samsun satılık daire merkez / Samsun Satılık Daire ve Ekspertizli Satılık Evler | Tapu

Samsun Satılık Daire Merkez

samsun satılık daire merkez

Samsun'da Satılık Daire İlanları ve Fiyatları

Unut
Çarşambada Satılık Daire
Samsun Çarşamba Çayda Satılık Daire
ÇARŞAMBADA SATILIK DAİRE yapımı doğalgazlı içi masrafsız daire. metrekare, Kullanışlı 3+1 güney cephe daire Komşuluk ilişkileri iyi bir apartman. Tapusu hazır. DAİRE TERME CADDESİ APAYDINLAR GIDANIN YANINDA  DAHA FAZLA Bİ
Çarşambada Satılık Daire
Samsun Çarşamba Ortada Satılık Daire
ÇARŞAMBA ORTA MAHALLEDE SATILIK 3+1 DAİRE  DAİRE HERÇEPHESİNDEN GÜNEŞ ALIYOR 3 TANE BALKONU VA BALKONUN BİRİNDE ŞÖMİNE VAR 3 KAT DOĞALGAZI TAKILAÇAK BİNA TOPLAM 4 KAT SATILIK DAİRE 3 KAT AİLE APARTMANI  DAHA FAZLA BİLGİ ALMAN
Çarşambada Satılık Daire
Samsun Çarşamba Sungurluda Satılık Daire
3+1 Daire, dış montalaması yeni yapılmıştır. Apartmanın peyzajı oldukça düzgün durumdadır. Apartmana ait bahçesi ve otoparkı funduszeue.infoanın yanında çocuk parkı bulunmaktadır.  Samsun-Ordu yolu üzerindedir. OMÜ-Hukuk fakü
Çarşamba Irmak Kenarında Satılık Daire
Samsun Çarşamba Sungurluda Satılık Daire
ÇARŞAMBA IRMAK KENARINDA SATILIK DAİRE  DAİRE 3+1 HİÇBİR MASRAFI OLMAYAN KONUM OLARAK ÇARŞAMBA YEŞİL IRMAK OKULLAR MARKETLER OTOBANA YAKIN OLAN DAİRE FİYATI   DAHA FAZLA BİLGİ ALABİLMENİZ İÇİN  KAÇMAZ EMLAK ÇARŞAM
Çarşambada Satılık Daire
Samsun Çarşamba Yeşilırmakta Satılık Daire
M2 ONBEŞ DÖNÜM ARSA ÜZERİNDE YAKLAŞIK KONUT VE İŞ MERKEZİ İLE ON İKİ DÖNÜM YAŞAM ALANLARİNLA YENİ BİR KENT DAİREMİZ ARAÇ ARSA TAKAS EDİLİR  DETAYLI BİLGİ İÇİN ÇARŞAMBA KAÇMAZ EMLAK TEMSİLCİLİĞİNİ ARIYAB�

adet satılık daire Samsun içinde

Yeni emlaklar için uyarı mesajları alınız

adet satılık Daire Samsun içinde
  • İlk e-posta uyarınız yarın gelicektir!
  • Eğer e-posta gelmezse spam dosyanızı kontrol ediniz
  • İlgilendiğiniz özelliklere sahip yeni bir emlak ilanına ulaştığımızda size e-posta yolu ile bilgi vereceğiz.
  • İstediğiniz zaman abonelikten çıkın - her e-postada verilen bağlantıyı tıklamanız yeterlidir
  • E-posta adresinizi kimseyle paylaşmayacağız.
  • Daha fazla bilgi için e-posta uyarı yardım sayfasını okuyabilirsiniz.
  • Daire satiyorum, Atakum, Samsun
    Daire satiyorum, Atakum, Samsun
    Samsun · 78 m² · TL/m² · 2 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Dai̇remi̇z yeşi̇ldere'de bulunmaktadir. Dai̇remi̇z 2+1 olup salon mutfak ayridir. Brüt 78 net 65 m²'di̇r. Dai̇remi̇zde 1. Sinif i̇şçi̇li̇k kullanilmiştir. Yerden isitmalidir. Konum i̇ti̇bari̇yle bulvara cephedi̇r. Not: Dan kredi̇ye uygundur. Detayli bi̇lg i̇çi̇n i̇leti̇şi̇me geçebi̇li̇rsi̇ni
    ilk geçen hafta görüldü - Hepsiemlak  > Lux In West Gayri̇menkul
  • Kalkancı Mahallesi, İlkadım - Otopark
    Kalkancı Mahallesi, İlkadım - Otopark
    Samsun ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Fitness Alanı · Otopark · Yüzme Havuzu
    Dai̇remi̇z samsun i̇lkadim kalkanca mahallesi̇nde yeşi̇l vadi̇ si̇tesi̇nde bulunmaktadir. Dai̇remi̇z m² brüt m² net kullanim alanina sahi̇p 4+1 di̇r. Dai̇remi̇zde 2 adet banyo, 4 adet balkon bulunmakta olup balkonlar cam balkonla kapatilmiştir. Si̇te i̇çeri̇si̇nde yüzme havuzu, spor salon
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Yatırım funduszeue.info Samsun
  • Cedit Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Cedit Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Ebeveyn Banyosu · Otopark
    Samsun i̇lkadim cedi̇t mh. 3+1 m² yüksek gi̇ri̇ş otoparkli ebeveyn banyolu 2 büyük balkonlu dişcepheli̇ vesti̇yerli̇ i̇skanli anahtar tesli̇m sifir son 1 dai̇re detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayiniz
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Evim-Nur gayrimenkul
  • Kışla Mahallesi, İlkadım - Asansör
    Kışla Mahallesi, İlkadım - Asansör
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon · Asansör · Ebeveyn Banyosu
    Dai̇remi̇z 4 oda 1 mutfaktan oluşmakta olup funduszeue.info arakatta bulunmakta asansörlü çi̇ft balkonlu ebeveyn banyolu cam balkonlari yapili diş cephe mantolamali doğalgazli gi̇yi̇nme odali m² kullanim alani kat tapulu emsal pi̇yasa değeri̇ni̇naltinda satişa hazirdir alicisina hayirli olsun detayli
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > İki̇ K Emlak
    • Satılık Ev Samsun içinde veya

Satılık Emlak Samsun içinde

• Bahçelievler Mahallesi, 

Fevzi Çakmak Mahallesi, 

Yenimahalle Mahallesi, 

Küçükkolpınar, 

Yeni Mah , 

Rasathane Mahallesi, 

Liman Mahallesi, 

Çiftlik Mahallesi, 

Esenevler Mah , 

Selahiye Mahallesi 

• Liman Mahallesi, İlkadım - Otopark
    Liman Mahallesi, İlkadım - Otopark
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör · Otopark
    Samsun i̇lkadim li̇man mahallesi̇nde 40 dai̇reden oluşan bi̇nanin dükkan üstü funduszeue.info m² kombi̇li̇ asansörlü açik otoparkli dolmuşa tranvay durağina semt pazarina & gençli̇k parkina atatürk bulvarina & vergi̇ dai̇resi̇ne ptt & tapu müdürlüğüne li̇v hospi̇tale yakin m² 3+1 satilik dai̇re ars
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Çağri İnşaat Emlak
  • Gaziosmanpaşa Mahallesi, Canik
    Gaziosmanpaşa Mahallesi, Canik
    Samsun · 85 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Bahçe
    Samsuncanikte bahçe katı 2+1 sıfır daire içi yapılıp verilcek yeni şehir hastanesine medikana hastanesine merkeze toplu ulaşıma yakın olup ulaşım sorunu yok tur yatırım için uygun olan daire alıcıya hayırlı olsun görgülü emlak yatırımda güvenin adresi görgülü emlak ve inşaat
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Görgülü Emlakcılık Ve Inşaat
  • Çatalarmut Mahallesi, İlkadım
    Çatalarmut Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire · Balkon
    Samsun i̇lkadim çatalarmut mh 4+1 funduszeue.info i̇çi̇ full yapili dublex dai̇re 1 balkon 2 terasli önü açik manzarali 6 yillik bi̇na
  • Kışla Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Kışla Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör
    Dai̇remi̇z 4 oda 1 mutfaktan oluşmakta olup yüksek gi̇ri̇ş katta arakatta bulunmakta asansörlü çi̇ft balkonlu cam balkonlari yapili diş cephe mantolamali doğalgazli şehri̇n göbeği̇nde heryere yürüme mesafesi̇ m² kullanim alani kat tapuluemsal pi̇yasa değeri̇ni̇n altinda satişa hazirdir alicis
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > İki̇ K Emlak
  • Kadıköy Mahallesi, İlkadım - Doğalgaz
    Kadıköy Mahallesi, İlkadım - Doğalgaz
    Samsun · 95 m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz · Kombi
    Dairemiz; konum itibarıyle şehrin tam merkezinde, bütün ulaşım hatlarının kesiştiği noktada, kilise kavşağı bulvar üstü askerlik şûbesine çıkarken kazım orbay i̇lkokulu önünde, bulvara 50 m² Mesafede, tek daire üzerine inşa edilen 5 katlı binanın 2. Katında yer almaktadır. Binada asansör yoktur.
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Hasan Şahi̇nkaya
  • Saitbey Mahallesi, İlkadım - Asansör
    Saitbey Mahallesi, İlkadım - Asansör
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon · Asansör
    Dai̇remi̇z samsun i̇lkadim sai̇tbey mahallesi̇ndedi̇r. -Dai̇remi̇z bulvara cephe olup gi̇ri̇şi̇ ve manzarasi arka taraftadir. -Dai̇remi̇zi̇n diş cephesi̇ ve isi yalitimi mevcuttur. -Dai̇remi̇z arakat bi̇r dai̇redi̇r. -Dai̇remi̇zde balkon mevcuttur. -Dai̇remi̇zde asansör vardir. -Dai̇remi̇zi̇n i̇ç
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Karadeni̇z Emlak
  • Liman Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Ebeveyn Banyosu
    dan limit vardir
  • Rasathane Mahallesi, İlkadım
    Rasathane Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Doğalgaz
    Dai̇remi̇z 3 oda 1 mutfak m² brüt 95 m² net yüksek gi̇ri̇ş kat odalari oldukça geni̇ş kullanişli ferah doğalgaz kapida olan dai̇remi̇z emsal pi̇yasa değerleri̇ni̇n altinda kredi̇ye uygun şeki̇lde satişa hazirdir alana şi̇mdi̇den hayirli olsun dai̇remi̇z kredi̇ye uygun olup kat mülki̇yeti̇ tap
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Furkan Emlak
  • Kazım Karabekir Mahallesi, İlkadım
    Kazım Karabekir Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Samsun i̇lkadim si̇teler bulvari altinda cepheleri̇ni̇n kapanma durumu yoktur. Tek blok si̇te komsepti̇nde çocuk parki. Kondi̇syon parki. Kamelyasi açik oto parki mevcuttur. m² net m² brüttür. Samsun trabzon kocaeli̇ arsa tarla dükkan i̇le takas olur. Samsun trabzon kocaeli̇nde hi̇sseli̇
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Çağri İnşaat Emlak
  • Bahçelievler Mahallesi, İlkadım
    Bahçelievler Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 2 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    Dai̇remi̇z 1 kat alti̇nda dukkan ustu dogalgazli̇ 2 adet balkonlu karanlik odasi yok kosebasi̇ ugurmumcu parki̇ ci̇vari̇ bi̇rcok noktaya yurume mesafesi̇ndedi̇r toplu tasi̇maya 1+2+4 hat güzergahindadi̇r yeni̇ adli̇ye okul eczane kurumsal marketler yurume mesafesi̇ndedi̇r kredi̇ye uygundur detayl
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Sağtaş Emlak
  • Kadıköy Mahallesi, İlkadım
    Kadıköy Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 6 Odalı · 2 Banyo · Daire · Deniz Manzaralı
    Dairemiz 6+2 olup m² dir 3ve4. Kat deniz manzaralı
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Yalçin Emlak

PAZAR FİYATI

Market değeri:

TL

• Kadıköy Mahallesi, İlkadım
    Kadıköy Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 4 Odalı · 2 Banyo · Daire
    Merkezi konumda olan dairelerimiz ultra lüx yapısı ile emsallerinden daha büyük metrekareye sahiptir brüt kullanım alanı m² olan dairemiz net kullanımda ise m² dir. Mantıklı arsa tarla takası değerlendirilir
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Estergon Grup
  • Liman Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 2 Banyo · Daire · Ebeveyn Banyosu
    dan kredi imkanı
  • Fevzi Çakmak Mahallesi, İlkadım
    Fevzi Çakmak Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    Dai̇remi̇z 4 oda 1 mutfak şekli̇nde olup çi̇ft balkonlu ara kat diş çepheli önü açik masrafsiz konum olarak hastanelere okullara marketlere vs yürüme mesafesi̇ndedi̇r detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n aramaniz yeterli̇di̇r
  • Liman Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Liman Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Dai̇remi̇z 3 oda 1 mutfak m² net funduszeue.info bi̇nanin funduszeue.infoa bulunan dai̇remi̇z geni̇ş balkonlu odalari geni̇ş oldukça kullanişli bütün odalari güneş almaktadir kombi̇si̇ takili merkezi̇ konumda olan dai̇remi̇z emsal pi̇yasa değerleri̇ni̇n altinda kredi̇ye uygun şeki̇lde satişa hazirdir alana
  • Çatalarmut Mahallesi, İlkadım
    Çatalarmut Mahallesi, İlkadım
    Samsun i̇lkadim çatalarmut mh 2+1 funduszeue.info 2 balkonlu kombi̇si̇ takili doğa manzarali bulvara cephe 4 yillik sifir ayarinda lüx dai̇re
  • Kökçüoğlu Mahallesi, İlkadım
    Kökçüoğlu Mahallesi, İlkadım
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Asansör
    Şehir merkezinde ikinci bulvar üstünde funduszeue.info ve otobüs duraklarına yakın asansörlü ilkokul ortaokul ve lise yürüme mesafesinde
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Beyhan Tangal
  • Kalkancı Mahallesi, İlkadım - Otopark
    Kalkancı Mahallesi, İlkadım - Otopark
    Samsun ·  m² · TL/m² · 2 Odalı · 2 Banyo · Daire · Otopark
    Firsat satilik dai̇reler kalkanca'da bi̇nanin sağ ve sol tarafi otopark 2+1: m² 4 katli bi̇na asansörü mevcut gi̇ri̇ş katlar sol taraftaki̇ ameri̇kan mutfak dai̇reni̇n fi̇yati Tl gi̇ri̇ş kat sağ tarafdak dai̇re Tl 3. Kat hari̇ci̇ Mayis hazi̇ran anahtar tesli̇m
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Kent Emlak Samsun
  • Kalkancı Mahallesi, İlkadım - Kombi
    Kalkancı Mahallesi, İlkadım - Kombi
    Samsun · 55 m² · TL/m² · 1 Oda · 1 Banyo · Daire · Kombi
    Değerli müşterimiz, tüm portföylerimizin satış, kiralama ve pazarlama yetkisi sözleşmeli olarak şirketimizdedir. Tüm portföylerimizin konumları doğrudur. Sunumlar randevulu yapılmaktadır. Dairemiz; samsun ili i̇lkadım ilçesi kalkancı mahallesindedir. Mükemmel konumda bulunan dairemiz ulaşım, mark
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Capitol Group
  • Reşadiye Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Reşadiye Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Samsun ·  m² · TL/m² · 3 Odalı · 1 Banyo · Daire · Balkon
    Samsun i̇lkadim reşadi̇ye mh. 3+1 funduszeue.info m² doğalgazli balkonlu i̇çi̇ yapili caddeye cephe masrafsiz dai̇re detayli bi̇lgi̇ i̇çi̇n arayiniz
  • Baruthane Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Baruthane Mahallesi, İlkadım - Balkon
    Dai̇remi̇z 2+1 olup 90 m² di̇r dai̇remi̇z 2. Katta bulunmaktadir dai̇remi̇zde cam balkon mevcuttur isitma si̇stemi̇ doğal gazkombi̇di̇r bi̇na yaşi 15 yil üzeri̇di̇r kredi̇ye uygundur karanlik oda yoktur dai̇remi̇zde masraf yoktur dai̇remi̇zi̇n konumu: baruthanede bulunup tranvay dolmuş vs. Ulaşim
    ilk 2 önce görüldü - Emlakjet  > Atasoy Gayrimenkul

PAZAR FİYATI

Market değeri:

TL

SAMSUN ATAKENT SATILIK DAIRE

Elwira SzymańskaStrona Główna - Moduł - zmiana zawartościKarina ZawidzkaStrona Główna - Strona - zmiana sortowania stronKarina ZawidzkaStrona Główna - Strona - zmiana sortowania stronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaKosultacje społeczne2 - Strona - nowaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronElwira SzymańskaStrona Główna - Moduł - zmiana zawartościTomasz BoryczkaStrona Główna - Strona - zmianaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaSpis powszechny - Strona - nowaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaKonsultacje społeczne - Strona - nowaTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - zmiana dostępuTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - zmiana dostępuTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - zmiana dostępuTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - przypisanie użytkownikówTomasz BoryczkaAdministratorzy - Administratorzy / Grupy - nowaTomasz Boryczkaelwiraan - Administratorzy / Użytkownicy - zmianaTomasz Boryczkaeliwraan - Administratorzy / Użytkownicy - zmianaTomasz Boryczkaeliwraan - Administratorzy / Użytkownicy - nowyTomasz BoryczkaStrona Główna - Strona - zmianaTomasz Boryczka - Menu - sortowanieTomasz Boryczka - Menu - sortowanieTomasz Boryczka - Menu - sortowanieTomasz Boryczka - Menu - sortowanieTomasz BoryczkaMenu - Menu - zmianaTomasz BoryczkaMenu - Menu - usunięcieTomasz BoryczkaStrona - Moduł - zmiana zawartościTomasz BoryczkaMenu techniczne - Menu - zmianaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaInformacje - Strona - nowaTomasz BoryczkaObsługa osób z niepełnosprawnościami - Strona - nowaTomasz BoryczkaOchrona środowiska - Strona - nowaTomasz BoryczkaPlanowanie przestrzenne - Strona - nowaTomasz BoryczkaGospodarka nieruchomościami - Strona - nowaTomasz BoryczkaZamówienia publiczne - Strona - nowaTomasz BoryczkaJednoski organizacyjne - Strona - nowaTomasz BoryczkaGmina Miejska Górka - Strona - nowaTomasz BoryczkaRada Miejska - Strona - nowaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaBurmistrz - Strona - nowaTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz Boryczka - Strona - sortowanie podstronTomasz BoryczkaUrząd Miejski - Strona - nowaTomasz BoryczkaARCHIWUM BIP - Strona - nowaTomasz BoryczkaStrona - Strona - zmiana szablonuTomasz BoryczkaStrona - Strona - zmiana szablonuTomasz BoryczkaStrona - Strona - zmiana szablonuTomasz BoryczkaStatystyki - Strona - nowaTomasz BoryczkaTłumacz języka migowego - Strona - nowaTomasz BoryczkaDeklaracja dostępności - Strona - nowaTomasz BoryczkaRejestr zmian - Strona - nowaTomasz BoryczkaZastrzeżenia prawne - Strona - nowaTomasz BoryczkaPolityka prywatności - Strona - nowaTomasz BoryczkaRedakcja BIP - Strona - nowaTomasz BoryczkaMapa Strony - Strona - nowa

Samsun Satılık Daire

• İlkadım ÇİFTLİK TE Satılık Deniz manzaralı Daire - Salon
    pati-iconİlkadım ÇİFTLİK TE Satılık Deniz manzaralı Daire
    pinKale, İlkadım
    platin-ilan
  • DENİZE SIFIR TAM DONANIMLI SİTE İÇİNDE, SATILIK 4+1 LÜKS DAİRE - Dış Cephe
    DENİZE SIFIR TAM DONANIMLI SİTE İÇİNDE, SATILIK 4+1 LÜKS DAİRE
    pinKörfez, Atakum
    platin-ilan
  • TAM DONANIMLI SİTE İÇİNDE,DENİZ MANZARALI,BALKONLU 1+1 DAİRE - undefined
    TAM DONANIMLI SİTE İÇİNDE,DENİZ MANZARALI,BALKONLU 1+1 DAİRE
    pinKörfez, Atakum
  • KÖRFEZ MAHALLESİNDE TAM DONANIMLI SİTE İÇİNDE SATILIK 2+1 DAİRE - undefined
    KÖRFEZ MAHALLESİNDE TAM DONANIMLI SİTE İÇİNDE SATILIK 2+1 DAİRE
    pinKörfez, Atakum
  • KÖRFEZ MAHALLESİNDE DENİZ MANZARALI SALON-MUTFAK AYRI 2+1 DAİRE - undefined
    KÖRFEZ MAHALLESİNDE DENİZ MANZARALI SALON-MUTFAK AYRI 2+1 DAİRE
    pinKörfez, Atakum
  • ÇAVUŞUNOĞLUN'DAN BELEDİYE EVLERİNDE SATILIK DAİRE 3+1 funduszeue.info - Balkon - Teras
    ÇAVUŞUNOĞLUN'DAN BELEDİYE EVLERİNDE SATILIK DAİRE 3+1 funduszeue.info
    pinBelediye Evleri, Canik
  • NŞ GAYRİMENKUL HAKAN DAN SATILIK 1+1 KURUPELİT - Mutfak
    NŞ GAYRİMENKUL HAKAN DAN SATILIK 1+1 KURUPELİT
    pinKörfez, Atakum
  • Potansiyel gayrimenkuldan eşyalı 1 + 1 - Oda
    Potansiyel gayrimenkuldan eşyalı 1 + 1
    pinİstiklal, Atakum
  • POTANSİYEL GAYRİMENKULDEN YÜKSEK KREDİLİ TRAMVAYA YAKIN 1+1 - Dış Cephe
    POTANSİYEL GAYRİMENKULDEN YÜKSEK KREDİLİ TRAMVAYA YAKIN 1+1
    pinKörfez, Atakum
  • SELİM DAĞHAN'DAN HARİKA DENİZ MANZARALI 2+1 SATILIK DAİRE - Balkon - Teras
    SELİM DAĞHAN'DAN HARİKA DENİZ MANZARALI 2+1 SATILIK DAİRE
    pinAlanlı, Atakum
  • LİSE CADDESİ ÜZERİ, KÖŞE BAŞI, KREDİ LİMİTSİZ 3+1 FIRSAT DAİRE - Sokak Cadde Görünümü
    LİSE CADDESİ ÜZERİ, KÖŞE BAŞI, KREDİ LİMİTSİZ 3+1 FIRSAT DAİRE
    pinKaradeniz, İlkadım
  • Güzel yalı mahallesi nde yazlık tadında 2 + 1 daireSATILIK - Mutfak
    Güzel yalı mahallesi nde yazlık tadında 2 + 1 daireSATILIK
    pinGüzelyalı, Atakum
  • HASAN EMREDEN MERKEZDE 3+1 MASRAFSIZ DAİRE - Mutfak
    HASAN EMREDEN MERKEZDE 3+1 MASRAFSIZ DAİRE
    pinRasathane, İlkadım
  • SAHİLDE DENİZE SIFIR SİTE İÇİNDE, SATILIK 3+1 LÜKS DAİRE - Sokak Cadde Görünümü
    SAHİLDE DENİZE SIFIR SİTE İÇİNDE, SATILIK 3+1 LÜKS DAİRE
    pinCumhuriyet, Atakum
  • Eğitim araştırma. Ve liselere yakın arakat fırsat 3+1 - Banyo
    Eğitim araştırma. Ve liselere yakın arakat fırsat 3+1
    pinTepecik, İlkadım
  • HASAN EMREDEN ATAVADİ EVLERİNDE FIRSAT DAİRE - Dış Cephe
    HASAN EMREDEN ATAVADİ EVLERİNDE FIRSAT DAİRE
    pinCamii, Atakum

nest...

çamaşır makinesi ses çıkarması topuz modelleri kapalı huawei hoparlör cızırtı hususi otomobil fiat doblo kurbağalıdere parkı ecele sitem melih gokcek jelibon 9 sınıf 2 dönem 2 yazılı almanca 150 rakı fiyatı 2020 parkour 2d en iyi uçlu kalem markası hangisi doğduğun gün ayın görüntüsü hey ram vasundhara das istanbul anadolu 20 icra dairesi iletişim silifke anamur otobüs grinin 50 tonu türkçe altyazılı bir peri masalı 6. bölüm izle sarayönü imsakiye hamile birinin ruyada bebek emzirdigini gormek eşkiya dünyaya hükümdar olmaz 29 bölüm atv emirgan sahili bordo bereli vs sat akbulut inşaat pendik satılık daire atlas park avm mağazalar bursa erenler hava durumu galleria avm kuaför bandırma edirne arası kaç km prof dr ali akyüz kimdir venom zehirli öfke türkçe dublaj izle 2018 indir a101 cafex kahve beyazlatıcı rize 3 asliye hukuk mahkemesi münazara hakkında bilgi 120 milyon doz diyanet mahrem açıklaması honda cr v modifiye aksesuarları ören örtur evleri iyi akşamlar elle abiye ayakkabı ekmek paparası nasıl yapılır tekirdağ çerkezköy 3 zırhlı tugay dört elle sarılmak anlamı sarayhan çiftehan otel bolu ocakbaşı iletişim kumaş ne ile yapışır başak kar maydonoz destesiyem mp3 indir eklips 3 in 1 fırça seti prof cüneyt özek istanbul kütahya yol güzergahı aski memnu soundtrack selçuk psikoloji taban puanları senfonilerle ilahiler adana mut otobüs gülben ergen hürrem rüyada sakız görmek diyanet pupui petek dinçöz mat ruj tenvin harfleri istanbul kocaeli haritası kolay starbucks kurabiyesi 10 sınıf polinom test pdf arçelik tezgah üstü su arıtma cihazı fiyatları şafi mezhebi cuma namazı nasıl kılınır ruhsal bozukluk için dua pvc iç kapı fiyatları işcep kartsız para çekme vga scart çevirici duyarsızlık sözleri samsung whatsapp konuşarak yazma palio şanzıman arızası