kaan çolakoğlu annesi / Ozan Çolakoğlu - Wikipedia

Kaan Çolakoğlu Annesi

kaan çolakoğlu annesi

Ozan Çolakoğlu

Gülşen ile Ozan Çolakoğlu evlilik kararı aldı, Ozan Çolak oğlu Gülşen’i ne zaman istedi?

Güzeller güzeli şarkıcı Gülşen ile müzisyen Ozan Çolakoğlu 5 yıldır mutlu bir birliktelik yaşıyor. Usta müzisyen Ozan Çolakoğlu 5 yıldır birlikte olduğu pop müziğinin kraliçesi Gülşen’i önceki akşam ailesinden istedi… Gülşen ile müzisyen sevgilisi Ozan Çolakoğlu’nun düğünü merak konusu.

Uzun süredir birlikte olan popçu Gülşen ve aranjör Ozan Çolakoğlu, önceki akşam evliliğe ilk adımı attı. Bebek'te bulunan evlerinde aileler arasında yapılan kız isteme töreninde, ikili söz yüzüklerini taktı. Müstakbel eşi Gülşen ile mutluluk pozu veren Ozan Çolakoğlu, "Kızı istedik ve aldık" dedi. Ağustos ayında evlenecek olan ikili, böylelikle evliliğe ilk adımı atmış oldu.

Ozan Çolakoğlu, çıkışta bu yıl bitmeden düğün yapacaklarını söyledi. Bu açıklama karşısında şaşıran Gülşen, “Ben tarihi söyleyeceğini tahmin etmemiştim, daha belli de değil zaten” seafoodplus.info Çolakoğlu, “Bu çocuğu ben doğurdum, iki yaşında yeteneğini keşfettim. Gülşen’i de çok seviyorum o da beni sever” dedi.Gülşen, “Biz ona kızıl maske deriz. Önden Muazzez Abacı, arkadan Selda Bağcan” diyerek kayınvalidesini sevdiğini söyledi.Gülşen ise “Çok güzel bir evlenme teklifi aldım, detayları sonra anlatırım” dedi. Ağustos ayında evlenmeyi planlayan Gülşen ve Ozan Çolakoğlu, düğün yeri olarak İspanya’yı düşünüyor.

90 yıllarda müzik piyasası giren söylediği şarkılar ile bir döneme damgasını vuran son olarak bu yaz piyasaya sürdüğü Bangır Bangır ile müzk listelerini alt üst eden ünlü sanatçı Gülşen Ozan Çolakoğlu ile yılında evlenme kararı aldı.Çolakoğlu'nun yaptığı evlenme teklifene 'Evet' diyem Gülşen, bu yaz yapmayı düşündükleri düğün için hazırlıklara başladı.

Gülşen ile Ozan Çolakoğlu yaza evleniyor. Popçu Gülşen 3 yıldır birlikte olduğu müzisyen, aranjör Ozan Çolakoğlu'ndan yılın son günlerinde evlilik teklifi aldı.

Çolakoğlu'nun yaptığı evlenme teklifene 'Evet' diyem Gülşen, bu yaz yapmayı düşündükleri düğün için hazırlıklara başladı.

Dan dan ve Bangır Bangır şarkıları ile büyük ses getiren ünlü şarkıcı Gülşen'ın belindeki sarkmalar görenleri adeta şok ettirdi. Çok zayıf olan 48 kiloda olan Gülşen gündeme Önceki akşam bir davete katılan ünlü popçu, giydiği kıyafetle olay oldu! Ayrıntıyı fark eden sevenleri Gülşen için endişelendi. Ünlü popçunun belindeki sarkmalar gözden kaçmadı.

Aşırı zayıf olan Gülşen'in son görüntüsü herkesi çok şaşırttı. Gülşen'in belindeki sarkma, vücudu için çalan tehlike çanlarının habercisi gibiydi. Giydiği yanları açık elbiseden belinde ciddi derecede sarkma olduğu görülen Gülşen'in sağlıklı beslenmediği ortaya çıktı. Sıfır beden Gülşen'in vücudu için tehlike çanları çalıyor! Önceki akşam bir davete katılan ünlü popçu, giydiği cesur kıyafetiyle yürek hoplattı. Vücudunda hiçbir fazlalık olmayan Gülşen'in bel kısmındaki deri sarkmaları ise şaşkınlık yarattı.

Gülşen'in bu hali, eski spor hocası Barış Çunguroğlu'nun "Beslenmesini asla onaylamıyorum. Spor yapan insan kendini aç bırakmaz. Beslenmeyle ilgili ciddi sorunları var. Toparlanmazsa bu sorunlar daha ciddi sonuçlara yol açacak" sözlerini de doğrular seafoodplus.info arada 48 kilo olan Gülşen, hakkında 'anoreksiya' imasında bulunan spor hocasına dava açmış ancak mahkeme tarafından haksız bulunmuştu.Aşırı zayıflığıyla bilinen Gülşen, dekolte bir kıyafet giyince bel kısmındaki deri sarkması böyle gözler önüne serildi. Ünlü şarkıcının, bu konuyla ilgili ne yorum yapacağı ise merak konusu oldu.

Ozan Çolakoğlu Kimdir?

Ozan Çolakoğlu, 1 Nisan tarihinde Adana’da doğmuştur. Ortaokul yıllarında müziğe beraber başladığı bir arkadaşı ona “Ozinga” diye bir lakap taktı. Lise bittikten sonra Melih Kibar’ın stüdyosunda bir müzik yarışması hazırlığı için gitti, orada çalışmaya başladı.

senesinde gittiği Amerika'da Boston, Massachusetts'te bulunan Berklee Üniversitesi'nde eğitimini yılında tamamladı.

Müzik hayatına yılında Tarkan’ın “Yine Sensiz” albümünün müzik direktörlüğü yaparak başladı. Tarkan’ın sırasıyla Aacayipsin, Ölürüm Sana, Karma (albüm), Dudu (albüm), Come Closer, Metamorfoz, Adımı Kalbine Yaz albümlerinde yapımcı ve aranjör olarak bulundu.

Tarkan ile çalışmaya devam ederken Hande Yener’in Sen Yoluna Ben Yoluma ile Aşk Kadın Ruhundan Anlamıyor, Nil Karaibrahimgil’in “Tek Taşımı Kendim Aldım”, Murat Boz’un Aşkı Bulamam Ben ve rock grubu Pin-Up gibi sanatçıların da albümlerinde aranjeler yaptı.

Sertab Erener’in yılında Eurovision’da birinci olduğu “Every Way That I Can” şarkısının aranjesini yapan Ozan Çolakoğlu, yine bir hit olan Hadise Açıkgöz’ün “Düm Tek Tek” adlı şarkısının da düzenlemesini yapmıştır.

Sanatçı ve albüm çalışmalarının yanı sıra GORA, Hokkabaz, Organize İşler ve Sınav filmlerinin müzikleri de Ozan Çolakoğlu’na aittir.

yılından beri Türkiye’nin en önemli sanatçılarının albümlerinde yer alan Ozan Çolakoğlu, Mayıs ayı sonunda kendine ait bir proje albümü çıkardı. Albümde kendisine; Tarkan, Ajda Pekkan, Sezen Aksu, Gülşen, Sertab Erener, Göksel, Yalın ve Manga grubunun solisti Ferman Akgül eşlik etti.

Ozan Çolakoğlu, yılında kurulan Sarı Ev yapım şirketinin kurucularından biridir. Bu şirketten yılında ayrıldı.

Ozan Çolakoğlu yılında popçu Gülşen ile birlikte oldu.

– 01

Albüm Şarkıları

– Aşk Gitti Bizden (Tarkan)

– Ben Yanmışım (Ajda Pekkan)

– Seyre Dursun Aşk (Gülşen)

– Kalpten Dudağa (Yalın)

– Dım Dım (Sertab Erener)

– Gizli Aşk (Sezen Aksu)

– Hadi Bakalım(Tarkan)

– Sabır (Göksel)

– Rüzgar (Ferman Akgül)

Gülşen Kimdir?

Gülşen, 29 Mayıs 'da İstanbul Çapa’da doğmuştur. Aslen Ordu’nun merkezinden. Babası Arslan Bayraktar makine mühendisi, annesi Nimet Bayraktar ise ev kadını. Ordu’da fındık bahçeleri var. Bir ağabeyi ve bir de ablası bulunan sanatçının tam adı Gülşen Bayraktar'dır. yaşlarından iken müziğe olan ilgisi ve yeteneği keşfedildi. İlk bestesini yaptığında henüz 16 yaşındaydı. Şehremini Lisesi'ni bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Bölümü'ne girdi Ama ancak 2 yıl okuyabildi. Konservatuvarla eş zamanlı olarak İstanbul'da kulüplerde sahne alıyordu.

Şehremini Lisesi’nde öğrenciyken bir yandan da karate kurslarına gidiyordu. Uzakdoğu dövüş sporlarına çok meraklıydı, sonunda siyah kuşak sahibi oldu.

Sahne aldığı bir akşam Serap ve Özkan Turgay tarafından beğenildi ve albüm teklifi aldı. Böylece yılında ilk albümü "Be Adam", Raks Müzik'ten piyasaya çıktı. Gülşen bu albümle iyi bir çıkış yakalamıştı. Müziğe 3 yıl ara verdikten sonra yılında "Erkeksen" adlı albümünü yayınladı. Ardından yılında yayınlan "Şimdi" isimli albümü beklenen ilgiyi göremedi.

Gülşen'in hızla yükselişi yılında çıkardığı "Of.. Of.." adlı albümle oldu. Yeni bir imaja bürünen Gülşen, kısa sürede piyasanın aranan sanatçılarından biri haline geldi. Özel yaşamında çalkantılı dönemler ilk kez bu dönem başladı. yılında çıkartığı "Yurtta Aşk, Cihanda Aşk" adlı albümle ismini sağlam bir yere oturtturan sanatçı, birçok ünlü isimle yaşadığı çalkantılı ilişkileri ile gündemden düşmedi. Bu albümün hemen ardından piyasaya sürülen "Gülşen Ama Bir Farkla" adlı albümü beklenen ilgiyi görmemiş olsa da sanatçı, yaptığı kalıcı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Gülşen, “Ebru” sanatına ilgi duyuyor ve öğreniyor, Squash oynamayı seviyor. Uzak doğu sporlarından karate yaptı ve siyah kuşak sahibidir.

Gülşen, yılında yapımcı Erol Köse ile birlikte oldu. Ardından Reha Muhtar’la birlikte oldu.

yılı Şubat ayında “Beni Durdursan mı?” albümünü çıkardı. “Yatcaz Kalkcaz Ordayım” isimli şarkısı liste başı olmuş ve oldukça beğeni toplamıştır.

yılında Murat Boz ile düet yaptıkları "İltimas" adlı albümünü çıkardı.

Evlilikleri :

1. Evliliği : yılında ünlü gece kulüplerinin işletmecisi Murat Varol ile evlendi. yılında da boşandı.

2. Evliliği : Gülşen, yılında İç mimar Fahrettin Aykut ile çeşmede bir teknede evlenmiştir. yılında ayrılmışlardır.

Albümleri :

- "Be Adam"

- "Erkeksen"

- "Şimdi"

- "Of Of"

- Özel

- "Yurtta Aşk Cihanda Aşk"

- Mucize

- "Ama Bir Farkla"

- Yapamazsan Yok

- "Önsöz"

- Yeni Biri

- Sözde Ayrılık

- Beni Durdursan mı?

- İltimas (featuring Murat Boz)

Murat Boz Kimdir?

Murat Boz, 7 Mart 'de Zonguldak, Karadeniz Ereğli ilçesinde doğdu. Baba adı Cafer, anne adı Ayşe Nedret'dir. İlk ve Orta öğrenimini Zonguldak'ta tamamladı. yılında İstanbul Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi'ni kazandıktan sonra İstanbul'a geldi.

Atatürk Kültür Merkezi, Cemal Reşit Rey gibi yerlerde konserlerde vokal yaptı. yılında Milliyet Gazetesi'nin düzenlediği liseler arası müzik yarışmasında erkek solist dalında Türkiye birincisi oldu.

yılında Bilgi Üniversitesi Jazz Vokal Bölümü'nü burslu olarak kazandı. Ardından eğitimine yılında girdiği İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Devlet Konservatuvarı Temel Bilimler Bölümü'nde devam etti. Uzun bir süre Tarkan'nın vokalistliğini yapan Boz, eğitimine halen devam etmekte.

Eski bir Grup Rapsodi solisti olan Murat Boz, yılında "Aşkı Bulamam Ben" isimli parçası ile Türk Pop Müzik dünyasına hızlı bir giriş yaptı.

Şarkı söylemeyi, yüzmeyi ve hayvanları çok seven Murat Boz, Shakira, Tarkan, Nilüfer, Nazan Öncel, Demet Sağıroğlu, Hande Yener, Nil Karaibrahimgil, Emel Müftüoğlu, Burcu Güneş, Grup Hepsi, Zeynep Dizdar ve Zeynep Mansur gibi isimlerin albüm ve sahne performanslarında çalıştı.

Bunların yanı sıra McDonalds, İstikbal ve Kola Turka'nın reklam müziklerinde seslendirme yaptı.

Murat Boz, yılında yayınladığı ilk single çalışması "Aşkı Bulamam Ben" ile çıkış yaptı. Ardından yılının başında ilk stüdyo albümü Maximum'u yayınladı. Aynı yıl Kral TV Video Müzik Ödülleri'nden, Altın Kelebek Ödülleri'nden ve İstanbul FM Altın Ödülleri'nden "En İyi Çıkış Yapan Erkek Sanatçı" dalında ödüller aldı. yılında ilk EP çalışması olan "Uçurum"'u yayınladı. Bir yıl sonra ikinci stüdyo albümü olan Şans'ı yayınladı. Albümdeki "Para Yok", "Özledim", "Her Şeyi Yak", "Sallana Sallana", "Gümbür Gümbür" ve "Buralardan Giderim" şarkılarını kliplendirdi, "İki Medeni İnsan" şarkısının klip versiyonunda Soner Sarıkabadayı ile düet yaptı. Mart 'da ikinci single çalışması olan "Hayat Sana Güzel"'i yayınladı.

12 Nisan 'de üçüncü stüdyo albümü Aşklarım Büyük Benden ile aynı adı taşıyan şarkısını klibi ile birlikte yayınladı. 9 Mayıs 'de ise albümünü piyasaya sürdü. Ardından albümdeki "Hayat Öpücüğü", "Geri Dönüş Olsa", "Kalamam Arkadaş", "Bulmaca" ve "Soyadımsın" şarkılarını da kliplendirdi. Bu şarkılardan "Geri Dönüş Olsa" ve "Kalamam Arkadaş" resmi listelerin zirvesine yükselmeyi başardı. Murat Boz, son olarak en çok sevilen şarkılarından oluşan ilk remix albümü olan "Dance Mix"i piyasaya sürdü. Albümün ilk klibi "Özledim" şarkısının remix versiyonuna çekilirken ikinci kliplenen şarkı "Geri Dönüş Olsa" adlı eseri oldu.

Askerliğini bedelli olarak yılında yaptı.

10 Ekim 'de Türkiye'de yayınlanmaya başlanan yapımcılığını Acun Medya’nın, sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın yaptığı O Ses Türkiye programında 1. ve 2. Sezonda Jüri Üyeleri, Hadise Açıkgöz, Mustafa Sandal, Hülya Avşar ve Murat Boz oldu. 16 Eylül tarihinde başlayan 3. sezonda ise Gökhan Özoğuz, Hadise, Murat Boz ve Ebru Gündeş oldu.

Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin sezonunda Acun Ilıcalı, Özgü Namal ve Eser Yenenler ile beraber jüri olarak görev yapmıştır.

Murat Boz, 10 Ekim ’de Almanya’nın Passau kentinde Alman vatandaşı olan menajeri Eliz Sakuçoğlu ile evlendi. 14 Ağustos tarihinde Diyarbakır’ın ilçesi Hazro’da Asliye Hukuk Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşandı.

yılında İnternet fenomeni Pucca'nın Küçük Aptalın Büyük Dünyası, Allah Beni Böyle Yaratmış ve Ay Hadi İnşallah gibi kitaplarından esinlenerek çekilen “Hadi İnşallah” adlı sinema filminde Büşra Pekin, Murat Boz, Cezmi Baskın, Sinasi Yurtsever ile beraber rol aldı.

15 Ocak tarihinde vizyona girecek olan ve yıllar sonra karşılaşan iki kardeşin hikayesinin anlatıldığı "Kardeşim Benim" adlı sinema filminde Burak Özçivit ve Aslı Enver ile birlikte başrolde oynadı.

O Ses Türkiye’nin - sezonu 5. sezonunda Murat Boz, jüri üyesi olarak Gökhan Özoğuz, Hadise Açıkgöz, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz'un ikiz kardeşi Hakan Özoğuz ile birlikte görev yapacak.

Albümleri

- Maximum

- Şans

- Aşklarım Büyük Benden

Filmleri ve Dizileri

- Kardeşim Benim (Sinema Filmi)

- Hadi İnşallah - Pucca (Pekmez) (sinema)

- Kahraman İkili (Türkçe Seslendirme)

- Hepsi1 (Şarkıcı) (TV Dizisi)

- Avrupa Yakası 1. Sezon (Konuk Oyuncu)(TV Dizisi)

Etiketler: evlilik

Gülşen

nest...

batman iftar saati 2021 viranşehir kaç kilometre seferberlik ne demek namaz nasıl kılınır ve hangi dualar okunur özel jimer anlamlı bayram mesajı maxoak 50.000 mah powerbank cin tırnağı nedir

© 2024 Toko Cleax. Seluruh hak cipta.