cevahir pull&bear / PULL & BEAR - Inditex Careers

Cevahir Pull&bear

cevahir pull&bear

pull&bear

10. (yazar: sonbahar)ın girdisini görünce aklıma geldi. ben de buradan 7 sene önce bir pantolon almıştım. kadifemsi bir kumaşı var ve soluk turuncu renkte. yüksek bel ve bol paça olması sebebiyle bu sene yetmişler boho ayağına çok ekmeğini yedim. renginin soluk olması da kendinden. yoksa zerre atmadı maaşallah diyeyim.

bunun dışında bu sene tam olarak bayıldığım koleksiyona sahipti. açık konuşmak gerekirse bu yetmişler modası gelmeden önce kırk kere girip bir şeyler alayım diye bakınıp kös kös çıkıyordum. bu sene bir mağaza seç ki sadece oradan alışveriş yapacaksın deseniz burayı seçerdim.

bir de ben bu markanın ilk zamanlarını hatırlıyorum. cevahir şubesi sinek avlardı. bir kot eteği sezonda 20 liraya almıştım. hatırladıkça kendimi altmış yaşında hissediyorum. ne zaman mağazaya girsem kafamda "before/after" görüntüleri canlanıyor.

gevrek
ten rengi:buğday tenli
göz rengi:açık kahverengi
cilt alt tonu:warm
saç rengi:açık kestane

Cevahir İstanbul AVM /Shopping Mall

1. İstanbul
  2. Şişli
  3. 19 Mayıs

Cevahir İstanbul AVM /Shopping Mall

190 Marka    11 ATM

Tanıtım

İstanbul Cevahir Avm, 6 kata yayılan 280 mağazası ve 2500 araç  kapasiteli kapalı otoparkıyla Türkiye nin ve çevre ülkelerin gözde alışveriş merkezlerinden biridir. İstanbul Cevahir Avm 'de vizyon filmleri, leziz tatlar, muhteşem oyun parkı alanı yeni bir yaşam tarzında bir araya geliyor.  Atlantis Eğlence Merkezi, İstanbul Cevahir Avm'de 58 bin m2 kapalı alana kurulu, İstanbul'un tek kapalı eğlence merkezi Atlantis, Türkiye'de bir alışveriş merkezinin içinde yer alan ilk eğlence merkezi olma özelliğine sahip. Birbirinden eğlenceli oyun üniteleri, çocukların vazgeçilmez keyfi kukla tiyatrosu ve Türkiye'nin en yeni ve kapsamlı "Sega" oyunlarıyla zenginleştirilen Atlantis Eğlence Merkezi oyunlarına, her geçen gün yenisi ekleniyor. İstanbul Cevahir Avm Çalışma Saatleri: Atlantis Eğlence Merkezi, pazartesi günleri birinci kat dışında bakım sebebiyle kapalıdır. Diğer günler saat 11.00'den 22.00'ye kadar açıktır.

Şişli 19 Mayıs Nasıl Bir Yer?

Detaylı Analiz 

Endeksa incelediğiniz gayrimenkul ve çevresi hakkında bilmeniz gereken onlarca istatistiği ücretsiz sunar.
Daha fazla veriye ulaşmak için detaylı analiz butonuna tıklayın.

Kastamonu (%10)

KÜTÜK DAĞILIMI

CHP (%47)

2018 GENEL SEÇIM SONUÇLARI

Yakınlarda Neler Var?

Detaylı Analiz 

AVM etrafındaki önemli konumlar ziyaretçi niteliğini etkileyebilir.

EN YAKIN DURAK

EN YAKIN SAĞLIK MERKEZİ

EN YAKIN OKUL

EN YAKIN YEŞİL ALAN

EN YAKIN SPOR MERKEZİ

Piyasa Bilgileri

Detaylı Analiz 

Bölgedeki geçmiş ve gelecek fiyat trendini görebilir ve stok bilgilerini inceleyebilirsiniz.

19 Mayıs Mahallesi Ticari Gayrimenkul Kira Endeksi

* Veriler, AVM'nin bulunduğu mahalle ölçeğindedir. Doğrudan AVM değerlerini yansıtmaz. Tüm bu değerler yasal durum bilgisi olmadan, bilgisayar algoritmaları kullanılarak hesaplanmıştır ve herhangi bir yasal yükümlülük taşımamaktadır.

19 Mayıs Mahallesi Ticari Gayrimenkul Dağılımı

SATILIK TİCARİ GAYRİMENKUL STOK DAĞILIMI
KİRALIK TİCARİ GAYRİMENKUL STOK DAĞILIMI

Kategori:190

Marka:190

Otopark:0 ₺

Vale:Vale Hizmeti Yok

::Servis:Servis Bilgisi Yok

Valuation

Sitemizde size mümkün olan en iyi hizmeti verebilmek için çerezleri kullanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi için Çerez Politikasını ziyaret edebilirsiniz.

Kapat
to)

Telephone:

902124911751

Fax:

E-mail:

Website:

www.pullandbear.com

Categories:

Fashion

Store hours

Mon-Sun: 10:00-22:00

Sections

Man, Woman

About Pull&Bear Fatih

The Pull&Bear store at Fatih, Hasan Halife Mah. Adnan Menderes Bulvari Fatih, 2/Z15, 34080 Istanbul is a modern and trendy fashion destination that offers a wide variety of stylish clothing and accessories for both men and women. The store features a spacious and well-organized layout, with a friendly and helpful staff that is always ready to assist customers in finding the perfect items to suit their needs and preferences. From casual everyday wear to trendy fashion pieces, the selection at Pull&Bear is sure to impress fashion-conscious shoppers looking for quality and affordability. Overall, the store provides a pleasant shopping experience with a fun and relaxed atmosphere that appeals to young and stylish customers.

About Pull&Bear

Pull&Bear is a Spanish fashion brand that offers trendy and youthful clothing for both men and women. With a focus on casual wear, the company creates a versatile range of clothing, including comfortable jeans, graphic tees, cozy sweatshirts, and stylish jackets. Known for their affordable prices and contemporary designs, Pull&Bear draws inspiration from global streetwear culture to create unique fashion pieces that appeal to its young and fashion-conscious audience. With the aim to promote a sense of individuality and style, the brand has expanded globally and operates in over 70 countries, making its mark as a leading player in the international fashion industry.

Other Pull&Bear Locations

Pull&Bear locations in Istanbul
Pull&Bear locations in Istanbul
Pull&Bear locations in Turkey
Pull&Bear locations worldwide

About Istanbul

Istanbul is a vibrant and historic city in Turkey, known for its stunning architecture, bustling markets, and rich cultural heritage. Built on both the European and Asian continents, the city is a melting pot of cultures and traditions, reflected in its diverse food, music, and arts scenes. Visitors can explore iconic landmarks such as the Blue Mosque and Hagia Sophia, or wander through the vibrant neighborhoods of Beyoglu and Kadikoy. With its stunning views, vibrant atmosphere, and fascinating history, Istanbul is a must-see destination for travelers seeking a unique and immersive experience.

Last updated:

12 Jun 2023

DISCLAIMER: We are not in any way affiliated with or endorsed by Pull&Bear. Pull&Bear is a registered trademark of its owner. For more info click here.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir