fatih çollak hatim seti mp3 indir / Fatih Çollak Hatim Seti İndir – Sure Sure | Fasih Arapça Gramer Arapça Dilbilgisi Sarf Nahiv

Fatih Çollak Hatim Seti Mp3 Indir

fatih çollak hatim seti mp3 indir

Ekran Görüntüleri

Açıklama

Fatih Çollak hocanın Kur'an-ı Kerim hatim seti
    Arapça okuyor.
    İnternete ihtiyaç duymuyor.

quran mp3, holy quran, full quran, Fatih Çollak, kurani kerim, kur’an-ı kerim,fatih colak, kur’an-ı kerim dinle, cüz cüz kuran, kuranı kerim cüz dinle

Oylar ve Yorumlar

Kaldığım yerden devam edemiyorum

Kaldığım yerden devam edemiyorum maalesef

Sureler arası geçiş

Allah razı olsun basit kullanımlı güzel olmuş. Sureler arası geçiş yaparsa daha da güzel olur

Mehmet Sulan adlı geliştirici, gizlilik politikasını ve verileri işleme ayrıntılarını Apple’a vermemiştir. Daha fazla bilgi için geliştiricinin gizlilik politikası bölümüne bakın.

Bilgi Verilmedi

Bir sonraki uygulama güncellemesini teslim ederken geliştiricinin gizlilikle ilgili bilgi vermesi gerekir.

Bilgi

Sağlayıcı
    Mehmet Sulan

Boyut
    ,4 MB

Kategori
    Yaşam Tarzı

Uyumluluk
    iPhone
    iOS veya üst sürümünü gerektirir.
    iPad
    iPadOS veya üst sürümünü gerektirir.
    iPod touch
    iOS veya üst sürümünü gerektirir.
    Diller

Türkçe, Almanca, Arapça, Arnavutça, Azerice, Basitleştirilmiş Çince, Boşnakça, Endonezce, Farsça, Fince, Fransızca, Geleneksel Çince, Hollandaca, Japonca, Korece, Lehçe, Malay, Portekizce, Rusça, Swahili, Urduca, İngilizce, İspanyolca, İtalyanca

Yaş Sınırı
    4+

Telif Hakkı
    © newbie developer

Fiyat
    Ücretsiz

Uygulama İçi Satın Alımlar

1. Fatih Çollak₺69,99

Bu Geliştiricinin Diğer Uygulamaları

Diğer Beğenebilecekleriniz

redigera wikitext]

Museum[redigera redigera wikitext]

seafoodplus.info

Huvudartikel: Mercedes-Benz Lastbilar

Mercedes-Benz är mest känt för sina personbilar men är också världens största lastbilstillverkare. På den viktiga USA-marknaden har man genom Freightliner grundlagt sin position som världsettan. Man har lastbilar i alla storleksklasser.

Modeller[redigera

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir