aöf 4 senelik bölümler / AçıkÖğretim 4 Yıllık Bölümler - Üniversite Bölümleri l Üniversite Rehberi

Aöf 4 Senelik Bölümler

aöf 4 senelik bölümler

AÖF taban puanları

4 YILLIK AÇIKÖĞRETİM BÖLÜMLERİ VE PUANLARI - Açıköğretim Lisans Bölümleri Listesi!

4 yıllık açıköğretim bölümleri ve puanları, Yükseköğretim Kurumları Sınavı tercih sonuçlarının belli olmasından sonra eğitim hayatına açıktan devam etmeyi arzulayan öğrenciler tarafından araştırılıyor. İstanbul Üniversitesi AUZEF, Eskişehir Anadolu Üniversitesi ve Erzurum Atatürk Üniversitesi başta olmak üzere yurttaki tüm üniversitelerdeki açıköğretim bölümleri merak konusu. Biz de funduszeue.info olarak 4 yıllık açıköğretim bölümleri ve puanlarını, bunun yanı sıra sıralamalarını da sizler için derledik. İşte en iyi, en kolay 4 yıllık açıköğretim lisans bölümleri

4 YILLIK AÇIKÖĞRETİM BÖLÜMLERİ VE PUANLARI - Açıköğretim Lisans Bölümleri Listesi!

4 YILLIK AÇIKÖĞRETİM BÖLÜMLERİ VE PUANLARI

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Sosyal Hizmet (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Çocuk Gelişimi (A.Ö.)    EA    1,    ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Uluslararası Ticaret ve Lojistik (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    İnsan Kaynakları Yönetimi (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Sosyoloji (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    İşletme (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Yönetim Bilişim Sistemleri (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    İş Sağlığı ve Güvenliği (A.Ö.)    SAY        ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Halkla İlişkiler ve Reklamcılık (A.Ö.)    SÖZ    2,56    ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Tarih (A.Ö.)    SÖZ    1,    ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Sağlık Yönetimi (A.Ö.)    EA    1,79    ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    İktisat (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (A.Ö.)    EA        ,    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Çocuk Gelişimi (A.Ö.)    EA    1,    ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Uluslararası Ticaret ve Lojistik (A.Ö.)    EA        ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    İşletme (A.Ö.)    EA        ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Yönetim Bilişim Sistemleri (A.Ö.)    EA        ,    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Sosyal Hizmet (A.Ö.)    EA    1,    ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    İktisat (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Felsefe (A.Ö.)    EA        ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Maliye (A.Ö.)    EA        ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Sosyoloji (A.Ö.)    EA    1,    ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (A.Ö.)    EA        ,    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    İşletme (A.Ö.)    EA        ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Uluslararası İlişkiler (A.Ö.)    EA        ,    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Sağlık Yönetimi (A.Ö.)    EA        ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Havacılık Yönetimi (A.Ö.)    EA        ,    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Kamu Yönetimi (A.Ö.)    EA        ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri (A.Ö.)    EA        ,    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Sosyoloji (A.Ö.)    EA        ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Felsefe (A.Ö.)    EA        ,    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Coğrafya (A.Ö.)    SÖZ    1,    ,    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Halkla İlişkiler ve Tanıtım (A.Ö.)    SÖZ    1,    ,    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Tarih (A.Ö.)    SÖZ    3,    Dolmadı    

Anadolu Üniversitesi (Eskişehir) (Devlet)    Türk Dili ve Edebiyatı (A.Ö.)    SÖZ    4,1    Dolmadı    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Egzersiz ve Spor Bilimleri (A.Ö.)    EA        Dolmadı    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Grafik Sanatlar (A.Ö.)    EA    1,    Dolmadı    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Rekreasyon (A.Ö.)    EA        Dolmadı    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Tekstil ve Moda Tasarımı (A.Ö.)    EA    1,    Dolmadı    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Reklamcılık (A.Ö.)    SÖZ    1,    Dolmadı    

Atatürk Üniversitesi (Erzurum) (Devlet)    Tarih (A.Ö.)    SÖZ    2,    Dolmadı    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Egzersiz ve Spor Bilimleri (A.Ö.)    EA        Dolmadı    

İstanbul Üniversitesi (İstanbul) (Devlet)    Rekreasyon (A.Ö.)    EA        Dolmadı    

AÇIKTAN 4 YILLIK OKUNUYOR MU?

Açıköğretim'de 4 yıllık lisans bölümlerinde okumak için 2 farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki, ikinci üniversite ismiyle bilinen ve örgün öğrenim şekliyle üniversiteyi tamamlayanların başvuru yaparak girdiği metottur. Diğeri ise  ortaokul veya liseden mezun olan kişilerin seçtiği, YKS TYT puanın yeterli olacağı tercih türüyle elde edilen yöntemdir. 

AÖF 4 YILLIK BÖLÜMLER HANGİ PUAN TÜRÜYLE ALIYOR?

İstanbul Üniversitesi AUZEF, Eskişehir Anadolu Üniversitesi, Erzurum ATA AÖF veya herhangi bir üniversitede seçeceğiniz 4 yıllık lisans açıköğretim bölümleri YKS TYT puan türünden öğrenci kabul etmektedir. TYT puan türünden minimum puanı almanız gerekmektedir. 

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)

·        Felsefe
·        Halkla İlişkiler ve Reklamcılık
·        Sağlık Yönetimi
·        Sosyal Hizmet
·        Sosyoloji
·        Tarih
·        Türk Dili ve Edebiyatı
·        Yönetim Bilişim Sistemleri
·        İktisat Fakültesi
·        Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri
·        İktisat
·        Kamu Yönetimi
·        Maliye
·        Uluslararası İlişkiler
·        Uluslararası İlişkiler (İngilizce)
·        İşletme Fakültesi
·        Havacılık Yönetimi
·        İşletme
·        İşletme (İngilizce)
·        Konaklama İşletmeciliği
·        Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi

ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ (ERZURUM)

·        Halkla İlişkiler ve Tanıtım
·        İşletme
·        Kamu Yönetimi
·        Reklamcılık
·        Sağlık Yönetimi
·        Sosyal Hizmet
·        Sosyoloji

İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

·        Coğrafya
·        Çocuk Gelişimi
·        Felsefe
·        İktisat
·        İnsan Kaynakları Yönetimi
·        İş Sağlığı ve Güvenliği
·        İşletme
·        Sosyoloji
·        Tarih
·        Uluslararası Ticaret ve Lojistik Yönetimi

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası