koç tıp ders programı / Tıp Akademisi (GRÜBAT) | TIP FAKÜLTESİ

Koç Tıp Ders Programı

koç tıp ders programı

Bahar Dönemi Lisans Ders Programı

Arapça Mütercim ve Tercümanlık Lisans Programı 2. Sınıf Ders ProgramıSaatPazartesiSalıÇarşambaPerşembeCuma
ENG
English III
Derslik: BE
Öğr. Gör. Islam BAGAKASHVILI AIIT
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Derslik: AE
Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya TÜRKMEN ENG
English IV
Derslik: CZ04
Öğr. Gör. Nevriye Beyda SARI ENG
English IV
Öğr. Gör. Nevriye Beyda SARI
ENG
English III
Öğr. Gör. Islam BAGAKASHVILI TRA
Yaratıcı Metin Çevirisi (Arapça)
Prof. Dr. Kerim AÇIK AIIT
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II
Derslik: AE
Dr. Öğr. Üyesi Zekeriya TÜRKMEN ENG
English IV
English IV
ENG
English III
Öğr. Gör. Islam BAGAKASHVILI TRA
Prof. Dr. Kerim AÇIK ENG
English IV
English IV
TRA
Prof. Dr. Kerim AÇIK

AAP
Çevirmenler için Arapça Dilbilgisi
Öğr. Gör. Abdelhamid EL AFAKI EL FELLAH TRA
Teknik Metin Yazarlığı (Arapça)
Öğr. Gör. Fatma Zohra BOUZIDI TRA
Proje Yönetimine Giriş
Derslik: C
Öğr. Gör. Bekir DİRİ HUM
Çağdaş Arap Edebiyatı (Arapça)
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyi̇n YUSUF HUM
Çağdaş Arap Hikayesi (Arapça)
Dr. Öğr. Üyesi Mahmoud ABS
AAP
Proje Yönetimine Giriş
Öğr. Gör. Bekir DİRİ HUM
AAP
Proje Yönetimine Giriş
Öğr. Gör. Bekir DİRİ HUM
PFE
Eğitime Giriş
Derslik: CZ09
Dr. Öğr. Üyesi Gülşah TAŞÇI PFE
Eğitim Psikolojisi
Dr. Öğr. Üyesi Şeyma GÜLDAL
PFE
Eğitime Giriş
Eğitim Psikolojisi
Dr. Öğr. Üyesi Şeyma GÜLDAL PFE
Öğretim İlke ve Yöntemleri
Dr. Öğr. Üyesi Yunus Emre ÖMÜR
PFE
Eğitime Giriş
Eğitim Psikolojisi
Dr. Öğr. Üyesi Şeyma GÜLDAL PFE
PFE
kaynağı değiştir]
kaynağı değiştir]
Koç Üniversitesi Bilim Kapısı

Koç Üniversitesi’nin araştırma programlarının amacı evrensel bilime nitelikli ve özgün katkılarda bulunmak, Türkiye’nin entelektüel, teknolojik, ekonomik ve sosyal alanlardaki gelişimini yararlı bir şekilde etkilemektir. Öğretim üyeleri kendi bağımsız araştırmalarını sürdürürken, disiplinler arası iş birliğine önem vermekte, stratejik alanlarda takım olarak çalışmaktadırlar.

Öğretim üyesi başına düşen makale sayısında Türkiye’deki üniversiteler sıralamasında Koç Üniversitesi’nin en üst sıralardadır. Üniversite, ulusal ve uluslararası düzeyde kamu ve özel kuruluşlar (üniversiteler, Avrupa Komisyonu, kamu kurumları, araştırma ve geliştirme kurumları, iş dünyası ve sanayi kuruluşları) ile çeşitli araştırma projelerinde iş birliği içinde çalışmaktadır.

Araştırma faaliyetleri; Mühendislik, Fen, İnsani Bilimler ve Edebiyat, İktisadi ve İdari Bilimler, Hukuk ve Tıp Fakültelerindeki öğretim üyeleri tarafından yürütülmektedir. Öğretim üyelerinin %95’i doktora derecelerini ABD’nin ve Avrupa’nın önde gelen üniversitelerinden almıştır. Birçoğu Koç Üniversitesi’ne gelmeden önce önemli ABD, Avrupa ve Türk üniversitelerinde öğretim üyesidir. 11 öğretim üyesi Türkiye Bilimler Akademisi’nde (TÜBA) asli, 1 öğretim üyesi emeritus, 4 öğretim üyesi ise yardımcı üyedir. yılı itibarıyla 9 öğretim üyesi TÜBİTAK Bilim Ödülü, bir öğretim üyesi TÜBİTAK özel ödülü, 21 öğretim üyesi TÜBİTAK Teşvik Ödülü, 3 öğretim üyesi TÜBA Teşvik Ödülü, 37 öğretim üyesi TÜBA GEBİP Ödülü almıştır.

Koç Üniversitesi, belirli alanlarda bilimsel ve uygulamalı çalışmalar yapmak, politikalar önermek, akademik birikimi toplumsal, sosyal, ekonomik ve hukuki alanlarda topluma aktarmak amacıyla çeşitli araştırma merkezleri kurmuştur. Aynı zamanda Koç Üniversitesi’nin Rumeli Feneri Kampüsü’nde ve Hemşirelik Yüksek Okulu’nda sayıları bölümlerine göre çeşitlilik gösteren 72 adet laboratuvarı mevcuttur.

Sosyal hayat[değiştir kaynağı değiştir]

Dış bağlantılar[değiştir

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası