oha diyorum korku filmi / Oha Diyorum - Gösterimi Biten Filmler - Margi Outlet AVM

Oha Diyorum Korku Filmi

oha diyorum korku filmi

Oha Diyorum

FRAGMANI İZLE

Üyeler
2,1 Puanlama ve 32 Eleştiri
Puanım :

İzlemek İstiyorum

Eleştiri yaz!

Facebook'ta PaylaşTwitter'da paylaş

Özet

Fırat'ın arabası hırsızlar tarafından çalınır. Arabanın içinde Fırat’ın kızının doğduğundan bu yana çekilmiş tüm fotoğraflarının ve videolarının olduğu ve başka da kopyası olmayan bir hard disk vardır. Melih, Fırat ve Alper, hard diski alabilmek için yola düşer ve kendilerini hem komik hem de aksiyon dolu bir maceranın içinde bulurlar.
Youtube kanalında izlenme sayısında dünya çapında üst sıralarda yer alan “OHA Diyorum”un 3 fenomeni Melih Abuaf, Fırat Sobutay ve Alper Rende ile oyuncu Bahar Şahin’in başrolde olduğu, kanallarıyla aynı adı taşıyan filmin yönetmen ve senaristliğini Ersan Özer üstleniyor. 

Fragmanlar

Oha Diyorum - Fragman

Ekstra Videolar

Beyazperdede Bu Hafta ( Kasım)

Öneriler

Son Haberler

Vizyondaki Filmler!
8 Haber ve Özel Dosya

Oyuncular

Tüm oyuncular ve teknik ekip

İzleyici eleştirisi: sevdiler

En iyi ve en faydalı yorumlar

Bence güzel neyiine söylenıyosunuz adamların ilk filmlerinin yorumunu mu yapıyosunuz siz sanki daha önce filim çekmişsiniz ha

FİLM ÇOK GÜZELDİ VALLA GİTTİM MELİHLEDE RESİM ÇEKİLDİM GELDİM FİLM CUMALİ CEBERDEN DAHA GÜZEL . CUMALİ CEBERDEN SONRA ÇOK İYİ GELDİ :D

Oyunuz artsın :D Oyunuz artsın :D Oyunuz artsın :D Oyunuz artsın :D Oyunuz artsın :D Oyunuz artsın :D Oyunuz artsın :D

Mükemmel bir filmdi. Eğlenceli ve heyecanlıydı.
Yaz (Bahar Şahin) çok tatlı değil mi yaa!

32 İzleyici eleştirisi

Fotoğraflar

21 Fotoğraf

Bunları Biliyor musunuz?

Detaylar

Film için ekip 3 haftada kilometreden fazla yol yaptı

Teknik bilgiler

Ülke Türkiye

Dağıtımcı TME (The Moments Entertainment)

Yapım yılı

Metrajuzun metrajlı film

İlginç Detaylar 1 başlık

Bütçe-

Dil Türkçe

Görüntü formatı -

RenkRenkli

Ses formatı-

Yapım formatı-

Viza numarası-

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Bu filmi sevdiyseniz, şunlar da ilginizi çekebilir: : Yılın en iyi filmleri , En iyi film: Komedi, {Genre} türündeki en iyi filmler :

Yorumlar

Tüm Sinema Haberleri

Michael Keaton Başrollü "Batman Beyond" Filmi Mümkün mü?
Karakterlerin Saçma Kararlar Verdiği 10 Klasik Bilim Kurgu Filmi
James Cameron Kaybolan Denizaltı Hakkında Konuştu: Titanic&#;le Benzerliği Gerçeküstü!
"Spider-Man: Across the Spider-Verse" Gişede Önemli Bir Eşiği Geçti
Dwayne Johnson&#;lı Yeni "Hızlı ve Öfkeli" Filminin Adı Belli Oldu
Vizyondaki Filmler: "Büyü de Gel", "Haile: Bir Aile Kabusu", "Tebessüm"
Tüm sinema haberleri

En Popüler Fragmanlar

Büyük Kaçış Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Culpa mía Altyazılı Fragman

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser

Hızlı ve Öfkeli 10 Teaser
 Gün Fragman

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Spider-Man: Across The Spider-Verse (Part One) Dublajlı İlk Görüntüler

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman

Haile: Bir Aile Kâbusu Fragman
Yeni çıkan tüm fragmanlar

Vizyondaki En İyi Filmler

Flash
Transformers: Canavarların Yükselişi
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
Hızlı ve Öfkeli 10
Elemental: Doğanın Güçleri
Haile: Bir Aile Kâbusu
Vizyondaki En İyi Filmler

Oha Diyorum

Senaristliğini ve yönetmenliğini Ersan Özer&#;in yaptığı Oha Diyorum, YouTube kanalında başarılı işler yapan üç kişinin hikayesinin beyaz perdeye aktarılmış halidir. yılında vizyona giren filmin oyuncu kadrosuna internetin sevilen yüzlerini görmemiz mümkün hale geliyor. Fırat Sobutay, Alper Rende ve Bahar Şahin&#;in rol aldığı filmde Fırat&#;ın arabasının çalınması ve üç oyuncunun arabayı bulmak için çıktıkları macera komik hikayelerle beyaz perdeye uyarlanmış.

Fırat evlenmiş ve Pera adında bir kız babası olmuştur. Kızının bütün fotoğrafları ve videoları başka bir kopyası olmayan hard diske aktarılır ve arabasının içine koyarlar. Üç arkadaş birlikte yola çıktıkları sırada arabaları bir grup hırsız tarafından çalınır. Hard diskin kaybolmuş olması Fırat&#;ın karısı tarafından büyük bir tepkiye neden olacağı için Fırat&#;ın arabasını tekrar bulması gerekmektedir. Arkadaşları Alper ve Melih ile birlikte hiç vakit kaybetmeden yola koyulurlar. Bu sırada ekibe Bahar&#;da eklenir ve hep birlikte hırsızların peşine düşerler. Ekibin başına türlü kazalar gelir ancak hiç bir zaman vazgeçmezler. Fırat ekibin daha akıllı ve yöneticisi konumundadır.

Alper ve Melih sürekli patavatsız davranan sakar karakterlerdir ve Fırat onların neden olduğu hataları çözmekle uğraşır. Bu sırada aracı çalan hırsızların bir mafya bağlantısı olduğunu öğrenirler ancak bu detay onlar için tehlikeli bir serüvenin habercisi olmuştur. Bazı bölümlerde kendi çabaları yetersiz kalır ve tehlikeli insanları alt edebilmek için başka bir tehlikeli gruptan yardım almaları gerekir. Bu durum bazen onları silah kullanmaya, maske takmaya, tehditler savurmaya sebebiyet oluşturmuştur. Daha sonra bir kamyonetin kasasına gizlice binerek hırsızların bulunduğu noktaya gelmeyi başarırlar. Fırat&#;ın silahlı olduğunu gören mafyanın adamları onu etkisiz hale getirerek esir alırlar.

Bunun üzerinde Alper ve Melih plan yaparak arkadaşlarını kurtarmaya çalışır. arabayı değil asıl istediği içinde bulunan hard disk olduğunu söylese de mafyayı ikna edemez. Alper ve Melih kapıdaki adamı etkisiz hale getirerek içeri girmeyi başarırlar.  Filmin sonuna doğru Fırat&#;ı öldürmek için mafyanın adamları ıssız bir araziye geldikleri sırada Fırat yanında bulunan başka bir hırsızın yardımıyla kurtulmayı başarır. Alper ve Melih de bulundukları yere gelmiştir. Helikopter yardımıyla bölgeye gelen polisler hırsızları yakalar ve böylece hem araba hem hard diski kurtarmayı başarmışlardır.

Oha Diyorum kanalının ilk filmi bu haftadan itibaren vizyonda

ARRAffinity

(funduszeue.info)

Oturum (Session) Çerezi

Azure tarafından kullanıcı isteklerinin aynı instance a erişebilmesi için tuttuğu çerezdir

Oturum boyunca

_gat_UA

(funduszeue.info)

İşlevsel ve Analitik Çerez

Google Analytics'in analitik veriler tuttuğu çerezdir.

Oturum boyunca

_gid

(funduszeue.info)

Google Analytics'in performans ölçümlerini yapmak için veri tuttuğu çerezdir

1 Gün

_ga

(funduszeue.info)

Zorunlu Çerez

Google Analytics'in performans ölçümlerini yapmak için veri tuttuğu çerezdir

Gün__gads

Takip Çerezi

Google DoubleClick (DFP)'nin kullanıcıları takip etmek ve yeniden pazarlama yapmak gibi çalışmaları için kullanılan çerezdir

GünIDE (funduszeue.info)

Takip Çerezi

Reklam amaçlı kullanıcı davranışlarını takip etmek için kullanılan 3. parti uygulama çerezidir.

Gün_ym_visorc_ (funduszeue.info)

Yandex Metrica'nın kullanıcı oturumu ile ilgili tuttuğu çerez

Oturum boyuncasync_cookie_csrf (funduszeue.info)

Takip Çerezi

Kullanıcı davranışlarını ölçmek ve takip etmek için kullanılan Yandex Metrica çerezidir.

Oturum boyunca

sync_cookie_csrf (funduszeue.info)

Takip Çerezi

Kullanıcı davranışlarını ölçmek ve takip etmek için kullanılan Yandex Metrica çerezidir.

Oturum boyuncacX_S (funduszeue.info)

Kullanıdığımız cXense Tool'unun analitik veriler tuttuğu çerezdir

Oturum boyunca_ym_isad (funduszeue.info)

Yandex Metrica'nın kullanıcının reklam engelleyicileri kullanıp kullanmadığını belirlemek için kullandığı çerez

Oturum boyuncayabs-sid (funduszeue.info)

Yandex metrica'nın analitik veriler için kullandığı oturum id si

Oturum boyuncacX_P (funduszeue.info)

Kullandığımız cXense Tool'unun analitik veriler tuttuğu çerezdir

Güngckp (funduszeue.info)

Takip Çerezi

Kullanıcı davranışlarını ölçmek ve takip etmek için kullanılan cxense çerezidir.

GüncX_G  (funduszeue.info)

Kullanıdığımız cXense Tool'unun analitik veriler tuttuğu çerezdir

Gün__auc (funduszeue.info)

Takip Çerezi

Alexa Analytics'in kullanıcı hedefleme ve analytics verileri için kullanılmaktadır.

Günsync_cookie_ok (funduszeue.info)

1 Gün

yandexuid

(funduszeue.info)

Gün_ym_wasSynced (funduszeue.info)

Yandex metrica'nın analitik veriler tuttuğu çerezdir

1 GünYandexuid (funduszeue.info)

Yandex metrica'nın site kullanıcı sayısını belirlemek için kullandığı çerez

Gün_ym_d (funduszeue.info)

Yandex metrica'nın kullanıcının ilk oturum açma tarihini tuttuğu çerez

Gün

_ym_uid

(funduszeue.info)

Yandex metrica'nın kullanıcı oturum id si

Gün

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası