55uk7550pla teknosa / Teknosa Kampanyaları & Fırsatları - Teknosa

55uk7550pla Teknosa

55uk7550pla teknosa

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] ( sayfa)

• Yarbay
    Arkadaşlar konuyla alakası yok ama malum va paneller olduk&#;a hassas. Ekranın temizlemesini nasıl yapmak gerekiyor. Islak mendil gibi birşeyle silinebilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: el Profesor

Ge&#;en g&#;n va paneli beğenmeyen ki dipnot olarak belirteyim lg 50uk te dikkat edince beğenmemiştik ben ve babam daha sonra samsung va panellerde farketmedik bile &#;va panel olduğunu g&#;r&#;nt&#; bozulmuyordu &#;&#;nk&#; neyse asıl meseleye geleyim bug&#;n d&#;ş&#;nd&#;m ki 55 inc bizim salon i&#;in &#;ok b&#;y&#;k gibi bug&#;n ise babam mağaza da 50nu beğenmiş bu tv yanılmıyorsam va panel nasıl modeldir pişman eder mi yoksa 49nu nimi kovalıyayım
    Laf kelimesinden &#;nceki b&#;l&#;m&#; 3 kez okudum , tam anlamadım.
    G&#;z&#;n&#; seviyim,
    . , ; ?
    Bunları kullanmak zor olmasa gerek.
    .
    C&#;mlenin Laf kelimesinden sonraki b&#;l&#;m i&#;in;
    50nu modeli dts hari&#; pişman etmez.
    Kovalayanilirsen;
    55nu
    Fiyat farkı az ise;
    49xf
    49nu
    Tabiki daha iyidir.
    55xf ve 55nu de diğer se&#;eneklerin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay

Orijinalden alıntı: cesar

Peki UE55NUT kenardan bakilinca goruntu kalitesi cok bozulur mu? Bu acidan degerlirirseniz beyler cok sevinirim. Baska onerilere deacigim. Oled bu konuda iyi oldugunu okudum, fiyat i ona gore tabi onlarinda.
    Ne kadar kenardan izleyeceğinize bağlı.
    Saat 11 ve 13 y&#;nlerinden izlenecekse sorun olmaz. 55nu keyif verir.
    Saat 10 ve 14 y&#;nlerinden izlenecekse va - kenar led kombinasyonu sıkıntı olabilir.
    Bu a&#;ıdan va - direk led 55xf başarılı.
    Eğer s&#;rekli saat y&#;nlerinden izlenecekse ips-direk led (LG) modelleri de tercih edilebilir , son olarak.
    .
    (Hi&#; bir led tv saat 9 - 15 y&#;nlerinden izlenenez)

• Yüzbaşı
    D&#;zenledim hocam kusuruma kalma :) &#;leyse ben takibe başlıyorum benim de g&#;nl&#;mden ge&#;en serisi gibi inş yakalarım uygun fiyata

• Binbaşı
    evet biliyorum ama bence problem değil, 10 cm den bakmadıktan sonra o pikseli g&#;rm&#;yorsun. ayrıca bug&#;ne kadar aldığım led ekranlı cihazlardan macbook hari&#; t&#;m&#;nde &#;l&#; piksel &#;ıktı, samsung 55js de ekranın tam ortasında vardı onu da test yapınca farkettim, g&#;nl&#;k kullanımda g&#;z&#;km&#;yor bile! g&#;n&#;m&#;z teknolojisinin genel sorunu ışık sızması, piksel hataları, banding, blooming, clouding vs her tv de mutlaka var bunlar, &#;nemli olan asgaride olması ki bendeki tv fiyat ve segmentine g&#;re hatalarına 9/10 puan veririm. g&#;r&#;nt&#; kalitesi, akıcılık, kullanılabilirlik vs.. /10

• Yarbay

Orijinalden alıntı: naber0

max tl, iyi guzel kalitesi olan, magazadan alinacak , uzun sureli bir tv. mağaza derken vatan Teknosa mediamarkt evkur markalarin kendi magazalari gibi yerden alincak.
    Samsung 50nu

• Binbaşı

Ge&#;en g&#;n va paneli beğenmeyen ki dipnot olarak belirteyim lg 50uk te dikkat edince beğenmemiştik ben ve babam daha sonra samsung va panellerde farketmedik bile &#;va panel olduğunu g&#;r&#;nt&#; bozulmuyordu &#;&#;nk&#; neyse asıl meseleye geleyim bug&#;n d&#;ş&#;nd&#;m ki 55 inc bizim salon i&#;in &#;ok b&#;y&#;k gibi bug&#;n ise babam mağaza da 50nu beğenmiş bu tv yanılmıyorsam va panel nasıl modeldir pişman eder mi yoksa 49nu nimi kovalıyayım
    Hayır asla pişman etmez ancak eğer maddiyat el verirse tabiki 8 segment nu &#;ok daha iyi bir se&#;im olur..

• Teğmen

Orijinalden alıntı: bluemoon

Arkadaşlar konuyla alakası yok ama malum va paneller olduk&#;a hassas. Ekranın temizlemesini nasıl yapmak gerekiyor. Islak mendil gibi birşeyle silinebilir mi?
    Bilgisayarcılarda Mon&#;t&#;rler/Tvler i&#;in satılan mikrofiber bezler işini rahatlıkla g&#;r&#;r,
    Ucuzluklarda mikrofiber bez diye satılanlardan almayın
    Veya tutup panele bir başka bez kullanmayın

Gelelim ara sıra a&#;ıklama gereği duyduğum bir konuya;
    VA paneller i&#;in "hassas kırılgan" diye sallayanlar, bannaklarını s&#;r&#;p işte bakın dandik bu diyenler,
    Sonrada İPS panelleri yumruklayarak s&#;z&#;m ona ips'in daha sağlam olduğunu vurgulayıp daha &#;ok prim peşinden koşanlar
    Klasik satıcılardır..
    İşin i&#;ini bilen birisi tam tersine kırılganlık y&#;n&#;nden sert alaşımlı İPS panellerin &#;ok daha &#;abuk kırıldıklarını bilir.
    Yani ips panel hen&#;z yeniyken panele sert&#;e vuran bir satıcı,
    Aynı şeyi bir iki yıl kullanılan bir ips panelde yapamaz, &#;&#;nk&#; ısıdan dolayı halk tabiri ile gevrekleşen o sert alaşım,
    Boya badana i&#;in dahi yer değiştirirken panelin i&#;ten kıtılma rizki &#;ok &#;ok b&#;y&#;kt&#;r,
    Elbette VA panellerde kurşun ge&#;irmez &#;elik zırhlı değildir tabiki kırılırlar ancak ips'lere g&#;re &#;ok &#;ok daha sağlamdırlar.

• Yarbay

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Bug&#;n Ankaradan Anne baba kullanması i&#;in alınacak TV &#;nerisi veya marka &#;nerisi verebilir misiniz
    Arkadaşlar
    Ebat ve Fiyat gibi hi&#; bir kriterin belirtilmediği bu soruya
    Aranızda M&#;neccimlik gibi bir yetiye sahip olan varsa bu arkadaşa cevap versin &#;&#;nk&#; bende yok

• Yarbay
  • Arkadaşlar maksimum civarına &#;ıkabilecek b&#;t&#;em var mağazalardan alacağım , &#;nerebilceğiniz tv var mı genellikle oyun film i&#;in kullanıyorum odam k&#;&#;&#;k olduğundan 55 b&#;y&#;k gelir

49mu aklıma yattı ama &#;neriniz var mı

• Yüzbaşı
    55nu e karar kıldım gibi hepsiburada dan 5 bine geliyor tam bana ayrıca kartıma da &#;ok y&#;klenmek istemiyorum bug&#;n gidip yakından inceleyeceğim almışken gene b&#;y&#;k ekran almaya karar kıldım ve b&#;t&#;eme en uygunu bu gibi &#;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el Profesor -- 26 Ocak ; >
  • Yüzbaşı

Arkadaslar max TL ye kadar sadece magazadan Smart tv onerileri alabilir miyim. &#;ogunlukla netflix, film vs icin olacak ileride belki playstation gibi platformlarda da kullanilabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kauseg -- 26 Ocak ; >
  • Yüzbaşı
    Arkadaşlar bug&#;n teknosa TV satışı yapan b&#;l&#;mde ,LG 55UKPLA TV 55mu den iyi dedi , sizce ne yapayım butcem en fazla 5, TL ,

LG 55UKPLA kullanan varmı ?

• yeni mesaja gitYeni mesaj

TV Tavsiyeleri [ANA KONU] ( sayfa)

• Yarbay

• Yarbay

Laf kelimesinden &#;nceki b&#;l&#;m&#; 3 kez okudum , tam anlamadım.
    G&#;z&#;n&#; seviyim,
    . , ; ?
    Bunları kullanmak zor olmasa gerek.
    .
    C&#;mlenin Laf kelimesinden sonraki b&#;l&#;m i&#;in;
    50nu modeli dts hari&#; pişman etmez.
    Kovalayanilirsen;
    55nu
    Fiyat farkı az ise;
    49xf
    49nu
    Tabiki daha iyidir.
    55xf ve 55nu de diğer se&#;eneklerin.

• Yarbay

Orijinalden alıntı: cesar

Peki UE55NUT kenardan bakilinca goruntu kalitesi cok bozulur mu? Bu acidan degerlirirseniz beyler cok sevinirim. Baska onerilere deacigim. Oled bu konuda iyi oldugunu okudum, fiyat i ona gore tabi onlarinda.
    Ne kadar kenardan izleyeceğinize bağlı.
    Saat 11 ve 13 y&#;nlerinden izlenecekse sorun olmaz. 55nu keyif verir.
    Saat 10 ve 14 y&#;nlerinden izlenecekse va - kenar led kombinasyonu sıkıntı olabilir.
    Bu a&#;ıdan va - direk led 55xf başarılı.
    Eğer s&#;rekli saat y&#;nlerinden izlenecekse ips-direk led (LG) modelleri de tercih edilebilir , son olarak.
    .
    (Hi&#; bir led tv saat 9 - 15 y&#;nlerinden izlenenez)

• Yüzbaşı
    D&#;zenledim hocam kusuruma kalma :) &#;leyse ben takibe başlıyorum benim de g&#;nl&#;mden ge&#;en serisi gibi inş yakalarım uygun fiyata

• Binbaşı
    evet biliyorum ama bence problem değil, 10 cm den bakmadıktan sonra o pikseli g&#;rm&#;yorsun. ayrıca bug&#;ne kadar aldığım led ekranlı cihazlardan macbook hari&#; t&#;m&#;nde &#;l&#; piksel &#;ıktı, samsung 55js de ekranın tam ortasında vardı onu da test yapınca farkettim, g&#;nl&#;k kullanımda g&#;z&#;km&#;yor bile! g&#;n&#;m&#;z teknolojisinin genel sorunu ışık sızması, piksel hataları, banding, blooming, clouding vs her tv de mutlaka var bunlar, &#;nemli olan asgaride olması ki bendeki tv fiyat ve segmentine g&#;re hatalarına 9/10 puan veririm. g&#;r&#;nt&#; kalitesi, akıcılık, kullanılabilirlik vs.. /10

• Yarbay

Orijinalden alıntı: naber0

max tl, iyi guzel kalitesi olan, magazadan alinacak , uzun sureli bir tv. mağaza derken vatan Teknosa mediamarkt evkur markalarin kendi magazalari gibi yerden alincak.
    Samsung 50nu

• Binbaşı

Hayır asla pişman etmez ancak eğer maddiyat el verirse tabiki 8 segment nu &#;ok daha iyi bir se&#;im olur..

• Teğmen

Orijinalden alıntı: bluemoon

Bilgisayarcılarda Mon&#;t&#;rler/Tvler i&#;in satılan mikrofiber bezler işini rahatlıkla g&#;r&#;r,
    Ucuzluklarda mikrofiber bez diye satılanlardan almayın
    Veya tutup panele bir başka bez kullanmayın

Gelelim ara sıra a&#;ıklama gereği duyduğum bir konuya;
    VA paneller i&#;in "hassas kırılgan" diye sallayanlar, bannaklarını s&#;r&#;p işte bakın dandik bu diyenler,
    Sonrada İPS panelleri yumruklayarak s&#;z&#;m ona ips'in daha sağlam olduğunu vurgulayıp daha &#;ok prim peşinden koşanlar
    Klasik satıcılardır..
    İşin i&#;ini bilen birisi tam tersine kırılganlık y&#;n&#;nden sert alaşımlı İPS panellerin &#;ok daha &#;abuk kırıldıklarını bilir.
    Yani ips panel hen&#;z yeniyken panele sert&#;e vuran bir satıcı,
    Aynı şeyi bir iki yıl kullanılan bir ips panelde yapamaz, &#;&#;nk&#; ısıdan dolayı halk tabiri ile gevrekleşen o sert alaşım,
    Boya badana i&#;in dahi yer değiştirirken panelin i&#;ten kıtılma rizki &#;ok &#;ok b&#;y&#;kt&#;r,
    Elbette VA panellerde kurşun ge&#;irmez &#;elik zırhlı değildir tabiki kırılırlar ancak ips'lere g&#;re &#;ok &#;ok daha sağlamdırlar.

• Yarbay

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Bug&#;n Ankaradan Anne baba kullanması i&#;in alınacak TV &#;nerisi veya marka &#;nerisi verebilir misiniz
    Arkadaşlar
    Ebat ve Fiyat gibi hi&#; bir kriterin belirtilmediği bu soruya
    Aranızda M&#;neccimlik gibi bir yetiye sahip olan varsa bu arkadaşa cevap versin &#;&#;nk&#; bende yok

• Yarbay
  • Arkadaşlar maksimum civarına &#;ıkabilecek b&#;t&#;em var mağazalardan alacağım , &#;nerebilceğiniz tv var mı genellikle oyun film i&#;in kullanıyorum odam k&#;&#;&#;k olduğundan 55 b&#;y&#;k gelir

49mu aklıma yattı ama &#;neriniz var mı

• Yüzbaşı
    55nu e karar kıldım gibi hepsiburada dan 5 bine geliyor tam bana ayrıca kartıma da &#;ok y&#;klenmek istemiyorum bug&#;n gidip yakından inceleyeceğim almışken gene b&#;y&#;k ekran almaya karar kıldım ve b&#;t&#;eme en uygunu bu gibi &#;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi el Profesor -- 26 Ocak ; >
  • Yüzbaşı

Arkadaslar max TL ye kadar sadece magazadan Smart tv onerileri alabilir miyim. &#;ogunlukla netflix, film vs icin olacak ileride belki playstation gibi platformlarda da kullanilabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kauseg -- 26 Ocak ; >
  • Yüzbaşı
    Arkadaşlar bug&#;n teknosa TV satışı yapan b&#;l&#;mde ,LG 55UKPLA TV 55mu den iyi dedi , sizce ne yapayım butcem en fazla 5, TL ,

LG 55UKPLA kullanan varmı ?

• yeni mesaja gitYeni mesaj

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası