pelin hürman yorumlar / 'Donat' videosu gündem olmuştu... Pelin Hürman: '1400 cin kavmini komutlandırıyorum'

Pelin Hürman Yorumlar

pelin hürman yorumlar

etiket 'Sağdan Sola Donat' Sözleriyle Gündem Olan Pelin Hürman Hakkındaki Merak Edilen Detayları Anlattı!

Haberler

Gündem

'Sağdan Sola Donat' Sözleriyle Gündem Olan Pelin Hürman Hakkındaki Merak Edilen Detayları Anlattı!

Beyaz TV'nin YouTube kanalında 'Her Açıdan' programında 'Cin çıkarma seansı' yaparak gündem olan ve kendisini 'Metafizik Uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman, haftalar sonra Armağan Çağlayan'ın sunduğu 'Zor Ama Yine De Sor' programına katıldı. Hürman, hakkındaki merak edilenleri detaylarıyla anlattı!

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=JDMAX...

Beyaz TV'nin YouTube kanalında Sercan Kahveci’nin sunduğu “Her Açıdan” programında Kendini 'Metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman'ın cin çıkarma seansı yaptığı anlar geçtiğimiz aylarda günlerce konuşulmuştu.

Beyaz TV'nin YouTube kanalında Sercan Kahveci’nin sunduğu “Her Açıdan” programında Kendini 'Metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman'ın cin çıkarma seansı yaptığı anlar geçtiğimiz aylarda günlerce konuşulmuştu.

İçine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman'ın "Donat donat donat" sözleri de dalga konusu olmuştu.

İçine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman'ın "Donat donat donat" sözleri de dalga konusu olmuştu.

Daha sonra Pelin Hürman, yayınladığı YouTube videosunda gelen eleştirilere cevap vermişti. Hürman, "İki dakikalık o mevcut durumdan beni yargılıyorlar ama diğer videolarımı seyretmiyorlar. Beni tanımadan iftira atıyorlar. Benim günahlarımı temizliyorlar. Ben kendi videolarımda bile asla musallat çıkartma işlemi paylaşmadım." demişti.

Daha sonra Pelin Hürman, yayınladığı YouTube videosunda gelen eleştirilere cevap vermişti. Hürman, "İki dakikalık o mevcut durumdan beni yargılıyorlar ama diğer videolarımı seyretmiyorlar. Beni tanımadan iftira atıyorlar. Benim günahlarımı temizliyorlar. Ben kendi videolarımda bile asla musallat çıkartma işlemi paylaşmadım." demişti.

Size burada detayları anlatmıştık;

Şimdi ise Pelin Hürman, haftalar sonra Armağan Çağlayan'ın sorularını "Zor Ama Yine De Sor" programında yanıtladı.

Şimdi ise Pelin Hürman, haftalar sonra Armağan Çağlayan'ın sorularını "Zor Ama Yine De Sor" programında yanıtladı.

"Beyaz TV'deki görüntülerinizi daha sonra izlediğinizde ne düşündünüz?"

"Beyaz TV'deki görüntülerinizi daha sonra izlediğinizde ne düşündünüz?"

"Size veya benzer alanlarda faaliyet gösteren kişilere "şarlatan" denince ne düşünüyorsunuz?"

"Size veya benzer alanlarda faaliyet gösteren kişilere "şarlatan" denince ne düşünüyorsunuz?"

"Ben sufilerle çalışıyorum. Rahmani varlıklar…Yani nedir? Eğer bedeninin içerisine giriş ve çıkış yapıyorsa o insan daha benim sesimi duyduğu an titremeye başlıyor, kendini kaybediyor. Veyahut da gördüğü zaman. Gözbebeklerimi siyah görüyor, kırmızı görüyor. Beni daha farklı halde çirkin bir surette görüyor. Bunlar yaşanıyor."

"Ben sufilerle çalışıyorum. Rahmani varlıklar…Yani nedir? Eğer bedeninin içerisine giriş ve çıkış yapıyorsa o insan daha benim sesimi duyduğu an titremeye başlıyor, kendini kaybediyor. Veyahut da gördüğü zaman. Gözbebeklerimi siyah görüyor, kırmızı görüyor. Beni daha farklı halde çirkin bir surette görüyor. Bunlar yaşanıyor."

"Cin çıkarma alanındaki rekabette öne çıkanları ne belirler? Fiyat politikası mı yoksa bu işin de ustalığı var mı?"

"Cin çıkarma alanındaki rekabette öne çıkanları ne belirler? Fiyat politikası mı yoksa bu işin de ustalığı var mı?"

"Beni eleştirenlerin büyük kısmı allahsız kitapsız” dediniz. Dindar kesim sizin bu tür faaliyetleriniz hakkında nasıl yorumlarda bulunuyor? "

"Beni eleştirenlerin büyük kısmı allahsız kitapsız” dediniz. Dindar kesim sizin bu tür faaliyetleriniz hakkında nasıl yorumlarda bulunuyor? "

"9 yaşında cinleri hissettiğinizi, karıncaların ayak seslerini duymaya başladığınızı söylediniz. Bununla ilgili aileniz nasıl bir yol izledi?"

"9 yaşında cinleri hissettiğinizi, karıncaların ayak seslerini duymaya başladığınızı söylediniz. Bununla ilgili aileniz nasıl bir yol izledi?"

Pelin Hürman'ın katıldığı programını buradan izleyebilirsiniz;

Bu içerik de ilginizi çekebilir;

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Pelin Hürman: Büyüyle 6-7 ay uğraşıyorum, bırakın da para alayım

Beyaz TV'de 'cin çıkarma' performansıyla gündem olan Pelin Hürman, "Bir büyü olayı varsa, bunlar için 6-7 ay uğraşıyorum bırakın da para alayım" ifadesini kullandı.

DUVAR - Kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtan Pelin Hürman Oda TV'ye yaptığı açıklamada Beyaz TV'de yaptığı ve
sosyal medyada gündem olan hareketleri için "Yaptığım kesinlikle bir cin çıkarma seansı değil, bir davetti. İnsanların farkındalık kazanabilmesi için yıllardı doktor doktor gezenler, şizofren teşhisi konanlar, ilaçlardan, terapilerden herhangi bir çare bulamayanlar insanların bedenlerinde böyle bir sıkıntı varsa anlayabilmeleri için
ufak bir gönderide bulundum" ifadelerini kullandı. 

Kendi yaptığı işin bir "ilim" olduğunu söyleyen Pelin Hürman, "Benim ilmim doğuştan geliyor. Ben kimseye benzemem. Ben herhangi üfürükçü, muskacı değilim. Bunların hepsine de karşıyım" diye konuştu.

Bilim insanlarına karşı olmadığını söyleyen Pelin Hürman, ailesinin de laik ve sosyal bir aile olduğunu söyledi.

Geçimini bu işten kazandığını ve vergisini verdiğini ifade eden Pelin Hürman, ne kadar para kazandığını
söylemeyerek şu ifadeleri kullandı:

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır