kuryenete ulaşmak / Kuryenet Takip Kuryenet Takip No Bilmiyorum, Öğrenme!

Kuryenete Ulaşmak

kuryenete ulaşmak

Kuryenet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kuryenet Türkiye geneli acentesi ve &#;den fazla personeliyle hizmet vermektedir. Kargo dağıtım alanında bir çok yeniliğe imza atan Kuryenet, kargoculuğun gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Kuryenet kargo takip sistemini Türkiye&#;ye ilk defa getiren kargo şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren tüm gönderileri barkotlayarak taşıma işlemini gerçekleştiren Kuryenet kargo takip sisteminin Türkiye ile tanışmasını sağlamıştır. Ayrıca randevu ile teslimat ve kimlik karşılığı teslimat gibi bir çok yenilik getirerek kargoculuğun gelişmesine büyük katkı sağlamıştır. Anında takip ve raporlama sistemi ile müşterilerin gönderileri anlık olarak takip edebilmesini sağlamıştır. Bir çok yenilikle Türk halkını buluşturan Kuryenet her geçen gün yeni arayışlar ve yeniliklerle müşterilerin beğenisini kazanmıştır. Kuryenet çağrı merkezi numarası ile sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır.

Kuryenet yeniliklerine hızla devam ederek yıllarında akıllı otomasyon sistemine geçerek gönderi öncesi işlemlerde tam otomasyon uygulayarak bu alanda Türkiye&#;de ilk şirket olmayı başarmıştır. Başarılı grafiğini her geçen zaman diliminde geliştiren Kuryenet gönderilerin olumlu şekilde sonuçlanmasını sağlayarak müşterilerin memnun kalmasını sağlamıştır. yılının Ekim ayında ilk özel posta işletme belgesini alan Kuryenet geleceğe daha sağlam ve hızlı adımlar atmanın heyecanı içerisine girmiştir.

Kuryenet&#;in çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden arayarak kargonun son durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı zamanda bu numaralardan Kuryenet ile ilgili istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar kısmından Kuryenet hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kuryenet Müşteri Hizmetleri Numarası

Kuryenet güvenilir dağıtım yaparken kendini sürekli geliştirmekte ve yenilemektedir. Gün geçtikçe büyümesine devam eden firma özellikle son yirmi beş yılda oldukça gelişmiştir. Artar müşteri kitlesine en iyi hizmeti en kısa sürede sunmayı hedefleyen firma bu anlamda kendini teknolojik gelişmelerin arkasında bırakmamıştır. Müşterilerine daima önem veren ve geri dönüşlere en kısa sürede dönüt veren firma oldukça rağbet görmektedir.

Kuryenet müşteri hizmetleri numarası ile müşterilerine en hızlı şekilde en kalıcı çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Müşterilerine en kısa sürede iletileri ulaştırırken durumu kontrol edebileceğin iletişim kanalları ile her zaman önde olan firma beğenisi arttırma konusunda oldukça hassa davranmaktadır.

Hızlı teslimat, verilen adreste teslimat, kimlik kaydı ve imza karşılığı teslimat, randevulu teslimat gibi seçenekleri le müşterilerine hitap eden ve kalitesinden ödün vermeyen firma ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi kolaylıkla iletebileceğiniz müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır.

Kuryenet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
93 93
93 93

Arama Terimleri: kuryenet çağrı merkezi, kuryenet müşteri hizmetleri, kuryenet telefon numarası, kuryenet iletişim, kuryenet irtibat tel, kuryenet şikayet var, kuryenet şikayet hattı, kuryenet çağrı merkezi numarası, kuryenet müşteri hizmetleri numarası

Kuryenet in ciddiyetsizligi

• Er
    14 Mesaj
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • Yarbay
    bende bekliyorum 2 haftadıfunduszeue.infoi gebzedeki finansbaktan başvuru yaptım kart kuryenetteymiş
    Bugun aradım takip noyu veriyorum yanlış deyip duruyolar halbuki dogru
    İş yeri adresini verdim ka&#; g&#;nden beri gelcek diye bekliyorumİşimi g&#;&#;&#;m&#; bıraktım adamların gelmesini bekliyorum
    B&#;yle bişey olmaz yaBabamda kuryeneti tam 2 ay bekledi anca getirildi kart
    Acaba ben ka&#; ay funduszeue.infoe e mail atmaktan anam agladı.. Bakalım nolcak b&#;yle giderse kartı iptal ederim
  • Yarbay
    Kuryenetten kartını alabilmek i&#;in şehrindeki dağıtıcı şubeyi arayıp şu g&#;n evdeyim kartımı bekliyorum diye randevu almalı,randevu aldığın g&#;n tekrar arayıp kuryeye verilip verilmediğini &#;ğrenmeli,verildiyse kurye cep numarasını alıp kuryeyi arayıp şu şu adrese kart getirecekmişsin bekliyorum saat ka&#;a kadar geliceksin funduszeue.info gelmediyse akşam şubeye şikayet kuryeyi şikayet etmeli kuryeyle konuştuğunuzu ona rağmen getirmediğini belirtip tekrar randevu yazdırmalı ertesi g&#;n merkez kuryenete şikayet funduszeue.info şikayet ettiğinizde dağıtıcı şubeyi arar kartın durumunu sorar randevu yazdırdığınız i&#;in dağıtımda g&#;r&#;n&#;funduszeue.info dağıtımda olduğu funduszeue.infon kapatılır kapatılmaz patron tarafından kurye aranır "aman olum merkezden aradılar işini g&#;c&#;n&#; bırak o kartı ver " funduszeue.info gider 1 saate kartı teslim eder.

Bunun sebebi ne funduszeue.infoerin maksimum uğrayabileceği kart falandır.1 g&#;nde yemese i&#;mese daha fazlasını zor yetiştirir.(tabi b&#;ygeye g&#;re farklılık g&#;sterebilir ama normal bir mahallede sayı aşağı yukarı budur.S&#;rekli iş yerlerinin olduğu b&#;lgelerde 1 sokağa 50 kart olursa tabi fazla dağıtır).Ama neticede normal bir mahallede iseniz kart falan dağıfunduszeue.info şube m&#;d&#;r&#; bunu d&#;ş&#;nmeden adamın b&#;lgesinde kart varsa &#;n&#;de funduszeue.info i&#;in o fazlalık akşama kadar taşınacak y&#;kten başka birşey değildir ayırsa problem olmaz fakat hepsini &#;ıkarmak zorundaymış gibi y&#;kler kuryenin sırtına dolayısıyla adam yetiştiremez bu normaldir.İşler sekreterlikte karışıfunduszeue.infoşam d&#;n&#;nce bunlara uğranmadı der sekretere sekreterde merkez tarafından fark edilmesin bu kadar karta niye gidilmedi denmesin diye bu kartları uğrandı evde bulunamadı yazdırıfunduszeue.infoşam yine kargo gelir ve bu uğranmayanlar,uğranıp bulunamayanlar ve yeni kartlar yine hepsi birlikte kuryeye y&#;klenir yine eder funduszeue.infoısıyla yine yetişfunduszeue.infoşmeyen kartların &#;oğu yine &#;nceki g&#;n uğranmayan kartlar olur yine uğrandı bulunamadı yaptırılıruğrandı bulunamadı yapılan kartlar aramaya ayrılır orda sekreterin insafına bırakılır sekreter ne zaman sizi arayıp randevu alırsa o zaman dağıtıma tekrar &#;ıfunduszeue.info esnada siz şubeyi ararsanızda arkadaşların dediği gibi 3 kere uğranmış bulunamamış evde funduszeue.info bu kartların o g&#;n dışında kimse ne olduğunu bilmez &#;st&#;ne bakarlar uğrandı bulunamadı yazıyor sizede &#;yle funduszeue.info edersenizde uğrama kağıdı u&#;muştur falan diyip funduszeue.info&#; akıllarına gelmez yetişmeyen kart olabileceğie.
    Bu iş b&#;yle malesef ben 4 yıl boyunca yazları &#;alıştıfunduszeue.info napıyorsun yetişmez dememe rağmen bazı g&#;nler 2 &#;anta dolusu kartla &#;ıktığımı 1 &#;antayı akşama kadar gezdirdiğimi funduszeue.infokletle dağıtıma &#;ıkardım motorun &#;antası full dolu olurdu tıka basa nerdeyse kapanmazdı birde sırtıma sırt &#;antası alırdım akşama kadar funduszeue.infoi b&#;lgeyi ikiye b&#;lseler birine bir g&#;n birine bir g&#;n gidilse problem olmaz en fazla 1 g&#;n funduszeue.info hepsini 1 g&#;nde &#;ıkarmaya &#;alıştıkları i&#;in haftalarca sekreterlikte boş boş bekleyen kartlar olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ~VeNoM~ -- 16 Temmuz ; >

• Moderatör

Kredi kartı istemediğim halde gold kart g&#;nderen bankanın kartı kayboldu. Evet, evet kaybettiler, orasını aradılar burasını aradılar bulamadılar kartı. Banka tekrar tekrar g&#;r&#;şt&#;.
    Bu vesileyle istemediğim kartı almamış oldum.

Bu bakımdan teşekk&#;r etmek istiyorum. :)
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: ~VeNoM~

Kuryenetten kartını alabilmek i&#;in şehrindeki dağıtıcı şubeyi arayıp şu g&#;n evdeyim kartımı bekliyorum diye randevu almalı,randevu aldığın g&#;n tekrar arayıp kuryeye verilip verilmediğini &#;ğrenmeli,verildiyse kurye cep numarasını alıp kuryeyi arayıp şu şu adrese kart getirecekmişsin bekliyorum saat ka&#;a kadar geliceksin funduszeue.info gelmediyse akşam şubeye şikayet kuryeyi şikayet etmeli kuryeyle konuştuğunuzu ona rağmen getirmediğini belirtip tekrar randevu yazdırmalı ertesi g&#;n merkez kuryenete şikayet funduszeue.info şikayet ettiğinizde dağıtıcı şubeyi arar kartın durumunu sorar randevu yazdırdığınız i&#;in dağıtımda g&#;r&#;n&#;funduszeue.info dağıtımda olduğu funduszeue.infon kapatılır kapatılmaz patron tarafından kurye aranır "aman olum merkezden aradılar işini g&#;c&#;n&#; bırak o kartı ver " funduszeue.info gider 1 saate kartı teslim eder.

Bunun sebebi ne funduszeue.infoerin maksimum uğrayabileceği kart falandır.1 g&#;nde yemese i&#;mese daha fazlasını zor yetiştirir.(tabi b&#;ygeye g&#;re farklılık g&#;sterebilir ama normal bir mahallede sayı aşağı yukarı budur.S&#;rekli iş yerlerinin olduğu b&#;lgelerde 1 sokağa 50 kart olursa tabi fazla dağıtır).Ama neticede normal bir mahallede iseniz kart falan dağıfunduszeue.info şube m&#;d&#;r&#; bunu d&#;ş&#;nmeden adamın b&#;lgesinde kart varsa &#;n&#;de funduszeue.info i&#;in o fazlalık akşama kadar taşınacak y&#;kten başka birşey değildir ayırsa problem olmaz fakat hepsini &#;ıkarmak zorundaymış gibi y&#;kler kuryenin sırtına dolayısıyla adam yetiştiremez bu normaldir.İşler sekreterlikte karışıfunduszeue.infoşam d&#;n&#;nce bunlara uğranmadı der sekretere sekreterde merkez tarafından fark edilmesin bu kadar karta niye gidilmedi denmesin diye bu kartları uğrandı evde bulunamadı yazdırıfunduszeue.infoşam yine kargo gelir ve bu uğranmayanlar,uğranıp bulunamayanlar ve yeni kartlar yine hepsi birlikte kuryeye y&#;klenir yine eder funduszeue.infoısıyla yine yetişfunduszeue.infoşmeyen kartların &#;oğu yine &#;nceki g&#;n uğranmayan kartlar olur yine uğrandı bulunamadı yaptırılıruğrandı bulunamadı yapılan kartlar aramaya ayrılır orda sekreterin insafına bırakılır sekreter ne zaman sizi arayıp randevu alırsa o zaman dağıtıma tekrar &#;ıfunduszeue.info esnada siz şubeyi ararsanızda arkadaşların dediği gibi 3 kere uğranmış bulunamamış evde funduszeue.info bu kartların o g&#;n dışında kimse ne olduğunu bilmez &#;st&#;ne bakarlar uğrandı bulunamadı yazıyor sizede &#;yle funduszeue.info edersenizde uğrama kağıdı u&#;muştur falan diyip funduszeue.info&#; akıllarına gelmez yetişmeyen kart olabileceğie.
    Bu iş b&#;yle malesef ben 4 yıl boyunca yazları &#;alıştıfunduszeue.info napıyorsun yetişmez dememe rağmen bazı g&#;nler 2 &#;anta dolusu kartla &#;ıktığımı 1 &#;antayı akşama kadar gezdirdiğimi funduszeue.infokletle dağıtıma &#;ıkardım motorun &#;antası full dolu olurdu tıka basa nerdeyse kapanmazdı birde sırtıma sırt &#;antası alırdım akşama kadar funduszeue.infoi b&#;lgeyi ikiye b&#;lseler birine bir g&#;n birine bir g&#;n gidilse problem olmaz en fazla 1 g&#;n funduszeue.info hepsini 1 g&#;nde &#;ıkarmaya &#;alıştıkları i&#;in haftalarca sekreterlikte boş boş bekleyen kartlar olurdu.

funduszeue.info?t=haluk%20berdan

patronun paraları g&#;t&#;rs&#;n.

siz de asgari &#;cretle g&#;nde kartı sahibine ulaşmaya &#;alışın

• Yarbay

Orijinalden alıntı: &#;mer

Kredi kartı istemediğim halde gold kart g&#;nderen bankanın kartı kayboldu.

isteyen istemeyen herkese GOLD KART !

g&#;nderen banka finansbank

değil mi
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: &#;mer

Kredi kartı istemediğim halde gold kart g&#;nderen bankanın kartı kayboldu.

isteyen istemeyen herkese GOLD KART !

g&#;nderen banka finansbank

değil mi

Finans, evet.
    Mevduat hesabına biraz para koydum, gold kart neyse artık ondan g&#;ndermişler hemen. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 16 Temmuz ; >
  • Yarbay
    43 Mesaj
  • Binbaşı

quote:

funduszeue.info?t=haluk%20berdan

patronun paraları g&#;t&#;rs&#;n.

siz de asgari &#;cretle g&#;nde kartı sahibine ulaşmaya &#;alışın

Valla arkadaşım ben &#;nv. &#;ğrencisiyim yazları 3 ay boyunca 4 yıl &#;alıştıfunduszeue.info ge&#;indirseydim yada s&#;rekli &#;alışacak bir eleman olsaydım bu işi asla yapmazdıfunduszeue.info işte sabah 9 da &#;antanı alır &#;ıkarsın akşam 5 te şirkete gelene kadar (ben akşam gibi gelirdim) bir daha patron y&#;z&#; g&#;rmezsin başındada kimse funduszeue.info rahat funduszeue.info o y&#;zden &#;alıştım.&#;alıştığım s&#;re i&#;erisinde s&#;rekli eleman olarak &#;alışmamı da istediler boş olduğum 2 3 saat bile olsa gelip &#;alışmamı tam g&#;n &#;creti vereceklerini s&#;ylediler yinede &#;alışmadıfunduszeue.info&#;en senede bıraktım funduszeue.info anlayacağın gen&#; işi bir iş ve kısa s&#;reli bir iş.S&#;rekli olarak ve aile ge&#;indirecek bir insan olarak &#;alışılmaz bu işte bence.
    Zaten &#;oğu sorun maaşı bu kadar az verdikleri i&#;in oluyor ben bıraktıktan bir s&#;re sonra &#;alışan arkadaşlarla konuştuğumda yeni elemanların g&#;nde 10 kart falan teslim ettiğini s&#;yl&#;yorlardı.Biz g&#;nde min teslimat yapar m&#;şteriye uğramış funduszeue.infoar niye asgari &#;crete onca iş varken bu işi tercih ederler kalıcı olarak orasını bilmiyorum.

Ayrıca bankaların kuryeneti tercih etme sebebi &#;oğu zaman sizin k&#;f&#;r etmenize neden olan kurallarıdıfunduszeue.info aktif şirketinden bahsetmiş arkadaş aktif eve uğrar notu bırakır sonra kartı şirkete bırakır gider alırsınıfunduszeue.infoette &#;yle birşey yoktur evinize 3 kere gelirler bulamazlar ararlar yeni adres isterler ulaşamazlarsa yine ararlar siz ben gelip alayım derseniz yok alamazsın illa biz getireceğiz funduszeue.info a&#;ınızdan baktığınızda bu sa&#;malıktıfunduszeue.infoş vaktimde gelip alayım dersiniz olmaz iyi ozaman ara bul beni dersiniz funduszeue.info a&#;ısından baktığınızda ise kart m&#;şterinin ayağına g&#;t&#;r&#;l&#;p teslim edildi funduszeue.infoetin kuralıdır bu m&#;şteri bize değil biz m&#;şteriye gideceğiz derler.O y&#;zden şubelere sivil girmeleri yasaktır 7/24 kamera ile izlenir yabancı girişi olduğunda şube uyarı alıfunduszeue.info&#;zden ben gelip alayım dediğinizde asla adreslerini s&#;ylemezler boş yere ısrar etmeyin.

Patronlar parayı g&#;t&#;r&#;yorlar size asgari &#;cret dışında birşey vermedikten sonra yapacağınız birşey funduszeue.infoın insafına kalmış artıfunduszeue.infode adam kazanmak i&#;in herşeyi yapmaya &#;alışır uyarsa &#;alışırsın uymazsa ben gibi bırakırsın işfunduszeue.info patron toplantılarda millete maaşınızı karşılayamıyorsunuz diye az fır&#;a atmazdı.1 kart 50 krş tan gidiyor maaşınızı &#;ıkarmak i&#;in 40 teslimat yapmanız lazım funduszeue.info en dandik kart 3 liraya funduszeue.info adam desen 5 kart versen maaşın &#;ıkıyor o adam &#;alışmaz doğru d&#;zg&#;funduszeue.info işlerde prim &#;funduszeue.infoe prim vericeksin kart başına bak nasıl deli gibi dağıtıfunduszeue.info yukarıda anlattığım gibi fazladan 2 saat &#;alışırdım primde vermezlerdi ben kafam rahat olsun diye &#;alışırdım sağolsun patronda takdir ederdi o y&#;zden hert&#;rl&#; yardımda bulunurdu,herzaman kapımız a&#;ık funduszeue.info ordaki kuryelere sekretere sorsan enayimisin sen funduszeue.info yan gelip yatmanın peşinde kimse parasını haketmek istemiyor.&#;yle oluncada kimsede onlara asgari &#;cretten fazla para vermek istemiyor.&#;yle kendi aralarında yuvarlanıp gidiyorlar :)

Neyse &#;ok uzattım neticede benim orda &#;alışma amacım iş ortamında bulunmak,azda olsa kendi parasını kazanmak,birazda tatilde burnumu s&#;rtt&#;r&#;p okulu bitirmeye gazlamaktı kendimi &#;yle de oldu :) Onun dışında kalıcı olarak yapılacak iş değfunduszeue.info okuyan arkadaşlara tavsiye ederim gidin alın teri d&#;k&#;n,tembellerle y&#;zleşin,&#;alışkanlıkların takdir edildiğini g&#;r&#;n.

• Yarbay

1 kere geldiklerinden de ş&#;pheliyim, bilgilendirme amacıyla aradıklarından da.. biz peşine d&#;ş&#;p takip edeceğiz

illa kuryenet şubesine gidip almamızı bekliyorlar. durumdan şikayet&#;i bir s&#;r&#; kişi g&#;rd&#;m maalesef şubede.
    m&#;şteriyle ilgilenen kız da milleti ses tonuyla d&#;v&#;yordu
  • Binbaşı

3 kere geldikleri yok arkadaşım

1 kere geldiklerinden de ş&#;pheliyim, bilgilendirme amacıyla aradıklarından da.. biz peşine d&#;ş&#;p takip edeceğiz

illa kuryenet şubesine gidip almamızı bekliyorlar. durumdan şikayet&#;i bir s&#;r&#; kişi g&#;rd&#;m maalesef şubede.

&#;yle birşey olmuyor funduszeue.info şubeye gitsen bile kapıdan i&#;eri sokmaz kartınıda funduszeue.infoın m&#;şteriyi madur etmeleri tembellikten başka birşey değil.
  • Yarbay

quote:

3 kere geldikleri yok arkadaşım

&#;yle birşey olmuyor funduszeue.info şubeye gitsen bile kapıdan i&#;eri sokmaz kartınıda funduszeue.infoın m&#;şteriyi madur etmeleri tembellikten başka birşey değil.

şubeye giren &#;ıkanın haddi hesabı yok. kimlik ibrazı ile kartlar teslim ediliyor.

(Erzurum Kuryenet Şubesi)

• yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası