peugeot 206 teyp aux / Orjinal teyp için aux yardımı | PeugeoTTeaM || Yine Gündemdeyiz

Peugeot 206 Teyp Aux

peugeot 206 teyp aux

'ya aux in yaptırmak. İphone bağlamak için.

• Yarbay
    var, teyp i&#;in aux in girişi yaptırmak istiyorum. B&#;ylece telefonumun jack ile &#;ıkışından teybe giriş yapıp telefonumdan &#;aldığım par&#;aları dinleyebilecem.

Sizce m&#;mk&#;nm&#;, yapılırsa ka&#;a mal olur.

Hatta m&#;mk&#;nse izmirde nereler yapıyor.

• Binbaşı
    internetten araştır biraz, daha &#;nce nerde g&#;rd&#;m hatırlamıyorum ama b&#;t&#;n teyplere takılabiliyomuş. jakı taktığın zaman direkt aux oluyomus jakı cıkarınca radyo calmaya devam edıyomus. 60 70 tl cıvarıydı sanırım.
  • Yarbay
    araştırdım ancak sanırım sadece cd &#;alar olanlara oluyormuş. Senin dediğin daha da g&#;zel birşey direk takınca takıldıgını algılayıp aux oluyorsa muhtesem. Bi link verebilirsen &#;ok iyi olur.
  • Yüzbaşı
    bunun yerine kaset i&#;ine katılan aparatlardan 10tl gibi bir fiyata alabilirsin teybi s&#;k&#;p kablosunu ardadan ge&#;irdikten sonra tekrar yerine takarsan g&#;rsel olarakta g&#;zel durur hem maliyetinde &#;ok d&#;şer
  • quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

'ya aux in yaptırmak. İphone bağlamak için.

5TL'ye satılıyor.

Bencede hem ekonomik hem iyi se&#;im.. kulaklık &#;ıkışı olan Mp3 player vb t&#;m cihazlara tak.. Ben Psp kullanıyorum.. Psp kulaklık &#;ıkışına bundan taktım psp cama yapışan koruyucu ile navigasyon gibi duruyor, yol bilgisayarı sanıyorlar &#;oğu insan.. 'yada yakışıyor..
  • Yarbay

iphone'da sesi orta seviyelere alacaksın. Sesi sonluyorsan ondandır.

Aynen sesi sonuna kadar a&#;ma.. Psp de seni soına kadar a&#;tığımda boğuk ve titrek ses veriyordu.. Sesi normale al ve teypten sesi y&#;kselt..
    AYrıca bu cihazların orta metalleri &#;zerinde naylon yada şeffaf &#;ıkartma oluyor ilk aldığında.. Onu sıyırıp &#;ıkar..
  • Yüzbaşı
    Kaset &#;alar i&#;in en basit ve ucuz y&#;ntem kaset adapt&#;r&#;,uzun yıllar kullandım gayett funduszeue.info net olmamasının sebebi kristal ayarının tam olmamasıdıfunduszeue.info adapt&#;rlerinde genelde bu ayar var fakat teybin i&#;inde,&#;alar pozisyonda ayar yapılması funduszeue.info&#;r &#;zerinde yok ise kaset&#;alar i&#;indeki kriastalden ayar yapılması funduszeue.info adapt&#;r&#; ile kaset&#;alar i&#;indeki kristallerin tam birbirini karşılaması funduszeue.infonk kullanman i&#;in teybinde cd changer girişi olması lazım ve her ara&#; modeline uygun tipleri yok.
  • xcarlink sa&#;ma bir alet canavar gibi ses veren mp3 auz usb ve sd kart okuyan teypler tlden başlıyorken hele ki teyp eskiyince kafa ayarları bozuluyor bunun i&#;inde tamirciye g&#;r&#;t&#;p kaset adapt&#;r&#;nle birlikte &#;alışır hale ayar yapılması gerekiyor. bende durum daha vahim cd &#;alar olduğundan fm kullanmak durumunda kalıyorum onun sesi hepten berbat, radyodan bile k&#;t&#; sadece uzun yolda işe yarıyor. tabi bunda &#;akmak girişinin teypten uzak olması, zira &#;akmak ve teybin yakın olduğu ara&#;larda aynı adapt&#;r &#;ok net ses transferi yapabiliyor. fm transmitter denersen hemen hepsinde aux girişi mevcut direkt kulaklık b&#;l&#;m&#;ndn bağlayıp radyodan dinlersin ama peugeotlarda dediğim gibi pek iyi olmuyor.
  • Teğmen
    quote:

Aynen bundanmış dostum, &#;ok sağol sesi ortaya getirip denedim gayet g&#;zel &#;ıkıyor, tek sorun kasette tıkırtı sesi, onuda dişlilerin dişlerini s&#;kerek &#;&#;zecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cem

quote:

Aynen bundanmış dostum, &#;ok sağol sesi ortaya getirip denedim gayet g&#;zel &#;ıkıyor, tek sorun kasette tıkırtı sesi, onuda dişlilerin dişlerini s&#;kerek &#;&#;zecem.

Sen sagol..
  • yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

Peugeot Orjinal Teybine USB AUX Aparatı

SATIN ALMADAN ÖNCE LÜTFEN UYUMLULUK İÇİN ONAY ALINIZ.   -UYUMLULUK TABLOSU-    Arası Peugeot    Arası Peugeot    Arası Peugeot    Arası Peugeot    Arası Peugeot    Arası Peugeot    Arası Peugeot   Arası Peugeot Partner   Audio System Peugeot Orjinal Teybine Usb Aux Aparatı   Aracınızın orjinalliğini korurken, fabrikasyon soketlerde hiçbir değişiklik yapmadan sisteme ek olarak montajlanır.   Aracınızda bulunan orjinal teybinizi bozmadan usb sd ve aux çıkışı sağlamakla birlikte, mevcut cd çalarınızda nasıl müzik dinliyorsanız aynı şekilde kullanımaya devam edeceksiniz.   Ürünümüzde,   -Aracınızda ekranda cd akışını nasıl takip ediyor,yönetiyorsanız aynı şekilde kullanım için tasarlanmıştır.   -Aracınızda direksiyon kumandası var ise aynı şekilde kullanıma devam edilecektir.   -Teypteki bütün fonksiyonlar aktif olarak kullanılmaktadır.( ileri-geri şarkı atlama,ileri geri sardırma vb.)   -Cd kalitesinde müzik dinlemek bu üründe mümkün!   -Hiçbir soket kesmeden soket sokete bağlantı kurulmaktadır.   ( Montaj için ekibimizle iletişime geçip kendinizde yapabilirsiniz. )     Başlıca Özellikler   Marka   Audio   Uyumluluk   Peugeot teybine özel üretilmiştir uyumluluk için bize ulaşabilirsiniz. ( Resimdeki soket temsilidir,aracınıza uygun olan soket gönderilecektir.)   Can-Bus Uyumu   Aracınızın bilgi akışını sağlayan can-bus sistemine birebir uygundur.   USB Girişi   Flash bellek bağlantısı     AUX Girişi   3,5 mm Aux kablosu ile telefon kulaklık girişinden müzikleriniz aktarabilirsiniz.   Direksiyon Kumandası Uyumu   Orjinal direksiyon kumandanızdan tam fonksiyon kullanım sağlar.   Soket Uyumu   Araca özel kablo ekipmanı.   Yüksek kalite,pratik montaj   Araç kullanıcısının bile rahatlıkla yapabileceği şekilde tasarlanmıştır.   Ses Kalitesi   CD Kalitesinde müzik dinlemenin keyfini çıkarın.   Garanti   2 Yıl   Renk   Siyah     Bu ürün bana ne sağlar?   Herhangi bir değişiklik olmadan tak çalıştır kullanım.   Teybin arkasındaki cd changer çıkışından bağlantı kurulur ve FM transmitter tarzı ürünler gibi değildir, üstün seviye ses kalitesi sağlar.   Orjinal sisteme uyumlu çalışır araçtaki hiçbir özelliği bozmaz,artı özellik katar.     Montaj Aşamaları   Teybinizi sökün.   Kutudan çıkan soketi teybinizin arkasında boşta olan cd changer girişine takın.   Aparatın kablosunu kullanmak istediğiniz bölüme çekin.   Cihazı kablosuna bağlayın.   Montaj tamamlandı.     Teknik Özellikler   Giriş Voltajı: v DC   funduszeue.infoım Amperi: mA   Max Voltaj Çıkışı: 12v   Sinyal Gücü: 95 dB   Ses Frekansı: 24 bit khZ   Frekans Tepkisi: 20 hZ kHz   Distortion: %   Çalışma Sıcaklığı: 10CC   Modül Boyutu: 92 x 65 x mm   Modül Ağırlığı: 90 gr   Ambalaj Kutu Boyutu: x x 60 mm   Brüt Ağırlık: gr          

audiosystem,audio system,audio system digital music changer,audiosystem digital music changer,digital music changer audio system,usb-sd-aux-çevirici aparat,araca özel usb,orjinal teybe usb,audio system usb sd aux aparati,music changer,digital,music,changer,orjinal teyp usb aparatı,orjinal teybe usb girişi,aux aparati,aux girişi,orjinal teybe aux

Daha Fazla Açıklama

Orjinal teyp için aux yardımı

blackps' Alıntı:

anladığım kadarıyla bu soket teypin arkasında cd çalar girişine takılarak cihazın aux'u cd gibi algılamasını sağlıyor. aslında en pratik ve güzel yöntem ancak bunu istanbulda bulabilir miyim acaba ? birde diğer türlü yaptıran arkadaşlar ne kadar bir maliyetle yatırdılar acaba bilgi verirlerse sevinirim.

Genişletmek için tıkla

Aynen öyle oluyor. Takılan cihazı cd changer mış gibi kullanıyorsunuz. Cihazın distribütörü İstanbul'da zaten :)Ben alacağım zaman kendileriyle iletişime geçmiştim. Fakat yanlış hatırlamıyorsam cihaz için tl, montaj için de 30 tl istemişlerdi. Ben de bir tuning sitesinden sipariş vermiştim, tl ye. Montajını da kendim yaptım zaten çok kolaymış. Benim araç model x-design, ben de takar takmaz çalıştı. Servisten cd changer aktif etmekle falan uğraşmadım yani

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası