bursa bebe fason iş veren firmalar / Bebek Giyim Üreticisi | Çambel Tekstil | Fason Üretim | Bursa

Bursa Bebe Fason Iş Veren Firmalar

bursa bebe fason iş veren firmalar

Bursa Evlere fason iş ilanları

Bursa Küçük Ev Aletleri Satış Danışmanı

İŞ TANIMI Tekno-market içerisinde Küçük Ev Aletleri üzerine, Müşteriler ile birebir iletişim kurarak markanın ürünleri hakkında son kullanıcıya doğru bilgiyi aktarmak, Teşhirlerle ilgili çalışmaları, dolayısıyla mağaza içinde ve dışındaki diğer tanıtım ve satış 

Ev yardımcı

Ev yardımcı

Bursa'da Ev Yardımcısı Arıyorum

İnegöl'de oturuyoruz , bayram için tek seferlik genel temizlik yapacak ev yardımcısı arıyorum.

Bursa'da Ev Yardımcısı Arıyorum

Hafta içi aralığında, evin tüm temizlik ve yemek süreçlerini üstlenecek, kedi köpek sorunu olmayan, güvenilir, ahlaklı, iş disiplini olan, temiz yardımcı arıyorum.

Bursa'da Ev Yardımıcısı Arıyoruz.

Bursa'da haftanın 6 günü çalışacak, genel ev temizliği yapacak ve yemeğe yardımcı olacak yardımcı arıyoruz.

Bursa'da Ev Yardımcısı Arıyorum.

Osmangazi'de haftanın 6 günü - saatleri arasında 2+1 daire içinde günlük rutin ev işlerini yapabilecek, yemek yapımına destek verecek güvenilir bir yardımcıya ihtiyacımız bulunmaktadır.

Evde Yaşlı Bakımı

olursa gerekebiliyor. Haftada kez banyo yaptırılması gerek. Evde anneannem haricinde bir de 90 yaşında dedem var ama o her işini görebiliyor  bir tarafı yok, sadece onlara göz kulak olacak, rutin günlük ev işlerini yapacak, anneannemin banyosunda yardımcı olabilecek 

Bursa'da Ev Yardımcısı Arıyorum.

Haftanın sadece 2 günü evin genel temizliği, ütüsü ve yemeği konusunda bana yardımcı olabilecek tecrübeli güvenilir yardımcı abla arıyorum.

Osmangazi'de Ev Yardımcısı Arıyorum

Evin işleriyle ilgilenecek bayan Yardımcı arıyorum. Evimin işleriyle ilgilenecek birini arıyorum 

Bursa Osmangazi'de Ev Yardımcısı Arıyorum

Ev işlerinde bana Yardımcı olacak, evin işleriyle ilgilenecek, haftanın 4 günü gelecek bir bayan yardımcı arıyorum

6 daireli apart da çalışacak, saatleri arasında çalışabilecek  temizlik işlerine bakabilecek,  bilgisayar kullanabilen diksiyonu düzgün sorumluluk alabilecek, bir ev yardımcısı arıyorum.

Bursa'da Yatılı Ev Yardımcısı Arıyoruz

Bizimle birlikte Erdek ve Karacabey'de ki evlerimize gidip gelecek, Kış bahçemizi, Karacabey'deki ve Erdek'teki evimizi temizleyecek, yemek, çamaşır ve ütüye bakacak yatılı yardımcı arıyoruz. Diğer detaylar yüz yüze görüşülecektir. (Yardımcımıza her evde ayrı oda tahsil 

Ev Yardımcısı ve Temizlik Görevlisi Arıyoruz.

kurumda yönetici olarak yoğun bir tempoda çalışmaktayız. 4 ve 7 yaşında 2 çocuğumuz var. uzun yıllar huzurla ve sevgiyle çalışacağımız ev yardımcısı arıyoruz. güvenlikli lüx bir sitede m2 bir evde tüm ev işlerinde yardım edebilecek gerektiğinde market alışverişi 

Bursa İnegöl'de Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum

Genel ev temizliği ( çamaşır, ütü, vs.) yemek yapabilecek , 1 yaşında ki çocuğumla ilgilenecek, yatılı kalabilecek yardımcı arıyorum. Çocuk Gelişimi okumuş olabilir,

Bursa'da Yatılı Ev Yardımcısı Arıyorum

6 daireli apart da çalışacak, temizlik işlerine bakabilecek, bilgisayar kullanabilen diksiyonu düzgün sorumluluk alabilecek, bir yatılı ev yardımcısı arıyorum.

Bursa Osmangazi'de Yatılı Ev Yardımcısı Arıyoruz

İkiz bebeklerim var, evde bana yardımcı olabilecek, yemek hazırlayabilecek bayana ihtiyaç vardır İhtiyaç anında bebeklerime de de bakması gerekiyor Temizlik beklentim yok, temizlik için belirli günlerde gelen kişiler var Yatılı yada gündüzlü kişiler olabilir 

Bursa Osmangazi'de Ev Yardımcısı Arıyoruz.

TL

Haftanın 3 günü yarım gün şeklinde çalışabilecek, genel ev temizliği yapabilen, deneyimli ev yardımcısı arıyoruz.

Bursa Osmangazi'de Ev Yardımcısı Arıyoruz

Haftanın 6 günü ile saatleri arasında çalışabilecek, genel ev temizliği yapabilecek, 2 yaşında olan ikizlerle gerektiğinde ilgilenebilecek tecrübeli ev yardımcısı arıyoruz.

Yarım günlük yardımcı olabilecek ve basit yemek yapımı yapabilecek birini arıyoruz. Annem ameliyat olacağı için ev ile ilgilenemeyecek annemin bakıma ihtiyacı olmayacak. Evde her gün detaylı temizlik olmayacak zaten toplama süpürme bazen silme gibi günlük işler. Yemek 

Bursa Osmangazi'de Yatılı Ev Yardımcısı Arıyoruz

Evin genel işleri ile ilgilenecek, temizlik, ütü, çamaşır, market alışverişi yemek gibi evin genel işleri ile ilgilenecek yatılı ev yardımcısı arıyorum

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Departman

Üretim / İmalat

Üretim / İmalat

Başvuru Sayısı

başvuru

Çalışma Şekli

Tam Zamanlı

Pozisyon Seviyesi

Uzman

Başvuru Sayısı

başvuru

Departman

Kariyer Image

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI

İş Açıklaması

Bebe giyim alanında faaliyet gösteren Bebiço kids firmamızın Yeni üretime açılacak olan binasında çalışmak üzere; çalıştığı firmayı ve markayı benimseyen, ekip çalışmasına uyumlu, yeniliğe açık Fason Takip Elemanı olarak çalışacak eleman aranmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

• Hazır giyim, konfeksiyon üretim bilgisine sahip (dikim, ütü-paket, aksesuar, kesim, kumaş, baskı, nakış, yıkama),
  • Dikim teknikleri, model, kumaş, kalıp bilgisi olan, ölçü kontrolü ve ürün kalite kontrol teknikleri hakkında deneyimli, bant içi kontrolleri yapabilecek,
  • Problem çözme yeteneğine sahip, kalite ve sonuç odaklı,
  • Detaylara önem veren, dikkatli,
  • İnsan ilişkilerinde başarılı, temsil yeteneği güçlü, ekip çalışmasına yatkın,
  • Erkek adaylar için Askerlik hizmetini tamamlamış,
  • Tercihen bebe giyim sektöründe fason takip deneyimi olan,
  • Aktif araç kullanabilen,
  • Atölye bilgisi ve portföyü bulunan,
  • Fason Takip Elemanı alınacaktır.

Aday Kriterleri

5 - 10 yıl arası

Lise(Mezun), Üniversite(Mezun)

Yapıldı

B sınıfı

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir