nexon 106 ekran smart tv / NEXON 42 İnç 106 Ekran Uyumlu Televizyon Sabit - PttAVM.com

Nexon 106 Ekran Smart Tv

nexon 106 ekran smart tv

A101 Nexon FULL HD Smart Uydu Alıcılı LED TV

A101 8 Mayıs 2014’te Tv’nin kralını getiriyor. Vestel güvencesi ile gelen bu ürünün adı Nexon FULL HD Smart Uydu Alıcılı LED TV. İşte bu Led tv ürününün tüm detayları için sizlere bu konuyu oluşturduk. İşte A101 aktüel bu hafta kataloglarında yer alan ürününe ait detaylar.

A101 aktüel TV getirmeye insanları sevindirmeye devam ediyor. Ucuz ve kaliteli mal getiren A101 bu hafta Nexon marka (Vestel Garantili) FULL HD Smart Uydu Alıcılı LED TV’yi sizlere sunuyor. 40”(inc) olan bu TV ortalama bir salona veya bir odaya ideal boyutlarda. Bizim de az detaya sahip olduğumuz bu ürün hakkında tüm bildiklerimizi sizlere aktaracağız.

Öncelikle ürün 40” olarak sunulmuş Fakat internette bazı kaynaklarda 29” olarak da geçiyor. Inc kavramı gereği bu tür oynamalar malesef mevcut ama monitörün çapraz uzunluğu 99 cm (100cm arası) olarak belirtilebilir.

A101 8 Mayıs Nexon FULL HD Smart Uydu Alıcılı LED TV

A101 Nexon 50NX600 LED TV

• Teğmen
    205 Mesaj
  • Teğmen
    142 Mesaj
  • Er
    2 Mesaj
    Perşembe günü bende almayı düşünüyorum.Bilgisi ve önerisi olan varsa yardımcı olabilir mi ?
  • Teğmen
    205 Mesaj
  • Teğmen
    130 Mesaj
    Arkadaşlar bu Tv yi kaç metreden izleme liyiz? Benim mesafe 2.50 cm .Büyük mü gelir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akavuk -- 9 Şubat 2015; 19:45:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    205 Mesaj
    Konu Sahibi
    akavuka kullanıcısına yanıt
    bence büyük gelir en fazla 106 ekran almanı öneririm.
  • Yarbay
    15903 Mesaj
  • Onbaşı
    23 Mesaj
  • Yüzbaşı
    320 Mesaj
  • Teğmen
    205 Mesaj
    Konu Sahibi
    Dostlar bugün TV yi almaya gittim. A101 de 40inç de vardı ve fiyatı 829 TL idi. Kafam attı 40 inç aldım (Zaten izleme mesafesi 3 metre felandı). Servisi aradım kurulum için, servis ücretliymiş. Bende kendim kurdum TV yi. Görüntüsü gayet iyi, bende 2 adette samsung var bir fark göremedim doğrusu. Sesi idare eder. Yani beni tatmin etti. Bu fiyata bu TV yi öneririm.
    Not : Duvara askı aparatı beş para etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsiRuhi

Dostlar bugün TV yi almaya gittim. A101 de 40inç de vardı ve fiyatı 829 TL idi. Kafam attı 40 inç aldım (Zaten izleme mesafesi 3 metre felandı). Servisi aradım kurulum için, servis ücretliymiş. Bende kendim kurdum TV yi. Görüntüsü gayet iyi, bende 2 adette samsung var bir fark göremedim doğrusu. Sesi idare eder. Yani beni tatmin etti. Bu fiyata bu TV yi öneririm.

Kuruluna gelmediler ise garantiyi nasıl onaylattiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teğmen
    205 Mesaj
    Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Garanti faturasıymış.
  • Teğmen
    238 Mesaj
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trakyAli-1986

quote:

Garanti faturasıymış.

İnşallah süz kurdunuz diye garanti dişi sayılmaz. Bu nasıl bir zihniyet ise kurulum ücreti alıyorlar mal garantili gelip kuracaksın bozuk ise yerinde bakacaksın. Şimdi bir sorun olsa yetkisiz kurulum diye size laf edebilirler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Er
    2 Mesaj
    Arkadaşlar bu sabah aldım bu tv'yi..Gerçekten bu fiyata çok iyi bir performans sunuyor size.

Kurulumu çok basit servisle uğraşmadım.

• Yüzbaşı
    261 Mesaj
    biz de kurulumu kendimiz yaptık başta sorun yoktu ama ethernet kablosunu taktıktan sonra kendini mi güncelledi anlamadım ama kumanda çalışmıyor sadece birkaç tuş çalışıyor onlar da hepsi aynı işlemi yapıyor 16:9 dan 4:3 gibi ekran geçişleri yapıyor. aynısı başına gelen oldu mu?

• Teğmen
    107 Mesaj
    Öncelikle bu tvyi almadan önce geçen sene annemin evine seg marka 40 inçlik bir tv almıştım Çok memnun kalmış aynı tvden teyzeme,teyze kızıma seg 40'lik tvden almıştım. onlarda çok memnun kaldılar. Şimdi bunu neden yazdım çünkü nexonda kumanda arayüz panel kullanılan malzeme kısacası markası hariç herşeyiyle segin aynısı.

gelelim 50 inçlik nexona. Bu tvyide annemin salonuna aldım. Tv oldukça büyük olmasına rağmen oldukça hafif. Daha öncede belirttigim gibi televizyonun kumandası şekli dahil herseyi seg marka ile ayni.
    Dahili uydu alıcısı ozellikle hd kanallarda oldukça başarılı. Ancak sd kanallarda biraz puslu ve karıncalanma şeklinde görüntü bozukluğu yaşanabiliyor. Kanal geçişleri ise biraz yavaş. Özellikle sd bir kanaldan hd bir kanala geçerken bu yavaşlama daha da farkedilir oluyor.
    Duvar askı aparatı çok kaliteli görünmüyor Ancak kullanmadığım için yine de kesin birsey söylemeyemem.
    Televizyon ayağı iki ayrı parça olarak toplamda sekiz vida ile kolayca takılıyor. Tvnin uydudan güncelleme özelliği olduğu için ilk kurulum oldukça basit. kanallar yüklü hatta sıralı halde karşınıza geliyor.
    Dahili uydunun bence en önemli özelliği benim gibi futbolsever arkadaşlar için büyük bir ihtiyaç olan biss key özelliğine sahip olması. Yani trtspor, aspor gibi avrupa ligleri yayını yapan kanallara şifre girmesini engelliyor.
    Tvde smart özellği mevcut ancak wifi aparatı olmadan kablosuz bağlantı yapılamıyor.Ancak kablo ile ethernet girişinden bağlantı sağlanabilir. WiFi Dongle vestel servislerinden temin edilebilirmis. Fiyatını bilmiyorum.

Kendi evimde LG 47lm660s model bir tv kullanıyorum. Nexon 50 inçlik tvyi hemen yanına kurdum. Aradaki fark renk canlılığı, piksel yoğunluğundan kaynaklı ufak tefek karıncalanmalar.

Kısacası 1200 tl fiyat etiketi Ile benim televizyonum büyük olsun 3 boyutla internet ile çok isim yok, uydu ile kablo ile ugrasmak istemiyorum, açık kanaldan yayınlanan maçlarda şifre de neymiş diyen herkesin gönül rahatlığı ile alabileceği bir televizyon.
    alanlara hayırlı olsun, teknoloji şansı yanınızda olsun

• yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

Benzer içerikler

nest...

oksabron ne için kullanılır patates yardımı başvurusu adana yüzme ihtisas spor kulübü izmit doğantepe satılık arsa bir örümceğin kaç bacağı vardır

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.