arkadaş kalalım diyen kadın / arkadaş kalalım diyen kızın asıl amacı - instela

Arkadaş Kalalım Diyen Kadın

arkadaş kalalım diyen kadın

"Arkadaş kalmak" bu ikili bir potansiyel bir sevgili adayından ( daha doğrusu genelde erkek tarafından o zaten sevgili olarak algılanmaktadır) duymak erkekte kısa bir şok anından sonra alternatifli yollarla bezenmiş bir düşünce iklimi oluşfunduszeue.info iklimde erkek arkadaşlık fikrinin saçma ve gereksiz bir fikir olduğunu bilir,ancak kızıda bir anda kaybedip yalnız kalmak funduszeue.info dolayıda bu gereksiz arkadaşlık fikrini sahiplenmiş görünüfunduszeue.infoki tek amaç kızı sevgili olmaya ikna funduszeue.infoında tüm bunları kızlarda bilirler ama onlarda erkeklerin üstünü direk olarak çizmeye cesaret edemeyip bu da her ihtimale karşı elimin altında bulunsun diye kolleksiyonerci mantığıyla düşünmeleri yatıyor olsa gerek.

hadi ya bunu hakediyor musun? hem seninle öyle yada böyle konuşacaksam neden ayrı olayım ki??

"kalalım arkadaş" isteği kadar samimi olmayan ve gaza getirmeyen öneridir.

edit: fazladan bir tane "kadar" yazmışım, okumayı zorlaştırıyordu

peki diye cevap verilip bir daha arayıp sormamak, karşı taraf ararsa ya da mesaj atarsa ' he , evet, tamam, hmmm anladım, ok' gibi cevaplar verip bir an önce başından atmak.

-sen ne düşünüyorsun senin ile ilgili hissettiklerimden sonra
+ya aslında ben sana karşı bi şey hissetmiyorum ama arkadaş olarak da kalmak isterim
-nasıl yani?
+yani böyle arkadaş olarak takılabiliriz, bence bir sorun olmaz.
-vallaha böyle dedin ya, şimdi nur indi tepeden bana, bu saatten sonra dünya ahiret bacımsın.
+nasıl?
-lan bi yürü git, arkadaş olalım mış, oldu çok mu basit lan bu olalım deyince oluyorsun, hislerini bir kenara koyuyorsun, cins.

-arkadaş kalalım
+benim arkadaşım çok. nezaketin için sağol.

bir kere ver de arkadaşlığımız pekişsindir.

''istersen şansını daha fazla zorlama!'' cevabı alınabilecek durum.*

benimle sevişmeye devam edecen mi?

ben seninle arkadaş olmak için birlikte olmadım sevgili olmak için beraber oldum. ben sana arkadaş gözüyle bakamam.

-ya armutcan tamam ayrıldık ama arkadaş kalalım olur mu?
+iyi tamam kalalım!
-çok süpersin ya! iyi o zaman arkadaşın azgıncandan çok hoşlanıyorum ben bana ayarlasana onu!
+ne diyosun lan sen?
-e hani arkadaşımdın?!

- arkadaş kalalım
+ arkadaş arkadaşı sikmez ki
- !@^#%

(bkz: en yakın arkadaşla sevişmek) *
saf değilse mesajı alır ve arkadaş kalırsınız*

- arkadaş kalalım olur mu?
+ Hep arkadaştık zaten yahu! ne verdin, ne ellettin!

+arkadaş kalalım
-valla geç oldu zaten, annem yemeğe çağırdı
+onu demiyorum, arkadaş kalalım
-olur bişey sorcam
+sor tabi
-sen bu arkadaş kalalım muhabbetine sövmez miydin?
+* tabi o zaman seni tanıdığıma sevindim
-öküz! hayatta başarılar
+öldükten sonra n'olacak?
-bsg

''arkadaş arkadaşın pezevengidir'' sözüyle işaret edilen müessesenin riskini alacaksan 'kabul!', arkadaş kalabiliriz!

-evet sayın dinleyiciler arkadaş kalalım isteğine maruz kalan acılı vatandaş için çaldığımız istek şarkısı cengiz kurtoğlu'ndan senin dostluğunu kabul edemem.

asıl amaç kimseyi kırmadan kibar bi dille yol funduszeue.infoında artık arkadaş kalmak bile istenmemektedir.
adam gibi çık siktir git de demi.

daha iyisini bulursam gülegüle derim ama bulamazsam sana dönerim elimin altında hazır dur

hayatından tamamen çıkmanızı istememesindendir.

lan bir siktir git malmısın dememiş yahut bununla uğraşmamız olan kızın daha basit bir şekilde siktir çekmesinin en güzel örneğidir. zorlarsanız ki genelde erkekler bunu salak saçma sorularla zorlar daha kötü sözlerle karşılaşılabilir.

galiba kızına göre değişebilecek bi durum bu..
yani duruma göre yorum da doğru olabiler yorum da
bi de en kötüsü daha ilişki başlama aşamasındayken
1 aylık bir flört evresinden sonra her türlü umudu vermişken,her türlü sinyali göstermişken ben seni arkadaş olarak görüyordum demek

yedek kulubesinde oturmak.

yabancı filmlerden tercüme bir türkçe söylemdir bu*. "fuck you"nun "kahretsin" diye çevrilmesi gibidir. arkadaş kalalım değil, "buddy kalalım" demektir o. e ne buddysi? fuckbuddysi.

(bkz:kalamam arkadaş )

iyisin hoşsun,aklıma da yattın ama şu an başka biri var,iyisi mi sen kenarda dur,ben sana bir ara döneceğim,öptüm çoktur.

seni yedekte tutmak istemesidir. ne olur ne olmaz belki sevgilisiz kalırım amacındadır diye düşünür. tabi sende safsın ya kabul edersin. eğer bi kız öyle birşey derse sövülmesi gerekir. böylece bir daha yapmaya cesaret edemez.

asıl amacı sen hep yedekte kal, ben senden iyisini bulduğumda ona verecem, ama sana vermemdir. ilgi bekliyordur bu hatun kişisi arkadaş kalalım dediği lavuk, kız hayatına kimseyi sokmadığı sürece bir umut bekler hep "belki verir lan" kızda eğer işini iyi biliyorsa bu adamcagazi kullanır durur. beraber eğlenmeye giderler, her şey çok güzel giderken adam beyninden geçirir bu akşam tamam bu iş "değil mi kanka" der kız. adam sinirden kendini sikecek kadar içer. bilakis yaşadım.
siz siz olun böyle diyen bir kıza selam vermeyin.

hiçbir amacı yoktur. altında fesatlık aramaya da hiç gerek yoktur.
klişe olmuş bir cümledir ancak karşıdaki insanı kırmamak adına söfunduszeue.info size çok değer veriyordur ve o gözle bakmamıştır. e hal böyle olunca da başka ne denir ki? zaten bu sözden sonra muhtemelen o kişilerin arası eskisi kadar da iyi olmayacaktır.

kızın gerçekten aşkının bittiğinin göstergesidir. aşkı bitmeyen kız sevdiği erkeği gördükçe acı çeker.

(bkz: türk kızı klişesi)

amacı bilmem de bencillikten dolayı böyle yaptıkları fikrindeyim.

edit : acı gerçekler eksiyi bastırıyor. kabul edemiyorlar ne yapsınlar.

ayrılan erkeğin arkadaş kalalım demesi?

9. kırılmayın nolur ama arkadaş kalalım cümlesi bir açıdan iyi, bir açıdan kötü bir cümle. ayrılırken hala çok yoğun duyguların olan insana arkadaş kalalım diyemiyorsun, kalmak da istemiyorsun zaten, zaman içinde arkadaş olacaksan oluyorsun. ama yani artık illallah dediğin insana da arkadaş kalalım demiyorsun, ayrıldığın gibi koşarak uzaklaşıyorsun.

arkadaş kalalım daha şey, seninle artık sevgili olmak istemiyorum ama kıymetli birisin ve hayatımda bir şekilde kalmanı istiyorum cümlesi gibi geliyor bana. yani ben hep bu maksatla kurdum. daha fazla sevgili olmak istemiyorum ama ne güzel iyi anılarımız da var, neden hayatımdan çıksın ki diye düşündüğüm insana arkadaş kalalım diyorum, kalıyoruz bi şekilde.

hollygolightly
ten rengi:beyaz tenli
cilt tipi:normal
göz rengi:koyu kahverengi
saç kalınlığı:ince telli
cilt alt tonu:cool
alerjik cilt:hayır
saç rengi:sarı
kepekli saç:hayır

Arkadaş kalalım diyen kıza cevap konusuna geçmeden &#;arkadaş kalalım&#; diyen kızın amacının ne olduğunu analiz edelim. Arkadaş kalalım, bir reddediş şeklidir. Senden o şekilde hoşlanmıyorum ama hayatımdan çıkmanı da istemiyorum anlamına da gelir, öylesine söylenmiş de olabilir. Eğer birinci şekilde ise burada genelde sizin kızın hayatında B Planı olarak kalmanız amacı vardır. Eğer öylesine söylenmişse kız direkt reddetmek istemediğinden öyle demiştir ve arkadaş kalmaya da niyeti yoktur.

Bu yeni bir kız da olabilir, eski kız arkadaşınız da. Ama hangisi olursa olsun, arkadaş kalalım diyen kıza romantik ve fiziksel ilginiz varsa, arkadaş kalmayı / olmayı kabul etmeyin. Birçok erkek maalesef arkadaşlık rütbesinin hiç yoktan iyi olduğunu ve bu rütbeden sevgili rütbesine çıkabileceğini sanıyor. Bu nedenle de arkadaş kalalım teklifini kabul ediyor. Fakat arkadaşlar, bu romantik film senaryosu sadece dizi ve filmlerde çalışan bir durum ve gerçek hayatta bir geçerliliği yok.

Eğer kızla arkadaş kalmayı kabul ederseniz, kız sizin yeterince değerli ve opsiyonları olan bir erkek olmadığınız konusundaki fikrinin ne kadar doğru olduğunu anlar. Yani arkadaş kalalım sorusu aslında kızın bilinçsiz bir şekilde yaptığı bir shit testtir. Özellikle eski kız arkadaşınız size arkadaş kalalım diyorsa bunun bir nedeni de kızın sizden arta kalan boşluğun duygusal acısını kaldıramaması ve sizin o sizi unutana kadar ona yardım etmenizi istemesidir. Eğer eski kız arkadaşınıza karşı hala bir isteğiniz varsa böyle bir hıyarlık yapmayın.

&#;Seni kaybetmek istemiyorum Mahmut. Sen benim için çok değerlisin.&#; Arkadaş kalalım diyen eski kız arkadaşın teklifini reddederseniz muhtemelen duyacağınız şey bu. Ama bunun anlamı, ben seni kaybetmeyi takmayacağım noktaya gelene kadar bana destek ol. Özellikle bu durumda sizin kızın çevresinde arkadaş olarak kalmanız, sizin ayrılığı atlatıp başka bir kız bulmanızı yavaşlatacaktır ve kız birini bulup artık sizi kaybetmek istediğinde büyük bir acı yaşayabilirsiniz.

Burada olana şu şekilde bakın : Aslında kız sizin ile olan ilişkisinin angajman kurallarını size dayatıyor ve bu dayattığı kurallar sizin istediğiniz seviyede değil. Böyle bir pazarlıkta eğer karşı taraf size istediğiniz ve hakettiğinizden daha azını teklif ederse yapabileceğiniz en iyi hareket, kendi istediğiniz angajman kurallarını açıkça belirtmek, karşı tarafa eğer fikrini değiştirirse size ulaşmasını söylemek ve masadan kalkıp yolunuza devam etmektir. Yolunuza devam ediyorsunuz, yani bir köşede ağlayıp kızın fikrini değiştirip sizi aramasını beklemiyorsunuz! Burası önemli.

Piyasada bin Lira eden bir evi sattığınızı düşünün. Evi satmak istediğiniz kişi bin TL öneriyor. Sonra belki bin TL ödeyebileceğini ima ediyor. Yapabileceğiniz en iyi hareket evin fiyatını belirtmek, eğer fikrini değiştirip bu parayı başından ödemeyi kabul ederse sizi aramasını söylemek ve masadan kalkıp başka başka alıcı aramaktır.  Bu alıcı fikrini değiştirir diye başka alıcı aramayı bırakmıyorsunuz. Kapiş?

&#; Arkadaş kalalım Mahmut.

&#; Ben seninle daha fazlasını istiyorum Nejla. Bu arkadaşlık benim için çalışır bir şey değil. Eğer fikrini değiştirirsen beni ara.

&#; Ama Mahmut seni kaybetmek istemiyorum.

&#; Anlıyorum Nejla ama bu arkadaşlık olayı benim için çalışır bir şey değil.

Şimdi bunu kartları açık etmek olarak algılayan çıkabilir ama burada olay sizin maskülen bir erkek gibi ne istediğinizi bilip bunu belirtmeniz ve bunu dayatarak masadan çekilmeniz.

Arkadaş Kalalım Diyen Kıza en iyi ve tek işe yarar cevap : Bırakıp gitmek

Şimdi bakın burası önemli. Kıza yukarıdakine benzer bir cevap verdikten sonra kızı bırakıp gidin ve kendi hayatınıza bakın. Kızı asla aramayın. Sosyal medyada takip etmeyin, karşılaşmamaya çalışın ve kesinlikle ilginizi ondan esirgeyin.  Buhar olun.

Bu arada kız bir süre sonra sizin &#;arkadaş kalalım&#; teklifini kabul eden sünepe çoğunluktan olmadığınızı ve o size ulaşmazsa sizin artık onu geride bıraktığınızı anladığında (hatun bilinç altında bir süre &#;yerim senin karizmanı, bir iki haftaya kalmaz beni ararsın sen&#; diye düşünecektir) size ulaşmaya çalışabilir. Bu büyük ihtimal. Ama siz kız arayacak diye beklemeyin. Hemen kendi hayatınıza odaklanın. Başka kızlara odaklanın ama bunu kızın gözüne sokmayın.

Arkadaş kalalım teklifini shit test olarak algılayıp geçmek istiyorsanız kıza ulaşmayın. Doğum günü, annesi öldü, Facebook&#;ta resimlerimi beğeniyor, çok üzgün görünüyor, instagramda manalı bir özlü söz koymuş, vs &#; gibi bahaneler umrumda değil. Aramıyorsunuz, mesaj atmıyorsunuz ve sosyal medyadan takip etmiyorsunuz.

Kız sizi aradığında, hayatı çok iyi giden bir adam gibi kibar ama kısa bir mesajlaşma yapın. Kızın sizi aramasının 2 nedeni olabilir : Bir, göstediğiniz olağanüstü davranış nedeniyle size ilgisi artmıştır ya da sizi ısrarla plan B olarak tutmak istiyordur. Size kendinize güvenip biraz

Siz niyetinizi açıkça belirtip bırakıp gittikten sonra kız size yeniden ulaşabilir. Siz bunu sizinle buluşmak istiyor diye algılayın ama bir nedeni de sizi bir uydu erkek yapmak için olacaktır. Buna kesinlikle izin vermeyin. Eğer kız size ulaşır ve buluşursanız arkadaş gibi davranmayın. Kıza yürüyün. Eğer yine arkadaşlık zırvalarsa &#;bırak bu etiketleri biz eğleniyoruz, beraber iyi vakit geçiriyoruz, vs &#;&#; diyip yürümeye devam edin. Eğer sizin yürümenizden hoşlanmıyorsa sizden uzak durabilir. Eğer uzak durursa da bırakın gidin ve başka denizlere açılın. Hala öğrenmedi iseniz oyunu öğrenin, hala yapmıyorsanız tabak çevirin. &#;Hayır ama o sizin için hayatınızın kadını mı? O zaman sizi Ruh İkizi Kişilik Bozukluğu yazımıza alalım.

Eğer gerektiğinde bırakıp gidemiyorsanız, sadece kızlarla değil hayatta her alanda başarılı olmak için en önemli ruh haline henüz sahip değilsiniz : sizinle beraber olmak bir kız için ödül (özdeğer), dışarda söz konusu hanım kızı güzellik, gençlik,  zeka, vs. gibi şeylerde altedebilecek on binlerce kadın var (opsiyonları olma mantalitesi) ve siz bu kızları tavlayabilecek kapasiteye sahipsiniz (özgüven).

Share this
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası