ispark sabiha gökçen rezervasyon / Sabiha Gökçen Otopark | DonanımHaber Forum

Ispark Sabiha Gökçen Rezervasyon

ispark sabiha gökçen rezervasyon

İSTANBUL HAVALİMANI ÇEVRESİNDEKİ UCUZ OTOPARKLAR VE VALE SERVİSİ

İstanbul Havalimanı&#;na aracı ile gidenler için havalimanının otoparkının yanı sıra ucuz otopark opsiyonları da var:

İstanbul Havalimanı Otoparkı

Ücretler: İstanbul Havalimanı’nın açık ve kapalı olmak üzere araç kapasiteli, 7/24 hizmet veren kendi otoparkı var. Fiyat hesaplamak için tıklayın.

Vale Hizmeti

Eğer havalimanına aracınızla gidecekseniz ve park yeri arayarak vakit kaybetmek de istemiyorsanız havalimanında bulunan valelerden yararlanabilirsiniz. Gidiş katında iç ve dış hatlarda 1’er, CIP de 1 adet olmak üzere toplam 3 vale teslim alma, dış hatlar için kırmızı otopark P3 katında, iç hatlar için yeşil otopark P3 katında olmak üzere, vale araç teslim etme noktaları yer alıyor.

Vale Hizmeti Veren Bankalar

Genel olarak çoğu bankanın vale ve otopark indirimleri Sabiha Gökçen Havalimanı otoparkında geçerli fakat HSBC&#;nin HSBC Premier kartı, İstanbul Havalimanı otopark ve vale hizmetlerinde %50 indirim veriyor.
Akbank&#;a bağlı Axess veya Wings kredi kartları da İstanbul Havalimanı&#;nda yapılan otopark ödemelerinde %55 indirim veriyor.

İstanbul Havalimanı Çevresindeki Ucuz Otoparklar

Bunlara ek olarak, havalimanına yakın, 7/24 hizmet veren başka otoparklar da mevut:

&#; NewIstPark‘ın, havalimanına sadece 3,5 dakika mesafade, 7/24 hizmet veren araçlık otoparkı ve vale hizmeti var. Ücretsiz shuttle servis ile terminal kapısına ulaşabiliyorsunuz. Online rezervasyon yaptırmak için tıklayın. Konum için tıklayın.

&#; Airpark 7 / 24 isminden anlaşılacağı gibi 7 / 24 hizmet veren, havalimanına 8 dakika mesafede, arabalık, servisleriyle hem havalimanı terminaline kadar ulaşımınızı hem de havalimanı terminalinden aracınıza kadar ulaşımınızı sağlayan bir şirket. Online rezervasyon yaptırmak için tıklayın. Konum için tıklayın.

&#; İstanbul Havalimani AirlinesPark, bu otopark da uygun fiyatlı ve yakın mesafede. Konum için tıklayın.

İstanbul Havalimanına Toplu Taşıma İle Nasıl Gidilir

Tıklayarak metro, Havataş ve otobüs ile ilgili bilgi alabilirsiniz: İstanbul Havalimanına Toplu Taşıma İle Nasıl Gidilir

Sabiha Gökçen Havalimanı Otopark ücretleri

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Otopark ücretleri, Sabiha Gökçen Havalimanı otopark ücret ve abonelik tarifesi

İstanbul Sabiha Gökçen HavalimanıOtopark ücretleri

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın hem kapalı hem açık otoparklarında otomobil ücretleri saat için 21,75, saat için 34 TL ve saat için 40,5 TL olarak belirlendi.

Otobüs için saatlik ücretler 17,75 TL iken, saat için ücretler 24,50 ve saat arası ücretler 30 TL olarak belirlendi.

Otomobil kategorisi için aylık ücret TL iken, motosiklet kategorisi için ,50 TL oldu.

Vale ücreti bu otoparkta da 35 TL.

Kısa Süreli Abone Kartı tek giriş ve tek çıkış yapmanıza müsaade eder. Çoklu giriş çıkış yapılamaz. Kart bir defalık kullanıma mahsustur.

Sabiha Gökçen Havalimanı otopark ücret tarifesi

• Hizmet Türü: saat arası saat arası saat arası saat arası saat arası
  • Otomobil, Pikap, Midibüs :  TL- TL- TL TL TL
  • Minibüs, Kamyon, Kamyonet, Otobüs:  TL TL TL TL TL
  • Motorsiklet:  TL TL TL TL TL

Sabiha Gökçen Havalimanı otopark abonman kart ücretleri

• Süre: Otomobil /Minibüs/ Otobüs.- Motorsiklet
  • 4 Günlük:  TL TL
  • 7 Günlük:  TL TL
  • 15 Günlük:  TL TL
  • 30 Günlük:  TL TL

Sabiha Gökçen Havalimanı Otopark tel: 88 57 – 88 47 ve 88 45

NOT: Otopark ücretleri ilgili firmaların internet sitelerinden alınan bilgilerdir zamana göre değişkenlik gösterebilir, Telefon ile iletişime geçip en güncel bilgileri almanız tavsiye olunur.

İstanbul Havalimanı Güncel Otopark Ücretleri

ETİKETLER:otopark, otopark ücretleri, sabiha gökçen

Sabiha Gökçen Otopark

• Teğmen
    Selamlar, &#;arşamba g&#;n&#; sabah Ankara'ya gidip gece geri gelmem gerekiyor, Sabiha g&#;k&#;en'in otoparklarına bakıyım dedim ama 40 lira nerdeyse u&#;ak bileti parası istiyorlar. %50 indirim sağlayan kartımda yok (bonus-axess-maximum hi&#;biri yaramadı). İnternette hakkında pek bilgi bulamadığım bir ispark olduğunu &#;ğrendim yakınlarında havaalanın ama kullanan oldu mu o ispark'ı? Birde gece 1 de otoparka servisleri varmı biliyormusunuz?

Birde &#;arşamba sabahı 9 da sabiha g&#;k&#;ende olmak i&#;in bakırk&#;y'den saat ka&#;ta yola &#;ıkmak gerekir, 8'de &#;ıksam yetişirmiyim acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi n_mert -- 18 Ağustos ; >

• 9 da orada olmak icin 7 de ciksaniz iyi olur. Tam is trafigi saati olir 8 de cikarsaniz.

Hava allanina gelmeden once sagda ispark var. Sapagi kacirirsaniz hava alanina girin, icinden u yapip cikin. Dumduz gidin karsiniza bir ada cikacak oradan ispark tabelalarini takip edin.
    Isparkin her yarim saatte servisi var. Gunluk 8 tl idi. Ama 1 dk bile gecse tam gun parasi aliyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzbaşı
    İspark'ı sık kullanıyorum. Arabanızı parkedip bekleyen servise biniyorsunuz, sık aralıklarla, hatta aceleniz varsa hemen, kalkıyor. Alana ulaşması dakikadan fazla s&#;rm&#;yor. G&#;nl&#;k &#;cretleri en son 8-TL idi sanırım, gayet makul. D&#;n&#;şte de vale bekleme noktalarının &#;n&#;nde durağı var, oradan binip tekrar aracınızın yanına geliyorsunuz. Son derece kolay yani
    Yalnız alana geliş gidişiniz tamamen trafiğin saatine ve kaza olup olmamasına ve yağış durumuna bağlı Bu konuda bir şey diyemeyeceğim
  • Teğmen
  • siz d&#;n&#;şte teyit etmemişsiniz ama benim gibi ilk defa kullanacaklar i&#;in ben s&#;yleyeyim,
    EVET :)
    Daha &#;nce hayır demiştim ama ispark ile Parkexpress aynı yeri kullanıyormuş :) (edit )

Kurtk&#;y sapağından sonraki girişi ka&#;ırırsanız Sabihanin onune geldiginizde havaalanina girmeden tam sag yapip cikis yapin, zaten anayola cikinca solda-sagda ispark flamalarini funduszeue.info karsiniza gobek gelecek, gobekten sola donun ama tam donusu tamamlamadan saga gireceksiniz,zaten tabela gosteriyor,ben tam donus yapacagimi saniyordum, gobegede ona gore girdim, trafik olmadigindan donusu tamamlamadan saga yatay gecis yapabildim,bu sebeple trafik oldugunda dikkat etmek gerek, gobek icinden degilde biraz disindan donus funduszeue.infoa girdiginizde ise aracinizi mumkun oldugunca ileri park edin, cunku servis yolculari cikistan aliyor, ben F bolumune koydum, 5mt onumden kalkti(ama donuste nerde birakiyor bilmiyorum, belki giriste birakiyordur).sabah 6 da bile servis full du, ayakta geldi herkes,servisler bildiginiz mercedes 18 kisilik servis minubusu. Arkadan bavul koyulabiliyor ama buyuk bavul sorun cikartabilir,havaalanina 3 dk da geldik,alt kat gelen yolcu kapisinin tam karsisinda indiriyor, indirdigi yerin karsisindan da donuste aliyormus, devamli arac var zaten .

EDİT:
    Arkadaşlar thy ile 2 g&#;ne 6,50TL &#;cret verdim,teşekk&#;rler ibb teşekk&#;r ispark,harikasınız :)
    &#;deme sırasında biletinizi vermeniz yeterli.
    Aşağıya haritayı koyuyorum,isteyenler tarayıcıdan linki tıklayıp ta a&#;abilir.

funduszeue.info,/,/@,,m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

Sabiha Gökçen Otopark

Sabiha Gökçen Otopark
       Sabiha Gökçen Otopark Sabiha Gökçen Otopark

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 17 Mart ; >

• Teğmen
    yolladığınız mesaj cok faydalı oldu tesekkurler.

not: d&#;n&#;şte otoparkın 2 kapısında da yolcu indiriyor.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: mcse2k3

siz d&#;n&#;şte teyit etmemişsiniz ama benim gibi ilk defa kullanacaklar i&#;in ben s&#;yleyeyim,
    EVET :)
    Daha &#;nce hayır demiştim ama ispark ile Parkexpress aynı yeri kullanıyormuş :) (edit )

Kurtk&#;y sapağından sonraki girişi ka&#;ırırsanız Sabihanin onune geldiginizde havaalanina girmeden tam sag yapip cikis yapin, zaten anayola cikinca solda-sagda ispark flamalarini funduszeue.info karsiniza gobek gelecek, gobekten sola donun ama tam donusu tamamlamadan saga gireceksiniz,zaten tabela gosteriyor,ben tam donus yapacagimi saniyordum, gobegede ona gore girdim, trafik olmadigindan donusu tamamlamadan saga yatay gecis yapabildim,bu sebeple trafik oldugunda dikkat etmek gerek, gobek icinden degilde biraz disindan donus funduszeue.infoa girdiginizde ise aracinizi mumkun oldugunca ileri park edin, cunku servis yolculari cikistan aliyor, ben F bolumune koydum, 5mt onumden kalkti(ama donuste nerde birakiyor bilmiyorum, belki giriste birakiyordur).sabah 6 da bile servis full du, ayakta geldi herkes,servisler bildiginiz mercedes 18 kisilik servis minubusu. Arkadan bavul koyulabiliyor ama buyuk bavul sorun cikartabilir,havaalanina 3 dk da geldik,alt kat gelen yolcu kapisinin tam karsisinda indiriyor, indirdigi yerin karsisindan da donuste aliyormus, devamli arac var zaten .

EDİT:
    Arkadaşlar thy ile 2 g&#;ne 6,50TL &#;cret verdim,teşekk&#;rler ibb teşekk&#;r ispark,harikasınız :)
    &#;deme sırasında biletinizi vermeniz yeterli.
    Aşağıya haritayı koyuyorum,isteyenler tarayıcıdan linki tıklayıp ta a&#;abilir.

funduszeue.info,/,/@,,m/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0

Sabiha Gökçen Otopark

Sabiha Gökçen Otopark
       Sabiha Gökçen Otopark Sabiha Gökçen Otopark

Hocam Anadolu jet i&#;in de bir indirimleri oluyor mu bilginiz var mi

Birde bileti internet ten aldığım i&#;in elimde fiziki bir bilet yok &#;demeyi aracı bırakırken mi alırken mi yapıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 21 Mayıs ; >

• Binbaşı
  • Selamlar arabayı bırakmak i&#;in rezervasyon gerekiyor mu, yoksa direk arabayı bırakıp &#;ıkabiliyor muyuz arkadaşlar. Ben web sitesine baktım rezervasyon yapın vs yazıyor. Kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Saygılar.
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: koyar olm

Selamlar arabayı bırakmak i&#;in rezervasyon gerekiyor mu, yoksa direk arabayı bırakıp &#;ıkabiliyor muyuz arkadaşlar. Ben web sitesine baktım rezervasyon yapın vs yazıyor. Kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Saygılar.

&#;nceden rezarvasyon yaptırıp giderseniz fiyat 8 TL, habersiz giderseniz 10 TL.
    24 saat a&#;ık ve otopark kapalı. Atlantis alışveriş merkezinin otoparkı.
  • ben de bir soru sorayım. ankara esenboğa'da g&#;n parklanma i&#;in en ekonomik &#;&#;z&#;m ne olur.

not: u&#;uş g&#;n&#; elimde pegasus u&#;ak bileti, parafly kredi kartı olacak.
  • En mantıklısı aracınızı Sabiha G&#;k&#;en'e yakın bir semtte mahalle arasına bırakıp, oradan toplu taşıma ile havaalanına ge&#;mek. Otopark'a da boşuna para vermemiş olursunuz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Binbaşı

Orijinalden alıntı: senersongur

En mantıklısı aracınızı Sabiha G&#;k&#;en'e yakın bir semtte mahalle arasına bırakıp, oradan toplu taşıma ile havaalanına ge&#;mek. Otopark'a da boşuna para vermemiş olursunuz.

Binlerce liralık arabayı, yabancısı olduğunuz, başına birşey gelse etraftakilerin sahibini bulamayacağı, &#;ekseler bir d&#;nya masraf edeceğiniz şekilde bir yere bırakmak mantıklı mı oluyor?
    B&#;yle bir durumda otoparka lira veremeyecek kişinin havalimanına arabayla gitmeyi de d&#;ş&#;nmemesi gerekir o zaman.
  • Yüzbaşı
    İsparkın otoparkı b&#;y&#;k m&#;d&#;r? &#;ok yogun olup dolu olma ihtimali yoktur değil mi? Yer bulamayıp sonra mecburen otoparka &#;ekip 40 TL vermeyelim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Hocam Anadolu jet i&#;in de bir indirimleri oluyor mu bilginiz var mi

Birde bileti internet ten aldığım i&#;in elimde fiziki bir bilet yok &#;demeyi aracı bırakırken mi alırken mi yapıyoruz

Anadolu jet'te THY'nin ancak indirimi var mı bilmiyorum a&#;ık&#;ası,olmasa bile yine de uygun zaten ispark,g&#;nl&#;k 7TL.
    &#;demeyi tabi ki aracı alırken yapıyorsunuz,e-bilet'i bastırıp verin ,sonu&#;ta o da bilet :)

@dudeykewl
    Bunun yanı sıra trafik ve park yoğunluğu dikkate alınarak otoparkın kapasitesi artırılarak ara&#;lık bir alan oluşturuldu. S&#;r&#;c&#;lerin yer bulma sorununa &#;&#;z&#;m olacak teknolojik sistemlerde yakın zamanda devreye alınacak.

İSPARK’a Park Et U&#;akla Devam Et projesi kapsamında u&#;akla seyahat edecek s&#;r&#;c&#;lere g&#;venli ve indirimli otopark hizmeti funduszeue.infoaşlar, Havalimanı’na 5 dakika mesafedeki İSPARK otoparkına ara&#;larını bırakarak istedikleri noktaya seyahat edebiliyorlar.“Park Et U&#;akla Devam Et” projesi kapsamında zamanında yolculuk i&#;in15 dakikada bir ring ara&#;larının hizmet verdiği otopark g&#;n boyu 7 TL’ye hizmet veriyor.

İsparkta yer yoksa biraz daha ilerdeki pegasusparka koyarsınız,o da g&#;nl&#;k 9tl sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dökümcübaba -- 21 Mayıs ; >

• quote:

Orijinalden alıntı: butterfly_effect_53

quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

En mantıklısı aracınızı Sabiha G&#;k&#;en'e yakın bir semtte mahalle arasına bırakıp, oradan toplu taşıma ile havaalanına ge&#;mek. Otopark'a da boşuna para vermemiş olursunuz.

Binlerce liralık arabayı, yabancısı olduğunuz, başına birşey gelse etraftakilerin sahibini bulamayacağı, &#;ekseler bir d&#;nya masraf edeceğiniz şekilde bir yere bırakmak mantıklı mı oluyor?
    B&#;yle bir durumda otoparka lira veremeyecek kişinin havalimanına arabayla gitmeyi de d&#;ş&#;nmemesi gerekir o zaman.

+1

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatuKır

hocam msj nızı silermisiniz
    herke oraya saldırınca &#;cretsiz otopark kalmaz

+1

Bence de doğru. En azından şimdiye kadar okuyanlar faydalansın ama yazı s&#;rekli kalırsa zaman ge&#;tik&#;e size ve oradaki &#;alışanlara karşı haksız bir durum ortaya &#;ıkabilir.
  • nokmen kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam sildim mesajı şimdi aslında orası aracı &#;ok rahat alır ama şuanda gidip baksanız en fazla 15 ara&#; vardır :)
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

Benzer içerikler

SABİHA GÖKÇEN OTOPARK (2. sayfa)

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: kadirm

quote:

Orijinalden alıntı: reaper11

MERHABA ARKADAŞLAR, BEN SABİHA G&#;K&#;ENE YAKIN BİR OTOPARKI KULLANDIM. VİAPORTUN YANINDA 5 YILDIZLI CROWNE PLAZANIN ALTINDA, &#;ST&#; KAPALI OTOPARK, G&#;VENLİKLİ. GER&#;EKTEN ŞAHANEYDİ. HERKESE TAVSİYE EDERİM. İNTERNET &#;ZERİNDEN REZERVASYON İLE GİTTİM. GİTTİĞİMDE VIP WOLSWAGEN CARAVELLA ARA&#;LARI İLE BENİ KARŞILADILAR DAHA SONRA HAVAALANINA &#;CRETSİZ OLARAK TRANSFERİMİ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE SAĞLADILAR. HERKESE TAVİSYE EDERİM FİYATI DA &#;OK UYGUNDU.

24 SAATE KADAR 9 TL

DAHA &#;NCE PEGASUS VE İSPARK KULLANDIM ONLARDAN KAT KAT KALİTELİ BİR YER. İNSANLAR G&#;LER Y&#;ZL&#; VE VALİZLERİNİZİ ALIP ARACA Y&#;KL&#;YORLAR..

www eotopark com diye adresleri var inceleyebilirsiniz.

Arkadaşlar merhaba,

&#;ncelikle konuyu uzun zaman sonra hortlattığım i&#;in &#;z&#;r dilerim fakat yaşadığım deneyimi paylaşırsam benden sonra bu mesajı okuyanlar i&#;in faydalı olur d&#;ş&#;ncesindeyim. Kısa zaman &#;nce yukarıda ki arkadaşın bahsettiği otoparka rezervasyon yaparak gecenin bir vakti i&#;in gittim. Girişteki arkadaş hoş olmayan bir &#;slupla girer girmez anahtarı bırakmazsanız hemen geri &#;ıkabilirsiniz gibi bir c&#;mle kurdu. Bende sitede b&#;yle bir bilginin bulunmadığını s&#;yledim fakat arkadaş işine gelirse gibilerinden bir tavırla umursamaz davrandı.Tabi u&#;ağa yetişmemiz gerektiğinden i&#;ime sinmeye sinmeye kabul ettim. Sonrasında otopark giriş fişi alınan makinede kağıt sıkışması oldu ve bana fiş veremedi. Makineyi a&#;mak i&#;in anahtarı istediğinde de diğer arkadaş anahtarı atarken arabamın camına d&#;şt&#;. Cama bişey olmadı fakat ben sinirlenerek arabayı bırakmak istemedim ve &#;ıktım. Bu sırada anahtarı cama atan arkadaş iyi bişey yapmış gibi g&#;l&#;yordu ve bir &#;z&#;r bile dilemediler. (Arabama g&#;z&#;m&#;n &#;n&#;nde b&#;yle davranan adamlar ben gittikten sonra neler yapar d&#;ş&#;nemiyorum.) Daha sonra ne yapacam diye d&#;ş&#;n&#;rken aklıma ispark geldi ve oraya gittim. Son bir ka&#; ara&#;lık yerleri kalmışken park ettim. Servisleri de varmış hemen binip rahat bir şekilde havalimanına gittik. İlk gittiğimiz otoparka g&#;re ispark personeli melek gibi geldi bana :)
    Sonu&#; olarak yaşadığım tecr&#;beden dolayı yukarıda adı ge&#;en otoparkı kesinlikle &#;nermiyorum. Otoparkı forum aracılığıyla bulduğum i&#;in yazma ihtiyacı duydum.

Hoş&#;akalın.

Bu yorumu g&#;rmeseydim burayı tercih edecektim. İspark veya Pegasus'un otoparkına bırakmaya karar verdim. Teşekk&#;rler.

• Er
    5 Mesaj
  • Yüzbaşı
    Ben bu bahsedilen otoparka (atlantis avm altındaki) 2 kere aracımı bıraktım. Kesinlikle anahtar vermedim ikisinde de, &#;yle bir konu bile ge&#;medi. Zaten boş olan yere bırakıyorsunuz. Servis aracı ile havalanına bırakıyorlar. D&#;n&#;ştete aradım, zaten ara&#; dışardaymış. Direkt gidip bindim. Bir sorun yaşamadım.

İnternetten rezervasyon ile 8 tlydi galiba.
  • Yarbay

Orijinalden alıntı: cagatay33

aynen buraya kesinlikle park etmeyin. ispark &#;ok daha ucuz ve g&#;venli.

hocam ispark sabiha g&#;k&#;en şu an ne kadar g&#;nl&#;ğ&#;. herhangi bir indirim var mı acaba.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    atlantis avm altındaki avrasya otopark g&#;nl&#;ğ&#; 10 tl olmuş. Bir de saygısızlık yapmışlar arkadaşa.
    Bu durumda sadece ispark ve pegasus kalıyor.
    Var mıdır alternatifi olan?
  • Çavuş
    43 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sprtv

atlantis avm altındaki avrasya otopark g&#;nl&#;ğ&#; 10 tl olmuş. Bir de saygısızlık yapmışlar arkadaşa.
    Bu durumda sadece ispark ve pegasus kalıyor.
    Var mıdır alternatifi olan?

Arkadaşlar bende ge&#;en haftaki tecr&#;bemi aktarayım ATLANTİS otopark ile ilgili,
    pazar sabahı u&#;ağımız vardı gittik bizi bıraktılar neyse sorunsuz gittik dedim iyi neyse akşam d&#;neceğiz arayım dedim olay burda başladı ,
    U&#;ak R&#;tar yaptı sularında Sabiha G&#;k&#;ene indik aradık abi dedi ara&#; &#;ıktı geliyor dedi bizi valenin &#;n&#;nde bekleyin ,
    15 dk sonra valenin &#;n&#;ne ge&#;tik beklemeye başladık bizle kişi daha geldi dedik geliyorlarmış,
    Bekle bekle ara&#; yok aradık abi dedi polis &#;evirdi iyi tamam dedik saat oldu adamlarda tek ara&#; var b&#;y&#;k bi ford min&#;b&#;s bekleki gelecek kapıda millet birikti bizle beraber tekrar aradık abi ara&#; yakıt almaya gitti , saat oldu oldu sonunda bi ara&#; b&#;yle sanki bedava yapıyor tavırlarla geldi bindik sıkış sıkış,
    adamlar sanırım manavdan gelmiş yeşil soğanı a&#;ık poşetle yığmışlar sanırsın yumurta haşlayıp ortam yapacaklar.
    Sordum dedim neden ge&#; kaldınız abi dedi yakıt aldık iyi dedik 10 dk sonra diğeri demesin mi bak yakıt ışığı yanıyor yolda kalmayalım diğer aman ses etme diyor neyse vardık aracı aldık tam &#;ıkıcaz turnike bozulmasın mı bide orda bekle saat oldu sinirden tabi bi hal olduk ve o an dedim ucuz etin yahnisi misali benim i&#;in ve o g&#;n gelenler i&#;in son oldu burdan herkeze s&#;yl&#;yorum sorunda bi muhattaop bile yok .
    Kesinlikle ATLANTİS AVM OTOPARKDAN UZAK DURUN!!!

• Yarbay
    Size denk gelmiş kere deneme fırsatım oldu gayet sorunsuz. En fazla onbeş dakka beklemişimdir.

&#;alışanlar da gayet d&#;zg&#;nd&#;.

• Onbaşı
    15 Mesaj
    Bu haftasonu 3 g&#;nl&#;ğ&#;ne kullandım ATLANTİS AVM otoparkını.

Avrasya Taşımacılık işletiyor sanırım.

Rezervasyonlu gittim. G&#;nl&#;k 9 TL. Rezervasyonsuz olursa 10 TL oluyormuş.

Yıkama isterseniz anahtar bırakın dedi, yoksa anahtar sizde kalıyor.

Otoparkta biraz oyalandım, sevis şof&#;r&#; geldi, abi seni bekliyoruz dedi.

D&#;n&#;şte gece 1'de aradım, 10dk sonra havalimanındaydı servis.

İlk tecr&#;be olarak sorunsuz ge&#;ti
  • DH Yönetici
    1 Mesaj
    Sabiha g&#;k&#;en u&#;uşları i&#;in yaşadığım otopark deneyimimi paylaşmak istiyorum. İnternetten rezervasyonla Atlantis otoparkına ailemle birlikte gittiğimde 3 . Sınıf bir otopark olduğunu fark ettim fakat alternatif bir yer ayar almadığım i&#;in bırakmak zorunda kaldım sadece bir ara&#;ları olduğu i&#;in aynı anda 6 kişiden fazla yolcu alamıyorlar ve başka yolcular varsa ve sizden &#;nce gitmişlerse beklemek zorundasınız d&#;n&#;ş bir facia zaten en az 45 dakika beklemeyi g&#;ze alın hele &#;slup tam mafya vari bir yer biz beklerken isparkın ara&#;ları &#;&#;&#;nc&#; turlarını yapıyor lardı ilk ve son tecr&#;bem olacak ispark bundan sonra tek adresim olur gibi duruyor ama sinirleriniz g&#;&#;l&#; ise avrasyayıda deneye bilirsiniz

• Yarbay

Orijinalden alıntı: ghio

Sabiha g&#;k&#;en u&#;uşları i&#;in yaşadığım otopark deneyimimi paylaşmak istiyorum. İnternetten rezervasyonla Atlantis otoparkına ailemle birlikte gittiğimde 3 . Sınıf bir otopark olduğunu fark ettim fakat alternatif bir yer ayar almadığım i&#;in bırakmak zorunda kaldım sadece bir ara&#;ları olduğu i&#;in aynı anda 6 kişiden fazla yolcu alamıyorlar ve başka yolcular varsa ve sizden &#;nce gitmişlerse beklemek zorundasınız d&#;n&#;ş bir facia zaten en az 45 dakika beklemeyi g&#;ze alın hele &#;slup tam mafya vari bir yer biz beklerken isparkın ara&#;ları &#;&#;&#;nc&#; turlarını yapıyor lardı ilk ve son tecr&#;bem olacak ispark bundan sonra tek adresim olur gibi duruyor ama sinirleriniz g&#;&#;l&#; ise avrasyayıda deneye bilirsiniz

O zaman crowneplaza BersuParkı denemek gerek. Haftasonu kullanıcam ama avraasya ile bersu arasında kaldım.

• yeni mesaja gitYeni mesaj
    Bilgi ikonYeni mesajları sizin için sürekli kontrol ediyoruz, bir mesaj yazılırsa otomatik yükleyeceğiz.Bir Daha Gösterme

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası