mac makyaj kursu istanbul / Stil Sohbeti ve Makyaj Uygulamaları Eğitimi | İstanbul Moda Akademisi

Mac Makyaj Kursu Istanbul

mac makyaj kursu istanbul

Bir saatlik birebir makyaj kursu hizmetidir. Kişinin yüz hatlarına özel anatomik bir makyajın uygulanabilmesi için verilen eğitimdir. Bu kursta makyaj çeşitleri ve uygulama teknikleri öğretilmektedir. Sen de makyaj yeteneğini geliştirmek istiyorsan hemen Melo App’in uzmanlarından randevunu al.

Mustafa R

Yaklaşık 5 yıldır male up artist olarak sektöründe öncü marka Mac Cosmetic mağazasında profesyonel olarak çalışmaktayım.

Beril U

Merhaba, Öncelikle makyaj artistliği benim tek mesleğim değil fakat el yatkınlığım ve yaptığım makyajlarla bu becerimi mesleğe dönüştürdüm. Milli eğitim bakanlığı onaylı sertifikam ile makyaj artisti olarak hizmet vermekteyim. Gerek özel gün makyajı (düğün, kına, mezuniyet, davet, nişan, nikah, hamile çekimleri) gerekse de instegram için farklı makyajlar (konsept, yok gibi, porselen, kişinin yüz hatlarına uygun tasarlanan makyajlar) yapabilirim. Kullandığım ürünler orjinal mac, loreal, krylon, morphe, mac factor, maybeliine, urban decay, tarte gibi markalardır. Hem yurt dışı hem yerli ürün skalam mevcuttur. Temizliğe ve hijyene önem veririm. Makyaj araçları temiz ve kişiye özel olarak kullanmaktayım. Cilt tipi ve tonunu için kişiye özel ürün ve renk kullanmaktayım. Profesyonel makyaj için ve iş ahlakına uygun steril ve o özel ana hazırlanma safhanızda pozitif enerji veren bir hizmet almak isterseniz benden teklif alabilirsiniz

Makyaj eğitimini Mac Cosmetics’ de aldım. Mac Cosmetics’in ekibinde bulunarak birçok Fashion week ve çekimlerde yer aldım. Cengiz Abazoğlu, Hakan Akkaya, Dilek Hanif, Raşit Bağzıbağlı, Mert Erkan, Dosso Dossi gibi birçok defilede Demet Şener, Deniz Akkaya, Alina Boz, Itır Esen, Aslı Bekiro, Pelin Akil, Derya Şensoy gibi isimlerle çalıştım. 6 senelik deneyimimle freelance makeup artist olarak hizmet vermekle birlikte güzellik, makeup artist ve anne & bebek Instagram ınfluencer’yım.

Serap K

Güzellik uzmanligi alanininda 18 yildir hizmet vermekteyim teknolojik yenilikleri ilgiyle takip ediyorum .isimi severek ve tum titizlikle yapıyorum. Altin oran kas tasarımı ,microbleading, ombreleme kas,kalici eyeliner, dudak renklendirme,kalici makyaj, lazer epilasyon, igneli epilasyon ,ciltbakimi ,manikür ,pedikür, kirpik lifting ,gelin makyaji,depilasyon hizmetleri vermekteyim

Fatma Nur R

Profesyonel makyaj eğitimi alarak bu işe başladım. Yüz tipine ve cilt dokusuna uygun malzemeler kullanarak kaliteli işler çıkartıyorum.

Makyaj Eğitimi

Makyaj-Eğitimi

Makyaj-Eğitimi

Makyaj EğitimiProfesyonel Makyaj eğitiminizi Artistik Profesyonel Makyaj Uzmanlık Sertifikası ile tamamlayın ve siz de bir Makeup Artist olun.

Gerçekten makyaj sektöründe profesyonel makyöz olma konusunda ciddi iseniz, bu makyaj eğitimi tam size göre! Profesyonel makyaj eğitimi Make-Up PRO sizlere eksiksiz ve Türkiye’deki en kapsamlı profesyonel makyaj eğitimi için gerekli olan her şeyi sunan bir makyaj eğitim paketidir.

Bu profesyonel makyaj eğitimi size makyaj sektördeki diğer makyözler arasında rekabet avantajı sağlayacaktır ve Makyöz Nurgül Kolukırık size referns olacaktır.
Birçok makyaj müşterisi sadece makyaj yapan değil çok daha nitelikli profesyonel makyaj yapan profesyonel makyaj sanatçıları yani “Profesyonel Makyöz” ler aramaktadır.
Özel günlerde ve düğünler için Gelin makyajı konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz .

Makyaj eğitimi ve makyaj kursu Make-Up PRO sizlere makyaj sektöründeki en iyi makyözler arasında yer alabilmenizi sağlayacak makyaj teknikleri ile her zaman bir adın önde ve güncel olmanızı sağlayacak bilgiler sunar.

Make-Up PRO makyaj eğitimi & makyaj kursu süresince farklı çalışma stilleri ile her dalda serbest makyaj yapmayı öğreneceksiniz. Make-Up PRO’nun makyaj eğitimine bu yaklaşımı, sinema sanayi içinde kullanılan farklı makyaj teknikleri için gerekli ve önemli altyapıyı oluşturmanızda çok daha derin ve sağlam bir fikir funduszeue.infon makyöz

Makyaj eğitimlerimizde kullndığımız Malzemeler ,

• M.A.C
  • KRYOLAN
  • NARS
  • THE BALM
  • BENEFİT

Profesyonel Makyaj Eğitimi ve Makyaj Kursu sonrasında Makyözlük Sertifikası İle TV Stüdyoları, Dizi Film Çekimleri İçin Freelance Makyöz olarak görev alabilirsiniz.

mac-makyaj

mac-makyaj

kryolan-makyöz

kryolan-makyöz

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası