıza yapılan bu gibi alçaklıklara karşı yutkunmadan gereğini yapmalıdır" sözleriyle tepki gösterirdi Haluk Levent ise,"6 yaşında daha. Allah belanızı versin" dedi.

• Ara Yavuz Ağıralioğlu: 'Yakacak Tezekten ve Yiyecek Soğandan Başka Bir Şey Bırakmadınız'Yavuz Ağıralioğlu: "Yakacak Tezekten ve Yiyecek Soğandan Başka Bir Şey Bırakmadınız"

İYİ Parti’nin Artvin Hopa 3. Olağan İlçe Kongresi yapıldı. İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Yavuz Ağıralioğlu, kongrede “Siyasetçiler 'gerekirse soğan ekmek yeriz' diye milletlerine konuşuyorlarsa milletimiz şunu demeyi öğrenecek; 'demek ki bunlar soğandan başka bir şey bırakmadılar hiç'. Bunu milletimizin bilmesini sağlamalıyız. Soğan ekmek yeriz, tezek yakarız gerekirse böyle fedakârlık cümleleri kurarak güya fedakârlık adına millete çileli yollardan bahsedenlerin bir arka planı şudur: Yakacak tezekten başka bir şey bırakmadınız yiyecek soğandan başka bir şey kalmadı" diye konuştu.

• Ara Meral Akşener, CHP'den tepki gören Yavuz Ağıralioğlu'nu savundu: Engin Altay'ın konuşmasını yanlış buldumMeral Akşener, CHP'den tepki gören Yavuz Ağıralioğlu'nu savundu: Engin Altay'ın konuşmasını yanlış buldum

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile kriz çıkaran sözlerine ilişkin Ağıralioğlu'nun ifadelerinin kişisel görüşleri olduğunu söyleyerek, "Engin Altay'ın konuşmasını yanlış buldum" şeklinde konuştu.

• Kas İYİ Partili Ağıralioğlu: 'Vazifesini yapmayanların kulağını sadece millet çeker'İYİ Partili Ağıralioğlu: "Vazifesini yapmayanların kulağını sadece millet çeker"

- İYİ Partili Ağıralioğlu: "Vazifesini yapmayanların kulağını sadece millet çeker" İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Millet, kendisinin seslerinin duyulduğunu hissetmek zorundadır.

• Kas İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu 'Kulak çekme' tartışmalarına cevap verdi: Vazifesini yapmayanların kulağını sadece millet çekerİYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu "Kulak çekme" tartışmalarına cevap verdi: Vazifesini yapmayanların kulağını sadece millet çeker

CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, Yavuz Ağıralioğlu'nun Cumhurbaşkanlığı adaylığı için CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun adaylığı konusunda "Endişemiz var" söylemine "Kulağı çekilmeli" cevabını vermişti. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Millet, kendisinin seslerinin duyulduğunu hissetmek zorundadır. Demokrasilerde siyasetin vazifesini yapmayanların kulağını sadece millet çeker" ifadelerini kullandı.

• Kas Kılıçdaroğlu'nun adaylığı tartışmalarına İYİ Partiden son nokta: Vekilimizin açıklaması şahsi görüşüdürKılıçdaroğlu'nun adaylığı tartışmalarına İYİ Partiden son nokta: Vekilimizin açıklaması şahsi görüşüdür

İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu'nun, "Tayyip Bey karşısında Kılıçdaroğlu'nu görmek istiyor" şeklindeki sözleriyle başlayan ve CHP'li Engin Altay'ın, "Akşener kulağını çekmeli" diyerek katıldığı tartışmaya son noktayı koyan İYİ Parti Sözcüsü Kürşat Zorlu, "Fikir zenginliğini esas alan bir partiyiz. Vekilimizin açıklaması şahsi görüşüdür" ifadelerini kullandı.

• Kas CHP'li ismin sözlerine İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan tepki: Ceketimizi koysak da kazanırız kibri kaybettirirCHP'li ismin sözlerine İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan tepki: Ceketimizi koysak da kazanırız kibri kaybettirir

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda endişelerinin olduğunu söyleyen İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu ve CHP kanadı arasında kriz büyüyor. Ağıralioğlu, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay'ın, "Recep Tayyip Erdoğan karşısında herkesle seçim kazanılır. Kılıçdaroğlu ile döke saça kazanılır, bu kadar basit" sözlerine, "Siyasette, 'Kimi koyarsam kazanırım, ceketimizi koysak da kazanırız' kibri kaybettirir" ifadeleriyle tepki gösterdi.

• Kas CHP'den İYİ Partili Ağıralioğlu hakkında sert sözler: Kulağı çekilecekse evin reisi çeker, bunu bekliyoruzCHP'den İYİ Partili Ağıralioğlu hakkında sert sözler: Kulağı çekilecekse evin reisi çeker, bunu bekliyoruz

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda endişelerinin olduğunu söyleyen İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, ittifak partileri arasında krize neden oldu. İYİ Parti lideri Akşener'e çağrı yapan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, "Her evin çocuğunun kusuruyla ilgili kulağı çekilecekse evin reisi çeker. Bunu bekliyoruz" dedi.

• Kas Kılıçdaroğlu'nun adaylığından endişe duyan İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan eleştirilere tepki: Bu lafların onda birini devlet düşmanlarına söylemedilerKılıçdaroğlu'nun adaylığından endişe duyan İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan eleştirilere tepki: Bu lafların onda birini devlet düşmanlarına söylemediler

İYİ Parti Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu katıldığı bir programda, "Kılıçdaroğlu aday olursa kazanamaz endişesi duyuyoruz." sözlerini kullanması sonrası CHP kanadının tepkisini çekti. Gelen eleştirilere yanıt veren Ağıralioğlu, "Sadece kaybedebiliriz kaygısından dolayı bana söyledikleri lafların onda birini devlet millet düşmanlarına söyleyemediler. Söylesinler bakalım" ifadelerini kullandı.

• Kas İYİ Partili Ağıralioğlu'nun sözlerine CHP'li Altay'dan tepki: Kraldan çok kralcıİYİ Partili Ağıralioğlu'nun sözlerine CHP'li Altay'dan tepki: Kraldan çok kralcı

İYİ Partili Yavuz Ağıralioğlu, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun olası adaylığı hakkında "Aday olursa kazanamayacağına ilişkin endişemiz var' ifadelerini kullanmıştı. Ağıralioğlu'na sert bir cevap veren Altay, İYİ Partili ismi kraldan çok kralcılık yapmakla suçladı. Altay, "Sayın Ağıralioğlu'nun yaklaşımını ona benzettim. Ben şunu demezdim. Meral Akşener ile olur mu diye sorulsa bana ben olmaz demem" dedi.

• Kas Kılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkan İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan gündem olacak çıkışKılıçdaroğlu'nun adaylığına karşı çıkan İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan gündem olacak çıkış

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun olası cumhurbaşkanı adaylığıyla ilgili İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'ndan çok konuşulacak bir çıkış geldi. Kılıçdaroğlu'nun seçimi kazanacağı konusunda endişeleri olduğunu ifade eden Ağıralioğlu, "Bizim klasik sağ, refleks olarak camide namaza girdiği zaman safın soluna durmuyor. Bu refleksi görmezden gelemeyiz" ifadelerini kullandı.

• Eki İYİ Partili vekilden dikkat çeken cumhurbaşkanı adaylığı sözleri: Türk milletinin gönlünde yatan, Akşener'in aday olmasıdırİYİ Partili vekilden dikkat çeken cumhurbaşkanı adaylığı sözleri: Türk milletinin gönlünde yatan, Akşener'in aday olmasıdır

Muhalefetin cumhurbaşkanı adayının kim olacağı henüz netleşmemişken İYİ Parti'nin Aksaray Milletvekili Ayhan Erel'den dikkat çeken bir açıklama geldi. Gazetecilere konuşan Erel, "Yüce Türk milletinin gönlünde yatan Sayın Meral Akşener'in cumhurbaşkanı adayı olmasıdır. İYİ Parti olarak da gönlümüzde yatan bu" ifadelerini kullandı.

• Eyl İYİ Parti neden Sedat Peker'in iddiaları karşısında sessiz? Yavuz Ağıralioğlu canlı yayında açıkladıİYİ Parti neden Sedat Peker'in iddiaları karşısında sessiz? Yavuz Ağıralioğlu canlı yayında açıkladı

Katıldığı bir canlı yayında, "Muhalefet bir mafya liderinin iddialarının peşine düştü dedirtmemek için Sedat Peker konusunda pek fazla bir şey söylemiyoruz" diyen İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "İktidar olduğunuzda bu iddiaların peşine düşecek misiniz?" sorusuna, "Düşeceğiz. Biz adaletin Türkiye'de memleketin bir kuruşun hesabını soracağı bir sorumlulukla herkesin güvenebileceği bir liman haline getireceğiz" şeklinde yanıt verdi.

• Eyl CHP'li Gürsel Tekin'in 'HDP'ye bakanlık verebiliriz' sözlerine İYİ Parti'den sert tepki: Kime sordunuz?CHP'li Gürsel Tekin'in "HDP'ye bakanlık verebiliriz" sözlerine İYİ Parti'den sert tepki: Kime sordunuz?

CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin'in konuk olduğu bir canlı yayında "İktidar olursanız HDP'ye bakanlık verecek misiniz?" sorusuna yaptığı "Elbette HDP'ye bakanlık verilebilir" açıklamasına İYİ Parti'den tepki geldi. İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, "Kime sordunuz da kime neyi veriyorsunuz? Bu gibi açıklamalar doğru değil ve biz böyle bir şeye asla razı olmayız. PKK'ya terör örgütü diyemeyen ve terörle bağını kopartamayan HDP ile asla yol yürümeyiz" ifadelerini kullandı.

• Ağu Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ'dan İYİ Partili Ağıralioğlu'na sert tepkiZafer Partisi Genel Başkanı Özdağ'dan İYİ Partili Ağıralioğlu'na sert tepki

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu'nun açıklamalarına tepki gösterdi.

• Nis İYİ Partili Ağıralioğlu'ndan Erdoğan'a 'raket' göndermesi: Raket tutmayı bilenle maça varımİYİ Partili Ağıralioğlu'ndan Erdoğan'a 'raket' göndermesi: Raket tutmayı bilenle maça varım

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, tenis raketini tutuşuyla gündem olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a göndermede bulundu.

• Nis İYİ Partili Ağıralioğlu istifa beklentilerini boşa çıkardı: Görev değişikliği genel başkanların uhdesindedirİYİ Partili Ağıralioğlu istifa beklentilerini boşa çıkardı: Görev değişikliği genel başkanların uhdesindedir

Parti yönetiminde yapılan son değişiklikte listede yer almayan İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu konuyla ilgili açıklama yaptı. Ağıralioğlu, ''Görev değişikliği genel başkanların uhdesindedir. Verilince iyi, görev değişikliği olunca kötü mü?'' dedi.

• Oca İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu'ndan çıkış: Biz olmasak CHP ne kadar oy alabilir Cumhur İttifakı'ndan?İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu'ndan çıkış: Biz olmasak CHP ne kadar oy alabilir Cumhur İttifakı'ndan?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Bu ülkeye demokrasi gelecekse yolu Diyarbakır'dan geçer" sözlerine verdiği tepkiyle çok konuşulan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yavuz Ağıralioğlu'ndan yine gündem olacak bir çıkış geldi. Ağıralioğlu, "Biz olmasak mesela CHP ne kadar oy alabiliyor Cumhur İttifakı'ndan? 20 yıllık AK Parti galibiyet serisi bizimle bozuldu" dedi.

• Oca Millet İttifakı'nda 'Diyarbakır' çatlağı! Kılıçdaroğlu'na İYİ Parti'nin ağır topu Yavuz Ağıralioğlu'ndan yanıtMillet İttifakı'nda "Diyarbakır" çatlağı! Kılıçdaroğlu'na İYİ Parti'nin ağır topu Yavuz Ağıralioğlu'ndan yanıt

CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun "Demokrasinin yolu Diyarbakır'dan geçer' sözlerine İYİ Parti'nin ağır topları arasında yer alan Yavuz Ağıralioğlu'ndan yanıt geldi. Ağıralioğlu, "Demokrasi ve hukukun yegâne adresi Ankara'dır!" dedi.

• nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir