ahmet kaya bana birşeyler anlat canım çok sıkılıyor / Ahmet Kaya - Içimde Ölen Biri Var

Ahmet Kaya Bana Birşeyler Anlat Canım Çok Sıkılıyor

ahmet kaya bana birşeyler anlat canım çok sıkılıyor

"İçimde Ölen Biri" şarkı sözleri

Ahmet Kaya Lyrics

"İçimde Ölen Biri"

Bana bir şeyler anlat
Canım çok sıkılıyor
Bana bir şeyler anlat, anlat
İçim içimden geçiyor

Yanımdasın, susuyorsun
Susuyor, konuşmuyorsun
Bakıyor, görmüyorsun
Dokunsan donacağım
İçimde intihar korkusu var
Bir gülsen ağlayacağım
Bir gülsen kendimi bulacağım

Depremler oluyor beynimde
Dışar'da siren sesi var
Her yanımda susmuş insanlar, susmuş
İçimde ölen biri var

Vay, vay, vay, vay, vay

Hadi bir şeyler söyle
Çocuk gözlerim dolsun
İçinden git diyorsun
Duyuyorum gülüm
Gideceğim, son olsun

Yanımdasın, susuyorsun
Susuyor, konuşmuyorsun
Bakıyor, görmüyorsun
Dokunsan donacağım
İçimde intihar korkusu var
Bir gülsen ağlayacağım
Bir gülsen kendimi bulacağım

İçimde soluyorsun
İki can var içimde
Korkular salıyorsun üstüme, korkular
Her an başka biçimde

Depremler oluyor beynimde
Dışar'da siren sesi var
Her yanımda susmuş insanlar, susmuş
İçimde ölen biri var

Vay, vay, vay, vay, vay

Submit Corrections

Writer(s): Ahmet Kaya

You May Also Like

Teoman - "Paramparça"Saatim yok tam olarak bilemem Biraz bira, biraz sarap önceydi Nasıl oluyor; vakit bir türlü geçmezken Yillar, hayatlar geçiyor? Kayıp bir bavul gibiyim havaalanında Ya da boş bir yüzme havuzu

gripin - "Dalgalandım Da Duruldum"Ne olursun güzelim sevsen beni Yar deyip de sinene sarsan beni Bir gün öldüreceksin En sonunda sen beni Dalgalandım da duruldum Koştum ardından yoruldum Binlerce güzel sevdim de En son sana

Sertab Erener - "Vur Yüreğim"Gün gelir rüzgar fırtına olur Dertleri gönül kendisi arar da bulur Her gülüş cevap her cevap günah Olmuyor ne yapsan içinde kopar bir isyan Tanrı unutmuş olsa da Vur durma vur yüreğim vur Olan olmuş

Gazapizm - "Unutulacak Dünler"Kurumuş boğazım Bekliyorlar yol ağzında onlar Bir gün beni sorarlarsa suscan Elin kanlı çünkü abi demir kapı bundan Ne özlemi hasret suçun doğasında varsa Yoksulun merhameti gasp Elinde saz Hep

Emre Aydın - "Hoşçakal"Sen hiç görmedin Su vermeye benzedik Plastik çiçeklere Hiç görmedin Sen hiç görmedin Dans ettik durmadan Kırık camlar üstünde Sen öyle sana benzeyen her şey gibi Erirken avuçlarında ben Unutuyorum

Ahmet kaya - İçimde ölen biri var

Ahmet kaya - İçimde ölen biri var - Şarkı sözü, Sözleri

Bana bir şeyler anlat, canım çok sıkılıyor
Bana bir şeyler anlat anlat, içim içimden geçiyor

Yanımdasın susuyorsun, susuyor konuşmuyorsun
Bakıyor görmüyorsun

Dokunsan donacağım, içimde intihar korkusu var
Bir gülsen ağlayacağım bir gülsen kendimi bulacağım

Depremler oluyor beynimde dışarıda siren sesi var
Her yanımda susmuş insanlar susmuş
İçimde ölen biri var

Vayyyy vayyyy vayyyy vayyyy vayyyy vayyyy

Hadi bir şeyler söyle, çocuk gözlerim dolsun
İçinden git diyorsun, duyuyorum gülüm
Gideceğim son olsun

Yanımdasın susuyorsun, susuyor konuşmuyorsun
Bakıyor görmüyorsun

Dokunsan donacağım, içimde intihar korkusu var
Bir gülsen ağlayacağım bir gülsen kendimi bulacağım

İçimde soluyorsun, iki can var içimde
Korkular salıyorsun üstüme korkular heran başka biçimde

Depremler oluyor beynimde dışarıda siren sesi var
Her yanımda susmuş insanlar susmuş
İçimde ölen biri var

Vayyyy vayyyy vayyyy vayyyy vayyyy vayyyy

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası