kültür dershanesi hakkında yorumlar / Kltr Dersanesi'ne giden var m? | Kadınlar Kulübü - Kadın Sitesi

Kültür Dershanesi Hakkında Yorumlar

kültür dershanesi hakkında yorumlar

"Kültür Test" üniversite hazırlık dergisi ve ÖSS hazırlık kursu ile yılında istanbul Beyazıt' taki ilk ve tek şubesinde eğitim hayatına başlayan "Kültür Dersaneleri", yılında büyük bir atılım yaparak yeni şubeler açmaya başlamıştır. Başlangıçta sadece istanbul' un merkezi noktalarında açılan şubelerimize gösterilen yoğun ilgi ve büyük kent olmanın verdiği ulaşım zorluğu nedeniyle şube açılışlarını istanbul' un tüm semtlerine yaymıştır. öğretim yılında ise dersaneciliğe yeni bir anlayış getirerek, bazı merkezlerde 2. şubesini açmış, "Sayısal" ve "Sözel" olmak üzere ayrı binalarda hizmet vermeye başlamıştır.

Yaygın ağı, güçlü kadrosu ve öğrenci merkezli eğitim anlayışı ile ilerlemesini sürdüren Kültür Dersaneleri yayıncılık alanında da kaliteli ve kapsamlı dokümanlarını öğrencilerinin hizmetine sunmaktadır. Özellikle öğrencilerine sağladığı yeniliklerle öne çıkan dersanemiz, yılında hazırladığı "Kültür Digital" projesi ile Türkiye' de ÖSS hazırlık alanında bir ilki gerçekleştirmiştir. bugün yabancı dil kursları, yurtdışı eğitim danışmanlığı, bilgisayar kursu, sürücü kursu, kolejler, yayıncılık, OKS hazırlık dersanesi gibi bir çok alanda eğitime hizmet veren kurumlarımızın açılmasında da öncü olmuştur.

istanbul' da 34 öSS, Anadolu' da 24 ÖSS ve 24 OKS şubesi olan Kültür Dersaneleri ilerleyen yıllarda da bir çok ilde şube açarak kaliteli hizmetini tüm Anadolu' ya yayma çabası içinde olacaktır.

"Size çok yakınız" sloganıyla faaliyetlerine başlayan Kültür Dersaneleri istanbul halkının da teveccühüyle hızlı bir gelişme göstermiş ve artık onları "GöREBiLDiĞiNiZ HER YERDEYiZ" sloganıyla selamlamaktadır. ''

öz geçmiş sayfasında böle bir içerik formatı yazan ve yaklaşık üç senedir gittiğim fakat bir fayda sağlıyamadağım. şirinevler ve bakırköy şubesinde kaliteli öğretmenlerin bulunduğu çalışkan öğrencilerin daha da calıştırıldığı vasat tayfanın ise tamamen vasata itildiği kaliteli görünen bir eğitim yuvası.

istanbul kültür üniversitesi ve kültür koleji ile hiçbir şekilde bağlantısı olmayan dersane.

eskiye oranla çok değişmiş olduğunu düşündüğüm dershane. (söylenilenlere göre eskiden çok vasat bir dershaneymiş.) bolu şubesinde yaptığım gözlemlere -ki öss hazırlık için bu dershaneyi seçmemin sebepleri de bunlardır- göre;

- rehberlik hizmeti diğer dershanelere oranla mükemmel ve teşvik edicidir. (özellikle fem'e oranla. çünkü burada abilere gidenlerle gitmeyenler ayrılmıyor.)
- öğretmenleri kalitelidir. yani fem'deki gibi abiden bozma embesil öğretmenler yoktur. ayrıca kaliteden daha önemli olarak ilgilidirler de. öğrenci düşük sınıfta da olsa, yüksek sınıfta da olsa öğretmenler kesinlikle öğrencileri boş vermezler.
- söylenilenin aksine, hocalar veya idari kadro dinci, ümmetçi tipler değildir. bu konuda kaygınız varsa lütfen hepsini yok edin.
- şahane dizayn edilmiş bir internet sitesi var. takdir ettim gerçekten.
- haremlik selamlık uygulaması bulunmaz.

elbette unutulmamalıdır ki, bu artıların tamamı kültür dershanesi bolu şubesi için geçerlidir. diğer şubelerde çok fark ettiğini düşünmemekle birlikte, onlar hakkında herhangi bir bilgimin olmadağını hatırlatırım.

eğer bolu'daysanız, lise son sınıftaysanız ve dershane konusunda kararsızsanız kültür'e gelin derim.

(bkz: çok şey mi istiyorum acaba)

kız öğrenci sayısı erkek öğrenci sayısından genelce oldukça fazladır. gidilesidir.

efendim ne bileyim ne sevdim ne sevemedim ben burayı. gidecek öğrenciler bilsinler ki çoğu zaman bölgenizde bulunan fem, final gibi adı daha çok duyulmui dershanelerin gölgesinde kalacaksınız fakat kaynakları kaliteli, öğretmenleri başarılıdır. büyük dershanelere göre de etüt alma imkanınız çok çok fazladır. şimdi bir daha şansım olsa bir daha giderim.

öğretmenleri başarılı ve sınıflar kalabalık değil. ortam da soğuk değil tavsiye edilir *

bir öğrencisi olarak tavsiye ederim. özellikle son birkaç senedir akıllı tahta sistemine geçmesiyle derslerin çok verimli geçmesi sağlanmıştır. ortam güzeldir. fazlaca kız vardır. esenler şubesinin kantininde langırt bile vardır. kantinide ucuzdur.

3 sene gitmeme rağmen bana ancak 2 yıllık üniversite kazandırabilmiş dersanedir. ardından birey dersanesini tercih etmiş ve uluslararası ilişkiler okumaktayım. kültür dersanesine gitmek gibi bir hata yapıp yıllarınızı harcamayın.

Kültür Üniversitesi ile isim benzerliği dışında hiç bir ortak yanı bulunmayan , bünyesinde 1 sene ingilizce öğretmeni olarak görev yaptığım dershanedir yılından beri hizmet veren kurumun 3 ortağı aynı zamanda Gökdil, edutime, fatih dershaneleri,okyanus ve doğa kolejinin de sahipleridir.

vezneciler şubesi fatihe taşınmıştır. şuanda fatih şubesine gitmekteyim ve tavsiye ediyorum.

*hocalar cana yakın kişiler. birebir ilgileniyorlar sizinle
*akıllı tahta diye süper bir sistem
*sigara içiyorsanız 2 tenefüste bir izin
*nargile cafeden bir eksiği olmayan güzel bir kantin (burç bile var)
* erkekten çok kız nufus

abd'de özel bir eğitim kurumunun bir zenciye ırkçı muamele yaptığı ortaya çıksa ülke ayağa kalkar, müthiş bir kamuoyu tepkisi oluşur ve kurum temsilcisi herkesin önünde özür diler ve sorumlu personelin işine son verirdi.
üstelik bunların yaşanacağı ülke olan abd, ayrımcılık konusunda gelişmiş dünyanın en iyi örneği bile değil varın türkiye'yi siz düşünün.

bir yılımı yemiş olan dershane.
ogretmenleri fena değil. ankara sıhhiye şubesinden bahsediyorum.
hatta hala orda mıdır bilmiyorum, çetin hoca vardı matematikçi. şeker gibi hocadir. şimdiye kadar öğrencileriyle onun kadar ilgilenen, zaman zaman ufak jestler yapan, hiçbir fedakarliktan kaçınmayan, altın gibi cok az hocam olmuştur sanırım.
yaşına göre karınca gibi de çalışkandır ayrıca.

neyse, yazının başında da dediğim gibi bir yılımı yemiş dershanedir. yukarıda anlattığım çetin hoca gibi öğretmenler olduğu kadar, dersi hiç iplemeyen ogretmenleri de vardır. zira disiplin denen şey bu dershaneye ugramamistir, ve çoğu öğretmeni de bu dogrultuda ders islemektedir. şöyle ki, bilen bilir koskocaman bir etüt salonu vardır (şimdilerde belki değiştirilmiştir ama dediğim gibi bilen bilir). bu salonun sadece adı etüt salonudur. zira dışarıdan bakıldığı zaman düğün salonundan pek farkı yoktur. bu salon, dershanenin serseri öğrencilerinin kafe olarak kullandığı bir mekandir. çalışkan bir öğrencinin bu salonda verimli şekilde ders çalışması imkansızdır.

ayrıca abilerle falan alakası yoktur. bilmiyorum belki vardır da aleni şekilde yürütülmuyordur bu işler. çünkü bu konu hakkında hiçbir şeye şahit olmadım bu dershanede.

karsta açıldığı dönemde ipini koparanın girdiği dershanedir.

Yarım dönem incirli şubesine gittiğim dershanedir, her pazartesi sınıfta şakirtlere sohbet verirlerdi amaç sohbetten ziyade verdikleri beleş yemekti.

eski öss sisteminin son kez uygulandığı yılının sonbaharında, yeni ygs-lys sistemine ısınmaya çalışıyorken, "eski öss sistemine ait taban puanlarını derin analizlerle ygs-lys sistemine çevirdik, kitapçık olarak sunduk" diye bedavaya bir kitapçık dağıtıyorlardı. bir gazla, merakla gidip aldım. bildiğin "'de bu kadarsa 'te ne kadardır" diyerek oran-orantı ile çevirmişlerdi.

böyle de gereksiz bir ayrıntısıyla hatırladığım dershane. soruları fena değildi ama.

hiç çalışmadan bana üniversiteyi kazandıran dersanedir. vakti zamanında 3 sene gittiğim nasıl olduysa derece sınıfına düştüğüm, keramet bende mi dersanede mi diye düşündüren eğitim kurumu.

gitmeyi düşündüğüm dershane tavsiye eder misiniz beyler.

bi kere gittiğinizde yakanıza sülük gibi yapışan kalitesiz bi dersanedir. Süleymancıların olduğu da söylenir.

gidilmemesi gereken dershane. *

MATBİR Eğitim başarısı

Kızılay Semtinde Dershane Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Etmeli?

Ankara&#;nın Kızılay semtinde dershaneye gitmek istiyorsanız sizin için öneriler hazırladık.

Dershane veya eğitim kurumu tercihi çok önemli bir konudur. Çünkü bir nevi geleceğe yönelik olarak yapılan önemli bir hamlede yol göstericinin seçilmesi anlamına gelir.

Bu konuda dikkat edilmesi gereken bazı hususlar şöyledir;

gibi konular çok mühimdir. Her kişi kendisine göre bu listeye ekleme ve çıkarma yapabilir. Lakin bu konuların hepsinden geçer not alan bir eğitim kurumunun veya dershanenin beğenilmeme şansı çok düşük olur.

Ayrıca Kızılay semti için dershane seçimi yaparken de ulaşım da büyük önem taşımaktadır. Metroya yakınlığı, otobüs, dolmuş duraklarına yakınlığı çok büyük önem arz etmektedir. Kızılay semtinde bir dershaneye gitmeye kararlı iseniz mutlaka ulaşım kolaylığını da değerlendirin.

Önemli: MATBİR Eğitim, Kızılay&#;ın merkezinde Karanfil Sokak&#;ta yer almakta olup, metro durağına, otobüs ve dolmuş duraklarına yürüme mesafesindedir.

Kızılay&#;da dershaneler neden çok tercih ediliyor? biliyor musunuz? Nedenini öğrenmek için hemen tıklayın.

Sınava Hazırlıkta Dershanenin Önemi

Öğrenci velisi olarak çocuklarınızın sınavlarda başarıyı üst düzeyde yakalamaları için dershaneler hakkında bilgi edinmeye çalışıyorsunuz. Bir öğrencinin eğitim hayatının şekillenişi iyi bir liseyi kazanıp hayalindeki üniversiteye doğru adım adım gidişiyle başlar.

Bazı istisnalar olsa da genel veriler, bir eğitim kurumunun destekleriyle çalışmalarını yürüten bir öğrencinin akranlarına göre çok daha başarılı olduğunu işaret eder.

Bir öğrenci sınav psikolojisine kendisini mutlaka hazırlamalıdır. Bu sadece motivasyonla olabilecek bir durum değildir. Almış olduğu eğitim ve bu eğitimin pekiştirilmesi en önemli araçtır. Haliyle tamda bu noktada bir öğrencinin tabiri caizse kendisini tanıyan ve kendi kabiliyetlerine göre rota çizen bir profesyonel desteğe ihtiyacı vardır.

Gerek LGS gerek YKS süreçlerinde uzman kadroların olduğu bir dershanede olmak demek sürekli sınav gününe motive olmak anlamına gelir. Sınavda sorulacak sorular öğrencinin gözünü korkutmamaya başlar. Çünkü nasıl çalışacağını ve sınavda soruları nasıl cevaplayacağını öğrenir. Bu bilgiyle sınava emin bir şekilde girer.

Özellikle kendisi gibi sınavda geleceği için ter akıtan birçok öğrenci arkadaşından farklı olarak istediği lise veya üniversiteye girebilmek için başarı sıralamasında ön sıralarda olması gereklidir. Bu uzun yolculukta bir öğrencinin en önemli desteği şüphesiz ailesidir.

Aileden hemen sonra ise öğrencinin başarı sağlayıp istediği yere yerleşebilmesi için üzerinde uzun süre çalışmalar yürüten eğitim kurumu gelir.

Bu şekilde düşünüldüğünde gelecek hayallerinin yolu sınavlardan geçer. Sınavlar ise senede bir kez yapılır. Tam zamanında ve en doğru şekilde sınavdan başarılı bir şekilde çıkmak için bir dershanenin önemi çok büyük olur.

Ankara&#;daki Bazı Semtlere Göre Kızılay Dershane Mesafeleri

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Etimesgut arası kaç km? 23 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Sincan arası kaç km? 29 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Pursaklar arası kaç km? 19 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Mamak arası kaç km? 7,5 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Gölbaşı arası kaç km? 19 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Eryaman arası kaç km? 25 km

MATBİR Eğitim Kızılay Dershane ile Keçiöğren arası kaç km? 9 km

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası