bana bırak akor / Zuhal Olcay - Beni Benimle Bırak Gitar Akoru

Bana Bırak Akor

bana bırak akor

Bilal Sonses ve Yıldız Tilbe Hasbelkader Kolay Akor: Hasbelkader akorları ve şarkı sözleri

yılının en sevilen şarkıları arasında yer alan Bilal Sonses ve Yıldız Tilbe Hasbelkader şarkısı, birçok müzik platformunda en çok dinlenen müzikler listelerinde yer alıyor. Bilal Sonses'in yaptığı çıkış yapan şarkılara bir yenisi daha eklendi ancak bu sefer Yıldız Tilbey'le birlikte çalıştılar. Bu şarkıyı dinlemenin de ötesine geçerek gitar ile çalarak şarkıyı söylemek isteyenler, Bilal Sonses ve Yıldız Tilbe Hasbelkader akor ve şarkı sözlerini araştırıyor. Aşağıda, Bilal Sonses ve Yıldız Tilbe Hasbelkader akorları orijinal ton ve kolay akorlar olarak iki farklı akor grubu ile yer almaktadır. İşte, Bilal Sonses ve Yıldız Tilbe Hasbelkader akorları…

BİLAL SONSES HASBELKADER AKOR ORİJİNAL TON

Am Her şeyi bana bırak, ya da oluruna su akar yolunu bulurmuş Bb Gm Bb Yok senden gayrısı da, gel ara sıra Gm Seven kalbim bak çoktan yorulmuş Am Kaşının karası ah, bana sınav yolumuz elbet son bulurmuş Bb Gm Bb Koklasam doyasıya, bak sonrasına Gm Tüm hayaller yar sana kurulmuş x2 Am Yazmaz kalem elimde yazmaz kalem Am Gönlüm yıkık ama yıkılmaz kalem Bb Gm Varsa bir şey bileyim, bırak beni gideyim Bb C Bb Bir gün karşılaşırız, hasbelkader Am Bekledim gelmese de, beni sevmese de acı çekermiş anladım her seven Bb Gm Bb Ellerim değmese de, adı her neyse ne Gm İçim rahat, kapandı mesele

HASBELKADER KOLAY AKORLAR

Em Her şeyi bana bırak, ya da oluruna su akar yolunu bulurmuş F Dm F Yok senden gayrısı da, gel ara sıra Dm Seven kalbim bak çoktan yorulmuş Em Kaşının karası ah, bana sınav yolumuz elbet son bulurmuş F Dm F Koklasam doyasıya, bak sonrasına Dm Tüm hayaller yar sana kurulmuş x2 Em Yazmaz kalem elimde yazmaz kalem Em Gönlüm yıkık ama yıkılmaz kalem F Dm Varsa bir şey bileyim, bırak beni gideyim F G F Bir gün karşılaşırız, hasbelkader Em Bekledim gelmese de, beni sevmese de acı çekermiş anladım her seven F Dm F Ellerim değmese de, adı her neyse ne Dm İçim rahat, kapandı mesele Zeynep Bastık Anıl Piyancı Bırakman Doğru mu 2 Akor ve Sözleri: Sevilen Parçanın Yeni Versiyonu Bırakman Doğru mu 2 Akorları
x2
F#m G
Bana bırak sevdayı giderken sadece
F#m G
Bana bırak acısını hallederim içimde

x2
Bm G A F#m
Ben senden önce de yaşıyordum, senden sonra da yaşarım
A G Em F#m
Hiç düşünme tüm dünyayla, tek başıma savaşırım
Bm G A F#m
Ben zaten hep savaşıyorum, senden sonra da savaşırım
A G Em F#m
Hiç düşünme hayatımla elbet bir gün uzlaşırım

x2
Bm F#m G A
Bana bırak söndürürüm içimdeki yangınını
Bm A G F#m
Bana bırak ben hallederim aşkımın acısını

Bu içerik müzik eğitimi amacı ile yayımlanmış olup hakları kendi sahiplerine aittir. Telif ihlali içerdiğini düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilgiler

• Söz:
  • Müzik:
  • Düzenleme:
  • Yapımcı Şirket:
  • Ekleyen: Üye
  • Katkıda bulunanlar:

Bu içerik için hata bildir

bana bırak akorları,

bana bırak akor

, chords, bana birak, elektro gitar akorları

Zuhal Olcay - Beni Benimle Bırak

AM DM AM E Am

Am G C Am
Gün olur da hani bir gün benden bıkarsan
F G E Am
Gün olur da hani bu evden çekip gidersen
Dm
Sanma ki senden
G
Senin uğruna verdiklerimden
C Am
Geriye bir şey isterim sen ayrılırken
F G
Sanma ki senin için yaptıklarımın
C E
Hesabı sorulacaktır senden

Dm G
Beni benimle bırak giderken

C Am
Başka bir şey istemem ayrılırken
F G
Bana bir tek beni bırak ne olur
E
Gerisi senin olsun.

Am G C Am
Bir başka alem seni benden alırsa
F G E Am
Bir başkasına oluR A aşık olursan
Dm
Sanma ki senden
G
Senin uğruna verdiklerimden
C Am
Geriye bir şey isterim sen ayrılırken
F G
Sanma ki senin için yaptıklarımın
C E
Hesabı sorulacaktır senden.

Nakarat

Düş Sokağı Sakinleri - Acıları Bana Bırak gitar akorları

Ekleyen: SeReNa8

Diğer Düş Sokağı Sakinleri parçalarıAcıları Bana Bırak Am G F E Açılır ellerim beni.. düşündüğün an Am G F E Dokunur gözlerin bana.. ağladığın an Am G Ateşlere düşer bedenim F E Aşktır aldatan F E G Altatıpta ayıran F E Gökten yere vurduran E F G Am Bırak acıları içime alayım ) Am G F E ) Saçlarınla okşa ruhuna dolayım ) E F G Am ) A Acıları bırak sevdana adayayım ) Am G F E ) Ölümüne okşa çiçeklerde kanayım ) x2 ) Am G F E Geceler bekler beni.. unuttuğun an Am G F E Göçeder şarkılar bana.. güldüğün an Am G Buzullar erir tenimde F E Aşktır aldatan F E G Aldatıpta ayıran F E Gökten yere vurduran Tekrar A

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası