varikosel ameliyatı sonrası ne zaman boşalabilirim / Varikosel Nedir? Belirtileri Nelerdir? Varikosel Ameliyatı

Varikosel Ameliyatı Sonrası Ne Zaman Boşalabilirim

varikosel ameliyatı sonrası ne zaman boşalabilirim

Varikosel Ameliyatı ( sayfa)

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: straptezlo

quote:

Orijinalden alıntı: cemo86

Ameliyat sonrası slip giymedim normal boxerla devam ettim bir sorun olmadı. Masturbasyon dikişleri &#;ok zorlamadan 1 hafta sonra olabilirken, cinsel ilişki en az 15 g&#;n sonra olarak tavsiye ediliyor. Her &#;nlem dikişlerin a&#;ılmaması veya iltihap kapmaması i&#;in yoksa masturbasyonun da ilişkinin de testislere hi&#;bir zararı yokmuş ameliyat sonrası.

Ben de 2 hafta oldu ameliyat olalı. Zeytinburnu Sante Plus hastahanesinde oldum. &#;ift taraflı; sol 2. sağ 1. derece idi. Doktorum Hasan Cabbar idi. &#;ok iyi bir doktor işini biliyor. Ameliyat genel anestezi ile oldu o y&#;zden g&#;z&#;m&#; direk ameliyat sonrası yatakta a&#;tım. Benim de ağrım sızım olmadı hi&#;. 1 g&#;n hastanede yattım ertesi g&#;n taburcu oldum ve normal y&#;r&#;yebiliyordum ama tabii 1 hafta &#;ok gezmedim &#;&#;nk&#; ayakta kalmak hastalığın iyileşme s&#;recini uzatıyor. Ameliyat sonrası şişkinlik ise 10 g&#;n i&#;inde bitti. Şu an sadece sol taraftaki dikiş kaldı ama iki tarfta da yara kapandı kabuk halinde şu anda sadece.

Hepinizin sakalı bıyığı var mı?

Alıntıları Göster
    Testis ağrısı nedeni ile &#;roloğa gittip elle muayenede bişey bulamadı doppler &#;ektirdim orda da birşey &#;ıkmadı ama arada sırada yine ağrıfunduszeue.info birşey olsaydı dopplerde &#;ıkarmıydı?

• Onbaşı
    22 Mesaj
    Vogue kullanıcısına yanıt
    kardeşim aynısı oldu bende nisan sonunda gitmiştim ağrı şikayeti ile el ile muayenede birşey &#;ıkmadı ultrasoyon ile bakıldı birşey &#;ıkmadı doktor 4 5 ay sonra gel dedi 4 ay sonra gittim ultrasonda &#;ıktı varikosel. ağrın yeni başladı ise daha &#;ıkmıyor olabilir 4 5 ay sonra git &#;ıkar varikosel varsa hatta 4 ay sonra ben gittiğimde artık ağrım eskiye g&#;re &#;ok &#;ok azalmıştı sadece 2 3 haftada bir rahazsılık veriyordu oda aman aman birşey değildi kafama takıldığı i&#;in gitmiştim citti birşey mi var diye varikosel &#;ıkmıştı
  • Yarbay

quote:

Ameliyat sonrası slip giymedim normal boxerla devam ettim bir sorun olmadı. Masturbasyon dikişleri &#;ok zorlamadan 1 hafta sonra olabilirken, cinsel ilişki en az 15 g&#;n sonra olarak tavsiye ediliyor. Her &#;nlem dikişlerin a&#;ılmaması veya iltihap kapmaması i&#;in yoksa masturbasyonun da ilişkinin de testislere hi&#;bir zararı yokmuş ameliyat sonrası.

Ben de 2 hafta oldu ameliyat olalı. Zeytinburnu Sante Plus hastahanesinde oldum. &#;ift taraflı; sol 2. sağ 1. derece idi. Doktorum Hasan Cabbar idi. &#;ok iyi bir doktor işini biliyor. Ameliyat genel anestezi ile oldu o y&#;zden g&#;z&#;m&#; direk ameliyat sonrası yatakta a&#;tım. Benim de ağrım sızım olmadı hi&#;. 1 g&#;n hastanede yattım ertesi g&#;n taburcu oldum ve normal y&#;r&#;yebiliyordum ama tabii 1 hafta &#;ok gezmedim &#;&#;nk&#; ayakta kalmak hastalığın iyileşme s&#;recini uzatıyor. Ameliyat sonrası şişkinlik ise 10 g&#;n i&#;inde bitti. Şu an sadece sol taraftaki dikiş kaldı ama iki tarfta da yara kapandı kabuk halinde şu anda sadece.

Bende sakal biyik cikmiyor diye endrokrinlojiye gittim skrotal us ultrason werdi b&#;g&#;n gittim varikosel grade 3 cıktı sanırım ameliyat olucam &#;zeldemi olayim devlettemi *

• Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: SKRlllEX

quote:

quote:

Bende sakal biyik cikmiyor diye endrokrinlojiye gittim skrotal us ultrason werdi b&#;g&#;n gittim varikosel grade 3 cıktı sanırım ameliyat olucam &#;zeldemi olayim devlettemi *

Benim de sakal bıyık yok yaş 20, bana da varikosel tanısı koyuldu ve hatta babamda da varmış varikosel.

Babam ameliyat olmadan &#;nce sakallı bıyıklıymış ve sonra ben d&#;nyaya gelmişim. Yani ameliyatı olduğunda zaten ben annemin karnına d&#;şm&#;ş&#;m ve babam sakallıymış.

Bu soruyu bu konuda 1 kere daha sormuştum &#;oğu kişi sakallı bıyıklı olduğunu s&#;yledi.

Ama bilmiyorum alakası var mı?

• ARKADAŞLAR SPERM DEĞERLERİ NORMALKEN VARİKOSEL AMELİYATİ OLUP SONRASINDA &#;OCUK SAHİBİ OLAN VAR MI ?
    Sperm değerlerim bazı &#;zel hastanelerde hızlı ileri %1 %2 &#;ıkarken bir &#;niversite ve devlet hastanesinde hızlı ileri %28 ve %38 &#;ıktı. Devlet hastanesinde renkli doplerde solda mm varikosel &#;ıkarken elle kontrol eden doktor solda varikosel var dedi. Elle kontrol eden başka bir do&#;ent urolog ise iki traftada grade 1 varikosel var bak su yeşil damarlar g&#;z&#;k&#;yor diyerek damarlara kadar g&#;sterdi. Bana kalsa ameliyat olmayacağım sperm değeri normal ama 2 yıldır &#;ocuk olmuyor bi umut ?
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: extreme06

ARKADAŞLAR SPERM DEĞERLERİ NORMALKEN VARİKOSEL AMELİYATİ OLUP SONRASINDA &#;OCUK SAHİBİ OLAN VAR MI ?
    Sperm değerlerim bazı &#;zel hastanelerde hızlı ileri %1 %2 &#;ıkarken bir &#;niversite ve devlet hastanesinde hızlı ileri %28 ve %38 &#;ıktı. Devlet hastanesinde renkli doplerde solda mm varikosel &#;ıkarken elle kontrol eden doktor solda varikosel var dedi. Elle kontrol eden başka bir do&#;ent urolog ise iki traftada grade 1 varikosel var bak su yeşil damarlar g&#;z&#;k&#;yor diyerek damarlara kadar g&#;sterdi. Bana kalsa ameliyat olmayacağım sperm değeri normal ama 2 yıldır &#;ocuk olmuyor bi umut ?

Hocam sakalınız bıyığınız &#;ıkıyor mu, meraktan soruyorum allah hepimize şifa versin.
  • Sakal bıyık &#;ıkıyor hocam ilgisiz olduğunu duymuştum ben sakal bıyıkla ama tabi insan v&#;cudu muazzam bi makina tıp daha herşeyi tam a&#;ıklayamadı
  • Yüzbaşı
    Şu an 34 yaşındayım 19 yaşında sol taraftan ameliyat oldum son zamanlarda testislerimde ara sıra ağrı hissediyorum bu ağrı sızlama şeklinde değil testislere ağırlık bağlamışlar gibi bir ağrı ve tuvalete &#;ıkarken boşalmamış hissi oluyor yada kısa bir s&#;re sonra tekrar tuvalet giriyorum şimdilik prostat yok bakalım be &#;ıkacak. Birde evlenme durumum olursa sperm sayımı yaptırmam &#;nerildi
  • Yüzbaşı

Orijinalden alıntı: Laurin Klement

Şu an 34 yaşındayım 19 yaşında sol taraftan ameliyat oldum son zamanlarda testislerimde ara sıra ağrı hissediyorum bu ağrı sızlama şeklinde değil testislere ağırlık bağlamışlar gibi bir ağrı ve tuvalete &#;ıkarken boşalmamış hissi oluyor yada kısa bir s&#;re sonra tekrar tuvalet giriyorum şimdilik prostat yok bakalım be &#;ıkacak. Birde evlenme durumum olursa sperm sayımı yaptırmam &#;nerildi
    Arkadaşlar bende de bu rahatsızlık var yaklaşık 2 senedir.

&#;zel bir hastaneye sperm testimi g&#;sterdim. Muayane etti. Evet ameliat gerekli dedi. 2. kez sperm testi istedi. Ondan sonra gel ayrıntıları konuşalım dedi. Doktor Operat&#;r doktordu. İlla do&#;ent vs. doktora mı ameliyat olmalıyım?
  • Er
    0 Mesaj
    Hayır. Doktorunuz tecrubeli,eli yatkın,uyguladigi yontem ve ameliyat edecegi mekan ve aletler standartlara uygunsa ve ameliyat sırasında herhangi bir aksaklik &#;ıkmassa,kaderinde iyi olacagi yaziliysa operat&#;r, doc,prof farketmez diye dus&#;nuyorum.
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: powerlife34

Hayır. Doktorunuz tecrubeli,eli yatkın,uyguladigi yontem ve ameliyat edecegi mekan ve aletler standartlara uygunsa ve ameliyat sırasında herhangi bir aksaklik &#;ıkmassa,kaderinde iyi olacagi yaziliysa operat&#;r, doc,prof farketmez diye dus&#;nuyorum.
    beyler ameliyat olalı ay oluyor ağrım sızım ge&#;ti ama kesilen damarların orada ara ara batmlar oluyor genelde &#;ok rahatsız etmiyor ama bazen can sıkıcı olabiliyor ve mast&#;rbasyon esnasında sol yumuratlık yukarı doğru &#;ekiyor ve batma yapıyor ara ara bu tipşeyler yaşayan var mı ameliyat sonrası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuzt -- 1 Mart ; >
  • Er
    0 Mesaj
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    sararkayas kullanıcısına yanıt
    hocam rahatsız ediyorum ameliyat olalı 5 ay oldu yumurtalıklarda hi&#; ağrı kalmadı ama damarların kesildiği yerde ara ara batmalar oluyor normalde damarları elleyince bastırınca ağrı sızı olmuyor ama bu hassasiyet veya batmalar olunca baktığımda ordaki kesilen bir damar bezelye b&#;y&#;kl&#;ğ&#;nde beliriyor ve dokununca hafif sızlıyor veya hızlı y&#;r&#;d&#;ğ&#;mde rahatsız ediyor bazen sizdede bu hassasiyet bu şekildemi oluyordu. mast&#;rbasyon veye ilişki esnasında sert haraketler yapıncada ertesi g&#;n hassasiyet oluyor yine damarlarda batmalar olabiliyor bu tip veya benzeri birşey oluyormuydu mu sizde de
  • Onbaşı
    22 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sararkaya

Arkadaslar testislerde hassasiyet var mu sizde de? (19 gun oldu ameliyattan itibaren)

hocam rahatsız ediyorum ameliyat olalı 5 ay oldu yumurtalıklarda hi&#; ağrı kalmadı ama damarların kesildiği yerde ara ara batmalar oluyor normalde damarları elleyince bastırınca ağrı sızı olmuyor ama bu hassasiyet veya batmalar olunca baktığımda ordaki kesilen bir damar bezelye b&#;y&#;kl&#;ğ&#;nde beliriyor ve dokununca hafif sızlıyor veya hızlı y&#;r&#;d&#;ğ&#;mde rahatsız ediyor bazen sizdede bu hassasiyet bu şekildemi oluyordu. mast&#;rbasyon veye ilişki esnasında sert haraketler yapıncada ertesi g&#;n hassasiyet oluyor yine damarlarda batmalar olabiliyor bu tip veya benzeri birşey oluyormuydu mu sizde de
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kuzt

quote:

Orijinalden alıntı: sararkaya

Arkadaslar testislerde hassasiyet var mu sizde de? (19 gun oldu ameliyattan itibaren)

Alıntıları Göster
    Merhabalar,

1Yıl 3 ay &#;nce &#;itf taraflı varikosel ameliyatı oldum.
    Mikrocerrahi ile &#;zel bi uzman doktora olmuştum.
    Bu ameliyatı olma sebebim &#;ok agrılarım olmasından dolayı oldu.
    20 Yaşında askerde iken başladı 2 yıl bu agrıları &#;ektim,Askerden geldgimde KONYA MEDİCANA hastahesinde oldum.
    Ultrasyon sperm testi falan derken hepsini yaptırdım
    2 Taraftada var funduszeue.info olduk funduszeue.infoşey g&#;zel ge&#;ti.
    Abi sag tarafımda ara ara agrı oluyor.
    Testis de var yaradada var bazen batma oluyor hassasiyet oluyor.
    10 Tane doktora gittim,Gerek &#;zel gerek devlet.
    Hi&#;bir sıkıntı yok diyorlar.
    Saglıkcı oldugum i&#;in ihmal etmek bişey atlamak istemiyorum.
    Bekarım ileride sıkıntım olmasını istemiyorum.
    Acaba piskolojik mi yoksa ger&#;ekten var mı bilemedim.
    &#;evremde hi&#; varikoselden ameliyat olan olmadıgı i&#;in hali ile yorum alamıoyurm.
    Neden oluyor bi yorum alırsam &#;ok memnun olurum.
    Herkese ge&#;miş olsun diliyorum.

• Yarbay
    2 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: IsO6

Depoyu fulleyip de gezme ara sira marsa bas
    2 yıl &#;nce kendim varikoseli fark ettim ve doktora başvurdum, dopper varikosel &#;ıktı,sperm tahlillerim ilk &#;nce normalin &#;zerinde &#;ıkmıştı 1 seneye yakın zaman ge&#;tikten sonra tekrar yaptırdım ve b&#;y&#;k bir d&#;ş&#;ş olmuş daha sonra mikrocerrahi ameliyatını araştırdım ve &#;rolojiİstanbul (C&#;neyd Sevin&#;) i buldum kendisi Medicana International İST. hastanesinde &#;alışmaktadır o hastanede ameliyat &#;creti tek tfrlı mikro. tl kendisi yoğun talep olduğu i&#;in başka bir hastaneyle anlaşmış ve tlye yapmaktadır(mikro) ..
    ve atar damarın etrafındaki varisleri diğer doktorlar testislerin i&#;inde bağlarken c&#;neyd bey onları &#;ıkartmaktadır kendisi ger&#;ekten bu alanda 1 numaradır. Şuan ameliyatımdan 24 saat bile ge&#;medi ameliyata 13de girdim 50 dk sonra odadaydım uyunma s&#;resi falan, akşam 7de hastaneden &#;ıktım isterseniz geceyi ge&#;irebilirsiniz. ve metrob&#;sle eve geldim hi&#;bir ağrım olmadı bug&#;nde sabah 8den 1e kadar ayaktaydım hi&#;bir ağrım olmadı. inş b&#;yle devam eder

Buraya yazma nedenim bende &#;ok araştırdım bu forumdan da faydalandım benimde faydam olası i&#;in eğer varsa varikoseliniz biran &#;nce gidin doktora ve iyi bir doktor bulun.
    Ben ger&#;ektennn c&#;neyd beyden memnun kaldımfunduszeue.info bu adresden bulabilirsiniz sekreteri ayşe hanımı arayıp randevu alın muane &#;creti vermenize gerek yok tahlillerinizi yanınızda g&#;t&#;r&#;n size yardımcı olurlar

• Onbaşı
    31 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: LET-OUT

2 yıl &#;nce kendim varikoseli fark ettim ve doktora başvurdum, dopper varikosel &#;ıktı,sperm tahlillerim ilk &#;nce normalin &#;zerinde &#;ıkmıştı 1 seneye yakın zaman ge&#;tikten sonra tekrar yaptırdım ve b&#;y&#;k bir d&#;ş&#;ş olmuş daha sonra mikrocerrahi ameliyatını araştırdım ve &#;rolojiİstanbul (C&#;neyd Sevin&#;) i buldum kendisi Medicana International İST. hastanesinde &#;alışmaktadır o hastanede ameliyat &#;creti tek tfrlı mikro. tl kendisi yoğun talep olduğu i&#;in başka bir hastaneyle anlaşmış ve tlye yapmaktadır(mikro) ..
    ve atar damarın etrafındaki varisleri diğer doktorlar testislerin i&#;inde bağlarken c&#;neyd bey onları &#;ıkartmaktadır kendisi ger&#;ekten bu alanda 1 numaradır. Şuan ameliyatımdan 24 saat bile ge&#;medi ameliyata 13de girdim 50 dk sonra odadaydım uyunma s&#;resi falan, akşam 7de hastaneden &#;ıktım isterseniz geceyi ge&#;irebilirsiniz. ve metrob&#;sle eve geldim hi&#;bir ağrım olmadı bug&#;nde sabah 8den 1e kadar ayaktaydım hi&#;bir ağrım olmadı. inş b&#;yle devam eder

Buraya yazma nedenim bende &#;ok araştırdım bu forumdan da faydalandım benimde faydam olası i&#;in eğer varsa varikoseliniz biran &#;nce gidin doktora ve iyi bir doktor bulun.
    Ben ger&#;ektennn c&#;neyd beyden memnun kaldımfunduszeue.info bu adresden bulabilirsiniz sekreteri ayşe hanımı arayıp randevu alın muane &#;creti vermenize gerek yok tahlillerinizi yanınızda g&#;t&#;r&#;n size yardımcı olurlar

Alıntıları Göster
    Herkese selam,

Ameliyat olalı tam 3 ay oldu. Bu 3 aylık s&#;re zarfında, dar giymemeye, &#;ok oturmamaya ve ağır kaldırmamaya dikkat ettim.
    Ara sıra kesede iğne batması hissini yaşıyorum. Ayrıca yumurtalıkları tutup hafif sıkar gibi yapıyorum fakat ağrı veriyor hemen bırakıyorum.

Onun dışında ilk 1 .ayında sperm testi yaptırdım. Değerlerim değişmemişti, yalnız d&#;zelme ve spermlerin semene salınması 74 g&#;nden sonra oluyor. Ben tam 90 g&#;n&#; buldum şu anda,
    bu şu demek oluyor, yeni spermler semene salındı artık. Yeni test yaptırınca değişimleri sizlerle paylaşırım

Herkese acil şifalar.

not: hen&#;z &#;ocuk olmadı.

• Er
    4 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: tepetaklak

Herkese selam,

Ameliyat olalı tam 3 ay oldu. Bu 3 aylık s&#;re zarfında, dar giymemeye, &#;ok oturmamaya ve ağır kaldırmamaya dikkat ettim.
    Ara sıra kesede iğne batması hissini yaşıyorum. Ayrıca yumurtalıkları tutup hafif sıkar gibi yapıyorum fakat ağrı veriyor hemen bırakıyorum.

Onun dışında ilk 1 .ayında sperm testi yaptırdım. Değerlerim değişmemişti, yalnız d&#;zelme ve spermlerin semene salınması 74 g&#;nden sonra oluyor. Ben tam 90 g&#;n&#; buldum şu anda,
    bu şu demek oluyor, yeni spermler semene salındı artık. Yeni test yaptırınca değişimleri sizlerle paylaşırım

Herkese acil şifalar.

not: hen&#;z &#;ocuk olmadı.

Alıntıları Göster
    Ameliyat olalı ay ge&#;ti. Ancak yumurtalıkta ara ara, bazen aşırı derecede rahatsız edici batmalar oluyor. Zaten ameliyatı buna dayanamadığım i&#;in olmuştum. Acaba bu durum zamanla ge&#;er mi. Bu durumu yaşayan var mı ne zaman gecer nasıl olur.
    Bi de i&#; &#;amaşırı meselesi acaba seyrek &#;amaşır giydiğimden testisler sarkıyor ondan dolayı mı batmalar oluyor. Nasıl bir tercih olmalı dar daha doğrusu yumurtalıkları havada tutacak hafif toplu olarka bu tarz bi i&#; &#;amaşır mı yoksa rahat bırakacak şekilde bir i&#; &#;amaşırı mı giyilmeli.
    Şimdiden teşekk&#;rler.

• Onbaşı
    22 Mesaj
    seladam1s kullanıcısına yanıt
    tam 5 bu&#;uk ay s&#;rd&#; o dediğin batmalar yaklaşık 7 ay olacak ameliyat olalı son 2 aydır yok bir m&#;hlet s&#;r&#;yor o kesilen damarlarn orada diken gibi rahatsız edici batmlar
  • yeni mesaja gitYeni mesaj

funduszeue.info HATAY Hasta Odası Mesajları

Ana Sayfa

« ÖncekiSonraki »

Toplam : mesaj

Mesaj Yazma Kapalı !

Konu: ereksiyon / İsim:  ali Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
Hocam 17 yaşındayım sabah uyandıgımda ereksiyon olmuyorum ama normalde ereksiyon olabiliyorum sabah olmamam bi sorunu işaret edermi

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Sabah ereksiyonları önemli değildir.
Önemi şurada ereksiyon sorunu varsa ve sabah ereksiyonu da oluyorsa olay psikolojiktir denir.
Allah'tan Sağlık, Şifa ve afiyetler dilerim.

Konu: prostatit ve mesane boynu obtrüksiy / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
slm hocam demek isteğim tocas yan etkileri penis sertleşmesi ve meni boşaltmama ama neden benim doktoruma bana diyor ki devam et bu ilaç bana yan etki funduszeue.info devam et ilaca sorun olmaz.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Doktorunuzun neden öyle dediğini bilmiyorum.
Sorun olmaz mı işte olmuş.
Başak bir doktorla irtibata geçin.

Konu: Penisimin üstünde ve damarında soru / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
Ali bey penisimin üstünde y harfi seklinde damar ortaya cıktı.Ayrıca siyah siyah da nokta gibi şeyler belirdi.Kücük kücük bunların akıbeti hakkında ne diyebilirsiniz?Şimdiden sagolun.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Önemli bir şey olduğunu/olacağını zannetmiyorum.
Sık ve zorlayıcı cinsel faaliyetlerde olabiliyor.
Buna dikkat etmelisiniz.

Konu: Bosalma / İsim:  Apo Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
Ben ve ıkı arkadasım oyun oynarken sakasına bırbırımızın aletlerıne elledık bunu herkes yapar mı sonra arkadasım selfsuck yaptıgını soyledı bızede gosterdı herkes yapabılır mı bunu sonra bız arkadaslarla azdık sevıstık pısman oldum ama normal gıbı geldı

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Bunu herkes yapmaz.
Sapıklar ve sapıklık yolunda olanlar yapar.
Pişman olmanız iyi bir şey. Bir daha yapmayın.
Sonunda normal gibi geldi demeniz işin tehlikesini gösteriyor.
Bir psikiyatri uzmanından yardım alın.

Konu: isteksizlik ve sertlik sorunu / İsim:  musab Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
hocam ben bir gereksiz nedenden dolayı (santoz anestol)diye melhem kullandim kamisa aradan 2 sene geçiyor dediğim rahatsizlik lardan kurtulamadim çok doktor gezdim antalya tip a gittim sorun yok diyorlar .
Benim sorum kamistaki damarları bu melhem öldürmüş olabilirmi hic bir doktora söylemedim bunu bundan olabilirmi?
Bir rahatsizligimda bu rahatsizligimdan önce başlayan gabizlik ve makattan kan gelmesi ayda oluyor bu kamistaki sorun bundan olabilirmi kan kaybından TSK ederim şimdiden .

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu ilacın damarlara olumsuz etkisi yokrur.
Şikayetleriniz için
Bu web sitesinin ana sayfa sol menüsündeki Sık Sorulan Sorular (SSS) ve Cinsel hastalıklar bölümünü okumanızı tavsiye ediyorum. Buradan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.
funduszeue.info
2- Maktan basur dediğimiz hemoroit olabilir.
Muayene olmanız lazım.

Konu: kronik prostatit ve mesane boynu / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
slm hocam prostatit ve mesane boynu için XXXXX yan etkileri olan penis sertlemesi ve meniyi boşaltmama ama doktorum funduszeue.info ilaca devam et ben ilacı 24 gündür funduszeue.info bu ilaca devam edeyim mi yoksa sizin bildiğiniz alfa bloker ilaç var mı yan etkisi olmayan

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Benim bildiği alfa bloker ilaçlar varda. İlaç kullanımını ve nasıl kullanacağınızı doktorunuza bırakın.
Ben buradan müdahil olamam.

Konu: idrarda yanma / İsim:  mudur61 Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
hocam merhaba benim idrar yollarımda akıntı ve yanma var birde meni geldiğinde sarı ve katımsı geliyor acaba bunun sebebi ne olabilir

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Büyük ihtimalle prostat iltihabıdır.
Prostat tetkik ve tahlillerini yaptırmak üzere ve prostat muayenesi olmak üzere bir uroloji uzmanın –a başvurun.

Konu: erken boşalma / İsim:  Evren Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
Porno izlerken, yaklaşık 30 sn. İçinde boşalıyorum fakat izlemiyorken bu durum dakikaya kadar uzuyor ilişki sırasında erken boşalmaktan endişeliyim, 16 yaşındayım doktora gitmeye utanıyorum, kendi başıma ne yapabilirim?

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Boşalmadan kastınız masturbasyonsa masturbasyonda erken boşalma olamaz.
Oluyorsa bu sizin işi bilmediğinizden kaynaklanıyor.

Konu: asiri sertlesme / İsim:  mahir Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
Hocam hayirli kandiller oncelikle, penisimi elimle oynamaya basladiktan 5 6 saniye sonra tam sertlesiyor. Dogru tanim mi olacak bilmiyorum ama yanimdan guzel bi kiz gecerken de penisim hemen ayaklaniyor ve asiri derecede sertlesiyor inmesi de 30 saniyeyi buluyor. Ben hem bu gereksiz kalkmalardan hem de asiri sertlesmelerden sikayetciyim. Nasil bi yol izlemeliyim hocam bu hastalik fizyolojik midir yoksa psikolojik midir? Tavsiye edebileceginiz bi cozum yontemi var mi?

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu olay hem fizyolojik hem psikolojiktir.
Normal bir olay olduğu için yapacak bir şey yoktur.
Zamanla düzelmesi beklenir.
Fizyolojik olaylara karışılamaz.

Konu: erken boşalma / İsim:  Evren Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 24/07/14  
Mastürbasyon yaparken, 1 dakikadan kısa sürede boşalıyorum bunun nedeni ilişkideyken erken boşalma korkusu bunun farkındayım fakat Mastürbasyon yaparken bunu aklımdan çıkaramıyorum ne yapmalıyım?

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu takıntıdan kurtulmak için gayret göstermelisiniz.
Kendinizin yapacağı bu yoksa doktor size bir şey yapamaz.

Konu: mastürbasyon / İsim:  kenan Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
slm funduszeue.info testi funduszeue.info ben mastürbasyonla boşalamıfunduszeue.infoşkide boşalıfunduszeue.info sizce bir sorun funduszeue.info yapmalıyıfunduszeue.infoıl bi tetkik yaptırmalıyıfunduszeue.info funduszeue.info durumu nasıl düfunduszeue.infoşım 30
her zaman bayan bulamam rahatlamak içfunduszeue.info kendime nasıl boşfunduszeue.infoımcı oluranız sevinirim.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
İlişkide gelen meniyi 30 dakika içinde hastane veya laboratuara götürecek şekilde ayarlamalısınız.
Başka şekilde olmaz.

Konu: kasık şişliği / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
hocam iyi akşamlar daha öncede kasıkta mastürbasyon anında şişkinlik olduğunu söfunduszeue.infoık fıtığı olabilirsiniz funduszeue.infoa gittim ve scrotal renkli doppler usg tetkiği ve yumuşak doku tetkiği yapıldı ve her şey normal çıktı bunlara itaat etmeli miyim yoksa başka doktorada görünmeli miyim? bugün lavabo ihtiyacını geç giderdim ve o zamanda sağ kasığım şişti bu normal mi? teşekkür ederim şimdiden hocam

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Önemli bir şey olsaydı ultrasonda çıkardı.
İdrar yaparken de şişlik olması garip. İdrarla ilgisi olmamalı.

Konu: hıpospodıas / İsim:  apocab Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
hocam ıyı aksmlar 21 yasında erkegım bende ıkı tane delık var bırı altta
tedavı ıçın gecıkmıs mıyım
erken bosalma oluyo ve bosalma alt delıkten oluyo korkulrıçok dr.gıdemıyorum utanıyorum bana yardımcı olun lutfen tesekkurler

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Korkma nedeni ile gitmezseniz geç kamış olursunuz.
İşte o zaman tedavi için geç kalırsınız.
Bir an önce muayene olun ne yapılacaksa yapılsın.
Çünkü yarın evlenince problem olur.

Konu: Penis Eğriliği / İsim:  lxzy Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
Hocam bende penis eğriliği var.
Fakat oturur vaziyette bu eğrilik daha az gibi duruyor.
Ayaktayken eğrilikten sonraki kısım aşağı daha çok iniyor.
Bunun nedeni ne olabilir ?

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Penisin damar veya yapısından ileri geliyordur.
Doppler ultrason çektirmeden bir şey anlaşılmaz.

Konu: Varikosel mi? / İsim:  Metin Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
Hocam sol testisimde damar belirgineşmesi var.
Acaba varikosel mi oldum.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Büyük ihtimalle varikosel olmuşsunuzdur
Anlamak için doppler ultrasonu çektirmeniz lazım.

Konu: Spermden Kurtulmak Sorusuna İlave / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
Önceki sorumda spermden tamamen kurtulmak mümkün mü diye sormustum. Siz kordon bağlanır ama boşalma devam eder dediniz. Normalde boşalma dediğimiz hadise sperm(meni)nin dışarı atılmasıdır. Eğer sperm gelmeden boşalma oluyorsa bu boşalma sırasında gelen sıvı ne oluyor. Aydınlatırsanız çok memnun olacam.
Teşekkür ederim.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Anlamayacağınızı bildiğim için size izah etmiştim.
Meni ile sperm (yani tohum hücresini) karıştırmayın.
İkisi farklı şeyler.
Kordon bağlanırsa sperm hücresi gelmez. Çocuk olmaz.
Ama meninin sıvı kısmı daha aşağıdaki seviyedeki prostat ve mnei kesesinden geleceği için akıntıyı önleyemezsiniz.
Zaten boşalmanda nende kurtulmak istediğinizi de yazmamışsınız.

Konu: Varikosel.. / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
Merhaba hocam bende senedir sol varikosel var. dün ultrason çektirdim en genişi mm ölçülen varikosel ile uyumlu venöz damarsal yapılar izlenmiştir.
Spermiogram sonucum şöyledir ;
MİKTAR: 1 cc
RENK: sincabi
PH:
Viskozite: Tam liguification : funduszeue.info başladı funduszeue.info bitti
Direk misroskobik muayene: likosit görüldü
Spermatozoid Sayısı (1cc'de): 30 Milyon
Progresif hareketli: 80
Nonprogresif Hareketli
Hareketsiz
Motılıty cabacty control testi : pozitif
Furuktoz testi : pozitif
Hocam doktor ağrı yapıyor dememe rağmen ameliyata gerek olmadığını ameliyattan sonra hastaların %60 ının ağrılarının devam ettiğini ancak spermleri bozuyorsa ameliyat yapılabileceğini söyledi ve sperm değerlerin iyi dedi.
ultrason sonucunda sol kaput epididimde 3mm kist varmış bu arada ama doktor o önemli değil dedi.
sizde bi yorumlarsanız içim çok rahatlayacak. Teşekkür ederim.

Konu: Adsız / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
Merhaba hocam bende senedir sol varikosel var. dün ultrason çektirdim en genişi mm ölçülen varikosel ile uyumlu venöz damarsal yapılar izlenmiştir.
Spermiogram sonucum şöyledir ;
MİKTAR: 1 cc
RENK: sincabi
PH:
Viskozite: Tam liguification : funduszeue.info başladı funduszeue.info bitti
Direk misroskobik muayene: likosit görüldü
Spermatozoid Sayısı (1cc'de): 30 Milyon
Progresif hareketli: 80
Nonprogresif Hareketli
Hareketsiz
Motılıty cabacty control testi : pozitif
Furuktoz testi : pozitif
Hocam doktor ağrı yapıyor dememe rağmen ameliyata gerek olmadığını ameliyattan sonra hastaların %60 ının ağrılarının devam ettiğini ancak spermleri bozuyorsa ameliyat yapılabileceğini söyledi ve sperm değerlerin iyi dedi.
ultrason sonucunda sol kaput epididimde 3mm kist varmış bu arada ama doktor o önemli değil dedi.
sizde bi yorumlarsanız içim çok rahatlayacak. Teşekkür ederim.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Ağrı için ameliyat yapılmaz.
Çünkü çok defa ağrı devam ediyor.
Sizin tahlilde ilthap var.
Lokosit ve sıvılaşma uzaması bunu gösteriyor.
Bu iltihabı kurutmak için ilaç kullanın. Tahlili tekrarlayın.
Acil bir ameliyata gerek olmayıp takibi lazım.

Konu: Testis Derisinin Kuruması, Kaşınmas / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
Hocam merhaba, 10 gün once penis ve testis derisinin başlangıç noktasında (sol taraf) bir kabarıklık oluştu.
Bu kabarıklık için
Çok az Türkçe kaynak var, Türkçe kaynaklarda cildi kuru tutmaya özen gösterin derken, yabancı forumlarda benim yaşadıklarımın aynısını yaşayan insanlar krem sürerek ıslak tutun, sabun kullanmayın diyorlar. Siz ne önerirsiniz? Not: Krem isimleri yazıp; insanları yanlış yönlendiriyorsam özür diliyorum.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Güzel kardeş internetten Türkçe kaynak araştırmaktan ziyade bir dermatoloji uzmanına görünün teşhis konsun ve tedavisi yapılsın.
İnternetten teşhis konulmaz ve tedavi yapılmaz.
Böyle olsaydı doktorluk çok kolay olurdu ve eczacılarda aynı işi yapardı.

Konu: masturbasyon / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
hocam 17 yaşındayım 1 yıl önce varikosel teşhisi konuldu ama grade 1 olduğu için doktorum ameliyat gerekmediğini söyledi
Benim sorum 1 haftadır masturbayondan sonra isteğim azalmıyo 10 dk sonra bi daha masturbasyon yapıyorum neden olabilir allah razı olsun

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Bu durum masturbasyonla ilgili değildir.
Kendi isteğiniz veya testosteron hormon fazlalığıdır. Ergenlerde olur.

Konu: Sperm varmı / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
Hocam sormuştum sperm testislerde üretiliyor demişfunduszeue.infoşalma sırasında testis torbası yukarıya doğru kasılıyorsa sperm üretimi var demek mi oluyor

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Testisin kasılması bir şeyi göstermez.
Üretimin bu şekilde olduğu sonucu da çıkarılmaz. Üretim çok yavaş hareketsiz olur.

Konu: PROSTAT / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
MESAJINIZ CEVAP İÇİN BEKLİYOR CEVAPLAR SAAT 17 de
hocam = doktor urorec diye bir ilaç verdi 1 ay kullan gel dedi.
Sabah bir adet iç dedi.
Bu ilaçı akşam içsem olurmu sizce?

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Olur bir mahsuru yoktur.

Konu: menim / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
17 yaşındayım ve menimin tadını merak ediyorum bazenleri agzıma nişan alıyorum ama son dakıka bir şey oluyor ve agzıma degil gögsüme boşalıyorum bu istegim normal mi herkes yapar mı

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Herkes yapmaz. Bazı fantezi arayanlar yapar.
Çok merak ediyorsanız tadına bakın, içiniz rahat etsin bundan sonra yapmazsınız.

Konu: Spermin az gelmesi / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
hocam selamlar yaşındayım ve sertleşme oluyor ama ama mezi gelmiyor acaba bu bir eksiklik yada rahatsızlıkmıbana meni miktarında azalma gibi geliyor ama ne yapmam konusunda yardımcı olursanız sevinirimteşekkür ederim

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Spermim fışkırmaması, az gelmesi nedenleri;
1- Spermin geri kaçması. Bazı ilaçlar buna neden olur.
2- Taş veya kireçlenme gibi tıkanıklık sebepleri
3- Kullanılan ilaçlar
4- Bu bölgenin sinir ve kaslarının çalışmaması
5- Stres, heyecan gibi psikolojik sebepler
Tedavinin yapılması için sebeplerin araştırılması ve teşhis konulması önemlidir. Çünkü sebep değişik olduğu içinde tedavide değişiktir.
Teşhis için, sperm sayımı ve kültürü, ultrason ve meni kanalı filmi çekilir.
Psikolojik bir sebep düşünülürse bir psikiyatri uzmanından yardım alınılır.

Konu: Çok evhamlıyım / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
hocam iyi günler. ben iki ay önce hareketli bir kitle farkedip doktora görünmüştüm. 5mmlik kist çıkmıştı ve zararlı başka bir şey çıkmamıştı funduszeue.info ben artık o kadar şüpheci oldum ki, internette yazılanlar da o kadar korkuttu ki beni sürekli testislerimle uğraşıyorum ve her şeyden şüpheleniyorum.dün tekrar doktora gittim, şuradan da şüpheleniyorum funduszeue.info muayene etti bişey yok dedi. sen zaten iki ay önce ultrasondan baktırmamışmıydın dedi.o zaman bişey çıkmamıştı işte funduszeue.info psikiyatr a görün dedi. hocam ben çok fazla evham yapıyorum ve korkuyorum. siz de hakaret etmeyin lütfen hocam.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Güzel kardeş kimseye hakaret etmiyoruz.
Kaldı ki nende hakaret edelim.
Doktorunuz doğru demiş evhamlıymışsınız ve takıntılısınız.
Bundan mücadele etmeniz lazım.
Bunu tek başınıza hal edemezsiniz.
Bir psikiyatri uzmanından yardım alın.
Onun vereceği ilaç derdinize çare olacaktır.

Konu: yumurtalık kaşıntısı / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
hocam merhabalar yaşındayıfunduszeue.info yumutalığımda belli bir süre kaşıntı vardı.kaşıntıdan sonra yumurtalığım da penisimde de zayıflama funduszeue.info konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Kaşıntıya teşhis koymak lazım.
Alerji, tahriş, mantar olabilir. Bunun için bir cilt doktoruna gidin vereceği ilaçları kullanın penis zayıflığı geçecektir.

Konu: meninin jöle gibi gelmesi / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
Merhaba hocam 24 yaşındayım kasıktan fıtık ameliyatı oldum. Sık mastürbasyon yapıyorum ameliyat sonrası antibiyotik falan da kullanıyorum. Menide su jöle gibi koyu vebeyazımtrak parçalar var, birkaç defa denedim devam funduszeue.info olabilir? Teşekkürler

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Bir hasatlık olduğunu zannetmiyorum.
Sık boşalmalarda bu olabiliyor.
Boşalmaları seyrekleştirin ve sonucu gözlemleyin.
Devam ederse bir meni tahlili ve kültürü yaptırırsınız.

Konu: Mastürbasyon sivilce yapar mı ? / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
S.A.
Başlıkta da belirttiğim funduszeue.infoürbasyon sivilce yapar mı veya boy uzamasının durmasını saglar mı?
Ayrıca üroloji uzmanısınız ama uyku saatleriyle boyun bir bağlantısı var mı?

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
A.S.
1- Masturbasyon sivilce yapmadığı gibi by uzamasına olumsuz etkisi yoktur.
Masturbasyon hakkında olan yazılmış bir kitapçığım var.
Bu kitapçığı yayınevinden isteyin ve alın okuyun:
Gonca Yayınevi Tel: İsteme adresi: funduszeue.info
Gelen sayfada arama kutucuğuna istimna yazın.
Eminim sorunuza cevap bulacaksınız.
2- Maalesef bilmiyorum.

Konu: ereksiyon / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
hocam bi sorunum var yaşım 20 bundan 1 sene evvel benden iki yaş büyük bir bayanla ilişki yaşıyordum. yakalsık bir sene sürdü.1 sene boyunca iliş ki anında makat bölgeme wibratör tarazında cisimler uyguladı maktımda yanma şişiklik tarzında torbaalr var makatımı bbüzen kaslar yok oldu sanki ve eskisi gibi ereksiyon olamıyorum ne yapmalıyım ereksiyon olamamnın makatımla bi ilgisi varmı ileride problem yaratırmı gay damgası yemek istemiyorum lütfen makat bölgesi tedavi edilirmi ve ereksiyon problemi kalkarmı maliyeti yüksek midir tedavilerin açıoklayıcı bir bilgiye ihtiyacım var.

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Makattaki tahrişler refleks olarak ve sinirsel olarak ereksiyon gibi cinsel sorunlara neden olabilir.
Yapılacak bir şey var mı ve makattaki durumu görmek için bir genle cerrahi uzmanına muayene olun, bakalım ne diyecek?

Konu: kasık ağrısı / İsim:  Yaş:Memleket: Mesaj Zamanı: 23/07/14  
Hocam iyi çalışmalar;
Yaklasık 1 haftadır sağ kasığımda ağrılar oluyor. sürekli sabit bir ağrı değil bu, anlık oluyor saniyede kayboluyor ama her gün oluyor. uzun süreli mastürbasyonlar neden olmuş olabilir mi? kendimi bir düzene soktum zaten ne kadar sürede kendiliğinden düfunduszeue.infoılarımla

Cevap:

Öncelikle Geçmiş olsun;
Sebep masturbasyon olabilir.,
Masturbasyonu düzene soktuysanız günde düzelmesi lazım.
Devam ederse bir ultrason çektirin fıtık, beze olabilir.

Ana Sayfa

« ÖncekiSonraki »

Toplam : mesaj

Mesaj Yazma Kapalı !

aSgbookPHP v

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası