erhan öner / Erhan �ner | C�neyt E. Kory�rek

Erhan Öner

erhan öner

Son Dakika Erhan Öner Haberleri

• Haz  Gazi Koşusu öncesi 'Yıldızlarla Kahvaltı' etkinliği düzenlendi Gazi Koşusu öncesi 'Yıldızlarla Kahvaltı' etkinliği düzenlendi

İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda yapılan 'Yıldızlarla Kahvaltı' etkinliğinde Türkiye Jokey Kulübü yetkilileri, genç jokeyler ve eski yıldızlar bir araya geldi. Gazi Koşusu'na katılacak olan jokeyler yarış hakkında açıklamalarda bulundu. Yarışın birincisine verilecek olan kupa da etkinlikte sergilendi. Aynı zamanda Türk jokeyliğinin efsane isimlerinden Süleyman Akdı'nın doğum günü kutlandı.

• Haz TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulu

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, "İster hukuk fakültesi öğrencisi olsun ister ilahiyat fakültesi öğrencisi, öğrencilerin tamamının başı açık olabilir veya tamamının başı kapalı olabilir, bu konuya dair artık kadınlar söz konusu olduğunda şu ayrımcı dilden muhakkak suretle kurtulmak lazım.

• Haz Yunanistan'ın Edirne Konsolosluğu'na Çamerya katliamı protestosuYunanistan'ın Edirne Konsolosluğu'na Çamerya katliamı protestosu

Balkan Türkleri Federasyonu öncülüğünde bir araya gelen sivil toplum kuruluşu üyeleri, Yunanistan'ın Edirne Konsolosluğu'nun önüne 'Çameryalı Müslüman Arnavutlara yönelik katliamın yılı' nedeniyle siyah çelenk bıraktı. Grup adına açıklama yapan Balkan Türkleri Federasyonu Başkanı Erhan Pekkan, İkinci Dünya Savaşı esnasında Yunanistan'ın Çamerya bölgesinde Arnavutlara yönelik katliam yaptığını öne sürdü.

• Haz TBMM Genel KuruluTBMM Genel Kurulu

AK Parti Grup Başkanvekili Özlem Zengin, Yunanistan açıklarında hayatını kaybeden mültecilerle ilgili "Cumhurbaşkanımızın liderliğinde, dünyadaki adalet arayışının ne kadar önemli olduğunu görmüş oluyoruz.

• Haz Doğu Anadolu'da binlerce öğrenci karne aldıDoğu Anadolu'da binlerce öğrenci karne aldı

Erzurum, Ardahan, Tunceli, Kars, Iğdır, Erzincan ve Ağrı'da binlerce öğrenci karne alarak yaz tatiline girdi. Valiler ve Milli Eğitim Müdürleri, okullarda düzenlenen törenlerde öğrencilere karnelerini dağıttı. Öğrencilerin tatillerini iyi değerlendirmeleri konusunda uyarılar yapıldı.

• Haz Şanlıurfaspor, Bucaspor 'i mağlup ederek Spor Toto 1. Lig'e yükseldiŞanlıurfaspor, Bucaspor 'i mağlup ederek Spor Toto 1. Lig'e yükseldi

TFF 2. Lig play-off finalinde Bucaspor 'i mağlup eden Şanlıurfaspor, Spor Toto 1. Lig'e yükselen üçüncü ve son takım oldu. Karşılaşmada Şanlıurfaspor'un gollerini Behlül Aydın ve Mert Çapar kaydetti.

• Haz Dink cinayetine ilişkin yeni davada 11 sanığın yargılanmasına başlandıDink cinayetine ilişkin yeni davada 11 sanığın yargılanmasına başlandı

Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin aralarında cinayetin azmettiricilerinden Yasin Hayal ve eski emniyet müdürleri Ramazan Akyürek ile Ali Fuat Yılmazer'in de bulunduğu 11 sanık hakkında açılan yeni davanın görülmesine başlandı.

• Haz Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıl Dönümü Törenleri DüzenlendiJandarma Teşkilatının Kuruluş Yıl Dönümü Törenleri Düzenlendi

Erzurum, Ağrı, Iğdır, Kars, Tunceli, Erzincan ve Ardahan'da Jandarma Teşkilatının 'üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla törenler düzenlendi. Törenlerde Atatürk Anıtı'na çelenk sunuldu, saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Ayrıca çeşitli etkinlikler ve gösteriler de gerçekleştirildi.

• Hakkında Yazılanlar

Erhan Öner

TEKFEN Holding Grup Şirketler Başkanı

Hatırlayabildiğim kadarıyla ’li yılların başında idi.

Şirkette bir iki yıllık bir mühendisken, bir şirket broşürü

bastırmakla görevlendirilmiştim. Broşürü hazırlayacak ajansı

ararken, sevgili Cüneyt ile tanıştık. Cüneyt’in karizmatik yapısı,

engin reklamcılık ve halkla ilişkiler tecrübesi bir araya gelince

beni öyle etkiledi ki, işi ondan başkasına veremezdim. Kısa zamanda

o günün şartlarına göre çok Avrupai bir broşür çıkarttık.

Geriye bakınca 35 yıl geçmiş.

Bilahare bugün herkesin çok iyi bildiği, fakat 35 yıl önce çok

az kişinin varlığından haberdar olduğu, il “Kurumsal Kimlik El

Kitabı”mızı çıkarttık. O her zaman yenilikleri çok yakından takip

eden, onları ilk fırsatta hayata geçirmeyi vazife edinmiş istisna-i

bir entelektüeldi.

Cüneyt, müthiş kültürlü, atletizm hastası, gurme ve çok nüktedan

iyi bir dost olduğu kadar, benim için olmasa bile başkaları

için genelde iş yapılması da o kadar zor bir arkadaştı! Zorluğu ise

tamamen dürüstlüğü ve doğru bildiği şeyleri dank diye söylemesinden

kaynaklanırdı. Cüneyt’in bu karakterini bilen benim için

her şey normal iken, işi yaparken çalışacağı arkadaşlar ve / veya

müşteriler için kabul edilmesi o derece de zor idi, taviz ve politika

onun lugatında yoktu.

Telefonla ve yüz yüze görüştüğümüzde “Nasılsın Cüneyt?”

dediğimde cevap aynıydı: “Domuz gibiyim”.

Cüneyt hepimizin bildiği tığ gibi, kilosu hep aynı iken, ben

ilk tanıştığımızda onun gibiyken geçen seneler içinde kiloya

ulaşmıştım. Bunun müsebbibi ben olmama rağmen o, kabahati

çok güzel yemekler yapan ve aşuresine bayıldığı eşimde bulurdu!

Bir gün sohbet ederken bir sual sordu: “İşten gelmişsin, hava

çok güzel, sana iki opsiyon! Biri boğaza karşı ayaklarını uzatıp içkini

yudumlayacaksın, diğeri de üstünü değiştirip boğaz boyunca

koşacaksın” dedi. Tabii tahmin edeceğiniz gibi ben birincisini, o

ise ikinci şıkkı hiç düşünmeden seçecek müthiş bir sportmendi.

O, kitaplardan ve dokümanlardan kımıldayacak yer bulunmayan

ofisinde kendini bilginin tam merkezinde huzur içinde

hissederken, sizlerle bürodaki aşçısına yaptırdığı puf böreklerini

ikram etmekten müthiş zevk alırdı. Her yiyeceğin en iyisinin

nereden alınacağını bilir ve onu sizlerle paylaşmaktan keyif alan

can bir dosttu.

Şimdi bize portakallı çikolatayı kim gönderecek?

Yılbaşlarında, düşündürücü ve o dönemin olaylarına farklı

bir bakış açısı getirecek o anlamlı kartları kim gönderecek?

Huzur içinde yat, mekânın cennet olsun ve oradan bize

“Domuz gibiyim” demeye devam et Cüneyt.

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir