pelin hürman kaç yaşında / Pelin Hürman kimdir, nerelidir, 'Donat' diyen kadın kim? - Son Haberler

Pelin Hürman Kaç Yaşında

pelin hürman kaç yaşında

Pelin Hürman kimdir?

Pelin Hurman

Metafizik

Beyaz TV

Kendisini Metafizik uzmanı olarak tanıtıp canlı yayında cin çıkarma seansı yapan Pelin Hürman kimdir?

Pelin Hürman Geçtiğimiz saatlerde Beyaz TV'de canlı yayına çıkıp kendisini metafizik uzmanı olarak tanıttı. Canlı yayında isteklerin üzerine cin çıkaracağını söyleyen Hürman sosyal medyada eleştirilere sebep oldu.

Pelin Hürman kimdir?

Beyaz TV'nin bu haftaki konuğu Pelin Hürman oldu. Daha önce de eleştirilere maruz kalan Hürman bu sefer de sosyal medyayı ayağı kaldırdı. Metafizik uzmanı olduğuna dair herhangi bir belge göstermeyen Pelin Hürman kendisini metafizik uzmanı olarak tanıttı ve canlı yayında cin çıkaracağını söyledi. İçine cin girenleri yanına çağıran Hürman, “Bir buçuk dakikada çıkartırım, kahvemi çayımı içer giderler” sözlerinde bulundu.

#Pelin Hürman, beyaz tv, metafizik, Kimdir

Beyaz Tv’de yayınlanan Her Açıdan programına katılan ve kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtan Pelin Hürman, sosyal medya platformlarında yaptıkları ile gündem oldu. Merak edilen, "Cin çıkarma görüntüleriyle gündem olan Pelin Hürman kimdir, kaç yaşında? Pelin Hürman ne iş yapıyor?" sorularının yanıtlarını haberimizin devamında bulabilirsiniz.

PELİN HÜRMAN KİMDİR?

Kendini 'Metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman yayında cin çıkarma seansı yaptı. İçine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman, "Bir buçuk dakikada çıkartırım, kahvemi çayımı içer giderler" ifadelerini kullandı.

Her programları ile olay olan Beyaz Tv’de bu sefer cin çıkarma olayı ile gündeme damga vurdu. Yapılan programda cin çıkarma seansı işleyen Pelin Hürman, kendisini metafizik uzmanı olarak tanıtıyor ve YouTube kanalından ilginç videolar çekiyor. Pelin Hürman’ın eski goruntuleri ortaya çıktı. Hürman başı açık sarışın ve içki içen fotoğrafları ortaya çıktı!

İşte o görüntü;

etiket 'Sağdan Sola Donat' Sözleriyle Gündem Olan Pelin Hürman Hakkındaki Merak Edilen Detayları Anlattı!

Haberler

Gündem

'Sağdan Sola Donat' Sözleriyle Gündem Olan Pelin Hürman Hakkındaki Merak Edilen Detayları Anlattı!

Beyaz TV'nin YouTube kanalında 'Her Açıdan' programında 'Cin çıkarma seansı' yaparak gündem olan ve kendisini 'Metafizik Uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman, haftalar sonra Armağan Çağlayan'ın sunduğu 'Zor Ama Yine De Sor' programına katıldı. Hürman, hakkındaki merak edilenleri detaylarıyla anlattı!

Kaynak:funduszeue.info?v=JDMAX

Beyaz TV'nin YouTube kanalında Sercan Kahveci’nin sunduğu “Her Açıdan” programında Kendini 'Metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman'ın cin çıkarma seansı yaptığı anlar geçtiğimiz aylarda günlerce konuşulmuştu.

Beyaz TV'nin YouTube kanalında Sercan Kahveci’nin sunduğu “Her Açıdan” programında Kendini 'Metafizik uzmanı' olarak tanıtan Pelin Hürman'ın cin çıkarma seansı yaptığı anlar geçtiğimiz aylarda günlerce konuşulmuştu.

İçine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman'ın "Donat donat donat" sözleri de dalga konusu olmuştu.

İçine cin girdiğini düşünenlerin de kendisine başvurması gerektiğini söyleyen Hürman'ın "Donat donat donat" sözleri de dalga konusu olmuştu.

Daha sonra Pelin Hürman, yayınladığı YouTube videosunda gelen eleştirilere cevap vermişti. Hürman, "İki dakikalık o mevcut durumdan beni yargılıyorlar ama diğer videolarımı seyretmiyorlar. Beni tanımadan iftira atıyorlar. Benim günahlarımı temizliyorlar. Ben kendi videolarımda bile asla musallat çıkartma işlemi paylaşmadım." demişti.

Daha sonra Pelin Hürman, yayınladığı YouTube videosunda gelen eleştirilere cevap vermişti. Hürman, "İki dakikalık o mevcut durumdan beni yargılıyorlar ama diğer videolarımı seyretmiyorlar. Beni tanımadan iftira atıyorlar. Benim günahlarımı temizliyorlar. Ben kendi videolarımda bile asla musallat çıkartma işlemi paylaşmadım." demişti.

Size burada detayları anlatmıştık;

Şimdi ise Pelin Hürman, haftalar sonra Armağan Çağlayan'ın sorularını "Zor Ama Yine De Sor" programında yanıtladı.

Şimdi ise Pelin Hürman, haftalar sonra Armağan Çağlayan'ın sorularını "Zor Ama Yine De Sor" programında yanıtladı.

"Beyaz TV'deki görüntülerinizi daha sonra izlediğinizde ne düşündünüz?"

"Beyaz TV'deki görüntülerinizi daha sonra izlediğinizde ne düşündünüz?"

"Size veya benzer alanlarda faaliyet gösteren kişilere "şarlatan" denince ne düşünüyorsunuz?"

"Size veya benzer alanlarda faaliyet gösteren kişilere "şarlatan" denince ne düşünüyorsunuz?"

"Ben sufilerle çalışıyorum. Rahmani varlıklar…Yani nedir? Eğer bedeninin içerisine giriş ve çıkış yapıyorsa o insan daha benim sesimi duyduğu an titremeye başlıyor, kendini kaybediyor. Veyahut da gördüğü zaman. Gözbebeklerimi siyah görüyor, kırmızı görüyor. Beni daha farklı halde çirkin bir surette görüyor. Bunlar yaşanıyor."

"Ben sufilerle çalışıyorum. Rahmani varlıklar…Yani nedir? Eğer bedeninin içerisine giriş ve çıkış yapıyorsa o insan daha benim sesimi duyduğu an titremeye başlıyor, kendini kaybediyor. Veyahut da gördüğü zaman. Gözbebeklerimi siyah görüyor, kırmızı görüyor. Beni daha farklı halde çirkin bir surette görüyor. Bunlar yaşanıyor."

"Cin çıkarma alanındaki rekabette öne çıkanları ne belirler? Fiyat politikası mı yoksa bu işin de ustalığı var mı?"

"Cin çıkarma alanındaki rekabette öne çıkanları ne belirler? Fiyat politikası mı yoksa bu işin de ustalığı var mı?"

"Beni eleştirenlerin büyük kısmı allahsız kitapsız” dediniz. Dindar kesim sizin bu tür faaliyetleriniz hakkında nasıl yorumlarda bulunuyor? "

"Beni eleştirenlerin büyük kısmı allahsız kitapsız” dediniz. Dindar kesim sizin bu tür faaliyetleriniz hakkında nasıl yorumlarda bulunuyor? "

"9 yaşında cinleri hissettiğinizi, karıncaların ayak seslerini duymaya başladığınızı söylediniz. Bununla ilgili aileniz nasıl bir yol izledi?"

"9 yaşında cinleri hissettiğinizi, karıncaların ayak seslerini duymaya başladığınızı söylediniz. Bununla ilgili aileniz nasıl bir yol izledi?"

Pelin Hürman'ın katıldığı programını buradan izleyebilirsiniz;

Bu içerik de ilginizi çekebilir;

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

Hürman, “Ben metafizik uzmanıyım, ilmim doğuştan gelmekte. Bunun bir okulu, öğrenimi yok. Bunu ben seçmedim. İnanan olur, inanmayan olur” ifadelerini kullandı. Piyasada çok fazla şarlatan olduğunu söyleyen şarlatan Hürman, bu iş için bin liraya kadar para alanların olduğunu, bazı insanların da evini satıp bu ücretleri verdiğini dile getirdi.

KURAN’IN FAZİLETLERİYLE PARA ALIYORMUŞ!

“Ben 8 yıldır bu işin içindeyim, herhangi bir bakımlardan, sıkıntıyı dinlemekten para almıyorum” diyen Hürman, parayı hangi şartta aldığını ise şöyle anlattı:

“Herhangi bir büyü ve sıkıntı varsa, etrafında ve çevresinde, def etmeye çalışıyorum. Ve insanlar bunun sonucunda, ferahlarsa, rahatlarsa ücret talep ediyorum. Yani gönüllerinden ne koparsa… Öyle benim bir fiyatım yok, ücretim yok. Ben muskacı değilim, sadece Kuran’ın ayetlerinin faziletleriyle hareket ediyoruz.”

“DAHA YENİ BİR BAYAN VEFAT ETTİ”

Şarlatan Hürman, ‘sufri’ varlıklarla çalıştığını ve cine karşı sufrileri komutlandırabildiğini öne sürdü.

“Cin çıkarma alanında rekabet fazlasıyla var” diyen Hürman, insanların yönelimlerinde fiyatların belirleyici olduğunu söyledi. Bazı insanların sözde ‘cin çıkarma’ işlemi sırasında dövüle dövüle öldürüldüğünü de kaydeden Hürman, şu ifadeleri kullandı:

“Herkes ‘Ne kopartırsam kâr’ diye bakıyor. Tabii ki de bunun bir ilmi, ustalığı var. Bu ince bir çizgidir. Öyle böğürttürmek, bağırttırmak, işte adın ne senin diyorlar döve döve cin çıksın diye vuruyorlar. Öyle çok kişi öldü. Daha yeni bir bayan vefat etti. Vura vura…”

“CÜNÜP OLANLARIN KOKUSUNU ALIYORUM”

Hiçbir uzmanlığı olmamasına rağmen “Şizofren hastalarının çoğu, kalıbımı basıyorum, musallattan dolayı bu hale gelmişler” diyen Hürman, ayrıca ilginç bir çıkış daha yaparak, “Cünüp olanların kokusunu alıyorum” iddiasında bulundu.

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası