diyarbakır öğretmenler evi / DİYARBAKIR Öğretmenevleri Fiyatları, Telefon ve Adres Bilgileri

Diyarbakır Öğretmenler Evi

diyarbakır öğretmenler evi

diyarbakır Öğretmenevi

Diyarbakır ili, “Yenişehir” ilçesinde bulunan “Diyarbakır Büyükşehir Merkez Öğretmenevi” oda fiyatları, kontenjanı, öğretmen evinin fotoğrafları, adres, telefon ve iletişim bilgileri, yemek listesi ve fiyatları, öğretmen evinin özellikleri, konaklama seçenekleri ve mekana ulaşım ile ilgili detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

diyarbakır Öğretmenevidiyarbakır Öğretmenevidiyarbakır Öğretmenevidiyarbakır Öğretmenevidiyarbakır Öğretmenevi

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi oteli; toplamda 16 oda ve 46 yatak kapasitelidir. Odalarda gardırop, şifonyer, televizyon, 24 saat sıcak su, wc-tuvalet banyo, wi-fi kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi ayrıca; yemekhane-restoran, konferans salonu, lobi oturma ve dinlenme salonu, erkek berberi ve bayan kuaförü, öğretmenler lokali birimleri ile de misafirlerine hizmet vermektedir.

Contents

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi  Yılı Kişi Başı Günlük Konaklama ve Oda Ücretleri (Fiyatları):

• Yılı Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Oteli Oda/Yatak ücreti fiyatları henüz yayınlanmamıştır, güncel konaklama ve rezervasyon için lütfen öğretmenevi ile doğrudan iletişime geçiniz. yılı fiyatları ise aşağıdadır:

diyarbakır Öğretmenevi

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi İletişim Bilgileri

Adres: Yolaltı Mah. Elazığ Bulvarı. İç Kapı No Yenişehir/DİYARBAKIR

• Telefon: 0 29 89 – 0 36 31
  • Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi Ulaşım
  • Öğretmenevi, Diyarbakır il merkezinde bulunan, Yenişehir ilçe merkezinde yer almaktadır.
  • Diyarbakır Öğretmenevi
  • Diyarbakır Öğretmenevleri
  • Yenişehir

Diyarbakır Misafirhaneler, Öğretmenevi ve Konukevleri

diyarbakır Öğretmenevi

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi il ve ilçelerinde bulunan misafirhaneler, öğretmenevi, konukevleri, uygulama oteli ve polis evleri ile ilgili konaklama adres ve telefon iletişim bilgileri aşağıda yer almaktadır:

DİYARBAKIR

Diyarbakır Öğretmenevleri

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi

Adres: Elazığ Caddesi. No: 7. Yenişehir – DİYARBAKIR

Telefon: () 91 91

Bismil Öğretmenevi

Adres: Kurtuluş Mahallesi. Özgürlük Bulvarı. Eski TMO Lojmanları. No Bismil – DİYARBAKIR

Telefon: () 30 76

Çüngüş Öğretmenevi

Adres: Camiikebir Mahallesi. Hastane Caddesi. No:2/A. Çüngüş – DİYARBAKIR

Telefon: () 21 84

Dicle Öğretmenevi

Adres: 27 Mayıs Mahallesi. Ergani Caddesi. No Dicle – DİYARBAKIR

Telefon: () 33 90

Ergani Öğretmenevi

Adres: Kemertaş Mahallesi. Konak Yanı Öğretmenevi. Ergani – DİYARBAKIR

Telefon: () 58 23 – 70 13

Hazro Öğretmenevi

Adres: Topalan Mahallesi. Eski PTT Caddesi. Özel İdare İşhanı. Kat Hazro – DİYARBAKIR

Telefon: () 24 11

Kulp Öğretmenevi

Adres: Merkez Yeni Mahalle. Sokak. No Kulp – DİYARBAKIR

Telefon: () 34 94

Lice Öğretmenevi

Adres: Delvan Mahallesi. funduszeue.info No Lice – DİYARBAKIR

Telefon: () 24 11

Silvan Öğretmenevi

Adres: Gazi Caddesi. Hükümet Konağı Karşısı. Silvan – DİYARBAKIR

Telefon: () 21 38

Diyarbakır Misafirhaneler, Polisevi, Uygulama Oteli ve Konukevleri

Diyarbakır Polisevi

Adres: Ninovapark AVM Arkası. Selahattin Eyyubi Mahallesi. Bayındırlık Caddesi. No
Bağlar – DİYARBAKIR

• Telefon: () 41 60 41 61
  • Diyarbakır DHMİ-Devlet Hava Meydanları İşletmesi Misafirhanesi
  • Telefon: () 27 19 – 27 22 Dahili:
  • Diyarbakır DSİ-Devlet Su İşleri Misafirhanesi

Adres:  Seyrantepe Sanayi Mahallesi. Elazığ Bulvarı. No: Yenişehir – DİYARBAKIR

1. Telefon: () 49 62
  2. Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi
  3. Adres: Büyükalp Caddesi. Yenişehir – DİYARBAKIR
  4. Telefon: () 80 50 (10 hat)
  5. Gap Uluslararası Tarımsal Araştırma Ve Eğitim Merkezi Konukevi

Adres: Silvan yolu üzeri. funduszeue.info DİYARBAKIR

• Telefon: () 13 23 – 13 40 Dahili
  • Dicle Üniversitesi Konukevi
  • Adres: Dicle Üniversitesi Yerleşkesi. DİYARBAKIR
  • Telefon: () 83 28 Dahili:
  • Dicle Üniversitesi Konukevi
  • Adres: Dicle Üniversitesi Yerleşkesi. DİYARBAKIR
  • Telefon: ()  83 28 Dahili: 

Diyarbakır öğretmenevi vurgunuyla ilgili bilirkişi raporu hazır

TİGRİS HABER- Diyarbakır Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'na yılları arasında yapılan alımlar ve ihalelerle ilgili aralarında kamu görevlileri, sendika ve meslek örgütü başkanları ile kentin tanınmış iş insanlarının da bulunduğu 26 sanık hakkında devam eden davada yeni bilirkişi raporu hazırlandı. Atanan yeni bilirkişiler, dava dosyasında yer alan müşteki ve tanık beyanlarına, ihbar kayıtlarına, ele geçirilen belgelere, yapılan fiziki ve teknik takip tutanaklarıyla birlikte hazırlanan ilk bilirkişi raporunun aksine sanıkları aklayan bir rapora imza attı. 

Haksız kazanç elde etmişler

Diyarbakır 7’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davanın sanıkları arasında Milli Eğitim, Sendika ve bazı iş insanları bulunuyordu.

Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı Örgütlü Suçlar Soruşturma Bürosu’nca yürütülen soruşturma sürecinde sanıkların Öğretmenevi ile ilgili ihalelerden haksız kazanç elde ederek, bunları gizli ortaklıklar, başka isimlerin üzerine geçirilen lüks araçlar, altın ve Bitcoin yatırımlarıyla aklamaya çalıştıkları teknik ve fiziki takiple tespit edilip, bunların bir kısmına el konuldu. 

• İzinsiz video
  • Yine bazı sanıkların kurumda izinsiz video çekerek, bunları gizli kamerayla kayıt altına aldıkları, siyasi ve ekonomik çıkar elde etmek amacıyla şantaja varan fiillere karıştıkları ve kimi yerel gazetecilerin de buna alet olduğu iddia edilmişti.
  •  Diyarbakır eski İl Mili Eğitim Müdürü Feysel Taşçıer’in müştekiler arasında bulunduğu dava iddianamesinde, sanıklara “Kamu kurum veya kuruluşlarının ihalesine fesat karıştırma”, “Zimmete geçirme”, “Rüşvet alma”, “Görevi kötüye kullanma”, “Kamu görevlisinin resmi ve özel belgede sahtecilik yapma”, “Kamu kurum ve kuruluşlarının zararına dolandırıcılık yapma”, “Kişiler arasındaki aleni olmayan konuşmaları kaydetme ve yayınlanma”,  “Malvarlığı değerlerinin gayrimeşru kaynağını gizleme” ve “Haksız mal edinme, mal kaçırma veya gizleme” suçlamaları yöneltiyor.
  • Kamu zarara uğratıldı
  • Kurumla ilgili kurulan ihale komisyonlarında yer alan isimlerin, , ve yılları arasında doğrudan temin ya da ihale yoluyla yapılan malzeme alımı, tadilat, kafe yapım inşaatı, öğretmenevine ait restaurant ve kafenin işletmeye verilmesi, bahçe direklerinin ışıklandırılması, kahvaltı alım ihalelerine fesat karıştırmak ve öğretmenevinin konferans salonun kiraya verilmesinde usulsüzlük yaparak kamuyu zarara uğrattıkları tespit edildi.

İlk duruşması 3 Aralık tarihinde görülen davada, ikisi ara celse olmak üzere bugüne dek 6 duruşma görüldü. Duruşmalarda yaptıkları savunmalarda haklarında yöneltilen suçlamaları red eden sanıklar birbirlerini suçladı. 

Rapor hazırlandı

Davaya bakan mahkeme, / esas sayılı dava dosyası ve eklerini oluşturan 3 çuval halindeki belgeleri incelenmek üzere Ankara 7’nci Ağır Ceza Mahkemesine gönderdi. 7’nci Ağır Ceza tarafından atanan bilirkişiler Hasan Türkmen, Faruk Eroğlu, Salih Arslan, dosyaya dair incelemelerini tamamlayıp, 81 sayfalık rapor hazırladı.

Kamu zararına sebep olmuşlar

Öğretmenevi fuhuş yuvasına dönüştürüldü

Milyonlarca vurgun yapılan Diyarbakır Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu'na dair kirli ilişkiler deştikçe açığa çıkıyor.

Ortaya çıkarılan rüşvet ve yolsuzluk çarkıyla ilgili açılan davanın 26 sanığı arasında Eğitim Bir Sen ile Memur Sen eski il başkanı olan Diyarbakır Öğretmenevi Müdürü Yunus Memiş, İl Milli Eğitim Müdürlüğü eski Yardımcısı Serkan Batur, Dicle Üniversitesi Enfeksiyon Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı Prof.

Dr. Mustafa Kemal Çelen, Diyarbakır Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Alican Ebedinoğlu ile iş insanları Yusuf Vural, Şeyhmus Mete ve Nihat Güneş de bulunuyor.

• Yargılanan sanıklar arasında bulunan isimlerden biri, Diyarbakır Öğretmenevi Müdürü Yunus Memiş’in  “karakutusu” olarak adlandırılan Ali Konan
  • KİRLİ İLİŞKİLERİ ORTAYA DÖKTÜ
  • Yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan Ali Konan, Diyarbakır Cumhuriyet Başsavcılığı’nda alınan ifadesinde Öğretmenevi’ne ilişkin ihaleler üzerinden yapılan vurgunun yanı sıra kurumda dönen kirli ilişkileri de tek tek anlattı. 
  • Öğretmenevi’nde ila yılları arasında yapılan ihalelere ilişkin taslakların birer suretini flash bellek ile savcılığa sunan Konan, hakkında ‘FETÖ üyeliği’ suçlamasıyla dava açıldığı bu dönemde açığa alınmış olmasına rağmen, baskı ve zorla sunmuş olduğu ihale evraklarının düzenlemesinde kendisinden hukuki bilgi alınarak faydalanıldığını dile getirdi.

Öğretmenevi içerisinde yer alan Babil Restaurant’ın, henüz görevde olduğu yılında yapılan ve Alta Avm Organizasyon Gıda Turizm Medikal Danışmanlık ve Proje Yönetimi Ltd. Şti’ye verilen ihalesinde komisyon üyesi olarak imzası bulunduğunu söyleyen Konan, bunun dışındaki diğer  ihalelerde herhangi bir yetkisinin olmadığını ifade etti.

Konan’ın dile getirdiği bu ihaleyi kazanan firmanın resmiyette Nursel Munteha Çelen adına kayıtlı olsa da, asıl sahibinin Öğretmenevi Müdür Yardımcısı Mustafa Yaşar’ın bacanağı olan Prof. Dr. Mustafa Kemal Çelen olduğu soruşturma safhasında tespit edildi

‘İHALE ÖNCESİ YA DA SONRASI RÜŞVET’

Konan, ifadesinde şu bilgileri verdi: “Bu dönemde yapılan tüm ihalelerde Yunus Memiş ilgili firmalardan ihale bedeli olan meblağın KDV'sinin yarısını ya ihale öncesinde ya da ihale sonrasında rüşvet olarak alırdı. En son telefonumda da eğer incelemeyle ortaya çıkarsa görülecektir 18 Bin TL'lik bir rüşvet aldığına dair ses kaydı vardır.

Burada parayı Şahin isimli bir ustadan aldı, ancak Şahin usta işi resmiyette farklı bir firma adınaymış gibi gösterdi. Bu olay yılları arasında gerçekleşti. yılları arasında tesisat fatura bedeli ödemesinden kendi paylarını daha rahat alabilmek için ödemeyi şirket hesabına değil de Öğretmenevi çalışanı B.A.’nın hesabına yaptırdı.

Kısacası bu şekilde menfaat temin etmekteydi. Yine Öğretmenevi’ndeki görevliler de bunun bilincinde ve farkındalardı ancak pek ses çıkaramazlardı. Genellikle parası bittikçe sağlam olan yeri bile tekrardan yaptırırdı. Hac’ca bile böyle gitmiştir. Ben aynı zamanda Enes Kırtasiye ile ortak olduklarını düşünmekteyim.

Yine bir fitness salonuna da en son ortaklığı olduğunu bilmekteyim. Ayrıca Forum AVM'de bulunan Bisse isimli markaya sürekli olarak öğretmenleri menfaat karşılığında takım elbise almaları için buraya zorla yönlendirirdi ve buradan zorla takım elbise aldırırdı. Daha sonra parasını da gidip oradan elden alırdı.

Hatta bana bile oradan zorla takım elbise alacaksın derdi. Yunus Memiş bu şekilde elde etmiş olduğu paraları döviz ve altın olarak değerlendirirdi. Yine başkası üzerinden araç vs. mal da alırdı. Kısacası kimi görse menfaat almadan hiçbir işini yapmazdı. Öğretmenevi konferans salonları şirket ve kurumlara kiraya verilirdi.

Genellikle bu kiralama işlemini Yunus Memiş banka hesabından bedeli almazdı, bizzat nakit olarak elden alırdı ve bu parayı hiçbir şekilde kuruma bildirmez direk cebe atardı.” 

PARALAR CEBE ATILDI

Bu durumun Öğretmenevi’nde el konulan dosyalarda da görülebileceğini dile getiren Konan, “Birkaç örnek vermek gerekirse Y., F. ve M. okullarında bu husus meydana gelmiştir. Yine şahit olduğum başka bir husus da konaklama bedellerini peşin olarak elden aldığı durumlarda resepsiyon bölümünde konaklama girişi yapılmazdı, para tamamen cebe atılırdı” diye belirtti.

FUHUŞ ŞANTAJI

Dosya sanığı Konan, Öğretmenevi’nin bazı odalarına Kurum Müdürü Yunus Memiş tarafından gizli kamera konulduğunu, burada ağırlanıp, fuhuş yapan misafirlere daha sonra şantaj yapıldığını da anlattı.

Konan, bu konuda savcıya şunları aktardı: “Öğretmenevi içerisinde bulunan bazı odalara Yunus Memiş tarafından kamera yerleştirirdi ve Diyarbakır eşrafından önemli gördüğü kişileri burada misafir ederdi ve kadınlarla ilişkiye girdiklerinde de onlara şantaj yapardı.

Bu iş için de Milli Eğitime bağlı olan öğretmenleri kullanırdı. Öğretmenler istemese bile görevleriyle alakalı sorun çıkaracağını bahane ederek icbar ederdi.”  

MÜDÜRÜNE DE ŞANTAJ YAPTI!

Konan, dava dosyasının müştekileri arasında bulunan Feysel Taşçıer’den önceki İl Milli Eğitim MüdürüHasan Aslan’ın da benzer bir şantaja maruz kaldığını öne sürdü.

Konan, “Yine öğrendiğim kadarıyla eski Milli Eğitim müdürü olan Hasan Aslan da bu şekilde öğretmen evinde hakkında kayıt yapılarak kendisine şantaj yapılarak görevinden alındı. Mevcut Milli Eğitim Müdürü de  (Feysel Taşçıer) Öğretmenevi’nde hiç kalmadı. Kalsaydı ona da bir kayıt yapacaktı.

Yunus Memiş başkanı olduğu Memur-Sen ve Eğitim-Bir-Sen'in başkanlığını yaptığı dönemlerde bu kurumları dolandırdığını biliyorum.

Şu an Milli Eğitim Müdür Yardımcısı olan Serkan Batur, yılında Öğretmenevi’nde müdür yardımcısıydı ve yılında yapılan ihalede komisyon başkanı olarak görev yaptı.

O ihalede dönemin İta Amiri  olan Mustafa Yaşar'ın ikinci dereceden kayın hısımlarına ihale edilmesi olayında akrabalık ilişkilerinden haberdardı. Ancak bu ihalede ben de görev almıştım. Ben ihalenin bu şekilde kasıtlı verildiğini sonradan öğrendim” anlatımlarında bulundu

TAŞÇER’İN SES KAYDINI ALIP, SERVİS ETTİ

Yunus Memiş’in Feysel Taşçıer'i Diyarbakır'a ilk geldiğinde bir ekiple ziyarete gittiğini ve bu ziyaret sırasında kumpas kurarak ses kaydı aldığını dile getiren Konan, “Bu ses kaydını daha sonra internet ortamında ve diğer mecralarda yaydı.

Yunus Memiş benim Öğretmenevi’nden açığa alındıktan sonraki dönemde sürekli mesleğe döndüreceği yönünde vaatlerde bulundu. En son mesleğe döndüremedi ve ihraç oldum.

Sonrasında Yunus Memiş yine daha önceden de başkalarına yaptığı gibi Diyarbakır İdare Mahkemesi’nden görüştükleri bir hakim aracılığıyla iade işini halledeceğini söyledi. Daha önce de başkalarını iade ettiklerini bildiğim için yine inandım.

Olayla ilgili söz konusu bildiklerim bunlardır. Dürüst bir şekilde her şeyi anlatmak istedim. Ben kasıtlı olarak bir suç işlemedim, sadece bunların kurbanı oldum” dedi.

Mezopotamya Ajansı (MA)

Güncelleme Tarihi: 12 Ocak ,

Yorumunuz Onaylanmak Üzere Gönderildi

Diyarbakır Büyükşehir Öğretmenevi

Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. funduszeue.info öğretmenevleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.

Kişi Başı Konaklama Fiyatları

ÖğretmenKamuSivil
Kişi Başı
Suit Oda Kişi Başı

Oda Fiyatları

ÖğretmenKamuSivil
1 Kişilik Oda
2 Kişilik Oda
VIP Oda (2 kişilik)
Suit Oda (2 kişilik)

Diyarbakır Öğretmenevi

Diyarbakır Öğretmenevi

Diyarbakır

Diyarbakır  ASO

Elazığ funduszeue.infoik Otel Bitişiği No:7 DİYARBAKIR

Bismil

Bismil Öğretmenevi  ASO

İstasyon Cad. Belediye Karşısı Eski Zerbank Binası /D.B

Çermik

Çermik  Öğretmenevi ASO

Tepe Mah. Oiyarbakır Cad. No:4 Çermik/DİYARBAKIR

Çınar

Çınar  Öğretmenevi ASO

Hükümet Konağı Yanı Çınar/DİYARBAKIR

Çüngüş

Çüngüş Öğretmenevi  ASO

Karşıya funduszeue.info bitişi/ÇÜNGÜŞ

Dicle

Dicle  Öğretmenevi ASO

27 Mayıs Mahallesi Dicle/DİYARBAKIR

Ergani

Ergani  Öğretmenevi ASO

Kemertaş  Mh. Hükümet Konağı Yanı/DİYARBAKIR

Eğil

Eğil   Öğretmenevi

Özel İdare Binası /DİYARBAKIR

Silvan

Silvan Öğretmenevi ASO

Gazi Cd. Hükümet konağı/DİYARBAKIR

Lice

Lice Öğretmenevi ASO

Delvan funduszeue.info

Hazro

Hazro  Öğretmenevi ASO

Eski PTT Cd. Hazro/DİYARBAKIR

Hani

Hani  Öğretmenevi

Eski Belediye Binası Yanı Hani DİYARBAKIR

Kulp

Kulp Öğretmenevi ASO

Yeni Mahalle Kulp/DİYARBAKIR

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası