eyüpoğlu fırın tunalı / Eyüpoğlu Fırın - Güvenevler, Çankaya

Eyüpoğlu Fırın Tunalı

eyüpoğlu fırın tunalı

Cafe, Fırın

Çalışma Saatleri

Pazartesi:

10:00-23:00

Salı:

Çarşamba:

Perşembe:

Cuma:

Cumartesi:

Pazar:

10:00-23:00 (Şu Anda Açık)

Bilgilerde Hata mı Var?

Yorum Yaz

Yorumlar

Eyüpoğlu Fırın hakkında yorumlar ve incelemeler. 164 tane yorumdan oluşturulmuştur.

oknkny 4 puan vermiş.

ehk 4 puan vermiş.

osmank

osmank 4 puan vermiş.

Eyüpoğlu Fırın'ı Paylaş

Eyüpoğlu Fırın, Tunus'un adresini, kordinatını paylaşın, listenize ekleyin.

Listeme Ekle
Listeme
Ekle
Facebook Paylaşımı
Facede
Paylaş
Twitter Paylaşımı
Twitterda
Paylaş
Konumu Paylaş
Lokasyonu
Gönder

Reytingi

Bir restoranın ne kadar popüler olduğunu gösterir. *Ayrıntılı ölçümler 2019 Ocak ayı başlamıştır.

Haziran 2023: 1

Mayıs 2023: 1

Nisan 2023: 1

Kaç Kişi Buradaydı?

Bu sayfaya kaç kişi baktı. (Bu şubeden 15354.)

35727

Eyüpoğlu Fırın

Eyüpoğlu Fırın yorum

1.3

Değerlendirme yaz

• Emircsoysal

çok çeşit var, her biri leziz. zaman zaman servis gecikebiliyor. nehir otlu poğaça denenmeli. fiyat olarak bir tık yüksek gelebilir.

• 177barana

Tunus caddesinde yer edinen bu mekanin,pastasi poacasi,keki ,taze ve lezzetlidir.Ev yapimi dereotlu pogacasi ev yapimi gibidir.Cayi kahvesi de tazedir.Fiyatlar uygundur.Masaya servis vardir

• Gmztrn

Bu işletmeye çok kötü ifadesi azca kalır. Hizmetten bir haber amatörce işletiyorlar. Herkesim ağzında bir sakız ciddiyetsizce çalışıyorlar. Kasadaki arkadaş kasanın altında yiyecek yiyor. İlgi, saygı hizmet kötü. Verdiğiniz paraya makalek. Denemeye değmez.

• yurdan44

Snasihatözü şubesinde bulundum mekan aleni ve kapalı alanlarıyla çok efsunk ve ferah, tam bir bistro hizmeti veriyorlar hamur harcı işleri, tatlılar, sulu yemekler kısaca menü çok geniş kesinlikle yemek bir şey buluyorsunuz. Kalabalığa karşın hizmet aksamadan yapılıyor, ortam güzel, tatlar bir tık daha iyi olabilir fakat...

• E. Kizik

3 eylul 2018 gunu akşam yemeğini Tunus caddesi girişinde bulunan subesinde yedik oğlumla guzel bir mekan hizmet iyi et burger guzeldi memnun ayrildik

• mustafadZ4048JY

Hem Tunus Caddesindeki fırını aynı zamanda Snasihatözü'ndekini denedim. İkisinde de ürünler çok taze. Snasihatözü'ndekini mekan ferah.

• Caner Yamakoğlu

tek kelimeyle hizmet sıfır,hijyen şüpheli,öğle içinde gittik aç kaldık.45 dk önce söylemiş olduğimiz yiyecek sipariş kaydedilmediği nedeni öne sürülerek gelmedi.o denli bekledik aç kaldık mutlaka önermiyorum.garsonlar masaya değil birbirlerine bakıyorlar kimse denetlemiyor sanırım.tekrar da hiç gitmem hiç kimseye önermiyorum.

• Mertyuksel

Tunus caddesinde bulunan şubesini tecrübe etme fırsatı buldum. Kahvaltısı başarılı, karfer omlet de lezzetliydi. Fiyatlar makul, öneririm.

• Yildirim Konukcu

Hafta içi ve hafta sonu kahvaltı yapmış oldum ..alaka ilgi sunum harika ...eğlenceli bir kahvaltı oldu.urunlerin nitelik ve yeterliliği kavurmalı yumurta çabası....teşekkürler

• Bsr.clngr9797

Snasihatözü, Tunus ve Hoşnehir’deki şubelerine gittim. Fırın, pastane, cafe, restoran... her şeyi barındırıyor. Pastalar görkemli. yiyecek ve kahvaltıları görkemli. Ramazan’da da restoran olmamasına karşın iftar menüleri muhteşemdi. Sunum çok şık. Porsiyonlar çok çok tatminkar. Tertemizler. Fiyatlar müsait. Veeee Tunalıya açılacak. Dört gözle umuyorum.

Eyüpoğlu Fırın Restoran Yerleri

Eyüpoğlu Fırın, Hoşdere Caddesi No: 110 Çankaya, Ankara Türkiye adresinde. Aşağı Ayrancı yakınında bir Fırında kızartmak restoran. Restoranın çalışma saatleri 8:00 - 18:00. Bu sayfa aracılığıyla, Eyüpoğlu Fırın yemek ortamı, Fırında kızartmak, restoran hizmeti hakkında kullanıcı yorumlarını görebilir ve restoranla ilgili yorum puanınızı bırakabilirsiniz. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Benzer Restoranlar

Yakınlardaki en iyi restoranlar

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası